FAMILIEBERICHTEN er docent(e) methodische werkbegeleiding WOENSDAG 19 NOVEMBER 1980 TROUW/KWARTET P6J p= SOA kunnen van maandag tot en met vrijdag tele'o- 'msch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-562 6270 na 17.00 uur 562 2898 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur Zoals hij heeft geleefd, weerbaar, belangstel lend en vol vertrouwen is in de zekerheid van het geloof, van ons heengegaan onze lieve vader en opa Gerrit de Wit weduwnaar van Jannetje van der Maarl *JHij is 74 jaar geworden. Hazerswoude (Dorp). Arie de Wit Margreet de Wit Utrecht. Pieter de Wit Joke de Wit-Hendrickx Mare Pieter 17 november 1980 Rietveld 12 2391 NJ Hazerswoude Gelegenheid tot bezoek woensdag en donder dag van 2.00 Uur - 4.00 uur namiddag. De rouwdienst zal worden gehouden op vrij dag 21 november om 2.00 uur in de Gerefor meerde kerk aan de Dorpsstraat, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden omstreeks 3.00 uur op de algemene begraafplaats te Ha- zerswoude (Dorp). Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de kerk. Op Gods tijd maar voor ons zeer plotseling werd van ons weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Gerrit de Wit Woubrugge, E. van Egmond-de Wit M. van Egmond Valkenburg. B. J. Barnhoorn-de Wit G. Barnhoorn Leiden, A. J. Roeloffs-de Wit B. Roeloffs Leiderdorp, P de Wit 18 november 1980. Heden nam de Here tot Zich onze lieve zorgza me vader, groot- en overgrootvader Willem van Maaren in de gezegende ouderdom van 92 jaar. Katwijk aan Zee: M.' A. W, van Duijn-van Maaren L: J. van Duijn "Maassluis: - P. van Maaren H. van Maaren-Both Hellevoetsluis: J van Maaren H. J" van Maaren-Wïjnants klein- en achterkleinkinderen Rotterdam. 17 november 1980 Huize „Borgsate" Meidoornsingel 181 Corr.-adres: L. J. van Duijn Boulevard 132, 2225 HC Katwijk aan Zee Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7-7.30 uur in de rouwkamer van „Borgsa te" Meidoornsingel 185, en na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvin den donderdag 20 november om 2.30 uur op de begraafplaats „Crooswijk", Kerkhoflaan 1 te Rotterdam. Hieraan voorafgaande zal er een rouwdienst gehouden worden in „Borgsate", aanvang 1.30 uur. Hiermede vervullen wij de droeve plicht u kennis te geven van het overlijden van onze Oud-directeur de heer W. van Maaren Wij verliezen in hem niet alleen een man die ons bedrijf jarenlang geleid heeft maar boven al een man met grote menselijkheid die altijd voor ons klaar stond. Wij 'zullen hem ten zeerste missen. Personeel W. van Maaren Zn Woninginrichting Rotterdam-Gorkum Rotterdam, 17 november 1980. Dankbaar voor alles wat hij in zijn zorgzaam leven voor ons heeft betekend, delen wij U mede. dat na een moedig gedragèn lijden van ons is heengegaan in het vertrouwen in Gods wijsheid, mijn innig geliefde man. onze lieve vader en opa. broer, zwager en oom Ary van Eybergen op de leeftijd van 78 jaar. Mexico-City (Mexico): E. van Eybergen-Rocholl kinderen en kleinkinderen Bussum: J. J. van Eybergen Katwijk Z.H.: A. J. van Eybergen-de Jong Waterloo (Canada): G. Dekker-van Eybergen Buchillon VD (Zwitserland): A. Schoen-van Eybergen Bussum: J. G. van Eybergen Soerabaja (Indonesië): M Soetopo G. Soetopo-van Eybergen neven en nichten 14 november 1980 Blvd. de los Virreyes'945 Lomas de Chapultepec Mexico 10, D.F. Mexicp. .Mijn genade is U genoeg, want mijn kracht wordt in zwakheid volbracht" 2 Cor. 12:9 Heden ontsliep in volle vrede, in de ouderdom van ruim 93 jaar, onze innig geliefde en onver getelijke moeder grootmoeder overgrootmoe der en zuster Margaretha van der Flier-Gunning sedert 1 december 1956 weduwe van Ds. Hendrik Samuël Joannes van der Flier. Doorn. Mr. G. van der Flier A. H. M. van der Flier-Ruys Zeist. J. A. van der Flier-Ruyte Breda. J. A. Versteeg-van der Flier kleinkinderen en achterkleinkin deren. Amsterdam, B. H. W. Plooy-Gunning Vught, Mr H. E. G. van der Flier, exec. test. Taxandrialaan 25 Doorn, 17 november 1980 Van der Leelaan 19 Liever geen bloemen en geen bezoek De overledene zal worden herdacht in een korte dienst, geleid door dr. G. de Ru. deze zal worden gehouden op vrijdag 21 november 1980 te 12.30 uur in de Ned. Herv. Kerk. Kerkplein te Doorn. De teraardebestelling zal daarna plaatshebben te ongeveer 15.