Naar de Nutsspaarbank vooi tips om sfeervol te wonen? Yk m BEKENDMAKING Agenda NUTSSPAARBANK MAAK-TARIEVEN VOOR GORDIJNEN DRASTISCH VERLAAGD! 244! VROOMS DREESMANN 'Wat bedoelt u?' 'Zeg dat dan meteen'. 1941041; iCNV^i Als u in het atelier van Vroom Dreesmann uwgordij laat maken, dan profiteert u van 3 voordelen: 1:) u bespaart uzelf 'n hoopwerk, 2:) uwgordijnen worden professioneel gemaakt 3:) u krijgt vakkundig advies! Voorbeeld: HOOGHEEMRAADSCHAP VAN DELFLAND Ingelandenvergaderingen Kinderen zijn kinderen. \Xfoaiscfniwen is niet genoeg. Hou ze in de gaten! 'Een mediocriet scribent'. 'Een matigschrijver' Zu HOORZITTINGEN PRAAT MEE OVER AFVALSTOFFENPLAN Voorbef ZOv WOENSDAG 12 NOVEMBER 1980 voor alle ingelanden in het gebied van het Dijkgraaf en hoogheemraden en de districtsbesturen maken bekend dat op onderstaande plaatsen zullen worden gehouden, ter bespreking van de ontwerp-begroting 1901 en ter informatie over aangelegenheden het hoogheemraadschap betreffende. De ontwerp-begroting van inkomsten en uitgaven van Delftand over het dienstjaar 1981 ligt, met de daarbij behorende toelichting, gedurende de periode van 14 november 1980 tot en met 28 november 1980 voor een ieder ter inzage ter secretarie van Delfland, Phoenixstraat 32 te Delft, op maandag tot en met vrijdag van 9.00-12.00 en van 14.00-f6.00 uur. Gedurende genoemde termijn kunnen belanghebbenden hun bezwaren tegen de ontwerpbegroting schnftelijk inbrengen bij de verenigde vergadering van Delfland. Een uittreksel van de ontwerp-begroting is gratis verkrijgbaar. Voor wie geen gelegenheid heeft op vermelde uren de begroting in te zien. is een telefonisch verzoek (nr. 015-121033) of een briefkaart aan het Hoogheemraadschap van Delfland. Postbus 3061, 2601 DB Delft, voldoende om een uittreksel toegezonden te krijgen. Tevens zal dit uittreksel tijdens de ingelandenvergaderingen worden uitgereikt. De Ingelandenvergaderingen worden gehouden: op maandag. 24 november 1980 voor district lil (Westland oost) om 19.30 uur in gebouw „De Rank". A. D. Vosstraat 13. DE LIER op dinsdag. 25 november 1980 voor district V (Delfland noord-oost) om 20.30 uur in caférestaurant „Het witte paard", Julianastraat 2. NOOTDORP op woensdag. 26 november 1980 voor district IV (Vockestaert) en district VII (Rotterdamse agglomeratie) om 10.30 uur in gebouw „De Hoombloem", Julianaplein, DEN HOORN op woensdag. 26 november 1980 voor district VI (Delfland zuid-oost) om 20.30 uur in caférestaurant ,,"t Raedthuys", Herenstraat 18, BERKEL EN RODENRIJS op donderdag. 27 november 1980 voor district II (Westland west) om 19.30 uur in gebouw „De Brug", Julianaweg 61, 's-GRAVENZANDE op woensdag, 3 december 1980 voor district I (Haagse agglomeratie) om 20.30 uur in het Oude Stadhuis (Rederijkerskamer). Groenmarkt te 's-GRAVENHAGE Op onderstaand kaartje is aangegeven hoe de districten van Delfland zijn ingedeeld en welke gemeenten in de districten liggen. Namens het college van dijkgraaf en Mr. A. P. van den Berge, dijkgraaf Mr. J. T. van der Wal, secretaris-rent- Namens de districtsbesturen Dra. P. flsssenaar. voorzitter district l A. van Spronsen, voorzitter districten II en Hl NIc, Zeeienberg, voorzitter districten IV en VII E. H. Bukman, voorzitter districten V en VI G. Jongeneei, secretaris. DE GEMEENTERAAD vergadert op: maandag, 17 november om 1930 uur dinsdag, 18 november om 1930 uur woensdag, 19 november om 1930 uur vrijdag, 21 november om 19.30 uur maandag, 24 november om 1930 uur dinsdag, 25 november om 19.30 uur en maandag, 1 december om 1930 uur ter behandeling van de Algemene