J FAMILIEBERICHTEN H. BIJMA Huizen-mini' Huizen kijkeijë huizen kopei WOENSDAG 26 NOVEMBER 1980 TROUW/KWARTET P 8. kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-562 6270. na 17 00 uur 562 2898 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur. De Faculteit der Geneeskunde van de Vrije Universiteit geeft met verslagenheid kennis van het overlijden, ten gevolge van een ver keersongeval, van de heer J. C. M. Wegman medisch candidaat op de leeftijd van 26 jaar. De Faculteit verliest in hem een student die met groot enthousiasme ook aan het bestuurlijk werk actief heeft deelgenomen. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 28 november'a.s. om 14.30 uur op de R.K. begraafplaats Buiten- veldert, Amstelveenseweg 351-355, Am sterdam. Namens het Bestuur, Chr. L. Rümke, decaan P. N. Ruys, ab-actis Amsterdam, 25 november 1980. Namens de Universiteitsraad van de Vrije Uni- .versiteit geven wij met verslagenheid kennis van het overlijden van het raadslid Jos Wegman De universitaire gemeenschap verliest in hem' iemand die op velerlei wijzen actief en gemoti veerd aan het bestuurswerk deelnam. Dr. H. J. van Alphen, voorzitter Mr. J. W. Mekking, secretaris Amsterdam, 25 november 1980. Ik ben de God van Abraham, de God van Isaiic en de God van Jacob. (Marcus 12 26) Van ons ging heen Koelof Karei Meijer op de leeftijd van 44 jaar. eerder gehuwd geweest met Jacomina Spoelstra Kampen, 20 november 1980 De Terp 13. 8629 RA Scharnegoutum Nelly Meijer-Torenstra Jaap Jan Rutger Nico De teraardebestelling heeft plaatsgevonden op 25 november 1980. 't Verbond met Abraham, zijn vrind, bevestigt hij van kind tot kind." Op 20 november 1980 ging van ons heen onze lieve zoon, broer, zwager en oom Roelof Karei Meijer op de leeftijd van 44 jaar. Baarn: J. Meijer A. H. Meijer-v.d. Berg Heerhugowaard: Mieke en Sjoerd Wiersma-Meijer Olst: Jaap en Tiny Meijer-Reinsma Baarn: Rutger en Tity Meijer-Spoelman Utrecht: Ton Meijer en Coby Broekhuizen Utrecht: Peter Meijer Utrecht: Paul Meijer Amsterdam: Nico en Anneke Torenstra-Ver sloot neven en nichten. De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op 25 november 1980 te Scharnegoutum. Hart onrustig, vol van zorgen, vleugellam geslagen ziel, hoop op God en wees geborgen. Plotseling is uit onze familiekring heengegaan onze schoonzoon en zwager Roelof Karei Meijer Drachten: M. C. Spoelstra-Traas Vollenhove: Anneke Hamer-Spoelstra Bert Hamer Ineke van Bragt-Spoelstra Jan van Bragt Leek: Tiny Spoelstra Henk Veltman Veendam: Betsy Peetoom-Spoelstra Arend Peetoom De Raad van de Theologische Hogeschool van de Gereformeerde Kerken in Nederland, Koornmarkt 1 te Kampen, geeft met verslagen heid kennis van het overlijden van R. K. Meijer In leven deelnemer aan de vooropleiding tot de theologische studie aan onze hogeschool. Namens de Hogeschoolraad, dr. J. C. de Moor, rector „Dient den Heere met blijdschap". Psalm 100:2a. Heden heeft de Heere geheel onverwacht van ons genomen mijn zeer geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, dochter, schoondoch ter, zuster, schoonzuster en tante. Neeltje Christina van der Harst-Treurniet op de leeftijd van 48 jaar. Scheveningen: J. van der Harst Arianne en Wim Jaap Margreet Cor Arie Wassenaar: A. W. Treurniet-De Zoete en verdere familie 2583 JE Scheveningen, 24 november 1980. Vlielandsestraat 105. Gelegenheid tot condoleren van 15-16 uur en van 19-21 uur aan huis Vlielandsestraat 105. De kerkdienst zal worden gehouden zaterdag 29 november om 10 uur in de Prinses Juliana- kerk, Vlielandsestraat, waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden om 11.30 uur op de begraafplaats „Westduin", Ockenburghstraat 27 te Loosduinen. De vrienden van