HAARLEM KOMT NIET IN PROBLEMEN PSV leeft op tegen zwak Roda Wageningen: modale middenmoter Een Tijdlang Geld. Tweede nederlaag Bayern Miinchen FC Amsterdam valt vooral aanvallend door de mand in duel met koploper in eerste divisie IJsselmeervogels1"6 geen dispensatie! trainersvacaturel Willy van der Kuylen dirigeert Eindhovenaren naar overwinning Kaiserslautern verstoort recordaamiff Gelijk spel Radnicki Wilborts wint ook masterstoernooi Eindzege Wiersma ondanks verlies ff Willem II verrast in Zuiderpark Ploeg van Nol de Ruiter incasseert tegen NAC tiende competitiepunt indl ts) Amro Continu Crediet. Opnemen en aflossen naar behoefte. MAANDAG 10 NOVEMBER 1980 SPORT TROUW/KWARTET door Mike Mulder AMSTERDAM Door een 0- 3 zege gisterenmiddag tegen FC Amsterdam, heeft Haar- lemn zijn leiderspositie in de eerste divisie verstevigd. Veel moeite kostte dat het elftal van trainer Van Doorneveld overigens niet. Het rommelige FC Amsterdam kon het goed geoliede Haarlem op geen en kele wijze van repliek dienen en werd volkomen ontman teld. En dat, nu de tribunes van het bijveld van het Olympisch Stadion eindelijk eens redelijk gevuld waren. De af ge-, lasting van het totale amateurpro gramma dit weekeinde bood FC Am sterdam een aardige gelegenheid om de naar het bijveld uitgeweken voet balliefhebbers aan zich te binden. De ze kans werd echter volop gemist. Haarlem wenste zich niet te laten gebruiken voor een demonstratie van FC Amsterdam. Integendeel. De rol bezetting in het voetbalstuk van gis terenmiddag was precies omgekeerd aan hoe men het bij FC Amsterdam graag had gezien. De demonstratie kwam van de voeten van de Haarlem- spelers en de Amsterdammers waren tegen hun wil de hulpeloze slachtof fers. De supporters en de spelers van het C-team die het bijveld sneeuwvrij hadden gemaakt waardoor het veld er prima bij lag, moeten zich vertwij feld afgevraagd hebben of zij hun werk als sneeuwruimer niet beter hadden kunnen laten. Evenzo weet trainer Plm van de Meent dat er nog veel, erg veel werk voor hem te doen is, voordat FC Amsterdam over een goed draaiend voetbalelftal beschikt. Veel werk, waar hij bewust voor geko zen heeft toen hij het aanbod van FC Den Haag om Hans Kraay op te vol gen, afsloeg. Op papier leek het weer een van die leuke wedstrijden van de Lieverdjes te worden. Soms weten de pupillen van Van de Meent namelijk wel eens een aardige prestatie te voorschijn te toveren en liefst tegen een sterkere tegenstander. De kracht van Haar lem was echter te veel van het goede, en Amsterdam viel genadeloos door de mand. Aanvankelijk probeerden de hoofd stedelingen het nog wel met aanval lend voetbal, maar het was ontmoedi gend zoals de voorhoede met de bal omsprong. Jansen liep rond alsof hij lood in z'n schoenen had en Bouw meester raakte steeds maar verstrikt in zijn eigen trucjes. Hij ziet maar geen kans om zijn technische kwali teiten ten dienste van het team te stellen en begint bij trainer Van de Meent al aardig uit de gratie te raken. Voor de hard werkende Menting was het vervolgens geen doen om er nog iets aardigs van te breien. Na rust vond Haarlem het nodig om het duidelijke overwicht eindelijk eens in doelpunten om te gaan zetten, zodat er helemaal niets meer terecht kwam van Amsterdamse aanvallen. Soepel combinerend gleden de Haar lemmers door de Amsterdamse ach terlinie, waar doelman Bloem zijn - team nog voor erger behoedde. Haar lem bleek een elftal nagenoeg zonder zwakke plekken, met Balm en Gullit als twee jonge talenten die zeker nog van zich zullen doen spreken. Dege nen die er bij Amsterdam uitspron gen, waren routinier Bischot en Sieg fried Roosblad. Deze laaste heeft z'n opleiding echter Ironisch genoeg bij Haarlem opgedaan en blijkt nu een van de betrouwbare krachten van trainer Pim van de Meent. Betrouwbare krachten die z'n Haar lemse collega overigens in voldoende mate voorhanden heeft. Met een hele rits volwaardige eerste divisie-spelers zoals Böckling, Melgers, Verkalk en Nijdam op de bank kunnen de Noord hollanders voorlopig wel vooruit en zijn bezig een heel stevige basis voor het kampioenschap, en dus de terug keer naar de eredivisie, te leggen. PC Amsterdam-Haarlem: 6-3 <64». 