TE KOOP Houten vaten Meubelmaker TE KOOP Gem. Zangkoor en Orkest Secr.-penningmeesler gemeub. zil-sl kamer SPORT IJSHOCKEY. NEDERLAND—BELGIS. Op Zaterdag 23 Februari zal de eer ste ijshockey wedstrijd NederlandBel gië worden gespeeld in Den Haag of Amsterdam. Hierom zal nog worden ge loot. De stad, die den wedstrijd niet krijgt toegewezen speelt Zondag 24 Fe bruari een wedstrijd tegen een Bel gisch stadsteam, waarin ook eenige spe lers van het Belgische nationale team worden opgenomen. De returnwedstrijd BelgiëNederland wordt Zaterdag 13 April in Antwerpen gespeeld, hetgeen een attractie temeer zal zijn daar een dag later in dezelfde stad de interna tionale voetbalwedstrijd BelgiëNeder land wordt gespeeld. SCHAATSENRIJDEN. NEDERLANDSCHE SUCCESSEN TE CHAMONIX. De eerste dag van de internationale wedstrijden in het hardrijden op tie schaats te Chamonix, waar van 10 t.m. 2G Januari een wintersportweek wordt gehouden is voor de Nederlandsche deelnemers een groot succes gewor den. Aan deze wedstrijden werd van Nederlandsche zijde deelgenomen door de nationale kampioen Herman Buyen, Jan Roos en Siem van Hoorn, 's Mor gens werd begonnen met de 500 meter en des middags volgde de 3000 meter. Op beide nummers wisten Buyen en Roos met flinken voorsprong resp. de eerste en tweede plaats te bezetten, ter- 'wijl v. Hoorn resp. als zevende en vier de werd geklasseerd. Niemand zal wel vermoed hebben, dat het eerste optre den van de Nederlandsche rijders in het buitenland een dergelijk eclatant succes zou worden. Aangemoedigd door zijn successen op den eersten dag heeft H. Buyen er op den tweeden dag nog een schepje op gedaan. Het weer werkte echter nu niet mee en zoo moest de 1500 meter tot 's middags worden uitgesteld en de 5000 meter werd van het programma geschrapt. Ook nu nam onze landge- noodt de 1500 meter voor zijn rekening, gevolgd door den Belg Willems. Roos werd in dezen afstand derde en van Hoorn zesde. Na deze wedstrijden werd de eind stand opgemaakt en na zijn overwin ningen op de 500, de 3000 en de 1500 me ter verwierf H. Buyen den Internatio nalen Titel. De uitslagen luiden: 500 meter: 1. H. Buyen (Nederland) 47 sec. 2. J. Roos (Nederland) 47.3 sec. 3. Pepin (Frankrijk) 48.9 sec. 4. M. Roezk (Frankrijk) 49.4 sec. 5. Willems (België) 49.6 sec. 3000 meter: 1. H. Buyen (Nederland) 5 min. 16.2 s. 2. J. Roos (Nederl.) 5 min. 28 sec. 3. Pepin (Frankrijk) 5 min. 28.7 sec. 4. v. Hoorn (Nederl.) 5 min. 28.7 sec. 5. Huylbroeck (België) 5 min. 33.5 s. 1500 meter: 1. H. Buyen (Nederl.) 2 min. 38.2 s. 2. Willem (België) 2 min. 42.2 sec. 3.J. Roos (Nederl.) 2 min. 43 sec. 4. Pepin (Frankrijk) 2 min. 44.3 sec. 5. Laurent (Frankrijk( 2 min. 45.5 s. BILJARTEN. KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. In Alkmaar worden de kampioen schappen van Nederland verspeeld hoofd klasse klein-biljart, waaraan door onze stadgenoot Teegelaar wordt deelgeno men. In zijn eerste partij tegen Wevers speelde Teegelaar met een gemiddelde van 66.66 door de 400 in zes beurten vol te maken, waaronder een serie van 235 tot nu toe de hoogste serie. In de 2e partij tegen v. d. Veen was de Leidenaar niet zoo goed op dreef en ging deze partij voor hem verloren. De 3e partij tegen de Cock werd weer een overwinning voor Teegelaar. De uitslagen luiden: Teegelaar 400 6 235 66.66 Wevers 176 6 91 29.33 v. d. Veel 400 7 17S 57.14 Teegelaar 173 7 113 24.71 Teegelaar 400 10 148 40. e Cock 155 10 45 15.50 Totaalklassement de de derde ronde: Eichelsheira Schimdt