Feyenoord wacht op Jezek HSV aan de kop Schrale troost voor Utrecht van Bundesliga DS'79 WACHT MOEILIJKE TIJDEN Manager Peter Stephan geheimzinnig over afspraken met hulptrainer Westerhof Drie dagen na ,St. Etienne' AZ'67 weer niet verslagen: 2-1 Hoekstra helpt PEC aan winst Uitblijven van resultaten werkt door bij sponsor, trainer en spelersgroep De sle MAANDAG 1 DECEMBER 1980 TROUW/KWARTET MA. door Erik Oudshoorn NIJMEGEN Nog enkele weken en dan wordt het volle dige betaald voetbal stilge legd voor een kort winter- slaapje. Geen overbodige luxe trouwens, want het afge lopen weekeinde moest het publiek zich in eskimokledij hullen om de kou te lijf te kunnen gaan. Het valt op (dit onder voorbehoud) dat het eerste deel van de competitie waarschijnlijk zal worden af gesloten zonder opzienbaren de trainerswisselingen. Ontslagen bleven tot dusverre uit. Alleen Hans Kraay moest bij FC Den Haag het veld ruimen, echter op ver zoek van zijn arts. Dit alles wil niet zeggen dat het overal ook koek en ei is. Denk aan Rinus Gosens (Den Bosch) en Leo Beenhakker (Ajax), denk ook aan Vaclav Jezek (Feyen oord) en Leen Looyen (NEC). Giste ren ontmoetten de formaties van de laatste twee trainers elkaar in de Gof- fert (2-4). Was dat een duel tussen een komende en een gaande man? Bij Feyenoord had Clemens Wester hof voorlopig voor het laatst plaatsgenomen in de dug-out. De ei- genijke trainer, Vaclav Jezek. wordt donderdag weer terug verwacht uit Tsjechoslowakije, Officieel heet het, dat Jezek in Praag is geopereerd aan een voorhoofdsholte ontsteking. Zo verwonderlijk is dat niet. want ieder weldenkend mens zou hoofdpijn krij gen van een spelersgroep die een suc cesvolle trainer in het openbaar af valt. Maar goed, Jezek komt of er niets is gebeurd en Westerhof ver dwijnt weer naar de achtergrond. De vraag is alleen voor hoe lang? Feit is dat Feyenoord onder Wester hof best een leuke tijd achter de rug heeft. Zelfs het debacle van Alkmaar kan daar weinig aan 'veranderen Westerhof is eind vorige week met het Feyenoord-bestuur rond de tafel gaan zitten. Gepraat werd over de nu te volgen procedure. Hoewel de en thousiaste Westerhof altijd net heeft gedaan of Jezek niet meer bestond, toonde hij zich gisteren toch redelijk content met de nieuwe-oude constel latie. Dat is een beetje verdacht. Het staat namelijk vast, dat de reserve trainer voorlopig geen promotie maakt en zijn oude werkzaamheden weer gaan hervatten Er wordt overigens erg geheimzinnig gedaan over de gemaakte afspraken. Peter Stephan liet zich geen uit spraak ontlokken over een eventuele revival van Westerhof. Maar hij ont kende het ook niet. Stephan, die het gezien een spandoek in de Goffert verbruid heeft bij de Feyenoord-sup- porters: „Het hangt een beetje van Jezek af. wat er aan het einde van het seizoen gaat gebeuren. Misschien wil hij zelf wel weg. En als je die onduide lijke situatie op Westerhof projec teert: zo'n trainersprobleem moet je van bovenaf oplossen. Anders krijg je rottigheid. Ik zal de best begaanbare marsroute volgen." Clemens Westerhof vestigde ook de indruk dat hij niet staat te springen om een stap terug te doen. Dat bleek