t L m 1 E.E.G.-LAB0RANT(E) B VERPLEEGKUNDIGE verpleegkundigen academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam medisch codist (m/v) HAVO-niveau 1_ de tjongerschans o.k.-verpleegkundige of o.k.-assistent(e) Van Weel - Bethesda Ziekenhuis Dirksland (Goeree-Overflakkee) ziekenverzorgenden ziekenverzorgende bij Sint Jacob! DIAKON ESSENHUIS? GRONINGEN jonge mensen üesamaritaan n v: K kf alexander van der leeuwkliniek oe DISTRIKTSVERENIGING I HET GROENE KRUIS GRONINGEN WIJKVERPLEEGKUNDIGE INTENSIVE CARE VERPLEEGKUNDIGE M/V ZATERDAG 6 DECEMBER 1980 TROUW/KWARTET TEF Bij de dienst Medische Administratie van ons christelijk ziekenhuis ontstaat binnenkort een vacature voor een U zult samen met vijf coHega's verantwoordelijk zijn voor het coderen (met behulp van IDC-9-CM) van diagnoses en operaties aan de hand van medische dossiers. Op deze wijze worden belangrijke medische gegevens toegankelijk gemaakt en kunnen vragen vanuit de medische staf ten behoeve van patiëntenzorg, onderwijs en wetenschappelijk onderzoek worden beant woord. Wij zoeken kandidaten in de leeftijd van 20 tot 40 jaar, met een vooroplei ding op Daarnaast beschikt u over een goede kennis van de Engelse taal en bent u bereid om - zonodig een beroepsgerichte scholing te volgen. Kennis van medische terminologie, anatomie en fysiologie en/of ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door Dhr. N. Hamelink, hoofd dienst medische administratie tel. 020-548 3465 Salariëring geschiedt volgens overheidsnormen en bedraagt maximaal f 2.530,- bruto per maand plus f 26,- loon toeslag. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Dienst Personeelszaken van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit, De Boelelaan 1117, 1081 HV Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer TB 84.80. algemeen ziekenhuis heerenveen De tjongerschans ts een algemeen ziekenhuis met 383 bedden en ruim 600 personeelsleden Bij onze dienst poliklinieken ontstaan wegens vertrek van de huidige funktiona- rissen de volgende vakatures Voor de afdeling EEG zoeken wij voor spoedige indiensttreding een van wie verwacht wordt dat zij/hij. tezamen met een leerling E.E G.-laborante, de te verrichten onderzoeken zelfstandig uitvoert Vereisten voor deze funktie zijn behalve een vermogen om goed met mensen te kunnen omgaan, de diploma's E E G.-laborant A en B Ook zij die binnenkort het diploma B hopen Je behalen kunnen solliciteren Salarisgrenzen: 2.250,74 tot f 2928.40 bruto per maand. De CAO-Zieken- huiswezen is van toepassing. Inlichtingen over deze funktie worden verstrekt door de heren D H Bouman, zenuwarts en J G. van Lonkhuyzen, neuroloog, tel 05130-44444. toestel 438 Voor onze afdeling EHBO zoeken wij voor spoedige indiensttreding een De funktie omvat het verrichten van diensten op de Eerste Hulppost, ook tn late dienst en gedurende het weekeinde Daarnaast worden werkzaamheden verricht in de chirurgische polikliniek en in enkele gevallen ook in andere poliklinieken. Salarisgrenzen 2.119,33 tot 2.928.40 bruto per maand. De CAO-Ziekerv huiswezen is van toepassing Inlichtingen over deze funktie worden verstrekt door zr. H. W Wilkens, hoofd poliklinieken, tel. 05130-44444 Sollicitaties dienen vóór 20 december a s. te worden gencht aan de dienst personeelszaken van de tjongerschans. Postbus 10500, 8440 MA Heerenveen. Op korte termijn hebben wij in ons protestantschristelijk ziekenhuis te Dirksland - dat op Goeree-Overf lakkee een streekfunktie vervult - plaats voor een full time die evenals wij prijs stelt op kollegialiteit en een plezierige werkomgeving. De operatiekamers zijn nieuw en modern; Dirksland ligt vrij centraal en heeft goede verbindingen; bij het zoeken van woonruimte verlenen wij graag onze medewerking. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met zr. J. van Schothorst, hoofd van de operatie afdeling, telefoon (01877) 1555. Sollicitatiebrieven graag te richten aan zr. N. van Dommele, verpleegkundig direktrice. Stationsweg 22, 3247 BW Dirksland. verpkeg-en reactiveringscentrum ^Birkjwveri~ is gelegen in Amersfoort aan de rand van Soest en biedt plaats aan 120 somatisch- en psychogeriatrische bewoners. Op korte termijn kunnen wij plaatsen enkele die in het bezit zijn van het Staats- diploma Ziekenverzorging. Het betreft hier een full-time dienst verband. Salaris en arbeidsvoorwaarden con form de CAO-Ziekenhuiswezen. Telefonische inlichtingen worden gaarne ver strekt door Yvonne v.d. Sluijs, tel: 033-31524, tst 28. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan: de Directie van het Verpleegcentrum "Birkhoven", Soesterweg 535, 3819 BB AMERSFOORT Volg de tot Als je iets van je werk wilt maken. Als je een goed vak wilt leren. Als je wilt gaan verdienen. HAALBAAR? Ja, dat hebben velen vóór je reeds bewezen. WAARVOOR Wanneer Je de opleidine na 2 iaar met good gevolg afsluit, ontvang je het STAATSDIPLOMA voor te lt enverzorgenden. In de ger.ondheids/.org wordt dit diploma hoog gewaardeerd en je kunt er vele kanten mee op! bK NV OU DIG? Nee, want je moet er wel wat voor doen. EISEN? Een 17-jarige leeftijd, diploma Mavo3of 4, L.H. N.O. of LTS met bij voorkeur 4 vakken C niveau, B. V. B. of Inas opleiding. De eerstvolgende opleidingsgroep start op 3 februari 1981 Wil je méér weten over de opleiding, het werken. Je sala ris, de interne huisvestingsmogelijkheden en noem maar op, schrijf dan een briefje aan Zuster T. J. M. Mertens, Hoofd Opleiding van R.K. Bejaardenverzorgings- en verpleegtehuis Plantage Middenlaan 52 1018 Dll Amsterdam Tel. 020-254962, toestel 133 li icipmificiiuiv Het Diakonessenhuis iseen Algemeen Ziekenhuis met 422 bedden. De Revalidatie-afdeling vraagt i.v.m. hetvertrek van2fysiotherapeuten.m.i.v. l-2-'8l 2 Ervaren Fysiotherapeuten m/v Binnen deze afdeling worden klinische en poliklinische patiënten behandeld. De inhoud van beide funkties ligt verschillend Funktie-informatie: Voor funktie A vragen wij een fy siotherapeut(e) met ervaringen leidinggevende kapaciteiten. Dit i. v.m dealgemeneleidingenorganisatievandeafdcling Fysiotherapie alsdeel van de Revalidatie-afdeling. Hij/zij zal tevens bereid moeten zijn lessen te geven aan verpleegkundigen, stagiaires te begeleidcncn de afdelingte vertegenwoordigen buiten het ziekenhuis. Voor funktie B vragen wij een fysiotherapeuKcidie de opleiding ManueleTherapie Eindhovenheeft gevolgdevt. in het laatste jaar is van deze opleiding. Informatie: omtrent deze funkties kunt u verkrijgen bij de heer E. Hde Maar. revalidatie-arts, hoofd vande afdeling revalidatie, (tel. 050-258654, tst. 274of na I9.00uur 050-263186). Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeel zaken Postbus 30034.9700 RM Groningen. Voor onze opleiding ziekenverzorgende kunnen die zich willen inzetten voor de zieke medemens en die een meer dan gewone belangstelling hebben voor een verzorgend beroep, zich aanmelden als leerling ziekenverzorgende voor onze kursus welke D.V. 1 maart 1981 zal aanvangen en waarvoor nog plaatsen open zijn. Om toegelaten te worden dient men: de leeftijd van 17 jaar bereikt te hebben vóór 1 april a s een goede gezondheid te bezitten; een positief protestants christelijke levensovertuiging te hebben; na het basisonderwijs tenminste 4 jaar voortgezet algemeen dagonderwijs te hebben gevolgd, afgerond rtiet een diploma, o.a. MAVO, LH NO met 2 vakken op Cr en 4 vakken op B-niveau. Schriftelijke aanmeldingen kunnen tot uiterlijk 1 januari 1981 worden ingediend bij het hoofd van de opleiding. Telefonische informatie dagelijks bij het hoofd van de opleiding, "de Samaritaan" onderdeel van de Stichting Hervormd Diakonele Gezondheidszorg. Koningin Julianaweg 59. 