het Schevenings Museum zijn diep geschokt door het overlijden van hun mede-lid en vriendin, mevrouw Nel van der Harst-Treurniet Wij zijn dankbaar voor de daadwerkelijke steun die zij onze vriendenkring verleende. Haar naam zal in onze vereniging blijven voortleven. Moge God haar man en kinderen troosten. Namens het bestuur van de Ver. Vrienden Schevenings Museum: Cees van Hoeken, voorzitter, Hes Hulleman, secretaris Scheveningen, 24 november 1980 Met grote verslagenheid bereikte ons het be richt van het plotseling overlijden van ons erelid mevrouw N. C. van der Harst-Treurniet Vele jaren heeft zij zich ingezet voor het wijk- werk in Duindorp en in het bijzonder voor ons wijk- en dienstencentrum Het Trefpunt. Haar inbreng en enthousiasme zullen wij node missen. Wij wensen haar man en kinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Leden centrumcommissie en vrijwillige medewerkers w.d.c. Het Trefpunt Scheveningen. 24 november 1880. Tesselseplein 42/43 Niemand weet wanneer de dag of het uur zal komen. Daarom: weest bereid. (Marcus 13) Met grote verslagenheid geven wij er van ken nis dat ons gewaardeerd medelid mevrouw Nel van der Harst op 24 november jl., geheel onverwachts, temid den van ons, is overleden. Wij vertrouwen dat de Heer van leven en dood haar in Zijn eeuwige heerlijkheid heeft opge nomen. De CDA-fractie in de gemeenteraad van 's-Gravenhage, H. F. Happel, voorzitter drs. A. J. van Duist, secretaris 's-Gravenhage, 25 november 1980 Met droefheid geven wij kennis van het plotse ling overlijden van mevrouw N. C. van der Harst-Treurniet sinds 1978 lid van de CDA-fractie in de ge meenteraad van 's-Gravenhage. De enthousiaste wijze, waarop zij zich in deze functie voor de belangen van onze stad en haar inwoners heeft ingezet, zullen we ons dank baar blijven herinneren. Namens het CDA-bestuur Den Haag: Wm. C. de kruyf, voorzitter W. du Chatinier, secretaris 's-Gravenhage 24 november 1980. Het behaagde de Here tot Zich te nemen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Johanna van der Kwast weduwe van M. Brinkman op de leeftijd van 65 jaar. B reukelen: A. Hageman-van der Kwast P. Hageman Amsterdam-Osdorp: C. Mevius-van der Kwast H. tyevius Dronten: H. J. van der Kwast A. M. van der Kwast-Bontekoe Zaandam: K. van der Kwast I. R. van der Kwast-Milbrett Krimpen aan de IJssel: M. J. Boertien-van der Kwast J. Boertien neven en nichten 22 november 1980. Dc Nederlandse Vereniging Beroepskeuze- werk geeft hierbij kennis van het overlijden, op 21 november jj., van de heer A. J. Schreuder vanaf de oprichting tot begin 1980 haar vice- voorzitter. Ruim 32 jaar heeft hij met enorme geestdrift en grote bekwaamheid de belangen van het particuliere beroepskeuzewerk behartigd. De grote ontwikkeling van dit werk na 1945 is voor een belangrijk deel mede aan hem te danken. De herinnering aan zijn warme, markante per soonlijkheid zal voor ons altijd levend blijven. Mevrouw Hannie van Leeuwen, voorzitter A. J. O. Linnartz, secretaris Bloemendaal, De Genestetweg 13. De Christelijke Vereniging voor School- en Beroepskeuzewerk geeft hierbij, namens de medewerkers van de bij haar aangesloten lan delijke bureaus, kennis van het plotseling overlijden van haar ere-lid, tot voor kort haar voorzitter, de heer A. J. Schreuder Meer dan 30 jaar heeft hij zich op bewonde renswaardige wijze voor het beroepskeuze werk ingezet, daarbij steeds blijk gevend van' zijn geloof in de Heer. Wij zijn hem hiervoor zeer dankbaar. D. H. van Tellingen, voorzitter H. Henkveld, secretaris Arnhem, Utrechtsestraat 41. Na een smartelijk lijden is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Hendrika de Rooij weduwe van Hendrikus Dijkslag Zij werd 83 jaar. Breskens: H Dijkslag C. J. Dijkslag-de Kruyter Utrecht: J. A. Brouwer-Dijkslag J. L. Brouwer Amstelveen: A. J. Dijkslag klein- en achterkleinkinderen Utrecht, 24 november 1980 De Gasperilaan 184 Correspondentie-adres: J. L. Brouwer Rijnenburglaan 25 3225 CD Utrecht. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van de P.C.B., Schoolstraat 12. Gelegenheid om afscheid te nemen donderdag van 18.30 tot 19.30 uur. De teraardebestelling is bepaald op vrijdag 28 november om 10.45 uur op de begraafplaats „Tolsteeg", Opaalweg. Vertrek vanaf de Rijnenburglaan 25 om plm. 10.20 uur. Heden nam de Here tot Zich onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Jannetje van der Kooy-Nell weduwe van Johann Christiaan van der Kooy, in de ouderdom van 85 jaar. Hun trouwtekst was haar opdracht. „Draagt elkanders lasten en vervult alzo de wet van Christus" Galaten 6:2 C. Eykelenboom-van der Kooy J. P. Eykelenboom Anne en Betty Janny en Henk Corien Henk-Jan Arja en Dries 24 november 1980 Bermweg 173 2907 LE Capelle aan den IJssel Liever geen bloemen Gelegenheid tot condoleren aan het wdonhuis. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. vrijdag a.s. op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334 te Rotterdam Vertrek vanaf het woonhuis om 12.00 uur. Aankomst in de kapel circa 12.20 uur. Geschokt door het onverwachte, bedroefd dat we haar moeten missen, maar dankbaar voor wat ze voor ons is geweest, delen wij u mede dat overtuigd van een nieuwe toekomst heden is heengegaan mijn lieve vrouw, onze blijmoedige en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Antje Bulthuis echtgenote van Jan Stienstra, op de leeftijd van 79 jaar. 8935 AA Leeuwarden, 25 november 1980. Aldlèn State 134 Hempenserweg 2 Leeuwarden: J. Stienstra Orangeville (Ontario-Canada): W. Heidinga-Stienstra M. Heidinga Hoofddorp: I. Veenstra-Stienstra E. Veenstra Pijnacker: H. J. Prins-Stienstra H. Prins Leeuwarden: H. A. van Wieren-Stienstra T. van Wieren klein- en achterkleinkinderen Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 28 no vember van 12.45-13.15 uur in de „Oase", Wei- deflora 140 te Leeuwarden. Hierop aansluitend volgt de rouwdienst waar- na de begrafenis zal plaatsvinden op de Noor derbegraafplaats. Indien u>ij dan met Christus gestorven zijn, geloven wij, dat wij ook met Hem zullen leven. Rom. 6:8. Wij maken U bekend dat in dit geloof tot onze troost van ons is heengegaan, onze lieve moe der, groot- en overgrootmoeder Dimphina Gloudie weduwe van Dirk Geerlof de Hooge op de leeftijd van 85 jaar. Justus de Hooge Riet de Hooge-de Wolf Mini Brakshoofden-de Hooge Cor Brakshoofden Klein- en achterkleinkinderen. Rotterdam. 24 november 1980 2e Jerichostraat 12b. Corr. adres: J. de Hooge, Avenue Concordia 89, 3062 LD Rotterdam. Onze moeder en oma ligt opgebaard in een rouwkamer van Stichting „de Voorzorg", Hof- laan 81. hoek Slotstraat te Rotterdam-Oost. Gelegenheid tot condoleance- en rouwbezoek, donderdag van 20.00 tot 20.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op vrij dag 28 november om 14.00 uur in de kapel van de Ned. Herv. Begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334 te Rotterdam-Oost, waarna aldaar de teraardebestelling zal plaatsvinden. Vertrek vanaf Avenue Concordia 89 om 13.30 „Jesu joy of man's desiring" Van alle pijn genezen is van ons heen gegaan onze lieve vriendin Henriëtte van Eijk voor Bee-tante Jetje Wij zullen haar missen Molly Boeyinga-Melius Bee Boeyinga 21 november 1980 Van Breestraat 158, Amsterdam. Psalm 121. Dankbaar voor alles wat zij vol liefde en toe wijding in haar leven voor ons heeft gedaan, nam God op Zijn tijd tot Zich. mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma. zuster