ZITTINGEN,
Naamlijst van Burgemeester en Wethouders van Leiden.
Naamlijst der leden van den Gemeenteraad.
Naamlijst van de leden der vaste Commissiën.
Ambtenaren van den Burgerlijken Stand.
door den Gemeenteraad gehouden in het jaar 1917,
Zittingen met gesloten deuren.
BURGEMEESTER
Jar. v. Aftr.
Jhr. Mr. Dr. N. O. de Grijselaar1922
WETHOUDERS
J. A. Bots1920
H.W.Fischer1920
J. A. van Hamel1923
Mr. J. C. van der Lip1923
Ie Kiesdistrict,
i Jar. v aftr.
J. A. van Hamel1919
H. W. Fischer1919
J. Hartevelt Azn., tot 2 November 1919
P. Hoogenboom1921
Dr. G. Fabius1921
H. M. Sasse1921
F. van Romburgh1921
A. L. Reiraeringer1923
Dr. B. D. Eerdmans, van 4 September. 1923
D. Jaeger, van 4 September 1923
2e Kiesdistrict.
Jar. v. aftr.
D. van Gruting1919
K. Sijtsma1919
Mr. C. W. van der Pot Bzn. 1919
Mr. J. C. van der Lip1921
.Mr. A. van der Eist1921
Mr. P. E. Briët1921
J. A. Bots1921
S. de Boer Az1923
Mr. A. J. Fokker1923
Dr. H. J. Zwiers1923
J. Roem1923
3e Kiesdistrict.
Jar. v. aftr.
G. P. Timp1919
C. J. van Tol1919
A. Mulder1919
W. Pera1921
Mr. A. F. L. M. Tepe, tot 10 April 1921
B. J. Huurman1921
J. P. Mulder1921
Th. B. J. Wilmer, van 30 Augustus 1921
Mr. P. J. M. Aalberse1923
P. Boot1923
J. Botermans1923
SECRETARIS: Mr. Dr. C. E. van Stryen. ONTVANGER: G. H. Kokxhoorn.
Leden der Commissie van Fabricage.
H. W. Fischer, Voorzitter.
A. Mulder.
K. H. Korff, tot 1 Maart.
J. Botermans, van 26 April.
Mr. J. Draayer, Secretaris.
Leden der Commissie van Financien.
A. L. Reimeringer, Voorzitter.
Mr. C. W. van der Pot Bzn.
J. P. Vergouwen, tot 4 September.
H. M. Sasse, van 4 September.
Commissarissen der Stedelijke fabrieken
van gas en electriciteit
Jhr. Mr. Dr. N. C. de Gijselaar, tot 2 Februari,
Voorzitter.
J. A. Bots, van 2 Februari, Voorzitter.
Mr. A. J. Fokker.
Dr. H. J. Zwiers.
J. Hartevelt Azn., van 4 September tot 2
November.
P. Boot, van 4 September.
D. Jaeger, van 20 December.
Mr. J. Draayer, Secretaris.
Led-n der Commissie tot het ontwerpen en herzien
der Plaatselijke Strafverordeningen.
Jhr. .Mr. Dr. N. C. de Gijselaar, Voorzitter.
Mr. A. J. Fokker.
Mr. C. W. van der Pot Bzn.
Leden der Commissie tot het ontwerpen en herzien
der Plaatselijke Huishoudelijke Verordeningen.
Mr. A. van der Eist, Voorzitter.
Mr. P. E. Briët.
K. Sijtsma.
Leden der Commissie voor het Oud-Archief.
Mr. J. C. van der Lip, Voorzitter.
Mr. J. E. Heeres, tot 4 September.
Mr. A. van der Eist.
Dr. B. D. Eerdmans, van 4 September.
Leden der Commissie voor het Krankzinnigengesticht
Endegeestde Idiotenafdeeling Voorgeest"
en het Sanatorium „Rhijngeest"
Jhr. Mr. Dr. N. C. de Gijselaar, tot 13 Februari,
Voorzitter.
Mr. J. C. van der Lip, van 13 B'ebruari, Voor
zitter.
Mr. A. van der Eist.
J. Roem.
J. A. Bots.
P. Hoogenboom.
Mr. J. Draayer, Secretaris.
Leden der Commissie voor het Openbaar Slachthuis.
Mr. J. C. van der Lip, Voorzitter.
Dr. H. J. Zwiers.
S. de Boer Azn.
Mr. Th. P. J. Masthoff, Secretaris.
Leden der Commissie voor het Marktwezen.
J. A. Bots, Voorzitter.
D. A. Gruting.
S. de Boer Azn.
Mr. Th. P. J. Masthoff, Secretaris.
Leden der Commissie van onderzoek
van Belasting-reclames.
Mr. A. van der Eist, Voorzitter.
W. Pera. Leden.
J. Botermans.
Dr. H.J. Zwiers. s Plaatsverv.
S. de Boer Azn.
J. Hartevelt Azn., tot 2 November.)
Onbezoldigduitsluitend belast met het sluiten der huwelijken: Mr. J. C. van der Lip, W. Pera, P. J. Mulder, K. Sytsma, A. L. Reimeringer,
Mr. P. E. Briët, J. A. Bots, J. P. Vergouwen, en Dr. B. D. Eerdmans.
Bezoldigd, belast met alle andere aan den Ambtenaar van den Burgerlijken Stand opgedragen werkzaamheden: A. W. J. van Driesten.
Ambtenaren, om laatstgenoemde te vervangen: W. F. Hofkes en J. Aalbersberg.
1 Zitting van 18 Januari.
2 1 Februari,
8 15
4 1 Maart.
5 29
6 Zitting van 26 April.
7 10 Mei.
8 31
9 ,1 21 Juni.
10 12 Juli.
11 Zitting van 26 Juli.
12 r 30 Augustus.
13 „4 September.
14 20
15 ,11 October.
16 Zitting van 25 October.
17 ,29
18 15 November.
19 29
20 20 December.
1 Zitting van 1 Februari. 3 Zitting van 29 Maart. i Zitting van 29 November.
2 15 4 12 Juli.