Toelichting tot de ontwerp-begroting 1981 met aanvulling. Hierbij zijn mede aan de orde: de Begroting 1981 inkomsten en uitgaven met bijbehorende toelichting de Begrotingen van de bedrijven, diensten, fondsen en stichtingen 1981 met bijbehorende toelichting de Nota van wijziging van de begroting 1981 het Supplement op de Algemene Toelich ting de meerjarenbegroting 1981-1984 met in begrip van overzicht voorgenomen eenmalige uitgaven 1981-1984 investeringsplan 1981-1984 het voorstel inzake vrij te besteden be grotingsruimte 1981 het voorstel inzake stelpostkredieten o.g.v. het investeringsplan 1981-1984. Voorls zijn bij deze begrotingsbehandeling aan de orde de voorstellen inzake wijziging c.q. vaststelling van: het duinwatertarief de elektriciteitstarieven en de huurprijzen voor boilers de tarieven Dienst der Gemeentereiniging de tarieven voor de Groothandelsmarkt Den Haag en van de warenmarkten de binnenhavenbelasting de zeehavenbelasting de legestarieven de precariorechten de begrafenisrechten de tarieven van de G.G. en G.D. de schoolgeldtarieven de schoolgeldtarieven Stedelijke Muziek school de hondenbelasting de'onroerend-goedbelasting de parkeergeldtarieven de tarieven van de gemeentelijke sport-, bad- en zwemaccommodaties, het gemeente lijk kampeerterrein „Ockenburgh" en enkele overige tarieven. Wanneer U over een ol meer agendapunten meer wilt weten, kunt U de tekst van de stuk ken die worden behandeld, Inzien in het Ge meentelijk Intormatiecentrum aan de Groen markt (geopend op maandag van 11.00 tot 17.00 uur, op dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur en op zaterdag van 10XX) tot 16.00 uur). Deze stukken zijn bovendien tegen betaling van de kosten verkrijgbaar op het Stadhuis, Burgemeester De Monchyplein 14, bij de al- deling Interne Zaken, kamer 2023, telefoon (070) 122198. Spreekrecht Wanneer U iets wilt zeggen naar aanleiding van de behandeling van de ontwerp-begroting voor 1981 is hiertoe gelegenheid op: maandag, 17 november 1980 (over algemeen beleid en financiën, waarbij aan de orde de tariefsvoorstellen woensdag, 19 november 1980 (over Volkshuis vesting, Ruimtelijke Ordening en Stadsver nieuwing, Openbare Werken, Verkeer en Ver voer en Economische Zaken); maandag, 24 november 1980 (over Onderwijs, Kunst en Personeelszaken, Jeugd, Sport en Recreatie, Coördinatie van de Welzijnsplan ning, Maatschappelijk Welzijn en Volksge zondheid, Wijkaangelegenheden, Decentrali satie, Inspraak en Openheid en Openbare Orde en Veiligheid), gedurende een hall uur na de aanvang van de vergadering. U kunt zich voqr het spreekrecht tot uiterlijk drie uur voor de aanvang van de desbetref- lende vergadering opgeven bij de voorzitter van de gemeenteraad, Burgemeester De Mon chyplein 14, telefoon (070) 122044, onder ver melding van Uw naam, adres en het onder werp. De spreektijd is maximaal 5 minuten. SIRE Aiblicane aargeboden dooi da bfad in samenwerking mei de Siichimg tóeeie Redame Met deze advertentie wil SIRE in samenwerking met qtt>c dit blad het gebruik van Klare Taal bevorderen. DHtft Het woonboek „Van huis tot thuis". Een lijvig boekwerk, een Nuts- spaarbankuitgave. 