FAMILIEBERICHTEN n E DINSDAG 18 NOVEMBER 1980 TROUW/KWARTET SDC Rob en Jeanine Cohen- Van Bellen geven kennis van de geboorte van hun zoon ELMAR Geboren op 15 november R. Cohen R. Cohen-Van Bellen Churchill-laan 191" Amsterdam „Heer mijn God, ik zal U loven, heffen het ganse hart naar boven, ik zal Uw Naam en Majesteit, eren tot in eeuwigheid." Toch nog vrij onverwacht, ging heden in vrede van ons heen mijn man, onze vader, grootva der en overgrootvader Evert van Voorthuizen echtgenoot van E. van Eek eerder weduwnaar van Geertje Versluis op de leeftijd van 93 jaar. Namens de familie: A. J. Kass-van Voorthuizen H. van Voorthuizen Soest, 15 november 1980 Vermeerlaan 18 Corr.adres: Tollenaersingel 19. 2352 JM Leiderdorp Geen bezoek aan huis. De overledene is overgebracht naar de rouw kamer „Van Vuure" aan het Melkpad 21a te Hilversum, alwaar geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden woens dag 19 november a.s. om 13.15 uur in bovenge noemde rouwkamer „Van Vuure" te Hilver sum, waarna aansluitend de teraardebestel ling zal plaatshebben tegen 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Veldweg te Soest. Gelegenheid tot condoleren, direct na de be grafenis in de aula van voornoemde begraaf plaats. Nog onverwacht nam de Here uit ons midden weg onze geliefde schoonzuster Jantje Hooimeyer-Sas „Mijn genade is U genoeg" 2 Cor. 12 9 Ermelo: H. Hooimeyer M. D. Hooimeyer-van Os Amerongen: A. Hooimeyer A. Hooimeyer-Vat Anna-Paulowna: C. Hooimeyer M. Hooimeyer-van Bostelen St. Catharines (Canada): J. van Eek-Hooimeyer Den Helder: H. E. Post-Hooimeyer C. Post Schraard: M. P. H. Nauta-Hooimeyer H. Nauta St. Catherines (Canada): H. Bezuyen-Hooimeyer neven en nichten Breezand (N.H.), 15 november 1980. Enige en algemene kennisgeving Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn Heden overleed onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder, schoonzuster en vriendin Johanna Willemina Jacoba Schat-Wagner weduwe van Jouke Schat oud 83 jaar. Rotterdam: G. G. A. R. de Groot-Schat A. de Groot Veenendaal: Anneke Kraan-de Groot George F. Kraan Thomas, Marlies, Pieter Rotterdam: Bart de Groot Anke de Groot-van Haasteren Roald Utrecht: Aad de Groot Aalsmeer: L. Wagner-Lamberts St. Annaparochie: G. Schat Oosterbeek: Y. T. Reitsma W. J. Reitsma-Versluys Wageningen,16 november 1980 „Oranje Nassau's Oord" Corr.-adres: G. G. A. R. de Groot-Schat Statensingel 95b 3039 LG Rotterdam De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 19 november a.s. om 10.30 uur in de aula op de algemene begraafplaats „Noord" te Ooster beek, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in de aula op de begraafplaats. Op vrijdag 14 november 1980 overleed onze oud-leerling Peter Robert Rietveld Jaren werkten wij samen en er groeide waar dering voor deze rustige en eerlijke jongen. Moedig droeg hij zijn lijden, omringd door de liefde van zijn ouders en zijn broer. Hij stierf in het geloof dat hij op weg zou gaan naar zijn „Eeuwige Vader". Namens de leraten en leerlingen van de Chr. MAVO „De Morgenster". Zwijn- drecht. J. Kamerman. „Wij verwachten echter naar Zijn belof te nieuwe hemelen en een nieuxoe aarde waar gerechtigheid woont." 