3245 KA Sommelsdijk (Middelharnis). Telefoon 01870-2500 Voi Zal vraagt In onze neurologische kliniek van 55 bedden, verdeeld over 2 ver- pleegafdelingen zijn wij met een aantal mensen bezig inhoud te geven aan de verpleegkundige hulpverlening. Centraal in onze hulpverlening staat patiënt-gerichte zorg. Ter ondersteuning van deze visie werken wij o.a. met een ver pleegkundig dossier, houden teambesprekingen, werkoverleg en proberen met name de eigen verantwoordelijkheid van de patiëm te benadrukken. Om de continuiteit in de verpleegkundige hulpverlening te kup nen waarborgen hebben wij in ons team dringend behoefte aai VERPLEEGKUNDIGEN met het diploma A of A en B. doe Salaris volgens de CAO van het ziekenhuiswezen. Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij de heer M.J.G, Markus, alg. hoofdverpleegkundige, tel. 020—186011, toestel 16 ^et Schriftelijke sollicitaties te richten aan Mevrouw H. v.d. Palm, Alexander van der Leeuwkliniek. Overtoom 363-365, 1054 JN AMSTERDAM. gep vraagt wegens vertrek een met M.G.Z.-diploma Die gedetacheerd zal worden in het GEZONDHEIDSCENTRUM UEWEN- BORG. In het centrum werken momenteel 3 wijkverpleegkundigen en 1 wijkzieken verzorgende hun jaar iae der tfP reel •ch pril enii een nieuwe wijk met hoofdzakelijk kinderhygiëne maakt deel uit van de basiseenheid Lewenborg e.a. Oosterpark e.o. Binnen het gezondheidscentrum wordt in nauwe samenwerking met de bevolking gestalte gegeven aan de gezondheidszorg. Informaties over de wijk bij Annemarie Bos. wijkverpleegkundige Geesje van Buiten, wijkverpleegkundige tel 050-412081 op maandag en woensdag van 12.30-13.30 uur en op vrijdag van 11.00 12 00 uur Algemene informatie bij Lammy Katerberg. hoof dwijk verpleeg kundige, DU Huizingastraat 14a, Groningen, tel. 050-126368. Schriftelijke sollicitaties richten aan het bestuur van de Distriktsvereniging j Het Groene Kruis Groningen. Kraneweg 72 9718 JV Groningen. Het St Elisabeth's of Groote Gasthuis te Haarlem is een modern geoutilleerd algemeen 'ziekenhuis met ca 600 bedden De Op de afdeling Intensive Care ontstaat binnenkort een vacature voor een Wij denken voor deze funktie aan kandidaten die - in het bezit zijn van het diploma Ziekenverpleging A of - het diploma H.B.O.-V - het diploma Intensive Care. De rechtspositie is geregeld irt het Ambtenarenreglement van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal. afhankelijk van leeftijd en ervaring nader worden overeengekomen. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Voor telefonische informatie kunt u zich van maandag tot en met vrijdag wenden tot mw. G. v.d. Ley-Kramer, hoofd verpleegkundige of de heer H.W. Geerling, coördinerend hoofdverpleegkundige, tel. 023 - 33 90 30. toestel 2356 - 2054. Gaarne uw sollicitatie vóór 20 december a.s. richten aan onderstaand adres. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten a?.n Drs. E R L. Sniedt. Coördinator Dienst Personeelszaken. Bberhaavelaan 22.2035 RC Haarlem Hè Hè, na zo'n dag hard leren even lekker de krant leza

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 26