OMGEVING De juiste man op de juiste plaats Van den held Jan Trompetter ALPHEN AAN DEN RIJN 6 Mei rijdt de trein van en naar Lelden. Naar wij vernemen zal ook de ree it- streeksclie spoorwegverbinding met Lei den tot stand komen. De spoorbrug over de Vliet was het obstakel, dat een normaal rail-verkeer van en naar die stad in den weg stond. Zooals men zich zal kunnen herinne ren bleek de vernieling, die aan dezé brug was toegebracht, bij nadere inspec tie grooter dan men aanvankelijk had verwacht. Het werd al spoedig na de bevrijding bekend, dat de trein, kort na de Ulrecht- Alphcn-Gouda-verbinding binnen afzien- baren tijd ook naar Leiden zou gaan rij den. Na een diepgaand onderzoek was het result.:at evenwel anders. De directie der Ned. Spoorwegen kon de verantwoordelijkheid niet op zich ne men alvorens na volledige demontage van den bovenbouw der brug, een na der onderzoek zou zijn ingesteld na ;r den toestand van de fundatie en de kel ders van het bruggenhoofd, aan beide zijden van de Vliet. Dit besluit bleek niet ongegrond, want zoowel de brug als de .fundatie bleken een grondige reparatie noodig ie hebben. De brug werd ter revisie naar de Constructie-Werkplaatsen te Lemen geëxpedieerd, terwijl de fundatie en Kel dermuren, welke groote en gevaarlijke scheuren bleken te «lebben, aldaar aan een grondige herstelling werden onder worpen. Thans is een en ander zoover gevor derd, dat reeds als definitieve datum voor de invoering van den rail-dicnst \an en naar Leiden 6 Mei kan worden vastgesteld. Ofschoon het daarvan gebruik ma kende publiek met de verbinding per auto met Leiden, de stad waarop Al phen in vele opzichten georiënteerd is, aardig tevreden kan zijn, als nood maatregel, zal de oude, vertrouw de trein-verbinding, in alle opzichten een a erbetering zijn. Wij hopen intusschèn, dat de Spoor wegen op dit traject dan voldoende trei nen zullen kunnen laten rijden en dat de directie, die gedurende den na-oorlog schen tijd al zoovele malen van haar activiteit en van haar begrip voor de venschen van haar clientèle blijk gat, voldoende rekening zal houden met de forensen, scholieren en andere catego rie», wier belangen, zoowel des mor gens als des avonds het beste zullen zijn gediend met dusdanige vertrek- en aankomsttijden van de treinen, die de aanvangs- en beëindigingstijden van nun werkzaamheden, het dichtst benaderen. Alph. Boys IAlphen II! 92. Het eerste elftal wist met niet minder dan 92 te winnen van Alphen III. De con current van A. B., de voetbalver. Al- tior 1 heeft met 20 van Nic. Boys ver loren. Zondag a.s. komt Altior bij de Alph. Boys op bezoek en indien de Boys dien wedstrijd zullen winnen, kunnen ze de kampioensvlag hijschen. Over den wedstrijd van 's middags op het Boys-veld, kunnen we kort zijn. De Boys waren over alle linie's veel ster ker dan Alphen en ze wisten reeds voor de rust een veiligen voorsprong van RADIO voor Donderdag.. HILVERSUM I, 301 M. 7.Nieuws; 7.15 Ochtendgyinn.; 7.30 Morgengebed; 8.Nieuws; 8.15 Gramo- foomruz.; 8.20 Progr.-overzicht; 8.30 Gram.muz.; 8.45 „De Heilige van den dag"; 9.15 Opgewekte melodieën bij den ochtendarbeid; 9.45 Vrouwenspiegel- 10.— L. Bogtmann, bas. zingt niet clat- vecimbelbegeleiding; 10.45 Orgelmuz 11.Radio Ziekenbezoek; 11 45-Krijgs gevangen in liet Verre Oosten; 12. Ensemble Nina Dolce; 12.30 J. Bull's Continental Quintet; 1.Nieuws; 1.15 Metropole Ork. v. D. v. d. Linden; 1.45 Herstel van Katli. Kerkgeb.2.