wel uit zijn woorden toen de kracht meting met Ajax van volgende week ter sprake kwam. „Jammer dat ik die wedstrijd niet mee kan pakken." sprak hij spijtig. En even later: „Mis schien zit ik toch wel op de bank. Je weet het nooit. Misschien sneeuwt donderdag het vliegveld wel in." Een grapje. Tegen Ajax zit Jezek dus gewoon weer op de spelersbank, ten zij deze woensdag geen toestemming krijgt van zijn geneesheer Stephan: ..Westerhof zal nog een week assiste ren om de zaak over te dragen. De spelers krijgen in een gesprek de gele genheid om alle problemen met Jezek uit te praten. Wij, als Feyenoord-be stuur. blijven hem steunen. Een man die twee jaar redelijk succesvol is geweest, mag je niet zomaar in de kou laten staan Anders, maar niet veel duidelijker, liggen de zaken bij NEC. De positie van trainer Leen Looyen staat al ge ruime tijd ter discussie. Over deze affaire doen de meest vreemdsoortige geruchten de ronde. Manager Ton Roes zou bij een borrel hebben ver kondigd dat Looyen aan zijn laatste seizoen bij NEC bezig is en misschien mag hij deze periode niet eens afma ken. „Als we een ander vinden, kan hij zó vertrekken", waren zijn woor den. Zaterdag gaf Looyen in een kran te-in te view toe, dat het NEC-be- stuur hem te weinig ruggesteun geeft. De Nijmeegse oefenmeester gisteren: „Er stonden veel halve waarheden en suggestieve opmerkingen in dat ver haal. Het bestuur was er uiteraard niet erg over te spreken. We laten de zaak nu rusten tot de winterstop. Dan wordt er over mijn toekomst gespro ken. Overigens lig ik niet meer wak ker van de huidige situatie. Ik weet immers al hoe de vlag ervoor hangt. De wedstrijd tegen Feyenoord heeft de positie van Looyen ongetwijfeld nog meer geweld aangedaan. NEC voetbalde chaotisch en onbezonnen. Voorin lopen maar weinig spelers die goed een bal kunnen aannemen. Na dat de Nijmegen aren een geflatteerde Rotterdamse voorsprong van 0-3 had den gereduceerd tot 2-3, vergat de ploeg het karwei af te maken. Alleen Meijers onderscheidde zich bij NEC Hij stond ook aan de basis van de twee Nijmeegse doelpunten. Nielsen 0-2. 65. Van Zinnen 1 Visser (NEC) haalt Feyenoorder Vermeulen onderuit. Ivan Nielsen zou de strafschop benutte Peters 2-3. 77. Wijnstekers 2-4 Scheidsrechter •Draalsma. Toeschouwers 10.000. Geel: Wijnste kers (Feyenoord) en Htddlnk (NECi NEC: Schellekens: Sije Visser. Wlllemse. Dries Visser. Hiddink, Selbach. De Groot, Van Zinnen: Heisper. Jacobs. Meijers Feyenoord: Hlele: Wijnstekers, Stafleu. Troost, Erard; Nielsen (Notten). Van Til. Van Deinsen; Budding (Jacobsem Peters. Vermeulen da he HAMBURG Drie dagen na de sensationele nederlaag in I Volksparkstadion van Hamburg tegen Saint Etienne sti HSV weer aan de kop van de Bundesliga. De Hamburgers n Franz Beckenbauer wonnen met 3-1 van Karlsruhe, tem Bayern München een punt bij Eintracht Frankfurt liet door Johan Woldendorp ALKMAAR Het is dit seizoen al heel wat als je als tegenstander van AZ'67 in de Alkmaarder Hout op voet van gelijkwaardigheid strijd levert met de ongenaakbare koplo per. In feite eiste FC Utrecht die primeur op, ook al moest de club even bedremmeld afdruipen ais de vroegere