en schoonzuster Everdina Bouter echtgenote van Jan den Hartog op de leeftijd van 59 jaar Groot-Ammers: J. den Hartog Brandwijk: M. Borsje-den Hartog J. Borsje Edwin, Eveline 2964 BD Groot-Ammers 25 november 1980 Emmastraat 2 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren vrijdag 28 novem ber tussen 19.00-21.00 uur aan het sterfhuis. De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. zaterdag 29 november tussen 12.00-13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Groot-Am mers vanuit het Herv. Jeugdgebouw Fortuyn- plein. Vertrek gebouw 12.00 uur. Heden nam de Here, na een langdurig lijden, van ons weg onze geliefde broer, zwager en oom Dirk van Selm op de leeftijd van 80 jaar. Uit aller naam: Familie van Selm 25 november 1980 Serenadelaan 3 Nieuwegein Correspondentie-adres: W. van der Grift-van Selm Provinciale weg 47 3981 AM Bunnik. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van de Coöperatie „Maliesingel" te Utrecht, Maliesingel 75- Gelegenheid om de familie te condoleren aldaar, vrijdag 28 no vember van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst zal plaatsvinden D.V. zaterdag 29 november om 13.00 uur in de Ned. Hervormde Kerk aan de Nedereindseweg te Nieuwegein-Noord, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats „Kerkveld", te Nieuwegein. Na afloop van de teraardebestelling is er tevens gelegenheid tot condoleren in gebouw „Het Geinlicht", naast de Ned. Herv. Kerk. In haar Heer en Heiland ontslapen mijn lieve vrouw en mijn zorgzame moeder, onze zuster, schoonzuster en tante Theresia Francisca Leeflang-Zwart op de leeftijd van 68 jaar. P. A. Leeflang H. Leeflang en verdere familie 25 november 1980 3062 GN Rotterdam Kortekade 81a Liever geen bezoek aan het woonhuis. De begrafenis in het familiegraf zal plaatsvin den zaterdag 29 november op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334, na aan komst in de kapel om 12 uur. Vertrek vanaf de rouWkamer aan de Voor schoterlaan 51 om circa 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. El> Na vele moeilijke, verdrietige jaren van verdergaande vereenzaming tot het al i j isolement erop volgde, is op 24 novemb< J I opgenomen in de heerlijkheid van haai en Heiland onze lieve moeder, schoon® groot- en overgrootmoeder Catharina Maria Anema weduwe van Jan Bijl Zij werd 84 jaar. Amstelveen, P Bijl G. J. M. Bijl-Baars Prince George (Canada). M. Brink-Bijl J. Brink Wassenaar. E. Y. Dijkstra-Bijl H. W. Dijkstra klein- en achterkleinkinderen Verpleeghuis „Groenelaan" De Helpende Hand 9, Amstelveen. De overledene is opgebaard in het Ui4^( centrum Amsterdam-Noord, Bezaanjaci «j. 51 te Amsterdam-Noord, alwaar geen t Wij zullen moeder 28 november om 14 uij111 haar laatste rustplaats bij vader brengee begraafplaats „Zorgvlied" aan de Ams te Amsterdam. Na de begrafenis gelegenheid tot condoli z de ontvangkamer van de begraafplaats ;kc pE id of: de late Voor alle liefde en medeleven bij het ovei mijn man, onze vader en grootvader Arend Jan Oortgiesen .willen wij U hartelijk danken. S. C. H. Oortgiesen-v. Bergen Fieke en Gerrit Marleen en Ries Alice Abram, Anneke. Gert-Jan Zutphen, november 1980 Maandag 1 december a.s zal het 2 geleden zijn dat „meester" werd benoemd als hoofd van onze lagere schij; te Broeksterwöude Daarom wordt hem en zijn g&zih ojS* dei 'e een receptie aangeboden Deze receptie wordt gehouden van 20 22.00 uur in het dorpshuis ..De Pipegi Broeksterwoude Allen die hieraan behoefte gevoelen bijzonder oud-leerlingen en oud-collega'tn gen wij bij dezen uit de heer Bijma en de i te feliciteren. ril; r t Bestuur en per tr Pl «P lei V* lin m< et hr iai

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10