FAMILIEBERICHTEN )0 '•iv I i T^ToyT^t Océ, visie op efficiency. kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-562 6270. na 17.00 uur 562 2098 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Heden ging, na een dappere strijd tegen een ongeneeslijke ziekte, op 63-jarige leeftijd van ons heen mijn lieve vrouw, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Akke Schaap Utrecht: J. T. Offringa Grouw (Fr.): T. Hornstra-Schaap Whispering Lake Lane Ontario/Californië (U.S.A.): I. Schaap Sj. Schaap-Kleefstra Bolympia State of Washington (U.S.A.): E. Schaap F. Schaap-Mulder Kolhorn (N.H.): H. Feddema-Schaap God linze: A. G. v. Wijk-Offringa K. v. Wijk Uithuizermeeden G. Oosterhuis-Offringa J. C. Oosterhuis Eenrum: J. G. Wietsma-Offringa K. A. Wietsma •t Harde: T. J. Offringa I. B. H. Offringa-Bleeker Wezep (Gld.): A. J. v.d. Bijl-Offringa C. v.d. Bijl Glimmen: R. P. Offringa D. A. F. Offringa-Bos 's-Gravenhage: L. J. Offringa M. Offringa-Nienhuis Beets (N.H.): J. H. GunninkOffringa J. B. Gunnink Assen: G. T. Keun-Offringa P. A. C. Keun Toronto (Canada): J. Bos D. Bos-Rupke neven en nichten 3511 EJ Utrecht, 22 november 1980 Stationsstraat 138 De uitvaartdienst zal gehouden worden woens dag 26 november in de Geref. Kerk aan de Larixweg te 't Harde, aanvang 14.00 uur. Hier na vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats aan de Bovenweg te 't Harde om plm. 15.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van deze plechtigheid in de aula op de begraafplaats. Na een moedig gedragen lijden overleed mijn geliefde man. onze lieve vader, onze dierbare zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom Henk W. Baars in de leeftijd van 41 jaar. Aly Baars-Vos Astrid Dick Familie Baars Familie Vos 21 november 1980 Koningsvaren 22, 1391 AJ Abcoude. De overledene is overgebracht naar Uitvaart centrum Bouwens, Startbaan 7, Amstelveen, alwaar geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden woens dag 26 november te 10 uur in de Ned. Herv. Kerk, Kerkplein te Abcoude, waarna aanslui tend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Abcoude. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de Ned. Herv. Kerk. „Zalig zijn zij, die geroepen zijn tot het avondmaal van de bruiloft des Lams." Openbaring 19 vers 9a Na een moedig en geduldig gedragen lijden heeft de Heere in de verpleeginrichting „de Kreek" van onze zijde weggenomen onze innig geliefde zuster, schoonzuster, tante en nicht Gerda Helena Schellevis op de leeftijd van 56 jaar. „Dat haar heengaan vrede was, lenigt onze diepe smart." De Lier: H. Hanemaaijer-Schellevis L. Hanemaaijer 's-Gravenzande: A. H. Molenaar-Schellevis 's-Gravenzande: H. Schellevis T. Schellevis-van der Hout 's-Gravenzande: M. Overbeke-Schellevis 's-Gravenzande: N. Moor-Schellevis L. Móor Monster: M. J. Snijders-Schellevis A. A. Snijders Monster: A. Zeeman-Schellevis A. Zeeman nichten en neven 2691 RJ 's-Gravenzande, 23 november 1980 Naaldwijkseweg 40 Geen Bloemen Gerda is opgebaard in het Mortuarium op de algemene begraafplaats Naaldwijkseweg 109, 's Gravenzande. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag 26 november van 19.00-20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 27 november om 13.