Uitstekend rendement, al zeg ik het zelf. Rabobank Q U< Mevrouw heeft wat geld achter de hand gehouden. Komt bij ons op de bank. Ze heeft het geld niet één, twee, drie nodig. En nu wil ze wel eens wat extra's verdienen Wat denkt u van een spaarbrief op naam, mevrouw, zeiden wij. Je hebt ze met verschillende looptijden. Hoe langer u zo'n waardepapier hebt, hoe hoger de rente en dat gaat wel tot zo'n 10 V4 jaarlijks uitbetaald. U loopt geen enkel risico, het is misschien wel de zekerste, veiligste en aardigste manier van beleggen. Dat vind ik nou een origineel idee, zegt ze, top, vult u maar in. Oók Spaarbriefbank. et ft g 12 In DINSDAG 30 DECEMBER 1980 TROUW/KWARTET P10-RS1 Familieberichten De Raad van de Gereformeerde Kerk te Den Ham (Ov.) nam met ontroering kennis van het overlijden van zijn emeritus-predikant Ds. H. Torenbeek Van 26 september 1948 tot en met 1 januari 1967 diende hij onze gemeente als predikant en daarna tot en met 30 september 1978 als hulp prediker. Met dankbaarheid gedenken we de arbeid die hij gedurende deze jaren met grote trouw en toewijding verrichtte. Trooste de Here de kinderen en kleinkinderen. Den Ham (Ov.), 28 december 1980 Namens de Raad voornoemd: Ds. D. H. Borgers, praeses ht H. Visscher, schriba De Raad van de Gereformeerde Kerk te Drie bergen Rijssenburg nam met ontroering ken nis van het overlijden van zijn emeritus predi kant Ds. H. Torenbeek Van 1935 tot 1945 diende hij onze gemeente als predikant. Met dankbaarheid gedenken we de arbeid die hij gedurende deze jaren met grote trouw en toewijding verrichtte. Trooste de Here de kinderen en kleinkinderen. Driebergen-R., 28 december 1980 Namens de Raad voornoemd: C. W. van Dam, praeses L. G. Bovenberg, scriba. Met ontroering deelt de kerkeraad Algemene Zaken van de Gereformeerde Kerk van Bun schoten-Spakenburg u mede, dat overleden is zijn oud-predikant Ds. H. Torenbeek Van 2 september 1945 tot 26 september 1948 diende hij onze Gemeente. Met dankbaarheid gedenken wij de arbeid die hij gedurende genoemde jaren met grote trouw in onze Gemeente verrichte. Namens de K.A.Z. Ds. J. H. Nawijn, praeses A. v. d. Mheen, scriba Bunschoten, Spakenburg, 28 december 1980. Met leedwezen vernamen wij dat op 28 decem ber 1980 is overleden onze oud-predikant, de heer Ds. H. Torenbeek op de leeftijd van 80 jaar. Hij diende onze gemeente van 8 mei 1932 - 29 september 1935. Zijn nagedachtenis zal met ere in onze gemeen te blijven voortleven. Moge God zijn kinderen en verdere familie troost en sterkte geven. Yerseke, 28 december 1980 Namens de Gereformeerde Kerk: Ds. G. J. Terlaak, praeses J. Nieuwenhuize, scriba. en Ik zal zijn naam geenszins uitwissen uit het boek des levens, maar Ik zal zijn naam belijden voor mijn Vader en zijn engelen." Openbaring 3:5 In de vrede van Christus is ontslapen mijn innig geliefde man, onze trouwe, zorgzame vader, grootvader en zwager Gerard Bleichrodt op de leeftijd van 74 jaar. Voorburg: C. M. Bleichrodt-Rehorst Voorburg: J. F. Bleichrodt A D. Bleichrodt-Gieselbach Gouda: H. Bleichrodt M. C. G. Bleichrodt-Knops Maastricht: G. Bleichrodt Amsterdam: D. H. Bleichrodt N. Bleichrodt C. W. J. Bleichrodt-Rothuizen en kleinkinderen Caracas, Venezuela: W. H. Koornstra-Rehorst Alphen a/d Rijn: C. C. H. Rehorst-Haars 2271 XS Voorburg, 27 december 1980. Laan van Rustenburg 33. De dienst van Woord en Gebed zal D.V. wor den gehouden op woensdag 31 december a.s. om 9.45 uur in de Opgangkerk, Laan van Oostenburg te Voofburg. Na afloop van de dienst zal in de kerk gelegen heid zijn tot condoleren. De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden. Geen bezoek. Geen bloemen. „Mijn genade is U genoeg." Heden Overleed op de leeftijd van 74 jaar, onze geliefde broer, zwager en oom Gerard Bleichrodt Leiderdorp: F. Bleichrodt J. Bleichrodt-Richter Rijnsburg: N. Bleichrodt Baarn: C. W. Bleichrodt A. G. Bleichrodt-van den Berg Uithoorn: J. M; Bleichrodt G. Bleichrodt-Vingerling Voorburg: L. Bleichrodt G. S. J Bleichrodt- van der Wilden en nichten en heven. 27 december 1980. „Op U vertrouw ik, Heer der heren. Gij die mijn sterkte zijt." Psalm 31 1 Dankbaar voor haar lange leven geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve' vrouw, moeder, grootmoeder en overgroot moeder Anna Maria van der Werf-Schouten 2 januari 1897 28 december 1980 Huizen: J. van der Werf Nieuw-Beijerland: J. van der Werf J. van der Werf-Kloek Hengelo: A. M. van Proosdij-van der Werf A. C. G. van Proosdij Utrecht: M. W. van der Werf-Vente klein- en achterkleinkinderen 28 december 1980 Nieuwe Blaricummerweg 36 1272 RL Huizen De gedachtenisdienst zal worden gehouden op vrijdag 2 januari 1981 om 10.30 uur in de Domkerk te Utrecht, waarna de begrafenis zal plaatshebben omstreeks 13.00 uur op de alge mene begraafplaats „Nieuw Valkeveen" aan de Valkeveenselaan te Naarden. Gelegenheid tot condoleren na de dienst of op de begraafplaats. Bedroefd geven wij kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Elisabeth van den Berg in de ouderdom van 90 jaar. Namens de familie: J. van den Berg 27 december 1980 Bejaardencentrum „Steenvoorde" Generaal Spoorlaan 62 - Flat 32 2285 CH Rijswijk. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bejaardencentrum „Steenvoorde", al waar gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag van 7 tot 8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op woens dag 31 december om 11 uur in de aula van bovengenoemd Bejaardencentrum, waarna de crematie zal plaatsvinden omstreeks 11.45 uur in het crematorium Ockenburgh aan de Ockenburghstraat te 's-Gravenhage ^Loos- duinen). Gez. 440 1 en 4 In zijn woonplaats Calgary te Canada nam God plotseling tot Zich mijn lieve zoon, broer en zwager Willem Johan Caspers echtgenoot van Maria Nederveld, op de leeftijd van 52 jaar. Rijssen: J. Caspers-van den Bergen Wierden: J. Caspers NW zn. G. Caspers-Zijp Okanagan Canada: N. W. Caspers sr. W. W. Caspers-van Honschoten. 28 december 1980. Rouwdienst en begrafenis te Calgary Canada. Corr.-adres: Marjoleinlaan 45, Wierden. „Nu laat Gij, Here, uw dienst knecht gaan in vrede, naar uw woord; uiant mijn ogen hebben Uw heil gezien". Lukas 2:29 Vrij onverwacht is van ons heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Helena Adriana Voerman in de leeftijd van 65 jaar. Namens de familie: W. H. Voerman 3055 BM Rotterdam, 28 december 1980 Floris Versterlaan 12 De rouwdienst zal gehouden worden woens dag 31 december om 8.45 uur in de Messias- kerk aan de Debussylaan 19, waarna de begra fenis om 9.45 uur op de begraafplaats „Hof wijk" aan de Delftweg 230 te Rotterdam-Over- schie zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren in de kapel op de begraafplaats. In Jezus' heerlijkheid mocht binnengaan onze lieve pleegdochter en pleegzuster Tine Switters echtgenote van A. van Brussel. Namens ons gezin: M. M. E. Steneker-Heidema Utrechtseweg 80, flat 317. 6866 DK Heelsum. Nu laat Gij, Here, uw dienstknecht gaan in vrede Lucas 2 29 Het heeft God behaagd heden tot Zich te nemen na een langdurig ziekbed onze zeer lieve en zorgzame man, vader, schoonvader en grootvader Dingeman Johannes Coumou echtgenoot van Jo Coumou-Prinselaar op de leeftijd van 71 jaar. Heemstede: Jo Coumou-Prinselaar Haarlem Ineke Seinstra-Coumou Jacques Seinstra Irma Frank Maartensdijk: Wim Coumou Mieke Coumou-Middelkoop Annet Castricum: Jacqueline Westmaas-Coumou Herman Westmaas Bart Maarten Thijs 2101 HP Heemstedè, 27 december 1980 Kerklaan 36. Liever geen bezoek aan huis. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op woensdag 31 december a.s. om 11.00 uur in de Opstandingskerk, Koediefslaan 78 te Heemstede. De begrafenis zal om 12.30 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Herfstlaan te Heemstede. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de aula op de begraafplaats. De Centrale Bibliotheek Commissie Patrimo nium geeft met leedwezen kennis van het over lijden op 27 december 1980 van de heer J. van der Roest Met trouw en liefde heeft hij vele jaren een belangrijk aandeel gehad in het werk dat van onze commissie uitgaat. Wij zullen met dank baarheid aan hem blijven denken. Namens de C.B.C. Patrimonium: G. van der Ham, voorz. mevr. J. van Hartingsveldt, secr. Gij hebt mijn weeklacht en gesch veranderd in een blijde rei! Mijn rouwkleed hebt Gij weggedai Ps 30 Heden nam God tot Zich onze lieve zwagef^ oom Cornells Willem Docters van Leeuwen echtgenoot van C. van Egmond op de leeftijd van 67 jaar Rijnsburg: G. van Egmond J. van Egmond-de Jager S Ravensbergen-van Egmonc D. Ravensbergen A. van Egmond J. van Egmond-van der Bent Canada. Ar. van Egmond A. van Egmond-Zandbergen De Lier M. van VI iet-van Egmond W. van Vliet Zoetermeer: H. van Egmond P. van Egmond-Mullens neven en nichten Rijnsburg. 28 december 1980. iqi IAG oh LL ley loi sor erl nel m ni laa St: y n |de Psalm 139 l, 14. (Liedboek). Heden nam de Here tot Zich onze lieve sch< zuster, tante, nicht en vriendin Tine van der Molen-Kuipers Zij mocht 81 jaar worden. Uit aller naam. M. J. Timmer - Bootsma Ex-test. 's-Gravenhage. 28 december 1980. Huize „CampduinenAlbardastraat 5. Correspondentie-adres: Meloenstraat 105, 2564 TD 's-Gravenhage. Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal wor gehouden vrijdag 2 januari 1981 om 13.30 i in „Campduinenwaarna de begrafenis plaatshebben om 14.30 uur op de Ned. H vormde Begraafplaats. Willem III-straat Loosduinen. Vervolg op pagina P12-RS1 de he st 'var ïtra nbi lm g lee ed 1 1: lai in 8-2, D( r j nis de ee de kr g - Inl trn d«

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14