— Lente liederen; 2.20 Orkestp'l.; 2.40 Causerie voor de vrouw; 3.— Pianowerken van R. Schumann; 3.35 CeHorecital door j. de Nobel; 4.45 Stichtsch Salonork.5.35 Orgelbespeling; 5.55 Vocale Duetten; 6.15 Kamerork.7.Nieuws; 7.15 Pro- gramma-overz.7.20 Orkestwerken; 8.05 Staf Muziekkorps*van de Amsterdamsche Politie; 8.45 Gram.muz.9.20 Concert in de Westerkerk Amsterdam; 10. Nieuws; 10.15 Na het nieuws; 10.25 Dr. L. W.G. Schollen; „De vaart der vol ken": 10.45 Kleinooden der muziek; 11.30 Gram.muz. HILVERSUM II, 415 M. 7.-t- Nieuws; 7.15 Ochtendgymn.7.38 Gram.platen; 9.— Balletmuziek; 9.30 Waterstanden en politieber.9.45 Ar beidsvitaminen; 10.35 Piano-recital door E. van Hall; It.Nuttig en noodig; 11.10 De kwintetspelers; 12.F. Bol hart; 12.15 Spaansch progr.12.30 En semble Lajos-Yeres; 1.Nieuws; 1 15 Ork. Malando; 2.„Over parken en buitens"; 2.20 Kamermuz.3.Sterren en sterretjes; 3.20 „Confetti", een ge varieerd programma; 5.Het Rijk overzee; 5.10 Avro-kaleidoscoop d. R. Fecnstra; 5.30 H.A.R.K.5.35 Vaude ville-orkest C. v. d. Linden; 6. Nieuws; 6.15 Wccroverzicht6.18 En semble Carlo Carcassola; 6.45 Sport- praatje; 7.En nu naar bed!; 7.05 Cabaretprogr.7.45 Mr. H. W. J. Pi- eard; 8.— Nieuws; 8.05 Reg. Voorl. Dienst; 8.20 Concertgeb.-ork.; 10.20 Gram.platen; 10.30 Ouderen en jonge ren; 10.40 Gram.platen; 11.— Nieuws; 11.15 Dansorkest; 11.45 Vroolijke grain.- platcnprogramma. Medewerking vereisclit Wij willen den werkloozen werker den weg wijzen om zich een betere toekomst te verschaffen. Hiertoe is vanzelfspre kend zijn medewerking vereischt! De opgave, waarvoor het Gewestelijke Arbeidsbureau zich gesteld ziet, is om uit de tweeduizend ingeschreven werk zoekenden, die geschikte krachten te vinden, die den aanleg hebben om (mede in verband met hun leeftijd en verdere antecedenten) het gestelde doel te bereiken. Hiertoe heeft de Directeur van het G.A.B. door medewerking en geldelijke:! steun van Rijk, Gemeente en bedrijfsleven daartoe in staat gesteld de hulp ingeroepen van de wetenschap der ziel kunde. Met gebruikmaking der zielkunde, die met het vreem de woord „psychologie" wordt aangeduid, is het inderdaad mogelijk om de krachten, die in den mensch schuil gaan, te onderkennen. gebruik te maken van een voudige hulpmiddelen de werkelijkheid in het maat schappelijk leven te bena deren. Aan de hand van een voor beeld zullen wij dit duidelijk maken. Een arbeider moet bepaalde eenvoudige werk zaamheden verrichten Te gelijkertijd moet hij voort durend een wakend oog houden op diverse instru menten als b.v. manometers en kranen. Wanneer die ma nometers een bepaalden stand aangeven moei hij in grijpen door b.v. een kraan te sluiten. Deze werkelijkheid kan benaderd worden door b.v. Voorbeelden uit de prac- tijk zijn hier aan te halen van# werkers, die veelal ter- wille van de boterham maar een baantje hadden aange nomen, doch hierin niets konden bereiken. Maar uie na een psychologisch on derzoek op de voor ben ge schikte plaats terecht kwa men en thans goede vaklie den zijn met een volwaar dig weekloon. Het psychologische onderzoek. Hoe is nu liet verloop van zoo'n psychologisch onder zoek? De psycholoog tracht door de» arbeider bepaalde een voudige werkzaamheden te laten verrichten. Tegelijker tijd moet hij echter letten op een aantal zandloopers. Wanneer die zandloopers een bepaalden stand hebben bereikt moet hij deze om- keeren. Uit de