FAMILIEBERICHTEN DONDERDAG 4 DECEMBER 1980 TROUWKWARTET P 8 - R1 OOI kunnen van maandag tot en met vnjdag telefo nisch van 9.00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-562 6270. na 17 00 uur 562 2898 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Mijne tijden zijn in uw hand ps. 31 v. 16* D.V. 7 december zijn onze ouders Aart de Koning; en Miep de Koning-Kastelein 25 jaar getrouwd. Wij zijn dankbaar dat God ze deze 25 jaar voor elkaar en voor ons gespaatd heeft. Wilt u ze feliciteren? Dan bent u van harte welkom in „Concordia" te Woerden op vrijdag 12 december tussen 19.00 uur en 20.00 uur. Jaco Annette en Willem Margriet Paul Jan - Peter Woerden, december 1980 3443 AC Oudelandseweg 45. Jezus leeft en ik met Hem! Dood, waar is uic schrik gebleven Hem behoor ik en Zijn stem roept ook mij straks tot het leven, opdat ik Zijn licht aanschouw, dit is al waar ik op bouw. Na een blij geloofsleven ging plotseling van ons heen mijn lieve man. onze lieve vader, groot- en overgrootvader Kornelis Tillema op de leeftijd van 76 jaar. 9743 GN Groningen, 2 december 1980 Platinalaan 299 G. Tillema-de Jonge Groningen, H. F. Mollema-Tillema A. Mollema Amsterdam, F. Klamer-Tillema P. Klamer Amsterdam, A. Tillema G. Tillema-Geertsema Delfzijl: J. van der Ploeg-Tillema K. van der Ploeg Groningen, H. T. Westra-Tillema P. Westra Delfzijl. M. Ferwerda-Tillema A. Ferwerda Appingedam, T. Biesma-Tillema M. Biesma Emm en, C. Tillema M. Tillema-de Brie Klein- en achterkleinkinderen Thuis geen bezoek, geen bloemen De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het „Gebouw Esdoornlaan 187". Bezoek vrijdagavond van 7.00-8.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op zater dag 6 december om 9.00 uur in het kerkelijk centrum „De Regenboog", Platinalaan 33, waarna plm. 10.00 uur de begrafenis zal plaats hebben op de begraafplaats „Selwerderhof". Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in „De Regenboog". Plotseling werd door zijn Heiland thuisge haald Kornelis Tillema Hij was een lieve en fijne broer en zwager, die zijn blijheid vond in het geloof van zijn Heer en Heiland. Baflo, 2 december 1980 Apeldoorn: T. Bennink-Tillema H. Bennink Zuidlaren: A. Tillema' R. Tillema-van der Meer Zuidlaren: R. Buisman-Tillema R. Buisman Heemskerk: K. Tillema W. Tillema-Oostra Groningen: A. Tillema E. Tillema-Kootstra. Tot onze diepe droefheid is uit onze familie kring heengegaan onze zeer geliefde zwager en oom Ph. J. Hoedemaker in leven vrouwenarts te Leeuwarden •Leeuwarden: P. Stallinga A. Stallinga-Douma Driebergen: T. T. Verkuyl-Stallinga A. Verkuyl Leeuwarden: R. J. Tuinstra A. Tuinstra-Walda Wester-Nijkerk: G. Andringa-Stallinga H. Tj. Ahdringa Doorwerth: G. Stallinga J. M. H. Stallinga-Biesheuvel Berlikum: A. Stallinga N. Stallinga-Dekker neven en nichten. Leeuwarden. 