BEL 030 941041 CNV «i FAMILIEBERICHTEN if WOENSDAG 10 DECEMBER 1980 TROUW/KWARTET P 10 R kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-562 6270. na 17.00 uur 562 2898 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur I.v.m. familie omstandigheden zal de viering ter gelegenheid van het 50-jarig huwelijk van C. Vis en M. J. Vis-Breeveld op zaterdag 13 dec. a.s. tot nader order worden uitgesteld. Leiden, december 1980 Kersenstraat 20. Op Uw heil wacht ik, O Heere. Nog op het aller onverwachts heeft God op Zijn tijd uit zijn lijden tot zich genomen, mijn innig geliefde man, onze zwager en oom Daniël Bremmer In leven dienaar des woords. Op de leeftijd van 82 jaar. F. L. B remmer-den Boe ft Namens de familie Bremmer: R. H. Bremmer Sparingstraat 10 7514 DG Enschede Namens de familie den Boeft: A. F. den Boeft Postbus 53 4793 ZH Fijnaart Bruinisse, 8 december 1980 „In 1 Opper" Dr. de Kockstraat 13 De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 12 de cember a.s. om 14.00 uur te Bruinisse, vooraf gegaan door een rouwdienst in de Gerefor meerde Kerk aan de Noorddijk, welke aan vangt om 13.00 uur. Een ieder die de begrafenis wenst bij te wonen wordt verzocht om 13.00 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de consistorie van genoemde kerk. Met ontroering vernamen wij het bericht van het overlijden van Ds D. Bremmer Van 1959 tot 1965 predikant van onze gemeente en ook daarna als emeritus-predikant aan onze kerk verbonden. In dankbare herinnering aan die hij voor onze kerk heeft kunnen zijn, vermelden wij deze jaren. De Here God sterke mevrouw Bremmer in de moeiten van haar leven. Voor de Kerkeraad van de Geref. kerk te Dwingeloo: J. J. de Lange, praeses J. H. Smelt, scriba. Dwingelo, 8 december 1980. De kerkeraad van de Geref. Kerk van Bruinis se geeft met leedwezen kennis van het overlij den van hun oud-predikant ds D. Bremmer op de leeftijd van 82 jaar. Met dankbaarheid herdenken wij het vele werk dat hij met volle toewijding in de vervul ling van zijn ambt heeft verricht Namens de kerkeraad: H. Hoofdman Bruinisse, 8 december 1980. ,J)e Heer is mijn Herder." Psalm 23 Heden is in Gods ontferming opgenomen onze lieve moeder, grootmoeder en overgroot moeder Henriëtte Johanna Dijkshoorn* Van Dam weduwe van Pieter Dijkshoorn op de leeftijd van 87 jaar. Met grote dankbaarheid en diep respect blij ven wij aan onze ouders denken. Amstelveen: Wim en Wapke Dijkshoom- Tigchelaar Bodegraven: Maarten en Gerry Dijkshoorn- Meijer Gorinchem: Tini en Klaas van der Goot- Dijkshoom Nieu w-Bei jerland Piet en Cobi Dijkshoorn-Verheul Wierden: Jan en Thea Dijkshoorn-Jansen Bosch en Duin: Miep en Lo van Santbrink- Dijkshoorn Pijnacker: Kees en Margriet Dijkshoorn- de Rek Leusden: Jetty en Eddy van Donselaar- Dijkshoorn Kleinkinderen en achterkleinkinderen Bosch en Duin. 8 december 1980. „De Wijngaard", Dennenweg 2. Correspondentie-adres: M. H. van Santbrink-Dijkshoorn, Bremlaan 24, 3735 KJ Bosch en Duin. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. vrijdag 12 december op de algemene begraafplaats „Hof wijk", Delftweg 230 te Rotterdam-Overschie, na aankomst in de aula om circa 13.15 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Ja, de Here, die Jerusalem verkiest, zegt: Is deze niet een brandhout uit het vuur gerukt! Zacharia 3 2 Na twee en een half jaar dapper vechten tegen de kanker is mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Koos van Hilten-den Hamer op bijna 49-jarige leeftijd overleden. Het land en de stad van Openbaringen 21 waar Ton reeds is is voor haar werkelijkheid geworden! A. van Hilten Adrienne Auke Ton Wouter 1422 JV Uithoorn, 9 december 1980 Willem Klooslaan 13. De dienst van Woord en Gebed, waarin Ds. Iz. Meijer hoopt voor te gaan. zal D.V. gehouden worden op zaterdag 13 december a.s. om 1 uur in de, Geref. Kerk „De Schutse", De Mérode- laan, waarna de begrafenis plaats vindt om ongeveer 2 uur op de alg. begraafplaats. Noorddammerweg. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Liever geen bloemen U hebt haar daarmee al genoeg verwend. „Wie in Mij gelooft heeft eeuwig leven, al i* hij ook gestorven." Getroost door deze zekerheid hebben wij onze zuster, schoonzuster en tante Frederika de Vente op de leeftijd van 69 jaar afgestaan aan haar en onze Heer Harderwijk: P. D. de Vente-Boutkan Knoxville (USA): G. de Vente J. J. de Vente-van Houten Orebro (Zweden) C. Hnatnitchy-de Vente J. Hnatnitchy Veenendaal: J. de Vente L. de Vente-Kabel Leiden: S. Postma-de Vente A. Postma Nichten en neven Harderwijk, 8 december 1980 Veldkamp 8 Corr.-adres: Stationslaan 15 Geen bloemen De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van de Monuta Stichting Beetsstraat 17 te Harderwijk. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 12 de cember om 13.00 uur op de algemene begraaf plaats te Harderwijk. Daaraan vooraf zal om 12.10 uur een rouw dienst worden gehouden in genoemd rouwcen- trum. In de aula op de begraafplaats is na afloop van de begrafenisplechtigheid gelegenheid tot con doleren. „Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven." Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons geweest is, geven wij u kennis dat. na een moedig gedragen lijden, van ons is heengegaan op de leeftijd van bijna 49 jaar, onze lieve Koos den Hamer echtgenote van Anton van Hilten Uithoorn: P. J. A. van Hilten-Wientjes Nijveen: C. Duisterwinkel- van Hilten M. Duisterwinkel Anton, Han, Chris Wanneperveen: P. J. A. van der Kaa-van Hilten B. G. van der Kaa Arjen, Marjon Heemskerk: D. A. Reijngoud-van Hilten G. Reijngoud Jolanda, Rikko Klazienaveen: S. Schoe-van Hilten K. Schoe Adriëtta, Francetta, Gijsbert Uithoorn, 9 december 1980 Tesselschadelaan 6 In de liefde en de vreugde van "de Heer is heden, na het ontvangen van het Sacrament der Zieken, op 62-jarige leeftijd van ons heen gegaan onze lieve broer, zwager en oom Joseph Maria Boelen Priester van het Bisdom Rotterdam Hij werd gedurende 8 jaar liefdevol verpleegd in „Kalorama" Chicago: B. J. M. Boelen M. E. Boelen-Poels en kinderen Mook: S. S. H. M. Boelen G. J. M. Boelen M. L. Boelen 7 december 1980 Huize „Kalorama" Nieuwe Holleweg 12, Beek bij Nijmegen Op woensdag 10 december zal er om 7.00 uur een avondmis worden opgedragen in de St - Bartholomeuskerk te Beek. De uitvaart zal plaatsvinden op donderdag 11 december om 11.30 uur in dezelfde kerk, waar van 11.00 uur de overledene nog zal zijn opge baard. Aansluitend heeft de begrafenis plaats op het parochiekerkhof aldaar. Gelegenheid tot condoleren na afloop in Hotel Spijker, Rijksstraatweg 191, Beek. Corr.adres: Stadhouderslaan 16, 6584 CD Molenhoek, Gem. Mook. Op maandag 8 december 1980, is, 79 jaar oud, nog vrij onverwacht in het vertrouwen op haar Heer en Heiland van ons heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Jacoba Dijk Vanwege haar warme persoonlijkheid zal haar nagedachtems met ere in ruime kring blijven voortleven. Zoetermeer: P. A. van Den Broek-Dijk M. van den Broek A. Steenbergen-Dijk 's-Gravenhage: J. Dijk-van Dam H. Dijk Neven en nichten 's-Gravenhage. „Landscheiding", Isabellaland 1700. Correspondentie-adres: 3706 HD Zfeist, Laan van Vollenhove 2353. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden vrijdag 12 december om 13.30 uur in „Landscheiding", waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 15.00 uur op „Nieuw Eyken- duynen", Kamperfoeliestraat 2A te 's-Graven hage. Enige en algemene kennisgeving Heden is in volle vrede van ons heengegaan onze lieve vader, grootvader en overgroot vader Pieter Gerard de Vey Mestdagh Emeritus predikant der Nederlands Hervormde Kerk Ridder in de Orde van Oranje Nassau Weduwnaar van Ernestine Marie de Vidal de Saint Germain in de ouderdom van 95 jaar. Rotterdam: C N. J. de Vey Mestdagh H. W. de Vey Mestdagh-Fabius Groningen: J. H. de Vey Mestdagh C. F. de Vey Mestdagh-Canne Utrecht: M. E. F. P. Stoop- de Vey Mestdagh J. A. Stoop Kleinkinderen en achterkleinkinderen Wassenaar, 9 december 1980 „Sophiekehuis", van Zuylen van Nijeveltstraat 313 Correspondentieadres: Eend rachtsweg 66. 