Teegelaar v. Bokhoven Wevers v. d. Veen de Cock Lubach pnt. car. brt. h.s. gem. 5 1200 27 159 44.44 5 1200 35 194 34.28 4 973 23 235 32.30 4 1037 37 151 28.02 2 976 24 209 40.66 2 1169 40 178 29.22 2 756 31 153 24.38 0 1037 27 165 38.40 Zaterdag 19 Jan. organiseerde de Leidsche Biljartver. T.O.G. een feest avond in de zaal van perceel Steen- schuur 6 ter gelegenheid van het 20- jarig bestaan. De voorzitter, de heer C. Pauw, sprak in zijn openingswoord woorden van welkom aan het bestuur van de Leidsche Biljartbond en leden, dona teurs en donatrices en herdacht hierna de in de oorlogsjaren overleden 4 le den van de vereeniging. Spr. schetste in het kort hoe op 21 Maart 1933 T. O.G. werd opgericht door de heeren J Bouman, Buis en J. Mulder. Oorspron kelijk was T.O.G. een klein vrienden clubje maar na 1933 groeide de vereeni ging uJr en met het derde lustrum kon sxl'.l een tournooi worden georgani seerd. waaraan door een 300 spelers v-zrd dt eigenomen Tot slot zeide de heer Pauw, dat dezen avond alleen gegeven werd voor '.eden en genoodiAien maar hij hoopte tij het vijtde lustrum de Stadsgehoor zaal te moeten gebruiken. De voorzitter van de feestcommissie, de heer J. Mansink, bedankte al de genen, die de vele prijzen beschikbaar hadden gesteld voor de tombola en riep de medewerking in van de leden om dezen avond te doen slagen. Hierna sprak de 'heer Mansink nog woorden van waardeering aan het adres van den heer Pauw voor zijn goede lei ding in de vereeniging en overhandig de hem een voorzittershamer. Aan de prijswinaars van de onder linge wedstrijden werd nog een pakje sigaretten aangeboden. Als laatste spreker bracht de voor zitter van de Leidsche Biljartbond, de heer J. Bonnet, hulde aan T.O.G. en feliciteerde de vereeniging met dit ju bileum. Spr. memoreerde, dat T.O.G. een groot aandeel heeft getfad in de bloei van de Leidsche Biljartbond en hoopte, dat het ledenaantal dusdanig mag groeien, dat ook in Leiden een groot nationaal tournooi kan worden georganiseerd. The Nat Brothers en the Manahiki "Hawaians, die de stemming er in hiel den en dan ook veel succes oogstten. Na afloop van dit optreden bleef men nog geruimen tijd bijeen voor een dansje, waarbij de muziek werd ver- ozrgd door het dansorkest van Ben Langezaal. Wedstrijdprogramma van den Leidschen Biljartbond. Woensdag 23 Januari: le klasse: T.O. G. I—S.D.O. I; Spijkerbak 1—T.O.G. 11; O.S,L. I—P. v. Cleef. I; D.O.S. I—T. O.P. I. Donderdag 24 Januari: 2e klasse: T. O.G. IV—D.O.S. II; Spijkerbak II—T. O.G. Ill; T.O.P. II—Vierkantje I; Ca rambole I—W.D.O.B. I. Dinsdag 22 Januari: 3e klasse; O.S.L. II—D.O.S. III; Carambole II—T.O.G. V; Morschpoort IVierkantje II; B.O.S. I Spijkerbak III. Vrijdag 25 Januari: 4e klasse: S.D.O. III—D.O.S. IV; T.O.P. III—T.O.G. VI; Morschpoort IIVierkantje III; O.G. I —B.O.S. II. Dinsdag 22 Januari: 5e klasse: D.O.S. V—B.O.S. III; T.O.G. VII—Morschpoort III: T.O.P. IV—W.D.O.B. III. Woensdag 23 Januari: Carambole 111 Vierkantje IV. Donderdag 24 Januari: 6e klasse: D. O.S. VI—T.O.P. V: Vierkantje V—P. v. Cl. HI; O.G. II—Morschpoort IV. Vrijdag 25 Januari: T.O.G. VIIICa rambole IV. BIL.ÏARFTKAMPIOENSCHAP BOLLENSTREEK. De eindwedstrijden van de Biljart kampioenschappen werden onder zeer groote belangstelling in het Bondsge- bouw te Lisse gespeeld. De beer G. C. Degger wist ongeslagen het kampioen schap te behalen. De resultaten waren: pnt. brt. b.s. rem. W. Visser 200 23 45 7.14 G. van Eyck 78 28 16 2.28 B. Mastenbroek 73 15 14 4.86 W. Visser 200 15 58 13.33 G. C. Degger 200 15 52 13.33 W. Visser 106 15 23 7.0ö G. C. Degger 200 23 38 8.69 J. Schrama 190 28 37 6.78 G. C. Degger 200 28 65 7.14 C. Faas 155 28 23 5.54 De prijzen van dit tournooi werden als volgt behaald: Ongeslagen kampioen G. C. Degger algemeen gemiddelde 7.73 cadre. 