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Nijkerk. Gelegenheid tot condoleren na de kerkdienst in het kerkgebouw en na de teraardebestelling in het rouwcentrum bij de begraafplaats. Zeer onverwacht heeft God tot Zich genomen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Mart je van der End-Westerman op de leeftijd van 85 jaar sedert 22 augustus 1960 weduwe van Martinus van den End. Die hoop moet al ons leed verzachten" Winschoten, 17 november 1980 ..De Wirzenheem", K. 2 Scheldestraat 2 Groningen, A. Oppenhuizen-van den End C. Oppenhuizen Schiedam, A. L. Muthert-van den End F. H. Muthert Apeldoorn, I. Daniëls G. Daniëls-Ozinga klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: J. C. Kapteynlaan 20A 9714 CR Groningen Moeder is opgebaard in een der rouwkamers van de Uitvaartver. „Algemeen Belang", Burg. Venemastraat 32. De begrafenis is bepaald op vrijdag 21 novem ber a.s. op de begraafplaats aan de Hofstraat. Zij, die met ons de rouwdienst wensen bij te wonen, worden om 13.15 uur in gebouw „Ire ne" achter de Gereformeerde kerk Venne ver wacht. Gelegenheid tot condoleren op de dag van de begrafenis. Enige en algemene kennisgeving „Mijn genade is U genoeg". Tot onze grote droefheid ging op 14 november 1980 geheel onverwacht van ons heen, onze lieve tante Berendina Dorothea Bech op de leeftijd van 83 jaar Namens de familie. A Bech s-Gravenhage, 18 november 1980 Goudreinetstraat 71. Correspondentieadres Vogelkersstraat 7, 2565 CK 's-Gravenhage. Gevolggevend aan haar uitdrukkelijke wens heeft de begrafenis in besloten kring plaatsge vonden. Want Hij heeft gezegd: Ik zal u geenszins begeven. Ik zal u geenszins verlaten. Hebreen 13 vers 5 Heden heeft de Here na een langdurige strijd tot Zich genomen, mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en groot moeder Geertrui Goedhart-Unterhorst op de leeftijd van 76 jaar. A. A. G. Goedhart Enschede: J. Lok-Goedhart A P Lok Désirée, Beatrix Eléonore, Charlotte Gertrude Strijen: A. A. G. Goedhart C. Goedhart-Vos Ard, Miriam, Christiaan Strijen: W. M. F. Goedhart C. E. Goedhart-Bienefelt Sigrid, Liesbeth 17 november 1980 Kleiweg 103a 3051 GL Rotterdam De begrafenis zal plaatshebben donderdag 20 november op de begraafplaats „Crooswijk", Kerkhoflaan 1 te Rotterdam, na aankomst in de kapel aldaar om 11.50 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. Op 14 november jl. overleed nog vrij plotseling onze oudste zuster schoonzuster en tante Helena Maria Teekens tot 10 mei 1971 gehuwd geweest met K. Vermij geb. 1-5-03 overleden 14-ll-'80. Moge zij de rust gevonden hebben waarnaar zij reeds zo lang heeft uitgezien. Gouda Ronssehof M. Teekens-Spek Amerongen: C. Langen-Teekens Gouda: H. Teekens P G. Teekens J. N. Teekens-Sterk J. Teekens C. J. M. Teekens-de Kluijver Den Haag: G. van Dam-Teekens T. van Dam Driebergen: Joha. Teekens Bruinisse: W. F. Teekens P. M. E. Teekens-Krijgsman Op woensdag 19 november zal er een rouw dienst gehouden worden om 9.45 uur in de aula van de Ronssehof waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden om 11.00 uur op de be graafplaats „IJsselhof te Gouda. Veilig in Jezus armen. God nam tot Zich, na een kortstondig ziekbed onze lieve moeder en oma Ger Voorham-Volcklandt op de leeftijd van 80 jaar. Badhoevedorp, J. J. Voorham E. Voorham-Weijland Jan Willem Marieke Etha Annette Bussum, G. W. Voorham Bussum, 17 november 1980 Huize „De Schutse" Correspondentieadres: G. W. Voorham, Oud Bussummerweg 34 1401 SR Bussum Moeder is opgebaard m de rouwkamer van Huize „De Schutse". H. A. Lorentzweg 81 te Bussum, alwaar gelegenheidis afscheid te nemen donderdag 20 novembër a.s.'smiddags van 2.00-2.30 uur. Een korte rouwdienst zal worden gehouden op donderdag 20 november a.s. 