wijze, waarop de arbeider zich in deze func tie gedraagt, kan de psycho loog verregaande gevolg trekkingen maken omtrent de wijze, waarop de arbei der zich b.v. als machinist of in een fabriek onder de gegeven omstandigheden zal gedragen. Ook door middel van schriftelijke taken en uit een gemoedelijk gesprek kan de psycholoog waardevolle ge gevens putten. (Ie Wetenschap in dienst v. d. arbeider Met behulp van deze gege vens, gevoegd bij de inlich tingen, waarover liet G.A.B. reeds beschikt, wordt dit bu reau in staat gesteld om voor den betreffende» werk nemer de hen passende po sitie te vinden. Zoo krijgt de Lcidsche arbeider dé kans om vooruit te komen. Dat de belangen van de werknemers door een der-j gelijk onderzoek op groote schaal, dat als een unicum! in Nederland is te beschou- wen, ten zeerste gediend worden, moge blijken uit het feit, dat alle vakorganisa ties achter de plannen van het G.A.B. staan! Het onderzoek geschiedt geheel gratis. Vanzelfsprekend blijven de resultaten van een dergelijk onderzoek, evenals alle ge gevens over de ingeschre venen bij het G.A.B., gelleim en kan noch werkgever, noch werknemer hiervan kennis nemen. Aan 500 w e r k 1 o o z e ar beiders van Leiden wordt de gelegenheid geboden zich aan een kosteloos psycholo gisch onderzoek te onder werpen. Zij behoeven zich slechts hiervoor bereid te verklaren en zich liefst schriftelijk op te geven aan het Gewestelijk Arbeidsbu reau. Half April begint het onderzoek. Leidsche arbeiders, U wacht een betere toe komst? De tijdsomstandig heden hebt U bovendien mee. In alle opzichten hebt U den wind in den rug. U behoeft alleen maar mede ie werken. Met belangstelling zien wij het verloop van dit massale onderzoek tegemoet. 3—0 te behalen. Na de rust voerden ze hem op tot 60, waarna het spel even weer in het voordeel van Alphen uit viel, waarbij deze de eer trachtte te redden. Ze kon het evenwel niet ver der brengen dan 2 punten. Spoedig wis ten de Boys zich te herstellen en ze veerden den stand op tot 92, waar mede zij een zeer verdiende overwin ning behaalden. Het derde elftal van Alph. Boys won den laatste» competitiewedstrijd tegen Wet. Boys I met 81 en staat thans aan den kop in hun afdeeling met 14 punten, uit 8 wedstrijden. Niettemin zal liet vermoedelijk wel op een beslissings wedstrijd voor dit elftal ultloopen, aan gezien de kans groot is, dat ook Altior 4 (lit aantal punten nog haalt. Altior IVAlph. Boys V 32. Alph. Boys adsp.U.V.S. A 00. LANGERAAR Jaarvergadering ,,Arti'*. Onder voorzitterschap van den heer C. Volge- ring hield de R.K. rnuziekver „Arti et Reiigioni" haar eerste jaarvergadering na de bevrijding. Na de opening, waar bij de voorzitter een terugblik wierp op de Werkzaamheid der vereeniging in de afgeloope» maanden en liet lezen der notulen kwam de agenda van de a.s. Bondsvergadering in behandeling. De vereenigiog zal zich bij den Bond be reid verklaren, dit jaar het concours te organiseeren, om op deze wijze ook nog openbaar het zilveren bestaansfeest te vieren. Uit het financieel overzicht van den penningmeester bleek, dat de financieele positie der vereeniging gun stig is. Door den secr. werd een keurig uitgebreid jaarverslag voorgelezen. Hier na werd de contributieregeling voor het komende jaar onveranderd gehand haafd. Bij de bestuurvserkiezing, waar bij het bestuur en bloc is afgetreden werden de heeren C. Volgcring, A. Was- senburg en C. v. Lammeren