CNV! 9410411 ADVERTENTIES •WÖR LID, oï I l ontwerp-begroting voor 1981 met toelichting verenigde vergadering FAMILIEBERICHTEN OT BEL: P TOURS (020) 19882 5 ZUIVERINGSSCHAP HOLLANDSE EILANDEN EN WAARDEN WOENSDAG 3 DECEMBER 1980 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-562 6270. na 17 00 uur 562 2898 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Op 16 dec. hopen. D.V.. onze kinderen Hans Uittenbosch, havenpredikant te Montreal en Trudy Uittenbosch-Schuringa wonende: 147 Fairview Av. Dollard des Ormaux P.Q. H9A CANADA IV5 25 jaar getrouwd te zijn. Wij wensen hun. met hun kinderen Gods Zegen toe. Hun liefhebbende ouders G. Dekker M. J. Dekker-Uittenbosch-Wolzak. Mijn kinderen Ate cn Lien Dijkstra-van Dieren hopen 8 december 1980 hun 25-jarige trouwdag te vieren. Ze wonen Herculesstraat 31. 8303 AW Emmeloord. Hun dankbare moeder Rinske Martina Heer. waar dan heen? Tot U alleen.' Gij zult ons niet verstoten Uw eigen Zoon heeft tot Uw troon de weg ons weer ontsloten. Gezang 153 3 (H.B.) Eenswillend met de wil des Vaders ging van ons in stilte heen mijn lieve vrouw, onze zeer zorgzame moeder en geliefde oma Trijntje Steenbeek Geboren Okma. op de leeftijd van 79 jaar. Amersfoort: A. Steenbeek Amersfoort: J W Steenbeek M. Steenbeek-Hugenholtz Rosita, Katrien, Mathilde, Onno Nijega: B. W. Steenbeek M. Steenbeek-Vos Margriet, Nienke, Anke. Corrie, Gertrude 's-Gravenzande: W. E. Steenbeek A. J. P. Steenbeek-Nieuwenhuis Anne Jan, Dirk. Enno, Ingrid. Gijsbert, Wigbert. Doorn: F. de Feijter-Steenbeek M. P. de Feijter Onne Daniël 3817 JB Amersfoort, 1 december 1980 Stephensonstraat 53. Liever geen bezoek. D.V. vrijdag 5 december a.s. is om 11.30 uur de rouwdienst in de Nieuwe Kerk aan de Leusder- weg te Amersfoort, die zal worden geleid door Drs. B. C. Jukema, Herv. Predikant te Amers foort, waarna van de kerk uit de teraardebe stelling zal plaats hebben om 12.40 uur op „Rust- hor" aan de Dodeweg te Amersfoort. Gelegenheid tot condoleance voor de dienst in het Leerhuis van de Nieuwe Kerk van 10.30- 11.15 uur. Want evenals in Adam allen sterven, zo zullen ook in Christus allen levend ge maakt worden. 1 Cor. 15 22 De Here heeft plotseling tot Zich genomen, onze lieve zorgzame man en vader Berend Looze op de leeftijd van 73 jaar. T. Loozë-Terpstra Alphen aan den Rijn, Wim en Marian Dokkum. Pieter en Ida Groningen, 1 december 1980 Koeriersterweg 48 Een rouwdienst zal worden gehouden a.s. vrij dag om 13.00 uur in de aula van de begraaf plaats Selwerderhof, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van de begraaf plaats. De Heer is mijn Herder In Jezus ontslapen mijn dierbare broer en-onze lieve oom Willem Padmos geboren 23 maart 1901, overleden 1 december 1980 Brijdorpe: Martina Padmos J. C. Padmos H. A Padmos-Dalebout Pia Iman en Lida Mart Martin. Marco-Willem Dordrecht, H. M. Boot-Padmos M. O Boot Cornelie en Leo Willem-Jan Anita Iman „De Kentering" Hoogenboomsweg 7 4322 TG Scharendijke De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 5 december a.s. om 14.45 uur op de algemene begraafplaats te Brijdorpe, voorafgegaan door een dienst van Woord en Gebed in de Boston- pleinkerk te Brouwershaven. Aanvang 13.30 uur Gelegenheid tot condoleren in „De Putmeet" te Scharendijke: na afloop van de begrafenis. Mijn genade is U genoeg 2 Cor. 12 vers 9 Heden heeft God. voor ons onverwachts uit ons midden weggenomen mijn lieve man, onze geliefde vader en grootvader Jan Bongers in leven registeraccountant in de leeftijd van 58 jaar. Dordrecht: A Bongers-Huisman Annemarie Capelle a/d IJssel Kees Bongers Marjo Bongers-Huizer Jan-Jaap Dordrecht: Edith Eerhart-Bongers Ruud Eerhart 3311 JB Dordrecht. 