128 pagina's boordevol praktische tips over komfortabel en smaakvol wonen. Met kleurenfoto's en duidelijke situatie-tekeningen. Iedereen die woont, of het nou op kamers of in de boerderij is, heeft er wat aan. Onbetaalbare woonideeën voor f 7,50. Voor slechts f 7,50 speelt u als het ware zélf uw eigen binnenhuisarchitckt en meubelontwerper tegelijk. Want „Van huis tot thuis" beperkt zich niet tot een enkel ideetje. Nee, het boek belicht het wonen vanaf de éénkamer-woning tot aan het tweede huis. Vanaf de vestibule tot aan de kinderkamer en de woon- ,v» keuken. Op een prettig j leesbare manier krijgt u 11 "Tif aller-hande tips over het in- DIp» richten èn zelf njaken van originele meubelstukken. Teg< Naar de Nutsspaarbank B voor sfeervol wonen. m( Komt u maar eens langs. Of u een rekening bij de Nutsspaarbaii hebt of niet, iedereen kan voor rn f 7,50 het boek „Van huis tot thuis' J krijgen. Zo lang de'voorraad strekl En als u toch bij ons bent, we zijn kn er niet alleen voor uw woonzaker. maar natuurlijk ook voor uw gell| zaken! Kijk maar gerust rond in één van onze kantoren en vraag wat we nog meer voor u kunnen doei f.BELDEBOND WAAR JE STEM WORDT j GEHOORD WORD LID, 030 i I 1AM1NOPDEGOEDEWIC I Cv ChrtmcUjkNttonmjJVulmitbond^ Provincie Zuid-Holland Het provinciaal bestuur heeft in een ontwerp-afvalstoffenplan aangegeven hoe het in Zuid-Holland vrijkomende huisvuil en het tegelijk daarmee te verwerken bedrijfsafval in de komende vijf jaar moet worden verwijderd. Graag hoort het provinciaal bestuur nu hoe over dit plan denkt. Daarom zijn er vier hoorzittingen georganiseerd, u kunt daar uw mening kwijt, uw bezwaren indie nen. en u kunt hier ook over de pro vinciale plannen discussiëren. De hoorzittingen beginnen met het ver tonen van de (milieu) diaserie Men senwerk. In het plan kiest het provinciaal be stuur voor een verdeling van de provincie in vijf samenwerkingsge bieden. Als verwerkingsmethoden staan in het ontwerp-afval stoffenplan: het mechanisch schei den van afvalstoffen, het verbran den ervan, een combinatie van scheiden en verbranden en het ge controleerd storten van bepaalde reststoffen. Provinciale staten zul len het Zuidhollandse afvalstoffen- plan voor huisvuil en daarmee te verwerken bedrijfsafval uiterlijk op 1 april 1981 vaststellen. De hoorzittingen vinden plaats op: - maandag 17 november, Provinciehuis, Koningskade 1 in Oen Haag - dinsdag 18 november. Theater Zuidplein in Rotterdam - maandag 24 november, Dordts museum, Museumstraat 1 in Dordrecht - dinsdag 25 november, Kunstmin, Boelekade 67 in Gouda. Aanvang steeds 19.30 uur. Het ontwerp-afvalstoffenplan ligt in de maanden november en decem ber ter inzage bij alle gemeentese cretarieën in Zuid-Holland en in het provinciehuis in Den Haag. lede reen kan in deze twee maanden (ook) schriftelijke bezwaren indie nen tegen het ontwerp-plan. U kunt deze sturen naar provinciale staten van Zuid-Holland. Koningskade 1. 2596 AA Den Haag. (ook de moeilijkste patronen) Uni gordijnstof 'Ems' Van 100% katoen In de unikleuren ijsblauw. rose, donkerbruin, olijf, grijs en ecru. 120 Cm. breed Per meter 1C95 1 Stel gordijnen van deze stof Voor raambreedte van 3.50 tot 4 00 meter, op 210 cm hoogte. Benodigde stof: 14.40 m.x 16.95= Het atelier van Vroom Dreesmann. waar vaklieden uw gordijnen op maat maken, heeft de prijzen van de maaklonen drastisch verlaagd. Reden genoeg om dit vaak lastige kanwei niet zelf meer te doen, met alle risico's van dien, zeker bij ingewikkelde patronen. Twee voorbeelden: Maakloon gordijnen ruim geplooid en kompleet afgewerkt met band en haken Slechts *71050 Bedrukte gordijnstd 'Como' Van 100% viscose, mi kleuren bruin. groentK bleu. 120 Cm breed meter 1 Stel gordijnen *8" 1 vj stof Voorraambreedte!» ,o1" tot 4.00 meier. Op hoogte. Benodigde' |ad£ 15.10 meter x 16.95s de; OCt het Maakloon gordijnen ruim gep|cers en kompleet afgewei jere' met band en hakenjMr*- Slechts ït! de letri >urg twa

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 8