bezoekers van de Kaasstad. Maar anders dan zijn voorgangers bezat de equipe van trainer Han Berger reële kansen om met een gelijkspel huiswaarts te keren. De enige winst, die het terecht naar de subtop geklommen Utrecht nu boekte, was, dat het het competitieprogramma mentaal ongeschonden kan voort zetten. Dat echter, werd door Berger nauwelijks als een schrale troost gebrandmerkt. Naarmate AZ'67 meer wedstrijden wint, dringt zich steeds beklemmen der de vraag op, wie in staat is om de Alkmaarse lawine te stoppen. Berger ging er niet geheel ten onrechte van uit, dat Utrecht één van de meest serieuze kandidaten was. „We hebben het er de hele week over gehad, dat AZ toch een keer moet verliezen. Er is nog nooit een club ongeslagen kampi oen geworden (met uitzondering van PSV, tweeëneenhalf jaar geleden - red.). Ook gezien het overladen pro gramma van AZ zou er best een mo ment kunnen komen, dat er spelers denken: „Er kan niets verkeerd gaan." Tegen die achtergrond en ge let op onze eigen mogelijkheden, groeide bij ons het bewustzijn, dat wij één van de ploegen konden zijn, die van AZ zou kunnen winnen." Dat dat niet gebeurde, lag, zoals ge zegd, niet aan het verschil in kwali teit. De grotere slagvaardigheid bij AZ gaf in dit aantrekkelijke duel de doorslag ten gunste van de lijstaan voerder Met dat gegeven in het ach terhoofd kan het nog weken duren, voordat de Noordhollanders hun meerdere vinden. Waar Utrecht zes open kansen nodig had om uiteinde lijk één schlemielig doelpuntje te kunnen fabriceren (John Metgod ver anderde een schot van Gerard Ter- /voort van richting trainer Berger: „Het was een drop-kick-volley-rol- ler"), stelde AZ zich tevreden met een bevlieging van twee minuten om al dus de zege veilig te stellen. Eerst stond doelman Hans van Breukelen versteend te kijken naar een bekeken kopbal van tie ongedekt gelaten Keest Kist en vervolgens tilde Jos Jonker de stand met een schitterend schot naar 2-0. Dat is symptomatisch geworden voor AZ'67het wacaht rustig zijn kans af en slaat dan toe. Niettemin sloop er zaterdag enige onrust in de ploeg, toen bleek dat Utrecht zich pas bij het laatste fluitsignaal gewonnen wenste te geven. Met een consequen te bewaking van de spitsen Kees Kist en Pier Tol en zonedekking op het middenveld (waardoor bijvoorbeeld Jan Peters ongenschijnlijk veel speel-, ruimte kreeg) probeerde de Stichtse fusieclub zo nadrukkelijk mogelijk ZWOLLE Wanneer het bij PEC Zwolle aan schotvaardigheid schort wordt Koko Hoekstra naar voren ge schoven om de moeilijkheden het hoofd te bieden. Die noodgreep leid de in de thuiswedstrijd tegen Willem H prompt tot succes. Al na zeven minuten kon doelman Adjanski de door Hoekstra ingekopte bal niet on der controle krijgen. De naar het mid denveld verwezen Peter van der Hengst snelde toe om van dit buiten kansje te profiteren. PEC Zwolle-Willem II 3-0 (1-0). 7. Van der Hengst 1-0. 