3012 LC Rotterdam. Liever geen bezoek. De rouwdienst zal plaatsvinden op vrijdag 12 december a.s. om 10.30 uur in de Nederlands Hervormde Kerk (Dorpskerk) te Wassenaar, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na een moeitevolle levensavond en een liefde volle verpleging in het Verzorgingshuis „Ei kendonk" te Waalwijk is in de Heere ontslapen Mijntje Spek weduwe van Cornells Dogterom in de ouderdom van 88 jaar. Hoogeveen: J. Spek N ieu w-Lekkerla nd T. W. de Lange-Spek Groot-Ammers: B. Spek Stolwijk: J. Spek-De Vries neven en nichten Waalwijk, 8 december 1980 Corr. adres: B. de Lange Jozef Israélslaan 23 3443 CR Woerden. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 13 de cember tussen 10.30 en 11.00 uur in het Her vormd Jeugdgebouw, Fortuynplein te Groot- Ammers. De teraardebestelling zal plaatsvinden d.v. za terdag 13 december tussen 12.00 en 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Groot-Am mers vanuit bovengenoemd gebouw. Vertrek gebouw 12.00 uur. Herplaatsing wegens misstelling Met droefheid delen wij u het overlijden mee van onze geliefde oudste broer en zwager Jan Caspers Dankbaar gedenken wij de trouw, wijsheid en het meeleven, gedurende vele jaren van hem ondervonden. Wij bidden zijn vrouw Gods troostende nabij heid toe. J. Caspers Driebergen: W. J. Caspers Rijssen: J. Caspers-v.d. Bergen Arnhem: J. M. Caspers B. E. Caspers-Los W. J. Wildeman-Caspers Driebergen, 7 december 1980 Welgelegenlaan 10. Met droefheid berichten wij het overlijden van onze geliefde zwager Jan Caspers Zijn blijmoedige wijsheid betekende veel voor ons. Wij gedenken de zijnen. Harderwijk: P. Faber A. C. L. Faber-ten Hoor Prospect Park (U.S.A.): G. J. Tenhor L. Tenhor-de Wit Rijsoord: C. J. Romeyn H. M. Romeyn-ten Hoor De Here heeft thuis gehaald Zijn moegestre den kind, onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder Geziena Datema sinds 1939 weduwe van Rentje Kadijk op de leeftijd van bijna 85 jaar. Middenmeer H. Esselink-Kadijk G. W. H. Esselink Chatham (Canada): A. T. Groenberg-Kadijk G. Groenenberg Middenmeer: E. R. Kadijk S. T. Kadijk-v.d. Woude Alliston (Canada): S. v.d. Zaag-Kadijk H. J. v.d. Zaag Biddinghuizen: I. v.d. Tempel-Kadijk R. v.d. Tempel Toronto (Canada) R. R. Kadijk klein- en achterkleinkinderen. Wieringerwerf, 8 december 1980 Corr.adres: E. R. Kadijk, Kolhornerweg 1775, PN Middenmeer. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 13 december om 11.00 uur in de Geref. Kerk te Middenmeer. waarna de begrafenis op de Al gemene begraafplaats aldaar zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „De Meerbaak" te Middenmeer Liever geen bezoek aan huis. God heeft uit onze familiekring tot Zich geno men onze geliefde schoonzuster en tante Geziena Kadijk-Datema Geb. 10-12-1895 Overl. 8-12-1980 Sinds 7 april 1939 weduwe van Rentje Kadijk. Slied recht: S. Kadijk J Kadijk Bos Hoofddorp: I. Knibbe-Kadijk Baflo: G. Kadijk L. Kadijk-Stol Emmeloord: D. W. Kadijk W. Kadijk-Werkman Holwierde: W. A. Busz-Kadijk Groningen: A. J. Kadijk Delfzijl: J. M. Doornbos-Kadijk H. J. Doornbos Haren (Gr.): J. G. Zomerman-Kadijk T. Zomerman nichten en neven. Je bent niet dood je mag voor eeuwig leven Je bent verlost van onvolkomen heid, van pijn en verdriet. God heeft je gegeven een onbe grensd geluk in onbegrensde tijd. Uit onze familiekring heeft, na een lang ge vecht tegen de zo gevreesde ziekte. God aan Zijn Vaderhand genomen en in Zijn Heerlijk heid geleid onze lieve dochter, zuster, schoon zuster en tante Kooi van Hilten-den Hamer Wij bidden haar man en de kinderen Gods troostende nabijheid toe. Terneuzen: A. den Hamer-Coppoolse Breda: Ali en Theo Loof-den Hamer Terneuzen: Nel van Hoeve-den Hamer Bunnik: Jeanny en Roelof Le Mat- den Hamer Aalsmeer: Tanny en Piet Cornelisse- den Hamer Maasland: Truus en Piet Marijs-den Hamer Axel: Gilles den Hamer Terneuzen: Kees en Tiny den Hamer-Wolfert Terneuzen: David en Gerda den Hamer- Meindertsma Axel: Zwanny Wieringa Naharia (Isr.): Liesbeth Polak neven en nichten Terneuzen, 9 december 1980 Axelsestraat 120 „Ziet, des Heren oog is over degenen, die Hem vrezen en op degenen die op Zijn goedertierenheid hopen." Psalm 33:18 Diep bedroefd zijn we door het plotseling overlijden van onze lieve man, vader en groot vader Lammert de Graaff Hij is 63 jaar geworden. F. de Graaff-Tillema kinderen en kleinkinderen 8301 XE Emmeloord, 6 december 1980 Nagelerstraat 37. De rouwdienst wordt gehouden woensdag 10 december om 13.30 uur in de Nieuw-Jeru- zalemkerk te Emmeloord, waarna de begrafe nis zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats te Emmeloord. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren. Liever geen bezoek aan huis. Gij neemt mij bij de rechterhand. Gij zijt getrouw, uw raad houdt stan uw wijsheid is het die mij leidt en eenmaal kroont met heerlijkheid. Psalm 73:9 B Na een gezegend leven nam de Here heden toi Zich, mijn zeer geliefde man, onze fijne vader en opa Arend van den Berg op de leeftijd van 74 jaar. Schipluiden: E. van den Berg-van den Berg da fcjre: wi bel c d< Amstelveen: Jo van den Berg en Tiny Loman id-l Rheden Nel en Wim Daamen Oshawa, Canada: Ditta en John Smidstra Alphen a/d Rijn: Marleen en Koos van Belle Schipluiden: Jan en Janna van den Berg De Lier: Siem en Elly van den Berg Maasland: Gerard en Guusta van den Berg Scherpenzeel: Adrie van den Berg en kleinkinderen 8 december 1980 „Mariestein" Rijksstraatweg 31 2636 AX Schipluiden Gelegenheid tot bezoek aan huis op donderdag 11 december 1980 van 10.30-11.30 en van 19.30-, 20.30 uur. De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den vrijdag 12 december 1980 om 14.00 uur in de Geref. Kerk, Dr J. de Koninglaan te Schip, luiden, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats. Na afloop is er de mogelijkheid de familie te ontmoeten in de zaal bij de kerk. ide die Vrees niet, tvanl Ik heb U verlost. Ik heb U bij uu? naam geroepen, gij zijt Mijn. Jes. 43 Op 8 december 1980 heeft God tot Zich geno- men onze lieve dochter, zuster, schoonzuster en tante p Adriana Buntjer geboren 25 augustus 1927. Oosterbeek: J. B. Buntjer Renkum: J. J. Buntjer L. E. Buntjer-Donk Anke Jaap Leo Burg. Norbruislaan 436 Utrecht. Correspondentie-adres: Antoon Markusstraat 47. Renkum. De overledene is opgebaard in de aula van ziekenhuis Overvecht. Paranadreef 2 te Utrecht. Gelegenheid aldaar om van haar afscheid te nemen woensdag 10 december van 19.00 tot 19.30 uur. Een rouwdienst zal gehouden worden donder dag 11 december om 14.30 uur in de Ned. Herv. Kerk, Dorpsstraat 10 te Oud-Zuilen, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Ned. Herv. Begraafplaats aldaar Na afloop van de teraardebestelling is er gele genheid tot condoleren in gebouw ZuyienzaaL _j Daalseweg 189 te Utrecht he on GEMEENTE GRIJPSKERKl De burgemeester der gemeente Gri|pskerk bekend, dat. ter voldoening aan artikel 15 der ont< mngswet. een afdruk van het in de Nederiai Staatscourant van 3 oktober 1980. nr 192 qeput»| ceerde Koninklijk Besluit van 17 september 1f nr 24. houdende aanwijzing van percelen tot eigening ten algemenen nutte ten behoeve van de leg van het gedeelte van de provinciale weg akker-Grijpskerk tussen het Van Starkenborghkai en de weg Grijpskerk-Niezi|l (ri|kswegenplan 1968. 9 ged met bekomende werken, in de gem. Grijpskerk. van 12 december tot en met 5 |anuari 1! ter inzage van een ieder is nedergeleqd ter secret; van de gemeente, afd algemene zaken Burgemeester en wethouders van Gri|pi SAMEN OP DE GOEDE WEG Christelijk Nationaal Vakverbond

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12