herkozen en in de vacatures J. Hoogervorst en L. Egberts werden gekozen de heeren P. v. d. Vlugt en J. Versluis. De heer C. Volgeling werd opnieuw tot voorzitter gekozen. Afgevaardigden voor de a.s. bondsvergadering werden benoemd als mede werd een commissie van Centrale aangesteld. Bij de rondvraag kwam liet leerlin- genvraagstnk en aankoop instrumenten en vaandclkast ter sprake. De dir., de lieer C. van Dam, spoorde aan tot ijve rige studie en de geest, adv., kape laan Tweehuijsen, wees op de goede band die in deze vereeniging bestaat en spoorde aan de goede geest te bewa ren en noemde Arti door haar optreden een stukje parochieleven. Hierna slui- LEIDSCHENDAM Boerenleenbank. Het kantoor van de leenbank is voortaan geopend Maan dagavond van 68 uur. Woensdag van 3—5 uur (na 1 Mei van 25 uur). Don derdagavond van 68 uur en Zaterdag middag van 25 uur. De rente voor spaargelden bedraagt vanaf 1 Januari j.l. 2 1/4 tot 1000 (vrij 'en geblok keerd samen) en 1 net. voor gelden bo ven 4000. Zoowel over vrij als ge blokkeerd geld wordt dus rente ver goed. Koe gepakt. De C.C.D. heeft een aan F. de B. toebehoorende koe, welke onderdak was gebracht bii W.. in be slag genomen op vermoeden, dat deze koö zou over<rn?.n in den gifhandel. Brand. Door een defect aan liet "e'roleurnfo. stel is bii de Irvrc. oiider Wilsvcen, brand ontstaan. Door flink optrede! van de brandweer kon de brand henrrkt blijven tot de \v mnkr.- mer, welke echter geheel uitbrandde. LISSE Personalia. Mej. T. van Hofwegen, onderwijzeres aan de openbare lagere school te Lissc, heeft in verband me' haar aanstaand huwelijk, eervol ontslag uit haar betrekking aangevraagd. Burg. Stand. Geboren: Simone Geertruida Jozef d. van S. Bijvoet en P. C. M. van Grieken; Johannes Pe- trus zoon yan L. W. J. Beinelhian en i M.Rotteveel; Gerritie d. van P. J. j Schaap en H. Verhaar; Jacobus Corne-j lis Gerardus z. van S. P. Halfschepel J en M. H. van Noort; Adrianus Johan nes Martinus Theodoras z. van M. Grim- J bergen en H. P. van Yelzen; Cornells. Henricus Jozef z. van H. de Bruin en H. C. Grimbergen; Nicolaas Joseph z. van H. D, Lanuwehr en M. Stokman; Hillegonda Wilhelmina Jacoba d. van C. M van Leeuwen en M. P. Kortekaas; Dirk Jan z. van B. Schaap en T. van der Bent; Hubertha Cornelia Maria d. van S. van Dijk en W. C. van Zonne- veld; Antonius Jacobus z. van A. de Bruin en J. P. Koomen; Cornelia d. van H. Sluijmer en C. Hof; Sjaake z. van J. Hulsbos en J. C. Ziermans; Wil lem z. van A. Willem.-en en P. M. van Gulik; Johannes Wilhelmus Maria z. van A. W. J. Pollé en J. G. Leduc. Ondertrouwd: Arie van Blitterswijk 35 j. en Anna Elisabeth de Kooker 24 j.Arie Slootweg 29 j. en Merrigje Wil- j lompje Schep; Jacobus Joannes Koot 30 i ja.r en Christina Maria Elfering 25 j. Wilhelmus Theodoras van der Linden 24 j. en Maria Petronella van Ruiten 25 j. Adrianus Jacob Jelier 29 j. te 's-Gra- venhage en Johanna Boot 27 j. Getrouwd: A. Witteman en C. C. A. Breed. NIEUWVEEN Inenting tegen pokken. De burge meester van Nieuwveen maakt bekend, dat op Donderdag 4 April a.s. tus- schen S en 9 uur v.m. de gelegenheid zal zijn opengesteld tot kostelooze in enting en herinenting tegen pokkei van hen, die zich daartoe bij tien arts B. Nout, alhier, aanmelden TrouwbocKjes der ouders medebrengen. NOORDEN Wederom toog Noorden ter stembus. Wederom aan het handje van Poli tiek Advies. Dank zij'het feit, dat Pol. Advies slechts 3 candidate» adviseerde werden de andere 3 stemmen nog al verdeeld. Onze plaat: ?noot de heer J H. Markman kreeg" 143 stemmen. Boven j de 50stemmen kregen o.a. M. P. v. d. j Weijden, Zevenhoven 218, A. Heerken-. 