3 december 1980. Het bestuur van de Stichting. „Behoud Grote Kerk Dordrecht" heeft met ontroering kennis genomen van het overlijden van haar voorzit ter, de heer drs. J. Bongers Gedurende een reeks van jaren heeft hij zich, met inzet van zijn volle persoonlijkheid, gege ven aan het doel van de stichting. Wij zullen trachten het begonnen werk in zijn geest voort te zetten. Onze gedachten zijn in deze dagen bij zijn vrouw en kinderen. Bestuur Stichting „Behoud Grote Kerk" Dordrecht, 1 december 1980. De kerkeraad van de Hervormde Wijkgemeen- te 9-11 te Dordrecht geeft met ontroering ken nis van het plotseling overlijden van zijn ambtsbroeder Drs 1. Bongers In dankbaarheid gedenken wij de bewogen heid en inzet waarmede hij zijn Heiland diende binnen onze Hervormde Gemeente. De Almachtige God sterke zijn vrouw en kin deren in dit zware verlies. Namens de kerkeraad: B. W. Kraaijveld, praeses S. T. G. van der Schans- Tolenaars, scriba Dordrecht, 4 december 1980. Met diepe verslagenheid namen wij kennis van het bericht dat plotseling is overleden onze penningmeester Drs. J. Bongers op de leeftijd van 58 jaar. Zijn heengaan betekent voor onze instellingen een zeer groot verlies. Dankbaar gedenken wij wat hij voor ons is geweest. De Here trooste zijn vrouw en kinderen bij dit grote gemis. Vereniging Christelijk Onderwijs Schipperskinderen Stichting Centrale Administratie. Met grote ontsteltenis en diepe droefheid na men wij kennis van het plotseling overlijden van de plaatsvervangend voorzitter van ons college, de heer Drs. J. Bongers Zijn toewijding en trouw aan de Hervormde Kerk kwam tot uiting in een schier onbeperkte persoonlijke inzet voor en belangen van onze gemeente. Voor zijn persoonlijke vriendschap zullen wij hem altijd dankbaar blijven. Namens het college van kerkvoogden van de Hervormde Gemeente Dor drecht. A. Brasser, president H. Costerus, secretaris. Dordrecht, 1 december 1980. „Zie, Ik maak alle dingen nieuw" Openb. 21 5 Op Zijn tijd nam God tot Zich onze geliefde broer, zwager en oom Jan Bastiaan Polhuys X. Laport-Polhuys A. P. Laport A. J. de Roon-Polhuys L. H. de Roon J. W. v. d. Hoeven-Polhuys P. J. v. d. Hoeven G. J. Manni-Polhuys J. Manni G. J. Polhuys P. Polhuys-v. Berkel neven en nichten De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 6 de cember a s. op de aJg. begraafplaats Crooswijk om 11.30 uur Rotterdam, 2 december 1980. Met ontroering namen wij kennis van het over lijden van Ds. F. J. Scholten Van 11 oktober 1931 tot 5 mei 1946 was hij predikant van onze gemeente Zijn grote betekenis in die „drukkende tijd" leeft nog bij velen Moge God zijn1 vrouw en verdere familie troosten. Onstwedde, december 1980 Namens de Geref. kerk van Onstwedde: Ds. C. Corporaal, praeses H. Luring, scriba. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Oenkerk deelt met ontroering mede dat op de dag des Heren is overleden op de leeftijd van 77 jaar Frederik Johan Scholten emeritus predikant te 't Harde Een viertal jaren (van 1946 tot 1950) mocht hij onze gemeente vol overgave en met blijdschap dienen als herder en leraar. De wetenschap dat God Zijn dienstknecht heeft thuisgehaald moge de rijke troost zijn voor vrouw en kinderen. Oenkerk, 3 december 1980 Namens de kerkeraad: D. Treur, praeses J. de Jong, scriba. Ik zal de halmen niet meer zien. Noch tellen ooit de volle schoven. Maar doe mij de oogst geloven. Waarvoor ik heb gediend. A. Roland Holst Met vertrouwen in de Heer is van ons heenge gaan mijn lieve man, onze zorgzame vader Bastiaan Penning op de leeftijd van 56 jaar. J. Penning-Verstraten Peter en Stans Ellen Wessel 3332 KC Zwijndrecht De Were 33 Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in het rouwcen- trum van de Algemene Begraafplaats, ingang Uranusstraat 25 te Zwijndrecht. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag 4 december van 19.00 uur tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden in de Johanneskerk, Melkwegsingel 11 te Zwijndrecht op vrijdag 5 december om 13.30 uur. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinder, op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan om 14.30 uur. Na de plechtigheid is er nogmaals gelegenheid tot condoleren. Hoe groot is het goed, dat Gij hebt wegge legd voor wie U vrezen dat Gij bereid hebt voor wie bij U schuilen Psalm 31 vers 20 Heden heeft God tot zich genomen mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Bastiaan Penning echtgenoot van J. Verstraten Rotterdam: P. C. Penning Papendrecht: J. Nelisse C. C. Nelisse-Penning Brielle: L. Penning A. Penning-van Pelt Schiedam: P. C. Penning J. P. Penning-van Tilborg Rotterdam: J. H. Ligtenberg M. L. Ligtenberg-Penning Papendrecht: V. Verwijs C. Verwijs-Penning Maassluis: J. Penning T. Penning-Bakker neven en nichten Wij zijn bedroefd, omdat wij u moeten mede delen, dat heden is overleden ons mede-kerke- raadslid. diaken. Bastiaan Penning Als wij aan hem denken komt zeker in onze herinnering zijn warme hartelijkheid, zijn be wogenheid. waarmee hij zich inzette voor tallo ze mensen en zaken in kerk en samenleving om zó recht te doen, waar dat nodig was Wij bidden en vertrouwen, dat God kracht en troost zal geven aan zijn vrouw en kinderen. Voorafgaande aan de teraardebestelling wordt er een dienst van Woord en Gebed gehouden in de Johanneskerk. Melkwegsingel 11 op vrij dagmiddag 5 december om 13.30 uur. Namens de Hervormde Gemeente te Zwijndrecht, Wijkkerkeraad Noord. College van diakenen. Centrale kerkeraad. Zwijndrecht, 2 december 1980. Wat geen oog heeft gezien en geen oor heeft gehoord en wat in geen mensenhart is opge komen, al wat God heeft bereid voor degenen, die Hem liefhebben. 1 Cor. 2:9 Vandaag is van ons heengegaan, op de leeftijd van 85 jaar, onze lieve en zeer zorgzame moe der, grootmoeder, overgrootmoeder en zuster Boudewijna Digna van Melle-Quaak Weduwe van Dirk Machiel van Melle Zij overleed in volle zekerheid van haar geloof, waarvan haar leven een getuige nis was. Rotterdam, J. M. Ephraïn-van Melle J. Ephraïm Barendrecht, J. P. van Melle F. van Melle-Rinzema Mijnsheerenland, B. D. Bax-van Melle Aalten, D. M. van Melle G. van Melle-Veldhuizen Aerdenhout, J. E. Koudstaal-van Melle Joh. Koudstaal Barendrecht, A. M. Quaak klein- en achterkleinkinderen Barendrecht, 2 december 1980 Huize „Borgstede", Marjoleinlaan 1 Correspondentie-adres: J. P. van Melle Margrietsingel 18 2991 BJ Barendrecht. Gelegenheid tot condoleren zaterdag van 15.00-16.00 uur in de rouwkamer van Huize „Borgstede" en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 8 december om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht, Scheldestraat, waarna aansluitend de bijzetting in het fami liegraf zal plaatsvinden. Met droefheid namen wij kennis van het ge heel onverwachte overlijden van onze mede student en vriend Marek Gawronski Hij zal in onze gedachten voortleven Namens alle studenten van de Stichting Akademie voor Fysiotherapie „Amsterdam"-S.A.F.A.: de Synaps Amsterdam, 1 december 1980. De medewerkers van de Stichting Akademie voor Fysiotherapie „Amsterdam" S.A.F.A. hebben met verbijstering