De Nutsspaarbank! NUTSSPAARBANK openbaar vervoer rond de jaarwisseling in den haag en omgeving S2 ladetdorp vv laasstraatlaantjes 140 gulden uur per maand Rente ir/4%* Afsluitkosten Geen dépötrente Hoeveel kunt u lenen? Extra aflossing Looptijd van de lening Overbruggings krediet Informatie KLM Reklame doet verkopen (Soms.) RECTIFICATIE TROUW/KWARTET H11 HYPOTHEEK? Dit is een scherp concurrerend tarief. 5 Jaar vast achteraf halfjaarlijks te voldoen. Bij een tophypotheek is de rente '/j hoger. Wij berekenen slechts 1K»% afsluitkosten, inclusief taxatiekosten. De taxatiekosten zijn dus niet apart verschul digd. Belangrijk voor hen die een huis laten bouwen! De Nutsspaarbank berekent geen dépot- of bcreidstellingsrcnte. Effectieve rente 11.74% Dit bespaart u een hoop geld. Bovendien tijdens de bouwperiode geen aflossing. met gemeente garantie tot 100% van de Stichtingskosten. zonder gemeente garantie tot 95% van de getaxeerde waarde. Naast de normale aflos sing is per jaar, zonder kosten, een extra aflos sing toegestaan. Totaal mag 10% van de oorspronkelijke hoofdsom worden afgelost. De spaarbank- hypotheek heeft een looptijd van 25 of 30 jaar, onafhankelijk van de leeftijd van de aanvrager, dus geen algehele aflossing bij het bereiken van de pensioen-gerechtigde leeftijd. Gedurende de periode, dat u nog niet kunt beschikken over de verkoopopbrengst van uw huidige woning, verzorgen wij voor u een overbruggings krediet. Notariskosten zijn niet verschuldigd. Voor uitgebreide infor matie over de gunstige spaarbankhypotheek kunt u zich wenden tot één van de vele kantoren van de Nutsspaarbank. Wij zullen u gaarne vrij blijvend van advies dienen over die hypo- theckvorm welke het best bij uw persoonlijke omstandigheden past. De openbaar vervoer-bednjven m Den Haag en omgeving rijden rond oud en nieuw beperkte diensten U vindt hiervan een overzicht in deze advedenhe. HTM De HTM hjdt op 31 december een vervroegde sprts. Op oudejaarsavond wordt na 21.00 uur niet meer gereden. De laatste bussen en trams vertrekken om 20.30 uur vanal de beginpunten. Op nieuwjaarsdag wordt de zondagsdienst uitgevoerd. Op 2 januan njdt de HTM als op zaterdag, maar de eerste ritten beginnen als op werkdagen, echter met een lagere frequentie. NZH De NZH laat op oudejaarsavond alle diensten vervallen die volgens de dienstregeling om 21.00 uur of later vanaf de beginpunten vertrekken Op nieuwjaarsdag geldt de zondagsdienst. Op 2 januan wordt de normale dienst gereden. H0-208012 Westnederland Op oudejaarsavond valt op de meeste lijnen van Westnedertand bet vertrektijdstip van de laatste rit reeds tussen 19.00 en 20.00 uur De laatste bussen zullen de eindpunten om ongeveer 2100 uur bereiken Op nieuwjaarsdag geldt de zondagsdienst KLM-autobusbedrijf De bussen van het KLM-autoóusbedrijl blgven rijden voor vertrekkende en aankomende vliegtuigen. Nederlandse Spoorwegen De Nederlandse Spoorwegen rijden op 31 december na 20.00 uur nagenoeg met meer Tot 20.30 uur komen nog enkele treinen binnen. Op nieuwjaarsdag wordt gereden als op zondag. Verdere informatie Nadere informatie kan worden verkregen bij het telefonisch informatiecentrum van het openbaar veivoet. telefoon (070) 824141. Dit centrum is op oudejaarsavond tot 21.00 uur geopend. U kunt daar alle gewenste informatie ontvangen. NIEUWJAARSDAG-SAMENKOMST DONDERDAGAVOND 1 JANUARI bent u van harte welkom in „De Haard", Daguerrestraat 16, Den Haag. Aanv. 19.45 u. Spreker: Os. NICO GOVERTS Ex. 3314 Indien Gij zelf niet medegast, doe ons van hier niet optrekken! Na de dienst gelegenheid tot gesprek en voorbede. Koffie van Comité Leven en Overvloed. OUDE- JAARS- DIENST woensdag 31 december om7uurn.m. CAPITOL. Loosduinsekade 222, Den Haag Toegang vrij! leder welkom! Stichting Johan Maasbach Wereldzending Wanneer? Als u een goed verzorgde reklameboodschap in een goed medium brengt Uitnodiging gemeentebestuur Leiderdorp Nieuwjaarsontvangst Het gemeentebestuur van Leiderdorp houdt op maandag 5 januari nieuwjaarsontvangst, 's Avonds van half acht tot negen uur staan de deuren van het gemeentehuis aan de Statendaaldei 1 open voor de inwoners van Leiderdorp; voor vertegenwoordigers van sport- en culturele instellingen, voor instellingen op het gebied van gezondheids zorg en maatschappelijk werk, mensen uit het Leiderdorpse zakenleven en het onderwijs en voor ieder ander die belang stelling heeft voor deze jaarlijkse ontmoeting. Burgemeester en wethouders,hopen op 5 januari veel belangstellenden in de grote hal van het gemeentehuis te kunnen verwelkomen. Wat nu? Eerst huiswerk? Of eerst de krant? t£riula DE GEMEENTERAAD vergadert op maandag 5 januari om 19.00 uur, zo nodig