71 Hoekstra 2-0.79 Drost 3-0. Scheidsrechter Keizer, Toeschouwers: 6000. PEC Zwolle: Van Geffen, Drost. Israel. Stein- voort. Hamming; Booy. Frandsen, Hoekstra; Re- mens. Van der Hengst. (Van 't Land), Jans. Willem II: Adjanski; Broeckx, Roemgens. Huij- bregts. Havermans; Van der Ven (BIJsterveld) Calderwood. Bastlaansen, Broeken (Hoyer); Rae- ven. Van Mierlo. zijn eigen spelletje te spelen. Berger „Wanneer Je iedereen persoonlijk gaat dekken, word je overal mee naar toe genomen. Afgezien van het feit dat we daarvoor de ploeg niet heb ben. beperkt beperk je je in je eigen mogelijkheden." Het uitblijven van succes (ofschoon dat betrekkelijk is; AZ stond immers met 2-1 voor) kostte Tol ruim een kwartier voor het einde zijn plaats in de frontlijn. Kurt Welzl verving het Volendamse talent briesend als een ieeuw. die dagenlang hongerig in zijn kooi heeft geijsbeerd. Die beeld spraak gaat voor de Oostenrijker ook wel op. Getergd als hij was door zijn verbanning naar de dug-out wilde hij onmiddellijk zijn ontslag indienen. Met twee doelpunten had hij zich weer eens onsteflijk kunnen maken, maar zijn bijdrage aan de overwin ning bleef nu beperkt tot een grenze loze speeldrift en het missen van een paar schone kansen. Geheel getrouw de jongste AZ-traditie kunnen de po pulaire dagbladen vandaag of mor gen melding maken van Tols harte- kreet: „Ik wil weg". Zo ver komt het volgens trainer Georg Kessler niet: „De spelers hebben de afgelopen we ken tot het uiterste moeten gaan. In het bijzonder geldt dat voor de spit sen. Tol wist van tevoren, dat hij gewisseld zou worden als hij het niet aan kon. Buiten dat is er geen sprake van, dat iemand voor het eind van het seizoen wordt getransfereerd. Ten overstaan van de hele groep heb ik gesteld, dat ik alles bij elkaar wil houden." Bovendien: Tol is zaterdag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles weer verzekerd van zijn stek kie, omdat Welzl In dienst van de Oostenrijkse voetbalbond een kwali- Koos van Tamelen van FC Utrecht voorkomt dat AZ-speler Pier Tol (midden) gevaarlijk wordt. ficatiewedstrijd (voor het WK) tegen Albanië afwerkt. Niet alleen Kessler had geen succes met de Ingreep in zijn efltal, de eerste sinds de wedstrijd tegen MW, toen Tol voor even zijn plaats aan Kist verspeelde. Het branie-achtig op mi nimaal een punt mikkende Utrecht kwam met de lichtgewicht-aanvallers Jan van Staa en Gert Kruys voor de geblesseerde middenvelders Wim van Hanegem en Ton de Kruyk evenmin verder. „De felheid van Utrecht ver raste me", moest Kessler niettemin bekennen. Een aardig wedstrijdje dus om de door Berger gesuggereerde verslap ping tegen te gaan. „Daarvan is geen sprake", sprak de grijze Duitser te gen. „Ik verwacht ook geen verslap ping, omdat de ploeg zeer Intensief met de ontwikkeling van zijn eigen prestatie bezig is. Het is ongelooflijk, zoals de jongens telkens alle facetten van het spel met elkaar doornemen. In relatie tot de eerste tien wedstrij den van dit seizoen verwacht ik zeker geen terugval. Het enige, dat dit AZ momenteel nodig heeft, is rust. Nou. en die krijgt de ploeg tot morgen." AZ'67-FC Utrecht 2-1 (2-0). 37. Kist 1-0. 39. Jonker 2-0. 49. Tervoort 2-1. Scheidsrechter Oorver, toe- ENGELAND schouwers: 12 000 HSV en Bayem. dat in de laatste zes seizoenen steeds had verloren in Frankfurt en in november geen over winning heeft behaald, hebben even veel punten. 