kennis genomen van het overlijden van Marek Gawronski Wij zullen proberen dit te verwerken, maar het valt ons zwaar hierin te berusten. Ons medeleven gaat uit naar zijn ouders, broers en vriendin. Amsterdam, 1 december 1980 Prof. R. Casimirstraat 1 1068 KC Amsterdam. „God was aan mijn zij, Hij ondersteunde mij." Dankbaar voor wat zij voor ons allen heeft betekend geven wij kennis dat de Here tot Zich heeft genomen, onze lieve moeder en oma Annetje van Woerden-Goedendorp gehuwd geweest met Jan van Woerden op de leeftijd van 88 jaar. Rotterdam: J. Roos-van Woerden J. Roos Emmeloord: A. van Woerden N. van Woerden-Scheffer Bloemfontijn (Z.-Afr.): J. van Woerden B. van Woerden-Sonneberg Biddinghuizen: J. van Woerden K. A. van Woerden-Maris Rijswijk (Z-H.): A. van Leeuwen-van Woerden A. van Leeuwen Rijswijk (Z-H.): M. A. Witte-van Woerden A. van Leeuwen-van Woerden J. D. Witte Kleinkinderen en achterkleinkinderen Rijswijk Z-H., 2 december 1980 Stadhoudersstraat 7 Moeder is opgebaard in het rouwcentrum Ho- nor Postremus Emmastraat 11 te Rijswijk, bezoek van 16-17 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden D.V. zaterdag 6 december om 10.30 uur in de Gereformeerde kerk Laan Hofrust te Rijswijk, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Hervormde begraafplaats te Raams- donk om circa 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst in de kerk en na afloop van de begrafenis. „De Heer. 't zij g'in of uit moogt gaan. En waar g'u heen moogt spoeden. Zal eeuwig u behoeden." Ps. 121-4 Vanuit Chilliwack. Canada, ontvingen wij bericht, dat is heengegaan onze ge liefde zuster en schoonzuster Anna Christina Schulz echtg. van F. B. v. Gooien (12-2-"14 3-12-'80) Mevr. W. Schulz, A'dam Fam. C. Schulz, P'end. Corr.-adres Mevr W. Schulz, Enkhuizerpl. 2a, A'dam-N. Vaste rots van mijn behoud, als de zonde mij benauwt, laat mij steunen op Uw trouw, laat mij rusten in Uw schouw, waar het bloed, door U gestort, mij de bron des levens wordt. Jezus,, niet mijn eigen kracht, niet het werk, voor mij volbracht, niet het offer, dat ik breng, niet de tranen, die ik pleng, schoon ik om mijn zonden ween, kunnen redden, Gij alleen. Gezang 174. In dit vaste vertrouwen ging van ons heen mijn lieve man, zorgzame vader van onze kinderen, en lieve opa van zijn kleinkinderen Huibert Walraven van Tuyl geboren 18-5-1909 gestorven 3-12-1980 Zalig zijn de doden, die in den Heer sterven, want hun werken volgen hen Bruchem: A. van Tuyl-Bakker Hilversum: Peter en Truus Breeuwer- van Tuyl Gert, Annette Nieuwaal: Cees en Adri van Tuyl-den Ouden Ans en Rob, Karin en Mario, Huib Weesp: Ineke van Tuyl Zaltbommel: Huib en Marejan van Tuyl- van der Zalm Suzanne, Walbert Den Bosch, m.s. Diana P: Teun en Ank Pools-van Tuyl Diana, Martine 5314 AL Bruchem, 3 december 1980 Peperstraat 3 Geen bloemen - Geen bezoek De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 6 de cember a.s. om 14.30 uur op de oude algemene begraafplaats te Zaltbommel. Vooraf wordt er een dienst van Woord en Gebed gehouden in rouwcentrum Klijfimij. Nieuwstraat 11a, Zaltbommel, welke aanvangt om 13.