2de prijs W. Visser, Hillegom, 13 gew. par tijen, algemeen gemiddelde 6.61. 3e prijs W. Faas. Lisse, 12 gew. par tijen algem. gem. 7.76 cadre. De hoog ste serieprijs werd gewonnen door G. C. Degger n.l. 65. Het hoogst algemeen geni. in een partij werd behaald door de heeren W. Visser en G. C. Degger n.l. 15 beurten 200, gem. 13.33. Na af loop reikte de voorzitter van L.U.T.O., de heer H. de Bruin, de prijzen aan ce winnaars uit. OMGEVING AARLANDERVEEN. Oprichting B.T..T. In de zaal van den heer W. v. d. Berg werd een bij eenkomst gehouden van jonge boeren en tuinders. Nadat door den voorzitter der L.T.B., den heer J. Vernooij, het doel en het nut dezer vereeniging was be sproken, traden er 26 toe als lid Na geliuo den stemming werden als bestuursleden gekozen de heeren Th. v. Egmond Jaczn., voorzitter, C. Kempen C.J.zn., secre taris. N. de Jong Lzn., penningm., C. v. d. Geest, C. Oosterman. Rector Brans en de zeereerw. heer Jam. Omtzigt wa ren verhinderd deze oprichtingsvergade ring bij te wonen. Nadat er nog eenige besprekingen waren gehouden werd deze vergadering met den chr. groet geslo ten. ALPHEN AAN DEN RIJN. Het dubbele professiefeest in het Sint Josephpeusion. Dinsdag j.l. vierden de eerw. Zuster Gertrudis en Zuster Monica haar gouden professiefeest in het Sint Josephpension op luisterrijke wijze. De plechtigheden van dit gouden ju- bilé, waarbij aan de feestelingen een gouden medaille van den H. Jozef den patroon harer Congregatie werd uitgereikt, alsmede de H. Mis tot harer intentie, werden gecelebreerd door den Hoogeerw. Heer Deken L. Nieuwenhui- zen. Dc H.E.H. Deken hield een zeer mooie feestpredicatie. De feestelijk versierde kapel van het pension was tij dens de plechtigheden geheel gevuld met pensiongasten en andere belangstellen den. waaronder wij opmerkten de wel- eerw. heeren geestelijken der parochie, alsook de zeereerw. Moeder Algemeene Overste van het Moederhuis der Con gregatie v. d. H. Jozef uit Amersfoort en de vroegere Eerw. Moeder Overste van het pension te Alphen, voorts nog de heeren kerkmeesters. De receptie voor pensiongasten en be langstellenden werd druk bezocht. Allen toonden hun hartelijk meeleven met haar. die reeds 23 jaar haar beste krachten gaf aan het liefdewerk In het pension „Sint Jozef" en met haar, die door evacuatie haar gouden professie- jubilé niet kon vieren in het Moeder huis te Amersfoort. Kwart voor zes was het feestlof, even eens in de kapel van het pension, waar tot slot door alle aanwezigen uit volle borst werd gezongen het lied van „Lof en dank". Het was voor de jubilaressen, familie leden, bewoners van het pension en an deren een heerlijke feestdag! KATWIJK. Gemeenteraad. De Raad dezer ge meente kwam Donderdagmiddag op ver zoek van een zestal leden in openbare vergadering bijeen. De heeren Parle- vliet en Brouwer waren afwezig. Na opening met gebed door den voorzittei besprak deze de gang van zaken Nooit is van het recht door de leden gebruik gemaakt om een openbaie ver gadering te doen uitschrijven tenzij cr een cpenlijk conflict was Ussciien B. en W. of den Raad. In Katwijk was het gewoonte, dat ongeveei 10 a 12 vergaderingen per jaar werden gehou den. Voorstellen beï.ooien ook eerst >.n dt