1 december 1980 Bellevuestraat 3 Geen bloemen. Mijn man en onze vader ligt thuis opgebaard. De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 6 december 1980 om 9.45 uur in de Andreaskerk. Jacob van Heemskerckstraat te Dordrecht, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Nassau- weg te Dordrecht om 11.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de aula van de begraafplaats en in de wijkzaal van de Andreaskerk. Met verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van de heer Drs. J. Bongers In leven commissaris van onze vennootschap. Zijn kundige inzet is ons jarenlang tot grote steun geweest. Onze gedachten zijn in deze droeve dagen bij zijn vrouw en kinderen. Dordrecht, 2 december 1980 Directie en commissaris A.B.G.N. B V De Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs aan Schipperskinderen heeft met ontsteltenis kennis genomen van het overlij den van haar ere-lid Drs. J. Bongers Van 1952-1978 heeft de heer Bongers als pen ningmeester de vereniging met grote deskun digheid gediend. Zijn aandeel in het bestuurswerk is van on schatbare waarde geweest. Trooste God zijn vrouw en kinderen met dit verlies. Dordrecht, 1 december 1980. Namens het bestuur: B. van der Lecq, voorzitter G. Dubbelman-Lugthart, secretaris. Met leedwezen geven wij hiermede kennis van het plotseling overlijden van onze financieel directeur, de heer Drs. J. Bongers In de korte tijd dat hij zijn krachten heeft gegeven aan onze vennootschappen hebben wij hem leren kennen als een bekwame be stuurder en een krachtige persoonlijkheid. Wij wensen zijn familie veel sterkte. Bosschaart Beheer B.V. C. Bosschaart B.V. Valve Reconditioning and Servi ces B.V Bosschaart Installatietechniek B.V. A. van der Ben B.V. Zeeuwse Pijpleiding Maatschap pij B V. Bosschaart Belgium N.V Barendrecht, 2 december 1980. Hiermede vervullen wij de droeve plicht u mede te delen dat op 1 december 1980 plotse ling is overleden de heer Drs. Jan Bongers In leven commissaris van onze bedrijven. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe om met Gods hulp dit smartelijk verlies te dragen. De Lange's Beheer B.V. Waalwijk. P. de Lange Met ontroering vernamen WÜ het overlijden van onze commissaris, de heer Drs. J. Bongers die vele jaren onze trouwe en vertrouwde raadsman was. Direktie reklame-adviesbureau Jac. Duits b.v. Dordrecht, 2 december 1980 De gedachte, dat we Karin en Henk nooit meer zullen zien, is onvoorstelbaar. Jullie vrienden Antoinette en Jan Ellie en Jaap Willem Petra Gesterkt in het geloof wensen wij beide gezin nen troost en sterkte toe. Heden vernamen wij dat op 30 november 1980 te 't Harde is overleden. Ds. F. J. Scholten op de leeftijd van 77 jaar. Hij diende onze gemeente van 8 december 1968 tot 11 februari 1973 als emeritus predikant. Zijn nagedachtenis zal met ere in onze gemeen te blijven voortleven. Moge God zijn echtgenote en verdere familie troost en sterkte geven. Namens de Geref. Kerk van Oldenzaal- Denekamp M. C. Boon. praeses D. Somsen. scriba Oldenzaal-Denekamp, 2 dec. 1980. Wij ontvingen bericht van overlijden van onze oud-predikant Ds. F. J. Scholten emer. pred. te 't Harde Van maart 1956 tot september 1961 heeft hij de Gemeente van Oosterend-Texel mogen dienen De Kerkeraad denkt met dankbaarheid aan de arbeid die hij hier heeft verricht, in dienst van zijn Heer. Oosterend-Texel, 2 december 1980 Ds. J. H. de Boer, praeses mevrouw