'Gouda 240, A. C. A. Deerenberg, j Schoonhoven 258, Mr. E. Bolsius, Lei den 176, Th. Dresmé, Den Haag 143, Drs. J. Elkhuyzen, Voorburg 109, Mr.' 1 L. Finesse, Voorburg 71, H. tylarkinan I 143, C. Veen. Zevenhoven 52. Het aantal ongeldigfe stemmen was deze maal gering, want bet is dan natuurlijk ook gemakkelijker tot 6 te tel len, dan tot 10. NOORDW1JK. Burg. Stand. Geboren: Cornells J. J. z. van C. F. Peschier en J. C. Vink; Johan C. z. van G. Heemskerk en G. Ha/enoot; Maria A. F. d. van H. W. M. Weebers en C. M. F. Je Vreede, Bartholomews J. P. z. van P. Hermans en C. Steen voorde;. Ondertrouwd: .Jacob Barnhoorn en Jannetje v. d. Ham, Louis Chr. v. d. Geest en Heiltje Barnhoorn; Josephus Kol en Cornelia M. v. Eeden. Getrouwd: C. P. Barnhoorn en J. Korbee. STOMPWIJK Uitreiking bonkaarten. Op Maandag 8 April a.s. zal in „Het Rlcsse Paard" de uitreiking plaats hebben van de nieuwe textieikaarten. inlegvellen en invulforinulieren voor vaste brandstof fen seizoen 19461947 en wel tusschen 10.30—12 uur voor Kniplaan, Meer- en G.eerweg, Me'erlaan, Mceslouwc-rweg, Oosteinde. Stompwijkscheweg 33 en hooger en tusschen 13.3016 uur voor Dr. van Noortstraat en 2e Steinderweg. VOORSCHOTEN Doodéfijk ongeluk, Vrijdag j.l. wil de het 13-jarig meisje A van der W.. in de schoolbus stappen, terwijl deze nog rijdende was waardoor zij viel. onder de. bus terecht kwam en overre den werd. In zorgwekkende toestand werd zij binnengedragen bij den heer S aan den Rijndijk alhier, waar zij over leed. E.H.B.O. -- Bij de E.H.B.O.-wedstrij- den, georganiseerd door de afdeeling Delft van de Ned. vereeniging, ter ge legenheid van haar 20-jarig jubileum, was de afdeeling Voorschoten met twee ploegen uitgekomen, waarvan de dames- ploeg in den'jubileumwedstrijd de derde prijs en de heerenploeg in den district wedstrijd de vierde priis behaalde. Partij van den Arbeid. In de gehou den huishoudelijke vergadering van di partij van den Arbeid werd het bestuur der afdeelingVoorschoten als volgt sa mengesteld: C. van der Werf,' voorzit- ler, O. 1. R. Viveen, tweede voorzitter, R. Rekkers, secretaris, W. C. Derks, penningsmeesier, G. Boom, B. Hoog werfBoom, mevrouw Stoker en me vrouw Ramp. RECHTSZAKEN DE POLITIERECHTER STRAFT. Het was raar maar toen G. v. d. H. op een avond in een donker laantje T. V. tegen kwam, begon laatstgenoemde ineens te roepen, dat hij geslagen was door v. d. H. Bn de dokter had later ook verwondingen bij V. geconstateerd. Daar begreep v. d. H., die nu we gens mishandeling terecht stond, alle maal niets van; hij had omi zoo te zeg gen geen hand uitgestoken, alleen maar wat gezegd tegen V., die toen opeens begon te schreeuwen. Beste vrienden van V. was hij weliswaar niet. Maar een getuige zei te hebben ge zien, dat verdachte had geslagen, en op grond' van de aanwijzingen nam de Of ficier de mishandeling aan en vorder de 40 boete of 20 dagen hechtenis, en voorwaardelijk twee maanden ge vangenisstraf. Dc reenter veroordeelde conmform dien eisch. PRAKTIJKEN UIT ONZE DONKERSTE DAGEN. Een landbouwer te Doornspijk had ge durende den hongerwinter in het Wes ten rogge en aardappelen verstrekt voor gouden ringen. Controleurs van de» C.C.D. maakten kort na de bevrijding proces-verbaal op en de zaak kwam nu voor den tucht rechter. Uit hei onderzoek bleek, dat de landbouwer in het algemeen slechts kleine hoeveelheden levensmiddelen had verstrekt, hoewel iiij wist hoe groot de nood in het Westen was. Zoo kreeg een dame uit Amsterdam voor twee gouden ringen 30 kg. rogge. Ook andere „voedselzoekers" werden met wat aardappelen of rogge afge scheept tegen achterlating van textiel of ringen. De tuchtrechter veroordeelde den landbouwer tot een boete van 1000.