Van der Sluis.
A. VAN DEB HOOGT.
G. G. AALDEBS.
50
Stemdistrict 10 GemeentelReinigingsdienst).
Voorzitter: Mr. H. W. J. A. AVEBBECK.
Leden: 1°. P. BOOT.
2°. H. J. VAN HENSBEBGEN.
•Plaatsvervangende leden
Plaatsvervangende leden
J. DE LA BIJE.
H. HOVINGH.
J. VAN POLANEN.
Stemdistrict 11 (Timmerloods aan de Timmerwerf).
Voorzitter: B. J. HUUBMAN.
Leden: 1°. Mr. J. M. J. BAAK.
2°. F G. C. BUBSCH.
Plaatsvervangende leden: F. LOS.
Th. VEBKEBKKreuk.
G. J. M. J. MOLKENBOEB.
Stemdistrict 12 (School aan de Mare).
Voorzitter: Mr. A. VAN DEB ELST.
Leden: 1°. A. B. MULDEB.
2°. L. DEMMENIE.
Plaatsvervangende leden: A. H. BOSMAN
Stemdistrict 13 (School aan de Vrouwenkerksteeg).
Voorzitter: H. W. SPENDEL.
Leden: 1°. A. DIBKS.
2°. Mej. M. M. WOUD.
Plaatsvervangende leden: D. W. ZWABT.
W. BEOUWEB.
J. A. N. BBUGMAN.
Stemdistrict 14 (School aan de Vrouwenkerksteeg).
Voorzitter: Mr. A. W. J. VAN VBIJ-
BEEGHE DE CONINGH.
Leden: 1°. M. J. PUNSELIE.
2°. H. TEUNISSEN.
Plaatsvervangende leden
D. BOSMA.
P. J. VEEHOOG.
A. A. VISSEB.
Stemdistrict 15 (School aan de Van der Werf straat).
Voorzitter: T. S. GOSLINGA.
Leden: 1°. F. H. N. BLOEMINK.
2°. J. P. VAN BBUSSEL.
Plaatsvervangende leden: Z. HAKKENBEBG-Mens.
L. P. VAN DEB DBIFT.
J. W. IJDO.
Stemdistrict 16 (School aan de Van der Werfstraat).
Voorzitter:
Leden
Plaatsvervangende leden:
Mr. J. SLAGTEE.
1°. Jhr C. C. BOËLL,
2°. L. C. VAN DIJK.
A. BBIJNEN.
L. VAN DEE LAAN.
W. J. LAMAN.
Stemdistrict 17 (De Burg).
Voorzitter: TH. C. F. STIJNMAN.
Leden: 1°. F. A. VAN KLEEF.
2°. A. TH. CAHEN. v
Plaatsvervangende leden: S. DE BOOS.
H. BUUBMAN.
A. VAN DUIJN.
Stemdistrict 18 (Toonkamer Lichtfabrieken, Hooigracht 12/16).
Voorzitter: Mr. A. J. SOBMANI.
Leden: 1°. H. W. TIELEMAN.
2°. L. W. BEUMEE.
Plaatsvervangende leden: E. SANDEBSPlatz.
F. HAALEBOS.
A. SOMEEWIL.
Stemdistrict 19 (Bewaarschool aan de Groenesteeg).
Voorzitter: P. HEEMSKEEK.
Leden: 1°. Mr. H. VAN EWIJCK.
2°. S. VAN NOOTEN.
Mej. E. 0. ETS.
J. C. VAN VEEDENDAAL.
J. H. H. BEEKMAN.
Stemdistrict 20 (Bewaarschool aan de Groenesteeg).
Voorzitter: C. KOOLE.
Leden: 1°. M. F. OOSTVEEN.
2° Th. F. VLIELAND Jr.
Plaatsvervangende leden
H. A. ANTONY.
P. HUISMAN.
P. J. GIJSMAN.
Stemdistrict 21 (School aan den Zuidsingel).
Voorzitter: J. J. VALLENTGOED.
Leden: 1°. P. G. HOCKS,
2°. Mej. T. B. HOFF.
Plaatsvervangende leden: D. C. SCHUIT.
A. B. VAN DEE VOOBDEN.
Mej. C. W. F. L. KBAMEBS.
Stemdistrict 22 (School aan den Zuidsingel).
Voorzitter: J. A. VAN DEB BEIJDEN.
Leden: 1°. J. ZITMAN.
2°. W. BINK.
Plaatsvervangende leden: F. A. SCHILTHUIZEN.
W.M. M.PBOOS-Moolhuizen.
W. F. K. DE KIEVIT.
Stemdistrict 23 (School aan de Paul Krugerstraat).
Voorzitter: A. J. SCHONE VELD.
Leden: 1°. A. UITTENBBOEK.
2°. Mej. J. B. LOEBEB.
J. W. NIEUWENHUIZEN
SEGAAE.
A. E. VAN DEE VOET.
G. F. EEYST.
Plaatsvervangende leden
Stemdistrict 24 (School aan de Paul Krugerstraat).
Voorzitter: T. GBOENEVELD.
Leden: 1°. M. W. KAESTENS.
2°. B. LONT Hzn.
A.V AN KEBCKHOFF-Lorch.
B. BEIJSTVreeburg.
D. J. BEAGGAAB.
Plaatsvervangende leden
Stemdistrict 25 (School op het Schuttersveld).
Voorzitter: W. J. J. C. BIJLEVELD.
Leden: 1°. J. G. F. KEIENS.
2°. F. W. ZEELENBEBG.
Plaatsvervangende leden: J. C. B. HUNEB.
D. VAN DEB KAAY.
F. C. DE GEAAF.
Stemdistricht 26 (Chr. Hoogere Burgerschool, Kagerstraat).
Voorzitter: Mr. D. A. VAN ECK.
Leden: 1°. A. H. BOEKBAAD.
2°. C. J. VAN SPALL.
Plaatsvervangende leden: Dr. P. C. VAN ABKEL.
M. J. J. I. KEANTZ
Methorst.
A. C. COEBT—de Jong.
Stemdistrict 27 (Bijz. school aan de Pasteurstraat No. 2b)
Voorzitter: Th. M. W. BEBGEBS.
Leden: 1°. E. J. KELDEB.
2°. H. M. P1EBEOT.
Plaatsvervangende leden: A. VAN DEB BAAN.
J. H. DOMMEBHOLT.
F. VAN HAAELEM.
Stemdistrict 28 (Bijz. school aan de Pasteurstraat No. 2b).
Voorzitter: H. J. BAABT.
Leden: 1°. C. PONSEN.
2°. W. C. VAN DEB WOUDE—
Plaatsvervangende leden: J. KALSBEEK.
W. M. JONGBLOED.
H. DE LANGE.
i.
SCHURINK.