J. H. Vlaming-van Dijk scriba „Dan ga ik op tot God's altaren" Na een moeitevolle levensavond en een liefde volle verpleging in de verpleeginrichting „de Kreek" te 's-Gravenzande is in zijn Heer en Heiland ontslapen mijn lieve man, onze zorgza me vader en grootvader Waling Koornneef op de leeftijd van 80 jaar. '•Gravenzande: M. Koornneef-Bos Honselersdijk: W Koornneef J. A. W. Koornneef-Stuurman Waling, Hans, Edward Veenendaal: A. Koornneef L. M. Koornneef-Ruijgrok Gerjan, Rick 's-Gravenzande: E. den Boer-Koornneef K. den Boer Gertjan. Marieke Krommenie: A. Koornneef M. J. Koornneef-Lugtigheid Walter. Michael 's-Gravenzande: M. Koornneef M. Koornneef-Vreugdenhil Robert, Annemarie De Lier: L. M. Koornneef N. J. Koornneef-de Jong Arjan, Marijn, Wouter 's-Gravenzande, 1 december 1980 Berkenstraat 7. Liever aan huis geen bezoek. Mijn man en onze vader en opa ligt opgebaard in de rouwkamer van het mortuarium op de algemene begraafplaats te 's-Gravenzande Naaldwijkseweg 109. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag 4 december van 19.00-20.00 uur De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op vrijdag 5 december a.s. om 13.30 uur in de aula te 's-Gravenzande, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. In de gezegende ouderdom van 86 jaar is door de Here uit ons midden weggenomen onze zuster, schoonzuster en tante Aaltje Getkate D Getkate A. B. Getkate-ten Brinke W Getkate G. Getkate-Willems J. Lichtenberg H. Getkate ter Maat neven en nichten Enter, 1 december 1980 Correspondentie-adres: D. Getkate, Dorpsstraat 106, 7468 CN Enter De begrafenis zal plaatsvinden D.V. zaterdag 6 december on? 12.00 uur op de algemene be graafplaats te Enter Vooraf zal er een rouw dienst gehouden worden in de Gereformeerde kerk te Enter, Rijssenseweg 13. Aanvang 10.45 uur. Gelegenheid tot condoleren voor de aan vang van de rouwdienst. Zij is verlost. God heeft haar welge daan. Na een smartelijk lijden werd uit ons midden weggenomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Gerritje van der Niet weduwe van Leendert Smit in de ouderdom van 81 jaar. Familie de Bruin-van der Niet Familie Braakman-van der Niet Familie Vink-van der Niet Famiiie van der Niet-Smit Familie Hazenoot-Smit Noordwijk, 1 december 1980 Huize van Wijckerslooth De overledene is opgebaard »n het mortuarium van het bejaardencentrum Groot Hoogwaak. De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 4 december a.s. in de aula van Groot Hoogwaak om 13.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Oude Zeeweg te Noordwijk om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats Correspondentieadres Hoofdstraat 81 2202 EV Noordwijk. 1 December is in zijn Heer ontslapen onze geliefde broer en zwager Everhardus Gerhardus van Teylingen Hij was ons zeer hef Bennebroek. H. G. van Teylingen J. N. van Teylingen-Uyterhnde Wassenaar. H. van Teylingen W. H. C. van Teylingen Veldhuyzen Hillegom. C. F. Jansen-Veldhuyzen van Zanten G. H. Jansen Den Haag. A. C. M. Boomsma-Kroes Wij werden getroffen door het bericht van het overlijden van onze emeritus-predikant Ds. E. G. van Teylingen Gedurende 22 jaren heeft hij met grote trouw onder ons de weg van het Koninkrijk verkon digd. De Here zegene zijn vrouw en kinderen. Namens de kerkeraad van de Gerefor meerde Kerk te Amsterdam. B. Borreman, praeses A. J Lenstra-Douwes. scriba Amsterdam. 