voort te zetten op maandag 12 ja nuari om 19.00 uur in de raadzaal aan de Groenmarkt over de volgende punten: benoemingen in raadscommissies herinrichting van het Plein overdracht zuiveringtechnische werken aan het Hoogheemraadschap van Delfland reconstructie en plaatsing van verkeers lichten op het Copemicusplein subsidiëring Stichting Werkgroep Video (Meatball) subsidie Stichting Kijkhuis subsidiëring Haags Kindertoneel garanderen van rente en aflossing van leningen o.g.v. de „Beschikking deelneming van het Rijk in garanties van de gemeente voor bestaande eigen woningen" aanbrengen warmte-isolatie in woningcom plexen Spoorwijk I en Afvoerkanaal IV wijziging Verordening tarief bijzondere dienstverlening brandweer diverse aanschaffingen t.b.v. de brandweer garantie geldlening t.b.v. de Stichting Voor zieningen voor Jongeren vervanging en uitbreiding inventaris Hout- rustcomplex voorbereidingsbesluit voor het gebied van de Beschermde Stadsgezichten heruitgifte in erfpacht van grond aan de Zeeweg 4 en Zeeweg 16 aankoop van perceel Van der Vennestraat 84/86 aankoop appartementsrecht Witte de With- straat 24 huurovereenkomst consumptiegelegenheid Madestein wijziging erfpachtsovereenkomst inzake perceel Van de Wateringelaan 75, 77 en 79 te Voorburg aanvaarding van een schenking huurverlenging oppervlakten gemeente grond t.b.v. benzinelaadstations aan Het Kleine Loo en de Statenlaan uitlichting en inbreng van eigendommen per 1-1-79 voorstellen van de raadsberoepscommissie inzake het treffen van voorzieningen aan de woningen Van Brakelstraat 7 en 9 en Delftse- laan 73 en 75 Wanneer u over een of meer agendapunten meer wilt weten, kunt u de tekst van de stuk ken die worden behandeld, inzien in het Ge meentelijk Informatiecentrum aan de Groen markt (geopend op maandag van 11.00 uur tot 17.00 uur, van dinsdag tot en met vrijdag van 09 00 tot 17.00 uur en op zaterdag van 1000 tot 16.00 uur). Deze stukken zijn bovendien tegen betaling van de kosten verkrijgbaar op het Stadhuis, Burgemeester De Monchyplein 14, bij de afdeling Interne Zaken, kamer 2023, telefoon 12 21 98. Spreekrecht Wanneer u iets wilt zeggen naar aanleiding van een van de agendapunten (met uitzonde ring van de Lijst van ingekomen stukken en voorstellen van de Raadsberoepscommissie), is hiertoe gelegenheid gedurende een half uur na de aanvang van de vergadering. U kunt zich daarvoor tot uiterlijk drie uur voor de aanvang van de vergadering opgeven bij de voorzitter van de gemeenteraad. Burgemees ter De Monchyplein 14, telefoon 12 20 44, onder vermelding van Uw naam, adres en het onderwerp. De spreektijd is maximaal 5 minuten. ijSDAG 30 DECEMBER 1980 In de uitgave van 24 december heeft abusievelijk een foutief rentepercentage gestaan. In deze advertentie vindt u het juiste percentage. N HAAG De huren van de woningen aan de Maasstraat- tjes, waar de gemeente Den Haag met eigen geld wil ,nnen aan een renovatie, mogen niet verder stijgen dan tot gulden per maand. gemeester en wethouders hebben standpunt ingenomen in een brief i de gemeenteraad. De bewoners- anisatie van de Rivierenbuurt, bij Centraal Station, is het met deze irverhoging eens. Momenteel be- n de bewoners van de 53 oude lingen aan de Maasstraatlaantjes üddeld 55 gulden huur per and. der deze maand kregen b. en w. de m van een meerderheid in de ge- interaad voor een voorstel om der subsidie van het ministerie volkshuisvesting alvast te begin niet een grondige opknapbeurt de huizen. Onderhandelingen op ministerie over de renovatiesubsi-, zijn tot nu toe op niets uitgelopen, lister Beelaerts van Blokland wil en geld geven voor een kleine op- pbeurt voor een periode van tien Na die tien jaar moeten de wo ningen dan tegen de grond, stelt het ministerie. Wethouder Vink van volkshuisves ting wil grondiger, voor een langere periode renoveren. Alleen de WD- fractie was tegen zijn voornemen om dit werk alvast te beginnen met eigen geld van de gemeente. De VVD meen de dat de toezegging aan de bewoners van de Maasstraatlaantjes de ge meente in een te zwakke onderhande lingspositie zou plaatsen tegenover andere wijken die met dure renova tie-aanvragen komen. De onderhandelingen met het minis terie zullen worden hervat. Volgens een raadslid zal Den Haag proberen de subsidie voor een kleine opknap beurt voor tien jaar toch los te krij gen, maar zonder daarbij te voldoen aan de nadrukkelijke eis van het mi nisterie dat de huizen over tien Jaar tegen de grond moeten. Langzaam rolde gisteren Amerika's eerste ruimteveer naar de lanceerplaats op Kaap Canaveral waar in het voorjaar de eerste vlucht moet beginnen. 1 w

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 11