2 Petrus 3 13 Na een blijmoedig gedragen ziekte nam de Here nog vrij onverwacht tot Zich mijn lieve man, onze vader en grootvader Klaas Brouwer op de leeftijd van 75 jaar. N ijverdal: E. P. Brouwer-van Dijk Milsbeek: W. F. M. Brouwer T. Brouwer-Zijlstra Leiden H. J. Brouwer J. Brouwer-Kooistra Liza, Irene en Mirjam 7442 TR Nijverdal, 15 november 1980 Reviusstraat 20. Gelegenheid tot condoleren op donderdag 20 november vanaf 13.00 uur in het mortuarium Prins Mauritsstraat 12 te Nijverdal waar om 13.30 uur de rouwdienst zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hellendoorn. In vertrouwen op Gods beloften overleed op vrijdag 14 november 1980 in de ouderdom van 77 jaar mevrouw Helena Maria Vermij geboren Teekens tot 10 mei 1971 gehuwd geweest met Kr. Vermij Uit aller naam: P. G. Teekens Ronssehof 224 Ronsseweg 138, Gouda. Correspondentieadres: J. Teekens Dr. A. Plesmanplein 59, 2805 AC Gouda. De overledende is opgebaard in het morturari- um van de „Ronssehof' te Gouda, bezoek aldaar dinsdag 18 november van 19.00-19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben D.V. woensdag 19 november om 11.00 uur op de algemene begraafplaats „IJsselhof te Gouda. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehou den in de aula van de „Ronssehof' welke dienst om 10.15 uur zal aanvangen. Gelegenheid tot condoléance na de plechtig heid in de aula van de voornoemde begraaf plaats. Psalm 116 4 (oude berijming) D'eenvoudigen wil God steeds gade slaan, 'k was uitgeteerd, maar Hij zag op mij neder. keer. mijn ziel, tot uwe ruste weder: gij zijt verlost; God heeft u wélgedaan! In dankbare herinnering voor alles wat zij voor ons heeft mogen betekenen, nam de Here tot Zich in volle geloofsovertuiging onze zeer zorgzame moeder en oma Aaltje Hoogendoorn weduwe van Willem Hoogendoorn op de leeftijd van 68 jaar. A. van Wensen-Hoogendoorn R. van Wensen G. van der Wel-Hoogendoorn P. van der Wel en kleinkinderen 16 november 1980 3481 LD Harmeien Reijerscop 3 Geen bloemen. Donderdag 20 november D.V. is er om 13.00 uur een rouwdienst in de Gereformeerde Kerk „De Openpoort" te Harmeien. Aansluitend heeft de teraardebestelling plaats op de be graafplaats ,,'t Spijck" aan de Dorpeldijk te Harmeien. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in „De Openpoort". Zij heeft getuigd: ik ga naar Jezus toe! Op de dag des Heren heeft de Here tot Zich genomen onze zuster, schoonzuster en tante Aaltje Hoogendoorn weduwe van W. Hogendoorn. in de leeftijd van 68 jaar 16 november 1980 Familie Hoogendoorn. Op de dag des Heren nam God voor ons geheel onverwacht tot Zich mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa, broer, zwager en oom Jan van der Burg op de leeftijd van 70 jaar. Wij zijn erg bedroefd, maar dankbaar voor alles wat God in hem aan ons gegeven heeft. Rotterdam: M. van der Burg-de Geus Rijsoord: Dick en Irene Antoinette Michel Rotterdam: Anneke en Joop Marcel Mariëtte en verdere familie Rotterdam, 16 november 1980 Zwaluwstraat 33a Geen bloemen. Mijn man is opgebaard in de rouwkamer Maasdamstraat 4 (bij het Mijnsherenplein) Rotterdam-Zuid. Bezoek en gelegenheid tot condoleren woens dagavond van 19.30 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden donderdag 20 november a.s. in de zaal van de Bethelkerk, Boergoensevliet 24 (ingang Portlandstraat) om 11.00 uur, waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de Hervormde Begraafplaats „Charlois", Charloisse Lage- dijk 680, Rotterdam-Zuid om 11.45 uur. De Heer heeft tot Zich genomen, mijn lieve zuster, onze tante en oud-tante Elizabeth van Dijk (oud verpleegster) in de ouderdom van 89 jaar Namens de familie S. J. van Dijk Brummen, 14 november 1980 