desbetreffende commissies ie komei. Eu de wethouder van Fabricage, ene gfireel Yreemd staat tegenover i'm taak moet zich nog inwerken. Binnen 14 cagen is weer «reu verga it vg te wa-. hten. Oezen ij /er :s wt1 begrijpe- lija Maar de raad wordt verzocht dit ie doen onder .e.oing van den voor/i;- ter. De heer Bakkes, die het woord krijgt, licht het eerste gedeelte van de vra gen toe. Dat in een gemeente van 20.0U0 zielen er in enkele maanden zich geen enkele kwestie zou voordoen, is wel ongeveer uitgesloten. Uitvoerig belicht spreker de gedachtengang van de in dieners van de voorstellen. De heer v .d. Zwan zegt, dat overleg met B. en W. gewenscht is. Maar voor verschillende vraagstukken moet men zich inwerken doch na langen tijd zit ting hooreu de leden niets. Daar zit iets in wat niet juist is. We kunnen dus ook wel dankbaar zijn voor de aan vrage van deze zitting, 't Wordt tijd, dat we eens samen spreken. De heer Lagemaat vraagt of er din gen gebeurd zijn, die niet tot de com petentie van B. en W. doch van de Raad behooren. De voorzitter zegt, dat zulks niet kan. Dit zou onwettig zijn. De voorzitter zet de gang van zaken uitvoerig uiteen en wijst op het abnor maal vele werk, het teveel aan maat regelen en op een groot tekort aan ambtenaren. De heer Bakkes licht dan het tweede gedeelte van het voorstel toe, n.l. de vraag om een gemeentebegrooting voor 1946. We gaan thans het jaar in zonder eenige begrooting. Spreker vraagt dan dat binnen 14 dagen een begrooting voor 1946 wordt opgemaakt. De voorzitter zet dan de onmogelijk heid hiervan uitvoerig uiteen. De begroo ting voor 1945 is nog in behandeling. Deze begrooting zal vermoedelijk een tekort aanwijzen van 45.300. 1946 is nog niet te schatten. Niet uitgesloten is, dat het tekort een half millioen zal aanwijzen. De chef van financiën, de heer Fornara is al 6 weken ziek. Tekort aan machines. tekort aan menscben. men kan voor dit werk maar niet zoo maar iedereen nemen. De heer Bakkes blijft bij zijn mee ning, dat de begrooting het fundament is waarop alles steunt. De heer Bakkes licht dan toe een an der gedeelte van de agenda, n.l. de we deropbouw. Spr. wil het uiterlijk aan zien, vooral als badplaats, spoedig op peil gebracht zien, boomen, pleinen, plantsoenen, straten, aanvulling perso neel zoo noodig uit de vrije bedrijven. De voorzitter wijst al weer op het geen de wethouder te doen heeft en die voor een geheel nieuwe taak staat. De voorzitter wijst er op, dat de chef van de plantsoenen, C. van Zijst, nog gestaakt is. Het is niet bekend dat B. en W. een nieuwen chef moeten benoe men. De heer 's Jacob wil om verschillende redenen die door hem uitvoerig worden toegelicht een voorsprong voor de ille galen. Vooral handlangers, en collabo rateurs wil spr. namens zijn fractie uit sluiten. De inspecteur van Belastingen en andere autoriteiten zijn hiermede voorgegaan. Spr. zou een commissie willen benoemen die bij opdrachten toe ziet wie uitgesloten dienen te worden. De voorzitter zegt volle medewerking king van dit voorstel de sympathie heeft van alle weldenkende Nederlan ders. Doch in deze aangelegenheid spreekt niet het geweten doch de wet. De Raad kan niet optreden als recht- plegend college. De voorzitter zal naar een en ander uitvoerig informeeren. De heer J. v. Duyn zou wenschcn, dat be doelde personen voor 1946 in de ge meente reeds uitgesloten worden. Na nog enkele minder belangrijke vra gen wordt de zitting door de voorzitter met gebed gesloten. Heroprichting Ned. Tuinb.bond. Na