62. Van Leen 0- I, 70. Qulllt 0-2. 77. Hendriks 0-3. Scheidsrechter: Van Laar. Toeschouwera: 3500. Oele kaarten voor De Jong (Haarlem) en Jansen (FC Amsterdam) FC Amsterdam: Bloem; Ludwlg, Swerlssen. Ou- derland. Martinez; Hartman. Kok. Bl&chot. Roos blad; Jansen (Backer). Menting. Bouwmeester (Donker). Haarlem: De Jong; Van Leen. Haar. Hujrg. Mase- fleld; Balm. Van den Ban. Kleton; Hendriks. Oul- Ut. Leysner (Nijdam). Fortuna Slttard-SVV 1-1 (»-0). 56. Koevermans 1-0. 61. Peltsman 1-1. Oele kaart voor Van Steen bergen en Peltsman (belden SW) Scheidsrech ter: Blankensteln. Toeschouwers: 6100. DS*79-Volendam 0-2 (0-0). 61 Braan 0-1. 73. Tuyp 0-2. Scheidsrechter Oetelmans. Toeschouwers 8000. Oele kaarten voor Stout en Schokker (bel den Volendam). Swerissen van Amsterdam (links) vecht samen met zijn ploegge noot Ouderland een duel uit tegen Haarlem-aanvoerder Verkaik. FC Vlaardlngen-Veendsra 4-2 (3-1). 5. Mljnhardt van Schoor 1-0. 18 Snijders 2-0. 27 Brouwer 2-1, 31. Mljnhardt van Schoor 3-1. 57. Brouwer 3-2, 68. Stans 4-2 (strafschop.) Scheidsrechter Van 8wie- ten Toeschouwers 800 Oele kaarten voor Wotte. Ludwlg. Snijders (allen Vlaardlngeni SPAKENBURG/ZEIST KNVB is niet voornemens a dag eersteklasser LJsselmee gels op korte termijn dispen te verlenen om te voorzien ii vacature die is ontstaan doof ontslag van trainer Evert Mui afgelopen week. IJsselmeervt heeft inmiddels wel aan de t« sche staf toegevoegd Jan deR de 61-jarige trainer met c-lice die IJsselmeervogels al eerde 1943 tot 1970 onder zijn hoede] J Eerste elftalleider Jan Vedde IJsselmeervogels begeleiden 14 een nieuwe man is. Het bestuur van de eerste k heeft dispensatie aangevtt voor De Rijk, maar alvore het verlenen daarvan zal v overgegaan door de KNVB zi advertentie verschijnen in bal totaal", het officiële van de KNVB. Mocht het a van trainers op die sollicitatSJ danig zijn dat IJsselmeery niet kan voorzien in de vat pas dan zal de KNVB overgj het verlenen van dispensatü tijd uitgedrukt: minstens t drie weken. 1 Erik Oudshoorn EINDHOVEN De logica is momenteel ver te zoeken bij PSV. Een week geleden nog de wanprestatie tegen Go Ahead Eagles, woensdag desondanks een liclft herstel maar toch uitschakeling voor het UEFA-Cup-gebeuren in Hamburg en afgelopen zaterdag plotseling een wervelende show tegen een onthutst Roda JC (4-1). Verbijstering ook onder het Eindho- vense publiek, dat zich zaterdagavond meermalen in de verkleumde ledematen moest knijpen om er zeker van te zijn iet te dromen. me PSV-speekle of het dit seizoen geen malaise heeft gekend. Met name in technisch opzicht vaak een lust voor het oog. De komende weken zullen moeten uitwijzen of de stijgende lijn kan worden doorgetrokken. Mocht de progressie inderdaad doorzetten, dan is de kopgroep van de eredivisie ge waarschuwd. PSV toonde zijn werkelijke gezicht op een moment dat het nagenoeg was afgeschreven. Voor trainer Thijs Li- bregts evenwel een vervelende zaak dat de opleving tegen Roda als mos terd na de maaltijd- h „Het hoog- LJUBLJANA Radnicki Nis, de ko mende tegenstander van AZ '67 in de derde ronde van het UEFA-beker- toemooi, heeft op de veertiende speeldag van de Joegoslavische com petitie met 0-0 gelijk gespeeld tegen Olympia uit Ljubljana. De ploeg be zet de gedeelde derde plaats samen met Hajduk Split met zeventien pun ten uit veertien duels. VELDHOVEN - Eric Wilborts heeft aangetoond de sterkste tennisspeler van het Nederlandse wintersatelliet- circuit