— met bevel de ringen aan de oorspron kelijke eigenaars terug te geven, of, in dien deze onvindbaar zijn, met verbeurd verklaring er van. SPORT PROVINCIALE PARK.VEu WEDSTRIJD TE GOUCA. Zaterdag j.l. organiseerde de Goudsche Athletiekvereeniging Vires et Celcritas voor de I2e maal bovengenoemde wed strijd. Wedeiom waren zeer veel /niJ- Hollandsche aihleten na ar «Je 'ijpui- stad gekomen om dit spoitieve mi te vens traditioneele gebeuren mee te ma ken. Wat de Leidsche athlete» betreft, kunnen we de volgende resultaten ge ven: L. v. d. Sieen (Docos) hervindt zijn oude vorm en wist dan ook de eerste prijs in de Ai-klasse in de wacht te slee- pcn. In dc C-klasse werd de Holland- athleet C. Stuyvenberg 2e, terwijl de Docos-man H. Mentink de 7e plaats be zette. In de D-klasse liep W. Bonte (Holland) een zeer goede wedstrijd en werd 2e. De uitslagen waren verder: A-klasse: 1. L. v. d. Steen (Docos). B-klasse: 1. B. Molenbroek (Hercu les), 2. K. Swart (D.O.S.). C-klasse: 1. H. Broekman (A.A.V.), 2. C. Stuivenberg"' (Holland). D-klasse: 1. H. Koster (A.A.V.), 2. W. Bonte (Holland). E-klasse: 1. J. Bibbe (D.O.S.). Junioren: 1. F. Verhoeks (Voor- waarts3, 2. J Jansen (D.F.C.). De heer J. B. Wesseling, viee-voor- zitler van de K.N.A.U., reikte de prij zen uit, na een toepasselijke speech. De Hero-Perl-beker kwam thans de- fintief in het bezit van D.O.S. uit Rot terdam. ZWEMMEN. BEVRI.1DINGSCOMPET1TIE „KRiNG DEN HAAG'*. Voor bovengenoemde competitie speelde L.W.V. I tegen liet Haagsclie S.V.G.T., welke wedstrijd door L.W.V. met 43 werd gewonnen. De doelpun ten werden gescoord door j. Dool en P. Era des (3x). Het gaat er op lijken, dat L.W.V. een ernstige candidaat voor het kampioen schap zal worden, immers de tot nu toe behaalde resultaten waren: H.P.S.V. 1—L.W.V. 1—3, zoodat L.W. V. thans uit 3 wedstrijden 5 punten heeit weten te behalen. Daar kwam een ei uit het schilderij vallen. Vrouw Isabel schoot haastig toe en kon het nog juist opvan gen in haar boezelaar. En glimlachend klom het eie- renvrouwtje uit haar lijst als uit een klein rond ven ster, het mandje voorzichtig voor zich uit. Niemand sprak een woord van stomme verbazing, tot Jan Trom petter de stilte verbrak. „Toe, Krelis", zei hij, „zoude ge niet eens een handje "welpen? Ge kunt dat menske toch niet alleen laten tobben Krelis kreeg een kop als vuur, maar schoot haastig toe en reikte het eieren- vrouwtje de hand. „Dank u", zei ze, „hoeveel blieft u cr?En zij begon de eieren te tellen, —sof het de gewoonste zaak van de wereld was. ..Neen, nou woord houden, manneke", grinnikte Jan Trompetter. ..Hoe heet ge, vrouwtje?" „Maaike", antwoordde ze, „Maai ke van de Botermarkt". „Wel, Maaike' zei Jan, die niet voor niets gisteren de hele dag op het raadhuis was geweest, ,.<Jan is hier uw manneke. Er zullen nog wel eens donkere wolkskes komen, maar die donkere wojkskes drijven wel over en het leven is schoon

De Burcht | 1946 | | pagina 2