1 dm ss zeister i^ziekenhuis gedipl. bejaarden verzorgenden/ ziekenverzorgenden verpleegkundige ziekenverzorgster/ger „Mirtehof" AFDELINGSHOOFD coördinerend hoofdverpleegkundige (m/v) enkele ziekenverzorgenden theorie/ praktijkdocent(e) opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige B-verpleegkundigen „Reggersoord" „De Schiphorst" verpleegkundig directeur m/v NEDERLANDSE HERVORMDE DIACONESSEN INRICHTING MEPPEL ADJUNKT DIREKTEUR PATIËNTENZORG m/v DIACONESSENHUIS MEPPEL docent(e) verpleeqk verpleegkundige ZATERDAG 13 DECEMBER 1980 TROUW/KWARTET Het SINAI-CENTRUM psychiatrisch ziekenhuis van de Centrale Vereniging voor de Joodse Geestelijke Gezondheidszorg te AMERSFOORT, omvattend: een psychiatrische kliniek een geronto-psychiatrische afdeling een instituut voor geestelijk gehandicapten en een dagbehandelingsunit vraagt ter versterking van het verpleegkundig team van de afdeling geronto-psychiatrie een met diploma A+B, B, H.B.O.-V of M.B.O.-V gediplomeerd teneinde het goede behandelingsklimaat en het opti maal functioneren van deze afdeling te kunnen waar borgen. Gaarne ontvangen wij een schriftelijke sollicitatie gericht aan het Personeelszakenteam van het Sinai-Centnim, Postbus 66, 3600 AB Amersfoort. Stichting Prot. Chr. Verzorgingshuis" 'DE LUWTE' is een tehuis waar 96 bewoners hun thuis hebben gekozen. Wij zoeken voor dit huis: voor het vervullen van de nachtdiensten. 7 degen op en 7 dagen af. Z-Verplpegkundigen kunnen ook reflekteren. Salaris volgens C.A.O Bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur de heer H. J. B. L. Ronner. Verz. tehuis 'De Luwte', Wimbledonpark 1. 1185 XK Amstelveen. Tel. inlichtingen 020-453651bij de heer Ronner^ of Zr. P. P. Muller. STICHTING HERVORMD BEJAARDEN-CENTRUM ZEIST Voor de „Mirtehof", een verzorgingscentrum voor 240 bewoners met een verpleegafdeling van 17 bedden, vragen wij een Tot haar taak zal ondermeer behoren: 1leiding geven aan een team van bejaardenhelpsters; 2. de zorg voor het welzijn van 40 bewoners. Onze gedachten gaan uit een medewerkster die: in het bezit is van het diploma bejaardenverzorgster of beiaarden- helpster; genegen is in een team samen te werken; werkoverleg wil bevorderen; en enige jaren ervaring heeft. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de C.A.O. voor bejaardentehuizen. Gelet op het karakter van onze instelling verwachten wij van de kandidate een positief christelijke levensovertuiging. Telefonische informatie wordt gaarne verstrekt door zr. A. Smit, adjunct-directrice, tel.: 03404-19614. Sollicitaties met inlichtingen omtrent ervaring, opleiding, leeftijd, tegenwoordige werkkring, referentie-adressen te zenden binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad aan de direkteur, de heer G. A. van Voorden, Molenweg 50, 3708 SG Zeist. academisch ziekenhuis der vrije umversitet am sterdam Het AZVU heeft a/s doelstellingen pa tiëntenzorg, onderwijs en onderzoek, en telt momenteel 651 bedden, ver deeld over 5 klinieken. Samen met en kele afdelingen zoals o.a. de operatie kamers vormen de klinieken de Verple gingsdienst. welke direct ressorteert onder de Directeur Patiëntenzaken. De kliniek Inwendige Geneeskunde bestaat uit 7 verp/eegeenheden met in totaal 157 bedden en een haemo- dialyse-afdeling. Naast algemeen in terne. zijn op alle verp/eegeenheden subspecialismen toegevoegd, zoals haematologie, oncologie, pulmonolo- gie en gastro enterologie. Binnen deze kliniek zijn plm. 168 verp/eegkun digen werkzaam lind. leedingen). Voor de Kliniek Inwendige Geneeskunde zoeken wij een Het doet van deze functie is de algehc Ie leiding en coördinatie van de ver pleegkundige zorg, het personeelsbe leid, de opleidingen, de organisatie en het beheer van de materiële middelen binnen de