mens de commissie opent de heer H. Abbink de vergadering. Na enkele be spreking gaven 53 personen izch als lid op. De heer van 't Woud geeft een kort uiteenzetting van de Stichting v. d. Landbouw. Volgt bestuursverkiezing. Gekozen worden de heeren H. Ab bink. G. Vooys. G. Varkevisser, G. Bol, G. Ooms, B. Verdoes en A. van Rijn. Volgt bespreking looncontract. Daar van overheidswege de prijzen niet in over eenstemming waren gebracht kon me;; niet tot een besluit komen. Bij de rond vraag komt de geldblokkeering nog ter sprake. Ko Plu Ko. De plulmveevereeniging Ko Plu Ko zal Vrijdag 25 en Zaterdag 26 Januari a.s. een jubileumtentoonstel ling organiseeren. Deze zal gehouden worden in de garage v. d.- Pais, Secr. Varkevisserstraat. NIEUWKOOP. Op Woensdag 16 dezer vierde de heer R. A. F. Hilhorst zijn 25-jarig ju bileum als kantoorhouder bij" de P.T.T.. waarvan 7 jaren te Eemnes en 18 jaren in Nieuwkoop. Van de zijde der bevol king bestond voor dit jubileum groote belangstelling, voortkomend uit groote sympathie. De heer Hilhorst weet steeds vriendelijkheid te paren aan berei !- vaardigheid, welke deugden het geheele gezin sieren. Des morgens was in de kerk de H. Mis te zijner intentie opgedr. - gen. In den loop van den dag kwam o.a. het gemeentebestuur den jubilar.s feliciteeren, terwijl ook de inspectei.r der P.T.T. zijn gelukwenschen k\v..'ii aanbieden. Het was voor den heer Hil horst een mooie dag. NOORDEN. Zaterdag is het 8-jarig zoontje van H. de Beer te Noorden, door het ijs ge zakt en verdronken. RIJPWEJER1NG. Missie-actie. Goudkust! *Trinidad! Bekende klanken sinds lang. Wanneer gaan onze paters? We weten het niet. Zij weten het niet. Maar ze gaan. Vroeg of laat. Wat weten we van hun werk? Iets hebben we gezien in de missie-film. Iets hebben we van hooren vertellen. Het hindert niet al weten we er weinig van. De paters zullen met een dankbaar hart gedenken, wat Rijpwetering voor hen deed. Het is een herinnering waard. Een bijzonder woord van dank aan dc verkenners, die zooveel tot het slagc i van deze missie-actie bijdroegen. De ware verkennersgeest was over hen vaardig. Missie is apostolaat. Vergeet dat in gebed noch daad. God geeft de hoogte rente. VOORSCHOTEN. Aiscbeid kape'aan C. Hammann. Onder groote belangstelling, vooral van de zijde der vrouwelijke jeugd en an dere parochianen, nani kapelaan C. Ham mann, wegens zijn benoeming tot kape laan te Hillegom, afscheid van de St. Laurentiusparochie. Na opening nam al lereerst pastoor P. de Roos het woorJ. die het vele goede van kapelaan Harn- nunn belichtte, dat hij voor het zielen heil van de parochie, speciaal voor de vrouwelijke jeugd had verricht. Spre ker schetste hem als een onvermoeide werker, die altijd voor iedereen klaar stowd, op en top priester was cn toeL ook zorgde voor de vroolijke noot. Hi' sprak zijn teleurstelling uit. dat hij Voorschoten ging verlaten, maar hoop te hem nog vaak in ons dorp te zien. Hierna volgde een lange rij van spre kers, die bijna allen hun woorden ver gezeld deden gaan van stoffelijke blij ken'van dankbaarheid. Voorts nam ka pelaan -J. Duivenvoorde met eenige hu moristische woorden afscheid van kapc laan Hammann, waarna een korte revue werd uitgevoerd, waarin enkele grept uit de voorbije jaren naar voren ge bracht werden door de vrouwelij! e jeugd. Vervolgens trad „de korfbal' op met een lied gevolgd door een frag ment uit „Herwonnen Vrijheid". Hieri n kwamen de gidsen aan de beurt, die met een gidsnummer afscheid namen van hun