's middags om 3.00 uur in de aula van de algemene begraaf plaats aan de Nieuwe Hilversumseweg te Bus sum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleance na de begrafenis in gebouw „Trefpunt" aan H. A. Lorenzweg hoek Ceintuurbaan te Bussum. In volle vrede is van ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Roelofje Scholten-Ellen sedert 11 maart 1960 weduwe van Hendrik Scholten geboren 5 april 1892 Veendam. B*. Scholten A. M. Scholten-Kalisvaart Apeldoorn: T. J. Sieffers-Scholten G. Sieffers Amsterdam: IJ. Scholten Bilthoven: A. van Essen Kleinkinderen en achterkleinkind. 17 november 1980 „De Vijverhof" kamer 257 Scheerling 49, 8265 GB Kampen Correspondentieadres: Sartrestraat 27 7323 GR Apeldoorn De overledene is opgebaard in de aula van „De Vijverhof Scheerling 49 te Kampen. Gelegen heid tot condoleren aldaar donderdag 20 no vember a.s. van 19.30 tot 20.30 uur. Ingang achterzijde. De teraardebestelling zal plaats vinden vrijdag 21 november a.s. op de algeme ne begraafplaats van Kampen te IJsselmui- den. Vooraf zal een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de aula van „De Vijver, hof", welke zal aanvangen om 10.30 uur. Ver trek vanaf de aula om 11.00 uur. Komt tot Mij. allen die vermoeid en belast zijt, en Ik zal U rust geven. Matth. 11:28 Heden is uit onze familiekring weggenomen onze lieve schoondochter, schoonzuster en tante Marijke Betsy Diepeveen-Stibbe echtgenote van Dr W. J. Diepeveen districtsjeugdarts in Gelderland op de leeftijd van 54 jaar. Rijswijk: C. C. Diepeveen-van Nielen Zwolle: M. Buisman-Diepeveen H. H. Buisman Voorschoten: J. Planje-D'epeveen A. Planje Rijswijk: C. C. de Jong-Diepeveen F. de Jong neven en nichten Epse, 16 november 1980 Oudé Larenseweg 18 De begrafenis is vastgesteld op vrijdag 21 november 1980 op de begraafplaats te Gorssel. Daaraan gaat vooraf een dienst in de Her vormde Kerk te Gorssel om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kerk. Wiens ik ben Welke ik ook dien' Handelingen 27 23 Op Gods tijd ging van ons heen. mijn innig geliefde man onze fijne vader en grootvader Johannes Hendriks op de leeftijd van 61 jaar. R. Hendriks-Foppen R. R. Hendriks F. Hendriks-Hadjadj Matthieu 17 november 1980 Amsteldijk 118 1078 RR Amsterdam Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleantiebezoek woens dagavond van 8-9 uur in het Hervormd Wijkge- bouw „Westerwijk". Admiraal de Ruyterweg 150 Amsterdam. De dienst, voorafgaande aan de begrafenis wordt gehouden donderdag 20 november om 10.30 uur m de Hervormde Jeru- salemkerk, Jan Maijenstraat, bij het Mercator plein. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12 uur op de begraafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk 273 te Amsterdam. Tevens na de begrafenis gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. „Uw liefdedienst heeft mij nog nooit verlaten" Ps. 119:83 (ber.) De kerkeraad van de Hervormde Jeruzalem kerkgemeente te Amsterdam geeft met ontroe ring kennis van het plotseling overlijden van zijn ambtsbroeder J. Hendriks In dankbaarheid gedenken wij de ijver waar mede hij bouwde aan Gods koninkrijk. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op don derdag 20 november 1980 tegen 12.00 uur op „Zorgvlied", Amsteldijk. Amsterdam. Daaraan voorafgaande vindt om 10.30 uur een dienst plaats in de Jeruzalemkerk, Jan Mayen- straat, Amsterdam-W. (bij het Mercatorplein). Namens de Kerkeraad: Ds W. G. J. van der Sluys. Praeses E. J. Moonen, Scriba Amsterdam, 17 november A.D. 1980 Door een noodlottig ongeval van ons wegge rukt mijn allerliefste vriend en onze zoon Jacques Delanoue geboren 9-8-1956. Rust zacht lieverd. Karin Vlaanderen Papa Mama Rik Bart Heden is plotseling, ten gevolge van een nood lottig ongeval, van ons weggenomen onze lieve moeder en oma Sijke Drexhage-Westra weduwe van Hemmo Drexhage. op de leeftijd van 66 jaar. „Slechts van horen zeggen had ik van' U vernomen, maar nu heeft mijn oog U aanschouwd. Job. 42 vers 5 Heerde, Geert en Mieke Drexhage Marjolein en Joris Oosterbeek, Betty Drexhage Groningen, Bram Drexhage Hengelo (O), 17 november 1980 Buitenweg 2 Correspondentie-adres Bijlakker 43. 