kliniek. Tevens wordt van u verwacht te parti aperen in het team van Coördinerend Hoofdverpleegkundigen om een bij drage te leveren aan het totale beleid binnen de verplegingsdienst. Ook regelmatig overleg met de medi sche staf en de overige diensten bin nen het ziekenhuis is een belangrijk onderdeel van de functie Voor deze functie gaan onze gedach ten uit naar een verpleegkundige in het bezit van het diploma van de Hogere Opleiding voor verpleegkundigen. U moet beschikken over ruime ervaring binnen de gezondheidszorg, waaron der minimaal 3 jaar in een leidingge vende functie, waarbij ervaring met or ganisatorische en beleidsvoorberei dende activiteiten noodzakelijk is. U zult in de gelegenheid worden gesteld u ruimschoots in te werken in uw functie. Hiertoe zal in overleg met u een mwerkprogramma worden sa mengesteld Wij zoeken iemand die wil helpen de christelijke levensvisie waarvan ons ziekenhuis uitgaat gestal te te geven Arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in het regelement voor het personeel van de Vrije Universiteit. Het salaris, vol gens rijksregeling bedraagt maximaal Z4.497, /26,- toeslag bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor nadere inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met Mw. EB. Koops-van Drimrnelen. waarnemend Coördinerend Hoofdver pleegkundige Kliniek Inwendige Ge neeskunde, telefoon 020-5484890 of Mw. J.A. van de Stadt, directeur Pa- öéntenzaken, telefoon 020-5483490. De sollicitatieprocedure is in handen van een selectiecommisie Een psy chotechnisch onderzoek kan dee' uit maken van de selectie. Uw schriftelijke reacties kunt u richten aan de Dienst Personeelszaken van het AZVU, De Boelelaan 1117, 1081 HV Amsterdam onder vermelding van vacaturenum mer TC 35.0 Het VERPLEEGHUIS „SONNEVANCK" HARDERWIJK In ons verpleeghuis vragen wij op onze verpleeg- afdelingen voor somatisch zieke bewoners (in het bezit van het diploma ziekenverzorging) voor de maanden januari t/m juni 1981; full-time dienstverband: interne huisvesting is mogelijk. Informaties worden gaarne verstrekt door mw J. T. Douma. hoofd verplegingsdienst, telef. 03410-13344. toestel 427. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de directie van het verpleeghuis Sonnevanck Leuvenumseweg 91. 3849 LC HARDERWIJK. Het Zeister Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis Het heeft een capaciteit van 252 bedden en er werken 450 mensen. Bij de afdeling Opleiding bestaat een vacature voor een Kinderverpleegkunde (4 dagen per week) Wij leiden 90 jongeren op tot A-verpleegkundige en zoeken een enthousiaste kollega. die in het bezit is van: het diploma Ziekenverpleging A de aantekening Kinderverpleging een voltooide Docentenopleiding Voor meer inlichtingen kunt u kontakt opnemen met mw. F.H .E Schoemaker. hoofd Opleiding (03404) 28422. toestel 426 Schriftelijke reakties kunnen worden gezonden aan het hoofd Personeels zaken. mw M.L.K. Rombouts. w a Postbus 1002. Op 30 maart 1981 starten wij weer met een Op enkele afdelingen van ons psychiatrisch ziekenhuis bestaan vakatures vbor Ook zij die in het bezit zijn van het diploma HBO-V of MBO-V kunnen reageren Het betreft hierbij vakatures in paviljoen "Dennenoordeen gesloten afdeling voor dames met een intensief behandelprogramma paviljoen "Beukenoord een trainmgsafdeling voor dames en heren De werkzaamheden houden o a in het meedenken over en vormgeven aan behandel- en verpleegplannen de begeleiding van leerling verpleegku ndigen het uitvoering geven aan de aspekten van een groepsmatige verpleging Een positieve instelling tav van een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk Wij bieden, naast verantwoordelijk werk ruime promotiekansen hulp bij het vinden van huisvesting een salaris dat -afhankelijk van ervaring- ligt tussen 2.091.08 en 2.751.37 bruto per maand, exclusief de tijdelijke toeslag Voorts is de C A O Ziekenhuiswezen van toepassing 'Verdere inlichtingen kunt u voor paviljoen "Dennenoord" verkrijgen bii de heer A Zweers. toestel 313 voor paviljoen "Beukenoord'' bi) de heer A Blankest ijn. toestel 323. bij de heer W Mensink. toestel 260. of bij de afdeling personeelszaken toestel 220 Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 2 weken na verschijning van dit blad en onder vermelding van hel kode nummer. VTD 214. nchten aan de direktie. t a v de heer H Huberts, van het Psychiatrisch Ziekenhuis Wolfheze"Wolfheze 2. 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem) Tel 08308 1121 md |n vu ag- neef t j et< eru line kt somatisch verpleeghuis 160 bedden psycho-geriatrisch verpleeghuis 156 bedden In de verpleeghuizen „Reggersoord" en „De Schiphorst" te Meppel ontstaat medio 1981 wegens het i bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van de huidige funktionaresse. de vakature van De beide verpleeghuizen onderhouden een vergaande vorm van samenwerking. Daarnaast is een nauw samenwerkingsverband met het op hetzelfde terrein gesitueerde algemeen ziekenhuis, de „Nederlandse Hervormde Diaconessen Inrichtinggerealiseerd Zowel „Reggersoord" als „De Schiphorst" beschikken over een afdeling dagbehandeling Binnen het driehoofdige directieteam zijn de verpleegkundige dtei en de opleiding tot ziekenverzorgende de specifieke aandachtsgebieden van de verpleegkundig directeur. Tot de algemene verantwoordelijkheid van deze funktionaris behoort het scheppen en in stand houden van de huiselijke sfeer ten behoeve de opvang, verpleging, verzorging en begeleiding van de ruim 300 bewoners. De gedachten gaan uit naar een verpleegkundige, die bij voorkeur een hogere beroepsopleiding heeft gevolgd. Meerjarige ervaring in J gezondheidszorg is vereist, terwijl de nodige kennis op het gebied van organisatie en leidinggeven aanwezig dient te zijn. Een psycho technisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure Informatie over deze funktie worden gaarne verstrekt door de huidig verpleegkundig directeur, mevrouw J van Dongeren Tel. 05220- 50888 Belangstellenden voor deze funktie worden verzocht zich binnen dr* weken na het verschijnen van de advertentie schriftelijk te wenden tö de secretaris van het bestuur. Ir. J. H Baarslag. Reggersweg 1 794: KC Meppel. Psychiatrisch verpleegkundige is een vak dat geleerd moet worden Daarom start binnenkort m het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze"' weer een rijkserkende opleiding, die drie jaar duurt. Om hieraan te kunnen deelnemen moet je minimaal 17 jaar en 7 maanden zijn en één van de volgende diploma's hebben: Mavo-4 Havo Atheneum of middelbaar beroepsgericht onderwijs w Als je wordt toegelaten krijg je eerst een introduktieperiode. die 8 weken duurt Daarna krijg je 8 kursusweken per jaar plus de nodige praktijk, en wel op verschillende afdelingen Goed verenen Voor wal hoort wat en daarom betalen we direkt na de introduktiepenode al een salaris van minimaal 1.460.12 bruto per maand, excl de tijdelijke toeslag Verder is de C A O -Ziekenhuiswezen van toepassing Intern wonyn hoeft niet Wat het wonen betreft ben je vrij Intern hoeft dus niet. Al kunnen leerlingen die jonger zijn dan 21 jaar in beperkte mate wel een kamer huren op het ziekenhuisterrein "Wolfheze" Het Psychiatrisch Ziekenhuis "Wolfheze" maakt deel uit van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken Er zijn momenteel meer dan 800 patiënten die behandeld en verpleegd worden in een 15-tal paviljoenlen en een wijk van 48 woonhuizen Belangstelling7 Neem dan zo snel mogelijk kontakt op met onze afdeling personeelszaken, toestel 220 ■Je krijgt dan alle informatie die je maar wik. Wil je solliciteren, schrijf dan even een briefje, eveneens aan de afdeling personeelszaken Maar wacht niet te lang: de opleiding start op 30 maart 1981 Psychiatrisch Ziekenhuis 0 Wolfheze 2. 