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in het rouwcentrum. too Ik ben de opstanding en het leven: die in mij gelooft, zal leven, al ware hij gestorven. Johannes 11 Zeer dankbaar voor hetgeen ons in hem g schonken is, berichten wij U het overlijden v< onze vader, schoonvader, grootvader en ovi grootvader Hendricus Samsom geboren 31 december 1884, sinds 28 juni 19l weduwnaar van onze moeder Jannetje van deq Vliet en sinds 1978 weduwnaar van Carolin Broere. Breukelen J. Samsom J. Samsom-Voorsluijs Rotterdam: G. Samsom Tr. Samsom-Hoogendoorn Soest: C. Samsom C. W. Samsom-Verrips Waverveen. G. Samsom N. Samsom-Verweij Zwolle: F. Samsom-Bloos Rotterdam: L. van Soest-Samsom T. D van Soest A. Rouwenhorst-Samsom J. Rouwenhorst Ouderkerk a/d Amstel A. Samsom C Samsom-Vink kleinkinderen en achterkleinkinderen Avondlicht, Mijdrecht. 3 december 1980. Correspondentie-adres J. Samsom. G. W van Kouwenhovenstraat 4. 2631 CD Breukelen. De rouwdienst zal worden gehouden op zate dag 6 december a.s. om 13 00 uur in de Hen kerk te Waverveen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Herv. Begraafplaats. Gelai|* genheid tot condoleren in Huize Avondlicht t< VI Mijdrecht op vrijdag van 19.30 tot 20.30 uur. De overledene is opgebaard in de aula van hd Avondlicht. Uit onze familiekring is heengegaan onze lie zuster, schoonzuster en tante Trijntje Okma echtgenote van Dr. A. Steenbeek Wij die haar zullen missen, vertrouwen haarfm toe aan haar Heer. A. Cazemier-Okma Woudsend: L. H. Okma-Kroon Woudsend: J. F. Okma A. Okma-Bajema Apeldoorn: J. van der Brug-Okma Cl G Mooi-Okma F. Mooi neven en nichten Verlost door Jezus Christus is op 93-jarig leeftijd van ons heengegaan mijn lieve mal onze vader, grootvader en overgrootvader Ml Jakob van Wageningen f1 Eindhoven: C. B. van Wageningen-van Alten: Jacksonville U.S.A.: G. J. van Wageningen E. van Wageningen-Bracho Harderwijk: P. W. van Wageningen .F. van Wageningen-Jellesma Eindhoven: A. van Wageningen-Lodders Zwartsluis: W. T. Assink-van Wageningen J. W. Assink Gosnells Australië: G. Pellicaan-van Wageningen P. H. Pellicaan Caracas Venezuela: J. Hemrika-van Wageningen J. Hemrika Zevenaar: J. C. van Wageningen M. W. van Wageningen-de Vries Amstilveen: N. van Wageningen kleinkinderen en achterkleinkinderen 5654 AV Eindhoven, 3 december 1980 St. Claralaan 38 De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag december 1980 op de algemene begraafplaa aan de Achterbeekseweg te Eindhoven-Str turn. Bijeenkomst in de aula om 11.30 uur Gelegenheid tot condoleren in de aula na teraard bestelling. Dankbaar voor alles wat zij voor ons is ge weest, geven wij kennis dat heden, na ee kortstondige ziekte is ingeslapen, onze zorgz me moeder, schoonmoeder, grootmoeder overgrootmoeder Johanna Gijsberdina Bijl weduwe van Teunis van der Sluis op de leeftijd van 78 jaar W. Bruggeling-van der Sluis j A. J. Bruggeling P. D. van der Sluis J. G. van der Sluis-van Schaik J. M. van der Sluis M. A. van der Sluis-de Ridder C J. van der Sluis kleinkinderen en achterkleinkinderen Voorburg, 3 december 1980 Koninginnelaan 15 on Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkanM van Diaconessenhuis Voorburg, Fonteijner burghlaan 5 te Voorburg. Bezoek aan de rou» «1 kamer, vrijdag van 15.30-16.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 1 december a.s. om 11.00 uur op de Oosterbt- QT1 graafplaats aan de Rodelaan te Voorburg- Vertrek vanaf het woonhuis, om circa 10.J

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10