24 uit vijftien wedstrij den. Het doelgemiddelde van de Hamburgers is echter beter. Kaisers- lautern bleef derde op drie punten dank zij een overwinning met 3-0 op Fortuna Düsseldorf. FC Köln behaal de onder Rinus Michels zijn vierde overwinning in successie op eigen veld. 2-1 tegen Borussia Dortmund. FC Köln en Borussia Dortmund heb ben 21.000 toeschouwers een boeiend duel laten zien. Krachtsverschil was er nauwelijks, maar de Keulse aanval was iets slagvaardiger. Het duel tus sen de beide doelverdedigers van het nationale elftal eindigde in een over winning voor Toni Schumacher. Dortmundse Eike Immel namelijk maakte in de twintigste minuut een fout, waardoor Engels de Keulenaren op 1-0 kon brengen. Een kwartier na rust maakte Burgsmüller gelijk, maar twee minuten daarna werd To ny Woodcock ..matchwinner" voor Köln Ondanks de nederlaag tegen Saint Etienne waren er toch ruim 40.000 toeschouwers naar het Volksparksta dion gekomen voor het duel tussen HSV en Karlsruhe. Franz Becken bauer speelde voor het.eerst een hele wedstrijd bij HSV en hij deed het vrijwel foutloos. Bayer ordlngen-Borussia Mönchengladbach 2-* Hamburger SV-Karlsnihe 8C 3-1. PC Nümberg- Schalke'04 2-0, Münchcn I860 VFB Stuttgart 0-0, MSV Duisburg-Arminla Bielefeld 1-1. Eintracht Frankfurt-Bayern München 00. FC Kaiserslau- tem-Fortuna Düsseldorf 3-0. FC Kóln-Borusala Dortmund 2-1, VFL Bochum Buyer Leverkusen I- Stand: Hamburger SV 15-24. Bayem München 15- 24. Kaiserslau tem 15-21. Eintracht Frankfurt 15- 18. Borrussla Dortmund 15-17. VFB Stuttgart 15- 17. FC Köln 15-16 BELGIK Beerschot-Anderlecht 1-0. Win terslag -Beveren 1- '2. RWDM-AA Gent 1-0. Kortrtjk Ware gem 3-1. Beringen-Club Brugge 1-3, Cerele Brugge-Ber chem 1-0. Llerse-Standard Luik 0-1Lokeren-Ant werp 1-4. Club Luik-Waterschei afg. Stand Aston Villa 20-29. Liverpool 20-27. Ips Town 17-26, West Bromwich 20 26. Arsenal Manchester United 20-24. Everton 20-23 Nol ham Forest 20-22 FRANKRIJK Strasbourg-Pans 8G 1 0. Busüa-Valeneienn« Nancy-Laval 3-0. Lille-Monaco 2-1 Nimes-La 1. Tours-fiochnux 0-1. Bordeaux-Nantes 0 0 8t Etienne 0-1. Lyon-Metz 0-0. Angers Auxet ITALIR Ascoü-Como 2-1. Catanzaro-Juventus 0-0 Milan -Bologna 1-0. Perugla-Caglian 1-1, Pi se-Avelllno 2-1. Roma-Udlrcse 3-1. Torino -F* tlna 1-1. Napoli-Brescia uiig Stand Roma M2. Inter Milan 9-11 Fiorentt 10. Cagllari 9-10 SPANJE Salamanca-Real Zaragou 3-1. Barcrio/u Madrid 2-1. Hercules Aliemnte-Real Vallad. I. Betis Sevilla-Almeria 2-0, Real Sociedai Sebastian-At lel ico Bilbao 4-1. Las Palmav la 1-2, Valencia-Espanol 3-1. Atletiro Ml Sporting Giion (Ml. Stand: 1. Atletico Madrid 20: 2. Valencia Sevilla 17; 4. Real Sociedad en Barcelona Real Madrid 15. Zondag Amateurvoetbal HOOFDKLASSE A RVC-CVV 5-0, Elinkw ijk-l'VS Neptunus-EDO 0-0, DWV-DHC Zeeburg ia-Xerxes 1-1, Hilvers Unitas 2-1. AFC-VITC 0-2. DHC 10 6 3 1 15 23- Xerxes 10 4 5 1 13 19- Unitas 10 5 3 2 13 23- Hilversum 10 6 1 3 13 17 Elinkwijk 10 4 4 2 12 17 vue 10 4 4 2 12 17 EDO 10 5 2 3 12 23 Zeeburgia 10 3 5 2 11 18 Neptunus 10 2 5 3 9 10 RVC 10 2 4 4 8 17 CVV 10 2 4 4 8 17 AFC 10 2 3 5 7 14- UVS 10 1 3 6 5 9- DWV 10 0 2 8 2 10- Kist, Tol (Welzl) FC Utrecht: Van