6874 BE Wolfheze (bij Arnhem) 0 83 08 -11 21. VTD 21^ Het Diaconessenhuis Meppel is een modern algemeen ziekenhuis met een regionale funktie waar alle basisspecialismen worden uitgeoefend Het ziekenhuis zal. na het gereedkomen van de bouw van de P A.A Z m het voorjaar 1981. in totaal 338 bedden hebben Het ziekenhuis verzorgt bovendien de medisch-specialistische hulp van de naastgelegen verpleeghuizen Reggersoord (somatisch) met 160 bepden en De Schiphorst (psycho-geriatrisch) met 156 bedden Het bestuur wil gaarne in kontakt treden met kandidaten voor de funktie van die in deze funktie toegevoegd zal worden aan de direkteur patiën tenzorg. Het direktieteam bestaat uit 2 personen, t w de direkteur algemene zaken en de direkteur patiëntenzorg, die beiden worden bijgestaan door een adjunkt-direkteur Van de adjunkt-direkteur patiëntenzorg wordt verwacht, tezamen met het hoofd verplegingsdienst, leiding te geven aan de verpleeg kundige dienst en zorg te dragen voor goede relaties van deze dienst of onderdelen hiervan met de rest van de ziekenhuisorga nisatie. De adjunkt-direkteur patiëntenzorg zal extern het zieken huis vertegenwoordigen bij verschillende organen met verpleeg kundige facetten De taakverdeling binnen de sektor patiëntenzorg zal in overleg met de direkteur patiëntenzorg plaatsvinden en mede afhankelijk zi|n van de deskundigheid en belangstelling van de aan te stellen funktionaris. Voor deze funktie wordt gedacht aan een verpleegkundige op HBO-niveau of daarmee gelijk te stellen opleiding met ruime leidinggevende ervaring, minimaal op het niveau van hoofd van dienst, in een instelling voor gezondheidszorg, bij voorkeur een ziekenhuis Informaties over deze funktie kunnen worden ingewonnen bi| de direkteur patiëntenzorg W A Klaus, telefoon 05220 - 71122 Schriftelijke sollicitaties, met een curriculum vitae. worden gaarne tegemoet gezien, binnen 4 weken na het verschijnen van de adver tentie. door het Bestuur van de Nederlandse Hervormde Diacones sen Inrichting, Hoogeveenseweg 38, Postbus 502. 7940 AM Meppel W: SB SS Protestants Christelijke School Verpleegkundigen en Verzorgen te Bennekom In onze school is in de staf van de opleiding tot A-verpleegkundige plaats voor een in part-time dienstverband, nl. 20 uur per week. De opleiding tot A-verpleegkundige wordt gegeven in samenwerking met het Prot Chr. Streekziekenhuis te Bennekom. We zoeken een kollega verpleegkundige die ervaring heeft als verpleegkundige, liefst enige jaren: belangstelling heeft voor opleiden van be ginnende kollega's; een opleiding tot docent heeft gevolgd of daarmee bezig is. of eventueel een oplei ding tot praktijkbegeleid(st)er heeft ge volgd of volgt; met ons wil trachten bij te dragen tot ver wezenlijking van een Christelijke levens instelling; op korte termijn in dienst kan treden Het gevolgd hebben van een opleiding voor kinderverpleging of e.m.g.z., of intensieve verpleging wordt erg op prijs gesteld. Arbeidsvoorwaarden worden geregeld over eenkomstig de C.A.O.-ziekenhuiswezen. De vakature is ontstaan door ziekte van de huidige docente. Een dienstverband zal daarom voorlopig voor bepaalde tijd worden aangegaan Voor inlichtingen omtrent deze funktie kunt U zich wenden tot Mw. C.J. van Doorne. di rektrice van de school, telefoon 08389-9101. Pasteurlaan 1 te Bennekom. Schriftelijke sollicitaties worden met be langstelling tegemoet gezien door de aide ling personeelszaken. Edeseweg 118. 6721 KC Bennekom

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 20