mm FAMILIEBERICHTEN Tl— 1* mlr en daarom heb ik nu eindelijk eens zin ifi lil UwilIV een mooie bontjas! NOVEMBER 1980 TROUWKWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-562.6270. na 17.00 uur 562.2898. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Looft God in zijn heiligdom Psalm 150 Hiermede vervullen wij de droeve plicht u kennis te geven van het overlijden van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Tine Top geboren 20 juni 1894 weduwe van Hendrik Bos In dankbare herinnering zal blijven leven al wat zij voor ons is geweest. Haar leven heeft voor haar getuigd. K. H. Lustig-Bos J. Lustig Weesp: J. G. Tack-Bos J. Tack Putten: H. Bos A. Bos-Kruimer Bèrna Astrid Bos Leiden: Peter J. Tack Yvonne Tack-Timmer Jurrijn Rotterdam: H. P. Nicolaas Tack Nunspeet Henk Bos Jr. Jos Bos-Sinninghe Putten (Gld). 9 november 1980 „De Leemkuul" De teraardebestelling zal plaats vinden vrijdag 14 november a s. 12.30 uur op de Nieuwe Alge mene Begraafplaats te Putten. Hieraan vooraf gaande zal een rouwdienst gehouden worden in de aula. Molenstraat 33. aanvang 11.45 uur. Gelegenheid tot condoleren in de aula na af loop van de begrafenis. Thuis liever geen bezoek geen bloemen. „Maar de Heer zal uitkomst geven" Psalm 42 berijmd Ingegaan tot de vreugde van Gods Huis. na een lang en gezegend leven, waarin ook moeite en verdriet haar niet vreemd waren, onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Berendina Boerrigter-Stentel sedert 1970 weduwe van Herman Boerrigter 10 juni 1891 9 november 1980 Moeder werd de laatste jaren liefdevol ver zorgt in Het Zonnehuis te Beekbergen Apeldoorn. H. F. Lelsz-Boerrigter Jac. Lelsz De Bilt. H. Boerrigter M. Boerrigter-van Dijk Hengelo. G J. C. Schilstra-Boerrigter A. S. Schilstra Almelo. B. H. Evers-Boerrigter F. A. Evers kleinkinderen en achterkleinkinderen. Beekbergen, Dorpsstraat 49 Correspondentie-adres: Tuinstraat 26, 3732 VL De Bilt Moeder is opgebaard in het rouwcentrum van de Monuta Stichting. Loolaan 67, te Apel doorn, waar op donderdag a s. gelegenheid is tot condoleren van 18.45 -19.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden vrijdag 14 no vember om 11.00 uur in de chr. geref. Samuël- kerk aan de Talingweg te Apeldoorn, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben om 13.00 uur op de algemene begraafplaats „Rust hof" aan de Dodeweg te Amersfoort. Vertrek van de Samuëlkerk om 11.45 uur. Heden nam God tot Zich Zijn kind, onze moe der, schoonmoeder, grootmoeder en over grootmoeder. zuster, schoonzuster en tante Sara van Heijningen-van der Werf weduwe van L. van Heijningen in de ouderdom van 91 jaar. Voorburg: B. van Heijningen D. van Heijningen-van Rheenen 's Gravenhage: J. van Heijningen L. van Heijningen C. M. van Heijningen-Schwarz Rijswijk: E. Breebaart-van Heijningen A. B Breebaart 's Gravenhage: A. Th. van Heijningen Pijnacker: S. A. J. Mobach-van Heijningen H. Mobach kleinkinderen en achterkleinkinderen en verdere familie 's Gravenhage, 10 november 1980 Corr.adres: Rembrandtlaan 17 2271 GE Voorburg De overledene is opgebaard in het rouwcen trum Sorghvliet, Groot Hertoginnenlaan I. Be zoek dinsdagavond van 7.30-8.30 uur. De rouw dienst zal gehouden worden op woensdag 12 november a.s. om 10.30 uur in de aula van de begraafplaats Oud Eik en Duinen, Laan van Eik en Duinen 38. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden Gij zijt mijn God. mijn tijden zijn in uw hand Psalm 31 16 Ingegaan tot de vreugde van zijn Heer en Heiland mijn zeer geliefde man. onze vader, grootvader, broer, zwager en oom. Hans Anne de Boer op de leeftijd van 67 jaar Utrecht: G. de Boer-de Beer Aalten: H. A. de Boer M. de Boer-Sturing Hans en Erik Alkmaar. K. W. de Rijk-de Boer C. W. de Rijk Evelyne. Marcel en Corine Haaksbergen: G. E. Geuverink-de Boer H. G. Geuverink Esther, Wendy, Rutwin, Anne-Merle Zeist: J. G. de Boer M. de Boer-Links Nieuwegein: G. C. van Klaveren-de Boer E. J. van Klaveren Michiel en Jeroen Utrecht: G. J. de Boer L. de Boer-Van der Mark Canada: W. Y. J. Dur-de Boer A. Dur Helen Rhenen: E. F. Wezel-de Boer S. Wezel Utrecht: T. A. de Boer A. M. Grünbauer-de Boer O. J. E. Grünbauer H. R. de Boer en verdere familie 3571 GL Utrecht. 8 november 1980 Dr. J. P. Thijsselaan 21 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Oudenrijn Ziekenhuis. Van Heuven Goedhartlaan 1. Utrecht. Bezoek aldaar woensdag 12 november a.s. van 20.00 tot 21.00 uur. Op donderdag 13 november a.s. zal een dienst van Woord en Gebed worden gehouden, welke aanvangt om 10.00 uur in de aula van de begraafplaats „Den en Rust", Frans Halslaan te Bilthoven, daarna volgt de begrafenis. Na afloop gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Na een ziekte van enkele dagen is in vertrou wen op Gods beloften van ons heengegaan onze geliefde man en vader, groot- en over grootvader. Anthonie Theodoras Polet in de gezegende ouderdom van 80 jaar. H. Polet-Faber Annie en Wim; Hetty, Hans. Anne ke, Marian. Ineke. Wilma. Wim Gouda: Jan en Janny; José, Carla, Irma Gouda/Amsterdam/Eilat (Israël): Gerrit en Miep; Hilde, Sabah, Ma rijke, Han. Anne Marie. Jos, Gert, Benjamin Gouda/Erlangen (W.-Duitsland): Ali; Fred, Ton. Alieke Ermelo: Rini en Evert; Eric-Jan, Manuiëlle Gouda/Leiden: Martha; John Apeldoorn: Frans en Sjaan Waddinxveen: Ton en Riekie; Babette, Onno Gouda: Hans Woerden: Wim en Corry; Rob, Tim Amsterdam: Ineke en Nipo; Lieuwe Jan Gelegenheid tot condoleren op woensdag avond 12 november, van 8-9 uur, in het rouw centrum van het St Josefziekenhuis, J. v. Beaumontstraat. Gouda (en na de begrafenis. Je Bodegraven) De begrafenis vindt plaats vrijdag 14 novem ber. op de Algemene Begraafplaats ..Vrede hof'. Noordzijde te Bodegraven. Aankomst aula 2.00 uur n.m. 2805 AP Gouda, 9 november 1980 Graaf Florisweg 120. Onze lieve moeder en oma Anna ten Broecke-van Oostveen is in de vroege zaterdagmorgen vredig ingesla pen, 79 jaar oud. Sinds 1956 weduwe van Pieter ten Broecke. Zij reisde haar weg met blijd schap. Hengelo, Ov: Just ten Broecke Riek ten Broecke-Kors Pieter, Harm en Mark Fenwick, Canada: Gusta Dekker-ten Broecke Joe Dekker Joseph en Jimmy Hengelo, 8 november 1980 Dokter P. C. Borststichting Correspondentie-adres J. H. ten Broecke. Vechtlaan 