Huize „Tozlicht", Burg. de Wijslaan 35. Correspondentie-adres: De Aek 3, 8501 RW Joure. De rouwdienst zal worden gehouden in de conversatiezaal van „TolzicKi", op dinsdag avond 18 november om 19.00 uur, na afloop hiervan gelegenheid tot condoleren. De teraardebestelling zal plaatsvinden te Ou- demirdum (Fr.) op woensdag 19 november a.s. om 13.00 uur. De familie en belangstellenden komen bijeen in het dorpshuis om 12.00 uur voor een kortf herdenking. Met droefheid geven wij kennis van het overlij den van mevrouw W. van Hardeveld Met dankbaarheid denken wij terug aan het vele werk dat zij gedurende de periode 1961 tot 1975 als onderwijzeres in de Emmanuelschool heeft gedaan. Namens de stichting samenwerkende Christelijke Scholen Amsterdam-West: Personeel Emmanuelschool Oudercommissie Emmanuel school ,Op de dag des Heren ging van ons heen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Geeske van der Ploeg geboren 19 februari 1911 echtgenote van Gerrit Harmen Schuil Zie, Ik heb u in mijn handpalmen ge grift Onderdendam, 16 november 1980 G. H. Schuil Delfzijl: Martje en Piet Dekker Jaap, Gerrie, Albertha, Marja, Hetty Oude-Pekela: Karst en Ria Schuil Karina, Harold Winschoten: Aaf en Anjo Walma Mathilde Kamerik: Arjen en Nel Schuil Eva Groningen: Harmen en Janny Schuil Rennie, Gerhard Groningen: Teije en Ina Schuil Gerald, Zonja Groningen: Gerald Schuil en Tanja Dijkstra Correspondentieadres: K. Schuil, Noordkante 16, 9665 ER Oude-Pekela Gelegenheid tot condoleren op woensdag 19 november van 19.00-20.00 uur in de aula Rob- be, Oudeschoolsterweg te Middelstum. De rouwdienst is bepaald op donderdag 20 november om 13.45 uur in Vita Nova te Middel stum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden te Toorn werd. Want wij weten, dat, tndten de aardse tent, waarin u>ij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen. Met dankbare herinnering geven wij u kennis, dat in de zekerheid van Gods Vaderhuis, van ons is heengegaan mijn lieve man. onze zorg zame vader, grootvader en overgrootvader Jacobus Molengraaf op de leeftijd van 84 jaar. Z. Molengraaf-Hoogstad kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind 15 november 1980. Noorderhagen 131, 3078 CH Rotterdam. Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van „De Elf Ranken". Aesopusplaats 2, Rotterdam. Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag 19 november van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 20 november a.s. in de aula van „De Elf Ranken", om 9.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats te Zuidland om pl.m. 10.45 uur. Vertrek vanaf „De Elf Ranken" om 10.15 uur. In plaats van kaarten Gez. 259: 1 (Liedboek voor de kerken). Heden heeft de Heere, voor ons geheel onver wachts, tot Zich genomen Zijn dienaar des Woords, mijn lieve en zeer zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en grootvader, Jacob de Vries, emeritus predikant van de Nederlandse Hervormde Kerk, bijstand in het pastoraat te Rotterdam-Kralingen, op de leeftijd van 67 jaar. C. de Vries-van Beek Theo en Joke Marieke, Matijs Jaap Ineke en Paolo Daniël. Kralingscheveer, 15 november 1980. Robbensingel 10. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 20 november om 13 uur in de Oude Kerk, Keizerstraat 8 te Scheveningen, waarna de begrafenis in besloten kring zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de rouwdienst in de Koorkerk. Zacht en kalm is van ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Anna Huiberta Johanna Voorsteegh Weduwe van Antonie Kool, in de ouderdom van 95 jaar. Zaandam: J P. M. Kool Voorburg: A. H. J. Prins-Kool J. Prins F M H Kool E. G. Kool-Martens Oosterbeek: N. H. Aalbers-Kool H. G. Aalbers klein- en achterkleinkinderen Arnhem. 15 november 1980 „Huis en Haard," Utrechtseweg 265 Corr.adres: H. B. Buyslaan 13 6952 BK Dieren Geen toespraken De overledene is opgebaard in de aula aan de Annastraat 39 te Oosterbeek, aldaar geen be zoek. De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 20 november om 14.00 uur in de aula op de algemene begraafplaats „Noord" te Ooster beek, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in de aula op de begraafplaats. Rood is de avond als het zonlicht daalt, ook in de dood hebt Gij hun lot bepaald; God die de moede strijders binnen haalt Halleluja, halleluja Gez 299: 7 Onze Hemelse Vader heeft thuis gehaald onze lieve broer, zwager en oom Gerrit van der Haven echtgenoot van Maartje de Hertog vader van Rika en Ton, Martha, Gert op de leeftijd van 65 jaar. Ook deze moedige lieve broer moeten wij af staan. Geve de Here Maartje en de kinderen de kracht om het verlies te dragen. Wij zullen hem erg missen. Hazerswoude-Rijndijk: G. J. van Biemen-van der Haven Hazerswoude: N. van Winkel-van der Haven H. Geers-van der Haven A. van der Haven-Sikma A. van der Haven J. van der Haven-Helmus Hillegom: H. A. Rikkers-van der Haven G. Rikkers Boskoop: H. K. M. G. van der Haven- Nieuwland Hillegom: M. H. van der Haven Hazerswoude: A. van Zanten-van der Haven Th. van Zanten Koudekerk a/d Rijn: H.van Veen-van der Haven W. van Veen neven en nichten 17 november 1980. Zalig, die in Christus sterven, de doden, die de hemel erven, voor wie Hij woning heeft bereid. Na de nacht van strijd en zorgen aanschouwen zij de eeuw'ge morgen, ontwakend tot onsterflijkheid. Gez 267:IA Vertrouwend op zijn Heer en Heiland is, voor ons toch nog onverwacht, uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader Gerrit van der Haven op de leeftijd van 65 jaar. M. van der Haven-den Hertog Rika en Ton Martha Gerrit 17 november 1980 Jan Steenstraat 9 2391 E.A. Hazerswoude Geen bloemen. Vader is in ons woonhuis opgebaard waar dinsdagavond van 19.00-21.00 uur gelegenheid is voor condoléancebezoek. De begrafenis is bepaald op donderdag 20 november. Er zal dan om 13.00 uur een rouwdienst aan vangen in de Geref. kerk, Dorpsstraat 183 te Hazerswoude, waarna omstreeks 14.00 uur de teraardebestelling zal plaatshebben op de alge mene begraafplaats te Hazerswoude-dorp. Psalm 116 vers 4 Heden nam God tot Zich Zijn kind, mijn zuster en onze lieve tante Neeltje van Tienhoven Zij werd 81 jaar. A. van Tienhoven Heijmert en Riek Bram en Dini Dina Rotterdam, 15 november 1980 „Helga" Hendrick Staetsweg 95 Correspondentie-adres: A. Rijken Arrheniusweg 226 3069 EM Rotterdam Tante Neeltje is opgebaard in de rouwkamer van „Helga". Gelegenheid tot afscheidnemen voor de rouw dienst van 13.00 tot 13.