Breukelen. Van Tamelen. Du Chatinier. WUdbret. Flight; Tervoort; De Kruyk (Kruljs). Van Hanegem (Van Staa). Carbo. Van Veen, Van der Lem. Aston Villa-Arsenal 1-1. Coventry City-Notting ham Forest 1-1. Chrystal Palace-Manchester City 2-3. Everton-Birmingham City 1-1. Ipswich Town Middlesbrough afg. Leeds United-Brighton 1-0. Leicester City-Norwich City 1-2, Manchester UrJ ted-Southampton 1-1. Sunderland-Liverpool 2 4. Tottenham Hotspur-West Bromwich Albion 2-3. Wolverhampton Wanderers-8toke City I-G Zondag: UVS-RVC. EDO-EllnkwlJk. DHC- nus, Xerxes-DWV. Unltos-Zeeburgia. VTJC-HJ sum. AFC-CW HOOFDKLASSE B Germanicus-Rheden 1-1, De ven-Achilles '29 0-0, Hattem-Achi '12 1-3, Zwolsche Boys-Steenwijk ROHDA-Hongeveen 2-2. Trefh Quick '20 2-2. Sneek-Emmen 3-2. door Mike Mulder DORDRECHT Het gaat niet zo goed met DS'79. Het privé-koninkrijkje waarin sponsor Nico de Vries de voet balclub uit Dordrecht sinds vorig seizoen heeft omgeto verd wordt momenteel door ongewenste thuisnederlagen en strubbelingen binnen de spelersploeg geteisterd. Ter wijl er deze competitie juist op resultaten werd gerekend in het stadionnetje aan de Krommedijk. Aanvankelijk leek het allemaal zo goed te gaan. Nico de Vries had de juiste formule gevonden om van een nagenoeg dode voetbalvereniging weer een bloeiend bedrijf te maken Hij zorgde ervoor dat de club uit de schulden kwam, zocht een groep spe lers bij elkaar, stuurde ze naar de, kapper en plaatste er een trainer voor die het met zijn denkbeelden eens was. Met DS'79 kon De Vries zich ten minste ergens vertonen buiten Dor drecht. Daarnaast werd er inderdaad ook nog leuk gevoetbald. Thuis was de ploeg bijna onverslaanbaar en kon men rekenen op een grote zeer en thousiaste aanhang, die Nico de Vries in ieder geval op één punt gelijk gaf: DS'79 heeft bestaansrecht. Niemand in Dordrecht die er daarom over viel dat DS niet kampioen werd of aan de nacompetitie deelnam. Aantrekkelij ke wedstrijden vielen er te genieten aan de Krommedijk en dat was het belangrijkste. Trainer Jan van Daal had een van de produktiefste voor hoedes uit de eerste divisie op het veld gebracht, waarmee hij de aanval niet schuwde. Alleen, al dat geld dat.Nicop de Vries in dat clubje pompte, dat was niet louter voor de lol. Hij Wilde wel dege lijk resultaten zien en wel zo spoedig mogelijk. Lukrake aankopen werden er gedaan en Jan van Daal had over werk om rekening houdend met de wensen van de sponsor toch een ac ceptabel team op het veld te zetten. Immers, een net door De Vries aange trokken speler kon hij toch niet op de bank laten zitten? En ook voor zoon Mark de Vries, bepaald geen grootse voetballer moest een plaatsje gere serveerd blijven in het elitekorps. Voor Jan van Daal braken de moeilij ke tijden aan. Hoe kon hij nu ooit De Vries en de spelers te vriend houden en ook nog eens prestaties leveren. Smeets en Loek Bijl zijn inmiddels bij wijze van straf tot de winterstop naar het C-team verbannen omdat ze tegen de wens van De Vries in toch de pers te woord hadden gestaan. Als er namelijk iets is dat De Vries niet duldt, dan is het wel kritiek. Kritiek die trainer Jan van Daal daarom ook niet zal