104, 7555 JZ Hengelo. Moeder is opgebaard in Uitvaartcentrum Zuid, Fred. Roeskestraat 91 (tussen Parnassusweg. en Amstelveenseweg) te Amstèrdam. alwaar bezoek woensdagavond van 7-8 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben don derdag 13 november om 14.00 uur op de be graafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk te Amsterdam Vertrek van Uitvaartcentrum Zuid om 13.30 uur. IK BEN IK ENT ISKIDSKIH. Uit de ryke bontkollektie van C£?A dit korte ja^je van naturel grijs kidskin. Met nappa ceintuur. C&JL U tbcA shwïde£dje\! IK BEN IK ENT IS RUSSISCH PEBSIANER. Bont met een zeer eigen karakter en van uitzonderlijke schoonheid. Diepzwart Russisch persianer met nappa ceintuur. 38-48 CAAPRLJS IK BEN IK ENT IS I Dit is 'n droom. Eindeloos mooit E bontjas met fraaie belijning van beeldschoon bisambuik Met nappa ceintuur. 40-48 De droom komt uit voor: CAAPRUS IK BEN IK ENT IS KONim Vooral de kleuren van dit bont jasje zijn erg boeiend. Warm beige-witte konijn vellen. Met nappa ceintuur. 38-46 CaA PRIJS IKBEHIK RN?ISKIDSKIH. Verrukkelijke mantel van kidskin. 'n Bontsoort met 'n heerlijk wispelturige struktuur. Naturel grijs. Inklusief nappa ceintuur. 42-48 CAA PRIJS IK BEN IK ENT IS GOTLAND LAM. Lekker vlot model van stevig en toch zacht Gotland lam. Fris van tint Erg modern met opstaande kraag en suède veter in kraag en manchetten. 38-46 C&APRUS IK BEN IK ENT IS KONIJS v Pittige blouson van chinch^ grijs konijn. Tricot boord enffl chetten. Wie dacht ook al weer dat écht bont heel duur is? 36-44 OA PRIJS Want ik ben er zeker van, dat het lijden van de tegenwoordige tijd niet opweegt tegen de heerlijkheid, die over ons ge openbaard zal worden". Rom. 8 18 Onze hemelse Vader heeft thuisgehaald, onze lieve broer, zwager en oom Reint Toorman echtgenoot van Henny Dijkstra en papa van Rienk en Marije Namens de familie: F. Toorman A. Westersstraat A 127 9663 PC Nieuwe Pekela De Heer op wien hij vertrouwde haalde thuis onze geliefde zwager en oom Joh. J. Collet Apeldoorn: Tj. Dijkstra T. Dijkstra-Boersma Hoogeveen: S. Dijkstra Leeuwarden: R. G. Dijkstra H- J- Dijkstra-Kooy Assen: A D. Wessel-Dijkstra J. Wessel Veldhoven H H Broerse-Dijkstra P H. Broerse 7314 AD Apeldoorn. 9 november 1980 „Lindehove". Loolaan 41-42. Na een kortstondige ziekte heeft de Heerett Zich genomen onze lieve vader en grootvader broer, zwager en oom. Pieter van Eek weduwnaar van Wilhelmina Frederika Buningh. in de ouderdom van 85 jaar Uit aller naam P. Hood-van Eek Scheveningen. 9 november 1980 „De Thuishaven". Seinpoststraat 231 Correspondentie-adres Seinpoststraat 2586 HC Scheveningen. De overledene is opgebaard in het mortuarin* van „De Thuishaven" (ingang onder de loop brug bij het parkeerterrein) Gelegenheid tol condoleren aldaar donderdag van 19 00 uur De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag" november om 13.30 uur in de recreatiezaal va' ..De Thuishaven", ingang Neptunusstraat waarna om 14.30 uur de begrafenis zal plaat* vinden op de Algemene Begraafplaats. Kedpl hoflaan 12 te 's-Gravenhage

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10