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats te 's-Graven zande, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Na een gelovig, werkzaam leven is uit zijn lijden verlost en thuis gehaald, onze man, vader, groot- en overgrootvader Hendrik Ebes op 79-jarige leeftijd. Hilversum: A. Ebes-Jongkoen Hilversum: W. Prinzen-Ebes W. F. Prinzen Gasselternijv.mond: J. Ebes E. B. Ebes-van der Griend Krommenie: W A. Ebes J. D. Ebes-Spek Hilversum: J. Ebes Hilversum: H. Ebes L. A. Ebes-Brouwers Kleinkinderen en achterkleindochter 22 november 1980 Hugo de Grootstraat 42 1215 EA Hilversum Geen bloemen Liever geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleance-bezoek: op dins dag 25 november a.s. van 19.00-20.00 uur in de rouwkamer van verpleeghuis „De Beukenhof' aan de Nieuw-Loosdrechtsedijk 24 te Loos- drecht. Op woensdag 26 november zal de ter aardebestelling in familiekring plaatshebben. Hierna zal om 14.00 uur een dienst van Woord en Gebed te leiden door de Heer W. F. Prinzen, gehouden worden in de Westerkerk aan de Fred, van Eedenlaan 15 te Hilversum. Na de dienst gelegenheid tot condoleren. Heden nam de Heere tot Zich onze dierbare zwager Henk Ebes op de leeftijd van 79 jaar. Amsterdam: P. Jongkoen P. Jongkoen-de Peuter Hilversum: M. van Manen W van Manen-Jongkoen Eemnes: N. van Zanten-Jongkoen Soest: J. van 't Net J. P. van 't Net-Jongkoen Hilversum: W. Jongkoen C. Jongkoen-de Broeder Hilversum: A. Jongkoen G. Jongkoen-Vreekamp Canada (London): B. Tiekstra E. Tiekstra-Jongkoen 23 november 1980 Mijn genade is U genoeg uit 2 Cor. 12 9 Het heeft de Heere behaagd uit ons midden weg te nemen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Klaas Tom op de leeftijd van 60 jaar. Hazerswoude: N. Tom-van der Vegt Alphen aan den Rijn: M. C. Boere-Tom J. Boere Piet, Ria Gouda: J. Tom C. Groenendal Judith, Linda Hazerswoude: W. Tom A. Tom-Ouwerkerk Diana Buggenhout (België): A. J. de Lange-Tom F. van Droogenbroeck Ronny Boskoop: W. van Herk-Tom J. A. van Herk Adriaan Hazerswoude, 22 november 1980 Gerelaan 1 Geen bloemen Dinsdagavond is, in het rouwcentrum. Gouwe straat 18 (begin Reijerskoop) te Boskoop, van 19.30-21.00 uur gelegenheid tot condoleancebe- zoek. De begrafenis is bepaald op woensdag 26 no vember. Er zal dan, in de Ned. Herv. Kerk te Hazers woude, om 14.00 uur een rouwdienst beginnen, waarna omstreeks 15.00 uur de teraardebestel ling zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats te Hazerswoude-Dorp. Wij zijn erg bedroefd na het plotselinge overlij den van onze lieve vriendin Janny Versluis 46 jaar Door haar positieve en dappere levenshouding heeft Janny voor jong en oud veel betekend. Haar rolstoel blijft leeg achter, wij troosten ons met de belofte dat in het Rijk van God gehandicapten zullen lopen. Matth. 11:4 Alkmaar, 20 november 1980 Goutum: Janny en Arjen van der Meulen en kinderen Wil en Sjoerd de Jager en kinderen Musselkanaal: Ali en Kees Verkuyl en kinderen Musselkanaal. Ali Huizing MAANDAG 24 NOVEMBER 1980 TROUW/KWARTET Na een lang en arbeidzaam leven is na' zien te zijn van het Sacrament der Z okeri ons toch nog onverwacht, door de Het Zich geroepen Arnoldus Johannes Smit oud-directeur Stichting „Brentano' veen op de leeftijd van 80 jaar. Uit aller naam: Alkmaar: A. J. Smit. Amsterdam 21 november 1980. Corr.adres: A. J. Smit. Bilderdijkstraat 8 1813 KZ. Alkmaar. De gezongen Reguiemmis zal worden op ,»y uon u/nprnHap ?.fi november door natprJ gen woensdag 26 november door pater J