te zijn geweest. Hij won het masterstoernooi. nadat hij eerder twee van de vier „gewone" toernooien op zijn naam had geschreven. In de finale versloeg het zestienjarige ta lent de Zweed Jurgen Windahl in drie sets. De setstanden waren 2-6 6-2 6-4. Wilborts verdiende met zijn overwin ning veertien ATP-punten. Na de wedstrijd reisde hij vrijwel onmiddel lijk af naar Schiphol. Wilborts komt vandaag al uit in het eerste toernooi van het Scandinavische satellietcir cuit (ook vijf weken), dat volgens hem een hoger kwaliteitspeil heeft. De jeugdige Brabander, die de Jongste Nederlandse tennisprof is, neemt na zijn zege ongeveer de 350e plaats in op de ATP-wereldranglijst. In de finale in Veldhoven maakte Wilborts in de eerste set een ongecon centreerde indruk. Hij verloor die set dan ook, onnodig, met 2-6. Daarna herstelde Wilborts zich en hij had in de tweede set slechts één break nodig om de winst naar zich toe te trekken: 6-4. In de beslissende reeks ging de strijd tot 2-2 gelijk op. Toen stoomde de linkshandige Nederlander door en gunde Windahl geen game meer: 6-2. ROTTERDAM Wereldkampioen Harm Wiersma heeft de laatste partij van de i -oefentweekamp dammen te gen de Malinees N'Diaye in Veertig zetten verloren. De eindstand in de tweekamp werd mede door een zege van de Nederlander in de voorlaatste partij 14-6 in het voordeel van Wiersma. ste platform is voor PSV immers on bereikbaar géworden. Er gaapt nog steeds een bijkans onoverbrugbare kloof tussen de Brabanders en de superieure koploper AZ '67. De deur naar de volgende ronde van het UE- FA-Cup-toernooi is na woensdag defi nitief in het slot gevallen. De meest smakelijke krenten uit de voetbalpap lijken dus weggelegd voor andere clubs. PSV heeft alleen nog uitzicht op de bekertitel of een gunstige klas sering in de eindrangschikking, die weer recht geeft op deelneming aan het UE FA-Cup-toernooi van volgend jaar. Maar zelfs in het gevecht om deze kruimels de bazen van de lampen fabrikant zullen ongetwijfeld een an dere voorstelling van dit seizoen heb ben gehad kan PSV zich weinig misstappen meer veroorloven. En he lemaal gerust over de toekomst is Thijs Libregts nog lang niet. Zelfs niet na het imponerende optreden van zaterdagavond. „Ik hoop dat dit de vonk is geweest", sprak de PSV- trainer. „Maar zekerheid daarover kan ik niet geven. Ik ben geen direc teur van een speeltuinvereniging. Te gen Den Haag hebben we ook prima gevoetbald, dat was eigenlijk een nog betere wedstrijd dan deze. Daarna zakte de ploeg weer terug naar een bedenkelijk peil." Libregts ontkwam er niet aan om Willy van der Kuylen alle lof toe te zwaaien. De spelbepaler kon enige veerkracht niet worden ontzegd. Te gen Go Ahead kwam hij nauwelijks in het stuk voor. En onmiddellijk doken er toen geruchten op, dat „Kuyl" opnieuw met een mentale in zinking had te kampen. Die geruchten heeft hij zaterdag avond persoonlijk hardhandig de kop ingedrukt. Van der Kuylen sjokte niet meer moeizaam over het midden veld, maar rende achter elke bal. Hij was zelfs niet te beroerd om met slidings de tegenstander het leven zuur te maken. Afgezien daarvan straalde hij volop zelfvertrouwen uit. Dat was terug te zien in zijn vlijm scherpe passes, meestal bedoeld voor Paul Postuma, die de geblesseerde Maybank deed vergeten. Dank zij Van der Kuylen kon Postuma twee keer scoren. Ook het doelpunt van Adri Koster werd door Van der Kuy len voorgebakken. De maestro zou later de vierde treffer van PSV zelf voor zijn rekening nemen. Uit een voorzet van René van de Kerkhof knalde hij het leer als vanouds hoog in de nylon touwen. Van der Kuylen kon maar één verkla ring vinden voor zijn opmerkelijke herstel. „In het tactische concept dat Libregts tot dusverre hanteerde kwam ik nooit helemaal tot mijn recht. Ik ben bereid om me helemaal in dienst te