3 december 1980 De kërkeraad van de Gereformeerde Kerk te IJmuiden geeft met ontroering kennis van het overlijden van zijn oud-predikant Ds. E. G. van Teylingen In dankbaarheid gedenken wij zijn zegenrijke arbeid, welke hij in de jaren 1934-1946 in ons midden mocht verrichten De Here trooste zijn vrouw, kinderen en klein kinderen en sterke hen in dit verlies Namens de kerkeraad Ds. J. L. Bel, praeses P. L. Wapenaar. scriba „De Here is mijn herder, mij ontbreekt niets". Heden ging van ons heen in vol en blijmoedig geloofsvertrouwen onze zeer geliefde broer, zwager en oom Ette Jan van Halen echtgenoot van Anke Luimstra op de leeftijd van 73 jaar God geve Anke, de kinderen en kleinkinderen zijn troost en kracht bij dit verlies. Grootegast: R. Klazinga-van Halen Drachten H. van Halen-Pienter Oldekerk: E. Pietersma-van Halen D. Pietersma Drachten: A. Wagenaar-van Halen M. Wagenaar Drachten: J. van Halen F. van Halen-Aalfs neven en nichten. Drachten, 30 november 1980 De BEDRIJFSVERENIGING VOOR DE GEZONDHEID. GEESTELIJKE EN MAATSCHAPPELIJKE BELANGEN. deelt de leden hierbij mede. dat het JAARVERSLAG OVER HET BOEKJAAR 1979 ter inzage ligt op het hoofdkantoor te Zeist. Utrechtseweg 30-32 Namens het bestuur, D E. Renzenbrink. voorzitter. Verslagen waren we toen we hoorden plotseling overlijden van onze vriend Chris Hassink In onze oren klinkt na het laatste lied dat hij o zijn orgel voor ons speelde Eens als de bazuinen klinken, uit de hoogte, links en rechts, duizend stemmen ons omringen, ja en amen wordt gezegd, rest er niets meer van te zingen. Heer. dan is uw pleit beslecht We bidden dat God Guus en haar kindere zeer nabij zal zijn. Janke en Egbert Jan en Cokky Corry en Simon Gerrit en Giny 'ar >Ei li Voor uw hartelijk medeleven tijdens haai ziek )&t na het overlijden van onze lieve moeder, grout der. zuster en tante CTj. t es Anna Cornelia Adriana van Meetelen weduwe van Johannus Bernardus Ansink hl betuigen wij u onze welgemeende dank Familie Ansink Familie van Meetelen December 1980 feef I Ier les - rijs I SAMEN OP DE GOEDE WEG^ Christelijk Nationaal Vakverbond Va IDE Diversen cl Die PASFOTOS DIRECT GE REED, STUDIO HENO. KAL- VERSTR HK. MUNTPL Zeil VERHUIZEN door geheel Nederland G Hulshof! Zn B V Tel 020-323630/369392 HET ONDERDELENHUIS heeft élle onderd voor uw wasmach stofzuiger of koel kast. Tolstr 186, bij Amstel. tel 020-739380 De echte SINTERKLAA |e zi|n Pieten komen voor een half uur bi| u thuis trouwbaar en op tijd in stadsdeel Bel Fun Th Tel 020-768154 H ver 18' SINT EN PIET tMj u derwiizers) Tel 020-11 na 17 u. SINT EN PIETER op I 20 min 45 Bel 020- b.gg 168047 -lasfctf-*-. LUXE REISWAGENS 26 dagprogramma's! Gratis kleurenfolder Het dagelijks bestuur van het Zuiveringsschap Hollandse Eilanden en Waarden maakt bekent dat vanaf heden tot en met 17 december 1980 voor een ieder ter inzage ligt de op het kantoor van het Zuiveringsschap. Stationsweg 4 te Dordrecht Belanghebbenden kunnen gedurende deze periode eventuele be zwaren tegen de ontwerp-begroting schriftelijk indienen bi| de Ver enigde Vergadering. Postbus 469. 3300 AL DORDRECHT Tevens wordt bekendgemaakt dat een zal worden gehouden op 18 december 1980 vanaf 19.30 uur. Naast de bovengenoemde begroting voor 1981 zal hier onder meer ook de vaststelling van het bedrag van de verontreinigingsheffing voor het jaar 1981 aan de orde komen Deze vergadering is openbaar en vindt plaats in het Stadskantoor van de Gemeente Dordrecht, Spuiboulevard 300 te Dordrecht DORDRECHT. 3 december 1980 Het dagelijks bestuur. De secretaris. De voorzitter, Mr. P. A. M. Verbeek Ir. H. H. Tonkes i I OU Uk UI d tl co ee ■Pr koe tai e «n im loc Ito

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10