Nieuwkamp om 14.15 uur in de kapeli R.K. Begraafplaats „Buitenveldert", veenseweg 351 te Amsterdam, waarna zetting in het „BrenUmograf" aldaar zalj vinden. Gelegenheid tot afscheid woensdag 26 ber van 13.30-14.00 uur in Uitvaartct Zuid, Fred. Roeskestraat 91 (tussen Pai weg en Amstelveenseweg) Amsterdai trek van Uitvaartcentrum Zuid plm. 14.1 )i Psalm Geprezen zij God, die zijn gebi afwees noch zijn goedertierenheid onthi Verwachtende de komst van zijn Heil plotseling uit onze familie weggenomei zeer geliefde broer Mees Niekerk Namens broer en zusters N. van Weerden-Niekerk 3601 DK Maarssen Dr. Plesmanlaan 310. Océ/CPT 8000. Een tekstverwerker waarmee de nieuwe generatie wordt ingeluid. Hier een korte indruk. Maar maak snel een afspraak met één onzer adviseurs en uw tekst- en kopieerverwerking zal binnenkort stukken sneller en minder vermoeiend gaan. Een verademing voor u en uw medewerkers. Nieuw: Océ 1900. De nieuwe generatie copier. Met constant de beste kopiekwaliteit (één component toner, polyester master) bij minimale kosten. Vergt nauwelijks onderhoud, een zelf-diagnose-systeem contro leert het apparaat. Doordachte ergonomie. Verkleint tot 50% even snel als 11 kopiëren en ook tweezijdig kopiëren gaat makkelijk. Straalt nauwelijks warmte af en is zeer geruisarm. De optimale copier. Nieuw: Tekstverwerker Océ/CPT 8000. Een zeer geavanceerde tekst verwerker. waarmee bijzonder snel. trefzeker en ontspannen wordt gewerkt Op 't scherm staat steeds een hele pagina met zwarte (niet- computerachtige) letters op een witte ondergrond. Via 2 diskettes is het geheugen van 240 pagina's direct oproepbaar, zodat u er in een paar seconden doorheen bladert Werkprocedures staan op diskette en wor den door ons gratis up-to-date gehouden De Océ/CPT 8000 biedt vele voordelen zoals alle functies van een rekenmachine. Eén telefoontje en we demonstreren hem u graag. Océ Nederlandse Verkoopmaatschappij B.V.. Brabantlaan 2. 5216 TV s-Hertogenbosch (073 -122355). Showrooms: Ams! dam. 020 - 441088. s-Hertogenbosch, 073 -122355; Oce en van der Grinten zijn handelsmerken. Als hoofdbestuur van de Hervormde Vrc Öj Groepen delen wij mee dat tot ons grot driet overleden is, op 20 november 1980 Ka Marcella Adriana Smits-Har Zij was presidente van de provinciale ca J sie Drente. Haar grote inzet, haar warme persoonl* en haar sterke geloof zullen wij erg mi^ Namens de HVG IJ. Spaling-Talsma, pres;d« iC G. Maas-Boersma. secretar H „Jesu joy of man's desiring In de technische wereld bestaan vele soorten „nieuw": revolutionaireinnovaties naast kleineadaptaties. Allebei nieuw. Océ, al meer dan 50 jaar specialist in reprografie, entameert voortdurend research en ontwikkeling, waardoor er elk jaar wel weer wat aan een apparaat wordt verbeterd. Meestal valt dat aan de buitenzijde niet te zien. En toch als u dan eens zo n „kast" van vandaag met eentje van 7 jaar geleden vergelijkt, blijkt u opeens met een omwenteling te maken te hebben. Zoals nu met de introductie van de 1900, het summum op kopieergebied. U moet 'm in de praktijk beoordelen wilt u dat beseffen. En dat geldt ook voor de Van alle pijn genezen is van ons heen onze lieve vriendin Henrlëtte van Eijlt voor Bee-tante Jetje Wij zullen haar missen Molly Boeyinga-Meluis Bee Boeyinga 21 november 1980 Van Breestraat 1S8 Amsterdam

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8