A as® HOE BEGIN EN SADi HISTORIE STAAT NOG NIET IN GESCHIEDENISBOE] WEL IN DE DE KRANT. LEREN ZE WAT VA] 6 JAAR ROLINCO ROUNCOZ pl< aandelen lezier van ^.Egyptisch feg FAMILIEBERICHTEN dinsdag 9 december 1980 trouw/kwartet pRh 12 - s ROLINCO Waarde inclusief de uitkeringen in aandelen Australië Japan Canada Frankrijk Duitsland Ver. Staten 10C - 30/11-78 30/11-75 30/11-77 Door grootscheeps over te schakelen naar de sectoren energie, grondstoffen en nieuwe technologie. Door tijdig uit Europa te gaan en te beleggen in Amerika, Canada, Japan en Australië. Rolinco's waardegroei laat zien wat aandelen-belegging kan opleveren. Meer dan de gemiddelden van de belang rijkste beurzen in de wereld. 100 gulden werd in zes jaar 270 gulden. Dat is - 6 jaar lang - op basis van samen gestelde groei elk jaar een stijging met 18%. Rolinco kijkt naar de toekomst. Het pas verschenen jaarverslag verklaart dat. Nog niet gelezen? Vraag een exemplaar aan door inzending van de coupon. Bellen kan ook: 010 - 65 07 11, toestel 157. Zoiets kan alleen, wanneer je als belegger er voortdurend bóvenop zit. Wanneer het je vak js. om geloof-in-groei om te zetten in harde cijfers Hoe' gli a iw dM'tfi ia* ih w ëkk'M Hf tt'Éb éb Hf P Aan: Rolinco, Afdeling 6765 9 Antwoordnummer 1957. 3000 VB Rotterdam 9 Adres: 9 Woonplaats: V> v n ■mep' iVjJUvMv< kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-562.6270, na 17.00 uur 562.2898. Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur „Ziet, des Heren is over degenen, die Hem vrezen op degenen, die op Zijn goedertierenheid hopen." Psalm 33:18 Diep bedroefd zijn we door het plotseling overlijden van onze lieve man, vader en groot vader Lammert de Graaff Hij is 83 jaar geworden. F. de Graaff-Tillema kinderen en kleinkinderen 8301 XE Emmeloord, 6 december 1980 Nagelerstraat 37. De rouwdienst wordt gehouden woensdag 10 december a s. om 13.30 uur in de Nieuw-Jeru- zalemkerk te Emmeloord. waarna de begrafe nis zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats te Emmeloord. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren. Liever geen bezoek aan huis. Uit Californië kregen wij het bericht dat in de nacht van 5 op 6 december overleden is onze lieve broer, zwager en oom Hugo de Graal in de leeftijd van 85 jaar. Namens de familie de Graaf: C. Anker-de Graaf Leiderdorp, Laan van Ouderzorg 209 „Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren" Dankbaar voor wat hij voor ons allen heeft betekend, geven wij u kennis dat de Heer tot Zich heeft genomen Antonie Lambert us Gerritsen Rustend arts 90 jaar oud. Wagen ingen: W. Gerritsen-Bonte Eindhoven: L. Gerritsen W. Gerritsen-Ruinard Heerde: T. Boeschoten-Gerritsen E. Boeschoten Nw. Zeeland: F. Gerritsen D. Gerritsen-Voss Oosterbeek: E. de Leeuw-Gerritsen J. de Leeuw Rheden: P. de Leeuw-Gerritsen Haarlem: H. Gerritsen P. H. Gerritsen-van Bruggen Nw. Zeeland: P. Gerritsen J. Gerritsen-Jansen Bussum: B. A. Jonker M. Jonker-de Monchy klein- en achterkleinkinderen Oosterbeek, 8 december 1980 „De Bosrand". Oranjeweg 4. Corr.adres: Dennenkampweg 20. 6861 GC Oosterbeek. De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 12 december a.s. om 13 45 uur in „de Bosrand", waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats „Noord" te Oosterbeek. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in „de Bosrand". Openbaring 21:4. Heden nam de Heere tot Zich, voor ons geheel onverwacht, onze lieve vader, groot-, over groot- en betovergrootvader, broer, zwager en oom. Jacobus Tinga weduwnaar van Cornelia Taal. in de ouderdom van 89 jaar. Mede namens verdere familie F. Tinga Scheveningen, 8 december 1980. Jacob Pronkstraat 82. Correspondentie-adres: Rietveen 32, 2544 RT 's-Gravenhage. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 7-8.30 uur in Rouwcentrum Scheveningen 't Statenhuys'Statenlaan 78. De begrafenis zal plaatshebben vrijdagmiddag 12 december om 3 uur in het familiegraf op de begraafplaats „Oud Eik en Duinen", Laan van Eik en Duinen 38. Vertrek van ,,'t Statenhuys" om 2.30 uur. Met grote ontroering ontvingen wij het droeve bericht omtrent het plotselinge overlijden van onze secretaris Dr. H. A. H. Boelmans Kranenburg Zijn persoonlijke inzet en zijn verbondenheid met de bedrijfstak zullen voor ons een voor beeld zijn om op de ingeslagen weg naar beste kunnen voort te gaan. Personeel Visserijhuis 's-Gravenhage, 6 december 1980 Prins Mauritsplein 24 Met grote verslagenheid vervullen de besturen van de visserijorganisaties de droeve plicht kennis te geven van het overlijden van hun secretaris Dr. H. A. H. Boelmans Kranenburg Officier in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 65 jaar. Zijn grote inzet voor het Nederlandse Visserij bedrijf, zowel op nationaal als op internatio naal terrein, en zijn persoonlijke omgang met alle betrokkenen zullen bij ons in dankbare herinnering blijven voortleven. Onze oprechte deelneming gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. Visserijschap Stichting van de Nederlandse Visserij Redersvereniging voor de Nederlandse Zeevisserij Coöperatieve Producentenorganisatie van de Visserij UA. 's-Gravenhage, 6 december 1980 Visserijhuis, Pr. Mauritsplein 24 Geen bezoek aan huis. Geen toespraken. Uitvaartdienst 10 december om 14.00 uur in de Kerk van St. Anthonius Abt, Scheveningseweg 235, 's-Gravenhage. Begrafenis op de R.K. be graafplaats Kerkhoflaan, ca. 15.20 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Het bestuur van het Sociaal Fonds voor de Maatschapsvisserij is zeer getroffen door het bericht van het plotseling overlijden van haar adviseur Dr. H. A. H. Boelmans Kranenburg Officier in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 65 jaar. Met zijn waardevolle adviezen heeft hij reeds vóór de oprichting van het Fonds daaraan mede gestalte gegeven. Onze oprechte deelneming gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. In dankbare herinnering Het bestuur van het Sociaal Fonds voor de Maatschapsvisserij 's-Gravenhage, 6 december 1980 Visserijhuis, Prins Mauritsplein 24 Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlij den van onze oud-algemeen directeur en oud-voorzitter van de Raad van Commissarissen de heer Harmen Hendrik Golidanus Stroomberg echtgenoot van J. van de Kamp op de leeftijd van 73 jaar. Hij was de oprichter van vele jaren algemeen directeur van onze ondernemingen en voorzitter van de Raden van Com missarissen. Dankbaar gedenken wij wat hij voor onze bedrijven en ons allen in de loop van vele jaren heeft betekend, zijn nooit aflatende werklust, wilskracht en zijn diep menselijk mede leven met ons allen. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen en familie kracht en troost toe om dit smartelijk verlies te dragen. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden woensdag 10 december a.s. om 11.45 uur in de Ned. Herv. Nieuwe kerk aan de Verl. Maanderweg te Ede, waarna de begrafenis aansluitend zal plaatsvinden om 13 uur op de algemene begraafplaats aan de Asakkerweg te Ede. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. De familie verzoekt geen bloemen geen toespraken. Raad van Commissarissen Stroomberg N.V. en Weva b.v. Directie en medewerkers Stroomberg N.V. en Weva b.v. Ondernemingsraad Stroomberg N.V. Ontsteld door het bericht uit Christchurch New Zealand van het overlijden na een kort ziekbed, in de slaap, onze lieve zoon, broer zwager en oom Bastiaan Star in de leeftijd van 43 jaar. Voor ons verloren, maar dat hij gevonden mag zijn in den Zoon van Gods eeuwige liefde. Die hoop moet al ons leed verzachten, maar begrij pen. dat kunnen wij niet, daarom. Uw vrije gunst alleen wordt ere toegebracht. uit aller naam B. Star Irissenstraat 28 Rijnsburg (Z-H) Met droefheid geef ik kennis dat op 78-jarige leeftijd in volle vrede van mij is heengegaan mijn lieve man Rudolf Anne Haverkorn van Rijsewijk overleden te Havelte op 7 december 1980 J. T. Haverkorn van Rijsewijk- Wepster 7971 AV Havelte. 7 december 1980 ,,'t Haventje", Vorelaan 5 De overledene wordt overgebracht naar „Si- lentium". Mathenesserlaan 486 te Rotterdam. De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 12 december a.s. om 14.00 uur in het crematorium „Hofwijk". Delftweg 230 te Rotterdam (Over- schie). Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de koffiekamer van het crematorium. Tot ons groot leedwezen delen wij u mede dat is overleden, de heer Wim Mietjens Wij verliezen in hem een fijne en trouwe vriend die ons tevens tot voorbeeld zal blijven in zijn werk en mens-zijn. Ninke Nic. Visser Boek- en kantoorboekhandel Mietjens Slotplein 63 Capelle a/d IJssel, 8 december 1980. 55^ s3» IPs kb EIS VAN CAIRO BIJ OVERLEGfr Üiouv «aar ii^vCÖ,<_ ep „(V

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12