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag a.s. om 13.30 uur in „Helga". waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334. Aankomst aan de begraafplaats circa 14.20 uur. Met diepe droefheid berichten wij u het ovorlijj, den van onze zeer gewaardeerde algemeen' directeur de heer J. Duinkerken Met een niet aflatende ijver en met inzet van1 heel zijn persoon heeft hij gestalte gegeven aan dat wat nu „Nieuw-Vrijthof" heet. 1 Wij verliezen in hem een mens met een brede maatschappelijke visie, met sterk sociaal ge. voel en met zéér vele positieve menselijke eigenschappen. Mede hierdoor zullen wij zeer goede herinno ringen aan hem bewaren. Wij wensen zijn echtgenote, zijn vader en ove- rige familieleden zeer veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Ondernemingsraad ,.Nieuw-Vrijthof" personeelsvereniging „Nieuw-Vrijthof Tiel, 16 november 1980 Met droefheid geven wij kennis van het overlij. den van onze algemeen directeur de heer J. Duinkerken •ie en naa da Met dankbaarheid gedenken wij zijn toewij. ding aan en inzet voor ons verpleeghuis. De Here trooste zijn vrouw en familie. Het bestuur en beleidsteam van het Ver- pleeghuis „Nieuw-Vrijthof Ds. H. van 't Hof voorzitter bestuur. P. L. J. Wapenaar, voorzitter beleidsteam Tiel, 16 november 1980. d< ft t c lat sp< •en edii irot Bestuur en directie van de christelijke techni- sche school „Nieuwe Vaart" te Gouda geven met verslagenheid kennis van het overlijden van W. J. A. Ming Bestuurslid van onze school. Met dankbaarheid gedenken wij het vele werk dat hij voor onze school heeft verricht. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen: moge God hen sterken met dit grof Namens bestuur en directie van de Chr. L.T.S. „Nieuwe Vaart": J. Meijers, voorzitter M. J. Dijkshoorn, directeur Gouda. 17 november 1980 Komt, gij gezegenden mijns Vaders, beërft het Koninkrijk, dat u bereid is van de grond legging der wereld af Matth. 25 Het behaagde de Here tot Zich te nemen onzt st4 geliefde en zorgzame neef Jan Wilhelm van der Burgh oud-directeur Drukkerij Van der Burgh B.V. te 's-Gravenhage Familie Van der Burgh 's-Gravenhage. 14 november 1980 Geen bezoek aan huis - Geen bloemen. De bijzetting in het familiegraf op Oud Eik Duinen zal plaatshebben dinsdagmiddag november om 3.00 uur inf ufoi ook tc Onze Hemelse Vader heeft plotseling thuu gehaald onze lieve broer, zwager en oom lSt STJ vo Ml pis Ut 'J w<! I Cornelis Hendrik Noort echtgenoot van G. M. C. Scholten Namens de familie A. C. Noort. Emmen, 15 november 1980. „Jezus Christus het enige houvast in het leven en in het sterven" (Zondag 1. Heidel- bergse Catechismus) Heden nam God tot Zich mijn innig ge liefde man, onze va der en schoonvader Cornells Hendrik Noort, op de leeftijd van 60 jaar 7823 RJ Emmen, 15 november 1980 Laan van de Bork 370 Emmen G M Noort- Scholten Maputo (Mozam bique). Leendert en Marisela De overledene is op gebaard in het rouw- centrum „De Wolfs bergen", Weerdinger- straat 150 te Emmen. Bezoek des avonds van 7.00-8.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donder dag 20 november a.s. op de algemene be graafplaats „De Wolfsbergen" te Emmen. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden in de aula van bovengenoemd centrum welke zal be ginnen om 13.30 uur. Geen bloemen. Geen bezoek thuis. Gelegenheid tot con doleren na afloop van de begrafenis in de koffiekamer van het rouwcentrum. Dat zo velen in d ,s a moeilijke tijd vóóri lnd na het heengaan vs (rj,s mijn lieve man, onJp lieve vader en opa Berend Brouw 67 i om ons heen ston< en met ons mee l<^ den is ons tot steun geweest. Voor Uw geb bloemen, telefoontl of aanwezig zijn j moeilijke momei betuigen wij U hartelijke dank. P. Brouw» Graaff kinderen kleinkinderen November 1980 Piet. Heinstraat 7. 9781 CB Bedum Vervolg familie berichten op pag.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12