8181 TG Heerde De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag, 21 november om 13.15 uur in het kerkgebouw ,,'t Venster" aan de Oldenzaalsestraat te Hen gelo (O.), waarna om 14.00 uur de teraardebe stelling zal plaatshebben op de Algemene Be graafplaats. Aan hen, die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, wordt verzocht om 13.10 uur in bovengenoemde kerk aanwezig te zijn. De overledene is opgebaard in de aula Delde- nerstraat 157 te Hengelo (O.). Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis plechtigheid in de koffiekamer van ,,'t Ven ster", tegenover de begraafplaats. „Want wij weten dat indien de aar tent, waarin wij wonen, wordt a/gebi ken. wij een gebouw van God hebben de hemelen niemet handen gemaj een eeuurip huis." 2 Cor Heden heeft de Here tot Zich genomen lieve zorgzame vader groot en ovei vader Arie Splinter weduwnaar van Aagje Koetsier op de leeftijd der zeer sterken, 100 jaar. Monnickendam. G. B. de Boer-Splinter C. de Boer Schellingwoude: J. J Splinter Monnickendam: G. Klok-Splinter J. H Klok Zuiderwoude: Joh. Splinter H. Splinter-Oussoren Holy sloot: M. Splinter D. L Splinter-Spelt Amsterdam: H, Splinter G. Splinter-Kok klein- en achterkleinkinderen 18 november 1980 Swaensborch 11, Monnickendam JTSÜ< De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag voc november 's morgens om 11.00 uur in de _n standingskerk. Graaf Willemlaan 1. Monn g] nze TIN» sch ijdi i.ï ran w tef lij len. »rt oort be eft- kendam, waarna de begrafenis zal volgen de algemene begraafplaats aldaar. Gelegi a heid tot condoleren in de kerk donderdi avond van 19.30-20.30 uur en na de begrafe nun in de zaal van Swaensborch. Correspondentieadres: C. de Boer, Zuideinde 77, 1141 VH Monnickendam Geen bloemen alle tm jcrt Irie )ck)c aid En zie. Ik blijf bij u en ik bei waarheen gij ook gaat. Genesis Heden overleed onze dierbare medezust Zuster Thérèse Marie Aleida Wilhelmina Engels in de ouderdom van 75 jaar. Amersfoort, 18 november 1980 „Agnietenhove", Heerenstraat 1 Bestuur Zusters van O. L. Vrouw Zusters van Agnietenhove De H. Mis van Requiem zal worden opged gen donderdag 20 november om 14.00 uur in kapel van het Moederhuis. Zuidsingel Amersfoort, waarna de begrafenis plaatsi op het kerkhof van O L. Vrouw ter 1 Daam Fockemalaan aldaar. Ohze dank aan een ieder van u, die in zijn li belangstelling en in het sterven en bij de t uw deelneming hebt betoond aan onze vaderTj overopa Hendrik Boer Wij zijn de Heer oprecht dankbaar dat onze] opa en overopa zo lang bij ons mocht zijn De kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Bedum, november 1980 PROT. CHR. MAVO NOORD Roraweg 31 a 1032 XM AMSTERDAM VRIJDAG 21 NOVEMBER wordt de nieuwe school OFFICIEEL GEOPEND. Oud-collega's. oucHeerlingen ouders van leerlingen en belangstellenden worden in de gelegenheid gesteld de school te bezichtigen op vrijdag 21 november. Deze receptie duurt van 16.30 tot 18.00 uur. Uw belangstelling wordt op hoge prijs gesteld door bestuur en personeel van de Prot. Chr. Mavo Noord. Dr. A.J.L. van Beeck Calkoenschool Uitgaande van: Stichting Christelijk Middelbaar Beroeps onderwijs (MHNO/MSPO) Amsterdam Opleiding tot Gezinsverzorgende en Bejaardenverzorgende Vondelstraat 69 1054 GK Amsterdam Telefoon 020 - 183537 Gevraagd per 1 december 1980 in verband met ziekteverlof van een collega een in tijdelijke dienst voor 10 eenheden per week Taak: Begeleiding van leerlingen van de dagopleidingen tot Gezins- en Bejaardenverzorgende en van kursisten van de part-time opleiding tot Gezinsverzorgende. Vereisten: 1. In het bezit van één der volgende diploma's/akten: Sociale Academie. N-XII, N-XVII. N-XVIII. N-XIX of N-XX. 2. Ervaring als leid(st)er in de Gezins- en/of Bejaardenverzorging Reakties: In verband met de spoedeisende vervulling van deze vakature gaarne telefonische reakties aan Dick Harmsen, directeur van de school.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8