uiten, maar die van z'n ge zicht valt af te lezen. Zijn positie is zo wankel als een kaartenhuis, te meer daar manager Petescu eveneens met een trainersdiploma op zak al staat te dringen om zijn plaats in te nemen. De druk werd steeds groter. Thulsne- Een overwinning dit weekeinde op derlagen waren het gevolg. Telstar en koploper Haarlem was wat Van Daal Volendam kwamen in Dordrecht als minimaal nodig had om de situatie in overwinnaars uit de strijd en in het Dordrecht leefbaar te houden. Het bekertoernooi werd in de laatste mi- m0cht niet zo wezen en met de 1-3 nuut van PSV verloren. Dit laatste nederlaag is ook de kans op de twee- was overigens eerder een goede dan de periodetitel verkeken Haarlem: Metgod: Masefield, Haar. Huyg. Van Leen; Leysner. Van den Ban, Kleton; Oullll. Hen driks. Balm (Böckllng) HeraclevFC Amsterdam 1-2 (0-1). 17. 8werissen 0- 1 (strafschop), 59. Oranen 1-1. 78. Kamphues 1-2. Scheidsrechter. O ana, toeschouwers: 1600 Cambuur-De Graafschap 2-0 (0-4). 62. Peltzer 1-0,. 81 De Groot 2-0. Scheidsrechter: De Vrieze. toe Fortuna S-Volendam 1-0 (1-4). 29. Engbersen 1-0. Scheidsrechter: Bakker, toeschouwers: 3500. Oele kaart voor Pfennings (Fortuna 8). DEN toesi Haai geen zien. voor gen was bevii regie De dat gras: veel ook kant Zondag: Achllles'29-Oermanicus. AchlUesi fensi Bataven. Steenwijk-Hattem. Hoogeveen- verd sche Boys. Qulck^O-Rohda. Emmen-De Sneek-Rheden Germanicus 10 4 6 0 14 Steenwijk 10 5 3 2 13 Emraen 10 4 4 2 12 Sneek 10 4 3 3 11 Quick 20 10 5 1 4 11 Treffers 10 3 4 3 10 Achilles'12 10 4 2 4 10 Zwolsche B. 10 4 1 5 9 De Bataven 10 3 3 4 9 ROHDA 10 2 5 3 9 Achilles'29 10 3 2 5 8 Rheden 10 1 6 3 8 Hoogeveen 10 1 6 3 8 Hattem 10 2 4 4 8 HOOFDKLASSE C Geldrop-Longa 1-1, TOP-Hapert 4-1. een slechte prestatie zoals Han van Doorneveld, trainer van de tegen stander van zondagmiddag, Haarlem, op zou merken. „Wanneer je PSV een hele wedstrijd op nul nul kunt hou den dan heb je wel wat In je mars." Twee spelers van DS'79. Huub DS'79-Haarlem: 1-3 (1-2). 12. Jansen 1-0. 30. Hen driks 1-1. 38. Kleton 1-2. 81. Hendriks 1-3 Scheld» rechter: Van Swteten Toeschouwers: 7000 DST9: Vooys; Oostdam. Drost. Jansen. Witbaard. Lamaln, Meyers. Evers (Bosse): Den Bakker. Bra ham (Nelemans), De Vries Vitesse-Veendam 1-1 (0-1). 25. Brinkhuis 6-1. 39. Hardevetd 1-1. Scheidsrechter: Ram. toeschou wers: 3500. Tclstar-Heerenveen 02 (0-2) 15. Nijgh 0-1. 30. Bosman 0-2. Scheidsrechter: Broekman, toe schouwers: 2600. Gele kaart voor Boot en Kuut (beiden Telstar! FC Den Bosch-Helmond Sport 3-1 (1-1). 14. Van den Bosch 1-0, 26. Cramer 1-1, 04. Oozems 2-1. 82 Romeljn 3-1. Scheidsrechter De Hond, toeschou wers: 3000. Oele kaart voor De Wert (Helmond Sport). RBC RKC TOP EHC Limburgia Roermond Longa Hapert Geldrop Voerendaal Caesar Panningen DESK SVN 1 15 23- 2 14 22- 2 14 13- 2 10 10- 3 10 12- 3 10 11- - alsm 4 -- 3 4 10 9 18- 9 11- 8 12- 7 11- Zondag: RBC-Oeldrop. Limburgln-RKC. Panningen. Caessr-VoerendaaJ. DESK-SVK pert-Roermond. TOP-Longa afge dem scho tien Jans door len en v kopt die i keur was park Den 11 veld, Janae: Go A kamp De G< len. H

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8