aanmoeeznier. Tot slot nog enkele volksdansen een litanie waar hartelijK om gelachen werd, waarna het program ma besloten werd met het lied „Aan U, o Koning der Eeuwen". Voor dit alles dankte kapelaan Hammann op zijn eigen hartelijke wijze en zeide, dat het hem inderdaad zwaar viel Voorschoten te moeten verlaten. Hij dankte voor aller medewerking, die hij had mogen onder vinden. waarna gelegenheid gegeven werd den scheidenden kapelaan de hand te drukken. WARMOND. St. Matthias. De uitvoering van Si Matthias van Maandag 28 Januari is ver plaatst op Zaterdag 26 Januari a.s. Ruime voorraad eiken wasch-, regenwater- en spekkuipen. houten em mers 3.50 per stuk. Eenige prima brandkas ten enz. Voordeeligst adres: A. J. Hartwijk, Goederenbeurs N. Bees tenmarkt 79, (vee markt. Gevestigd sinds 1913. Tel. 26627—24013. PICKUP Combinatie in pracht gr.' eikenhouten kast met 35 prachtplaten. Compl. te koop aangeb. Donderdag middag te bez. tuss. 12—4 uur A. v. d. Meer, Dorps straat 86, Oegstgeest. 3979 Halfwas Gevraagd Halfwas Meu belmaker. Adres Heeren- sleeg 13. 3745 GEVRAAGD 3914 BLOEMiSTKNECHT voor vast en flinke jon gen pl.ni. 18 jr., Gebr. Westenhoven, Teylinger- laan 2. Voorhout. Kraamverpleegster Welke kraamverpleegster kan in de tweede helft van April een verpleging waarnemen? Br. onder r.o. 3953 bur. v. d. blad. GEMEUB1L. KAMER of huis(je) te huur gevr. voor gezin van 5 pers. voor mnd. Juli-Augustus te Noordwij k-Zee of De Kaag enz. Br. onder no. 3905 bur. v. d. blad. GEVRAAGD een 3955 JONGEN van 14 jaar met 1 Maart bi.i A. van der Geer, Bloembollenkweeker, Spoorlaan 15, Voorhout. Gevraagd een flinke JONGE KRACHT cm als reiziger of verte genwoordiger het contact met onze leden en afne mers te onderhouden. Eenige administratieve kennis en diploma land bouwonderwijs strekt tot aanbeveling. 3956 Coöp. Ver. ONS BELANG te Nieuwveen. C. R. de Groot, Secr. FLINKE 3941 8AKKERSBED1ENDE gevraagd. Stijnman Lang straat 109. Wassenaar. rnahoniebuffet, gïoten emaille kachel, donker bruine voskont. veulen- bontmantel zrw., hang klok, 3 stel gordijnen (echt Brusselsch kant) woonschuit, v. d. Voort, Molenlaan, Voorschoten. Tot deelneming aan op te richten hetwelk met aanbeve ling door den Heer Wil lem Andriessen zal wor den geleid door den Heer Max v. Doorn, worden Dames en Heeren uitge- noodigd: 3943 KOOR 4 Febr. as. 's avonds 7.30—9 uur. ORKEST 8 Febr. a.s. 's avonds 7.309 uur. LEIDSCH MU ZIEKL Y CEUM. Gevraagd met Maart of 1 Mei een R.K. BOEREN- DiENSTBODE bij J. v. Ben ten, Rijpwe tering. 3949 NETTE DIENSTBODE gevraagd voor d. en n. tegen 15 Maart of eerder in R. K. gezin met bin- kort 3 kl. kind., flat bewo nend. Mevr. Hendricks- Vroom. Laan V. N. O. Einde 208. Voorburg te lefoon 770416. 3974 Bij dc Googerpolder on der Alkemade vaceert de betrekking van Sollicitanten (uit de om geving) gelieven zoo spoe dig mogelijk hun brieven te richten aan den voorz. G. H. Rotteveel. Kerk straat te Oude-Wetering R.K. BOERENKNECHT gevraagd, best kunn. mel ken v. g. g. v. J. P. KORTMANN Koristeekterweg 46 3976 Alphen a. d. Rijn. Glazen stolpen v. beelden van 1070 cm. hoog, ook m. voeten. Hoofdstr. 17). Sassenheim. 3809 Gevraagd een flinke DAGDIENSTBODE A. Rooijakkers, Hooge- woerd 98. 3944 TAKKENBOSSEN te koop aangeb. prima takken direct leverbaar. G. A. Sassen. Maredijk 45. Tel. 24412 3947 Ambtenaar zoekt Omgeving Station. Br. no. 3999 bur. v. d. blad. TE KOOP een electrkaasroeriw.chine (nieuw). Br. onder no. 404 bur. v. d. blad.

De Burcht | 1946 | | pagina 3