stellen van het elftal als ik maar veel wordt aangespeeld. Dat gebeurde niet. De nadruk lag op het vleugelspel. ïu vorm ik zo'n beetje de schakel tussen Willy van de Kerkhof, die van achteren opkomt (vanaf de plaats Stevens, red.) en Postuma. Dat loopt prima. Een eervolle vermelding verder voor Michel Valke. De middenvelder eta leerde tegen Roda voor het eerst sinds lange tijd zijn sluimerende ta lenten. Als een speelse jonge hond dartelde hij over het veld, vechtend om iedere bal. Zijn passes kwamen veelal goed aan. Met de interland KAISERSLAUTERN Kaiserslautern heeft (voorlopig spanning ln de Bundesliga teruggebracht. Drie dagen tl k.o. tegen Standaard Luik in het toernooi om de UEFA-il werd lijstaanvoerder Bayern München een hardhandig toegeroepen: 4-2. De tweede nederlaag van de kampio tevens een abrupt einde aan een zegereeks die reeds be uit negen triomfen op rij. Ton Marijt van Roda JC kan Willy van de Kerkhof alleen de doorgang beletten door hem aan zijn shirtje te trekken. Links René van de Kerkhof. tegen België in het vooruitzicht een hoopgevend bericht voor Jan Zwart kruis. Weinig goede perspectieven echter voor Roda-trainer Piet de Visser. Hoewel hij na afloop verklaarde dat hij de show van PSV niet wilde ver storen, moet de defensie van de ploeg uit Kerkrade hem zorgen baren. De gens. Marijt, Hanssen en Tsinos in de laatste linie kan De Visser beter in een schiettent op de kermis gaan staan. Dat Eugène Marlj nissen met een treffer de eer redde was eigenlijk nog te veel voor Roda. PSV-RODA JC 4-1 (3-0) 7 Postuma 1-0. 8. Koster 2-0. 34. Postuma 3 0 58. Van der Kuylen 4-0. 63. Marljnlssen 4-1 Scheidsrechter Corver. Toeschou wers: 22.000. PSV: Doesburg; Van Kraay. Willy van de Kerkhof, Brandts. Wildschut; Poortvliet, Van der Kuylen. Valke; Koster, Postuma. René van de Kerkhof (Smolders) Roda JC: Jongbloed; Degens, Marijt, Hanssen. Tsinos (Nielsen); Ehlen, De Jong. Marljnlssen; Erlksen (Hendriks). Nanninga. Hofman. DEN HAAG Willem II heeft ook in Den Haag bewezen buiten Tilburg slagvaardig te kunnen zijn. De Bra bantse formatie won in het Zuider park met 1-0 van FC Den Haag en daardoor bleef het aantal nederlagen in uitwedstrijden nog steeds op één staan. De Tilburgers dankten de treffer aan Bastiaansen in de 47e minuut. De middenvelder profiteerde van het feit dat Van Mierlo erin was geslaagd uit de dekking van zijn bewaker Van der Zwan te ontkomen en vervolgens een voorzet te lanceren die bij de match- winner, in de persoon van Bastiaan sen terechtkwam en werd afgerond. Behoudens nog enkele kansen was het toch de thuisclub die meesten tijds in de aanval was. Naarmate de tijd vorderde werd het spel steeds chaotischer. Piet de Zoete, die bin nenkort het hoofdtrainerschap van Den Haag overdraagt aan Martin van Vianen, trachtte er met wissels (Ke- loglu voor Jansen en Teunissen voor Pen) enige orde in te brengen. Verder dan een schot van Van Leeuwen te gen de kruising kwam Den Haag ech ter niet. FC Qgn Haag-Willem II 0-1 (0-0). 48 Bastiaansen 01 Scheidsrechter Draalsma Toeschouwera: 4000. Oele kaart Calderwood (Willem II). Den Ifaag: Havenaar: Van der Zwan. Mansveld. Wtckel. Wetzel; Pen (Teunissen). Albertsen. Jan sen (Keloglui; Melis. Van Leeuwen. Treltng Willem II: Adjanskl: Broeks. Roemgens. Huy- bregts. Haverman*. Van der Ven (Van Oestel). Bastiaansen. Calderwood. Broeken. Raeven. Van Mterlo. Kaiserslautern onderbrak daarmee niet alleen de aanval van Bayern op het record van Keulen uit 1969/70 (eveneens negen overwinningen in successie), maar zorgde er tevens voor dat de Bundesliga voor de vijfde maal ln dit seizoen een nieuwe lijst aanvoerder kreeg. Dat is nu weer Hamburger SV dat door een zege van 2-0 op Bayer Leverkusen door een beter saldo op kop gaat. De derde plaats is voor Kaiserslautern. dat maar liefst vier punten achterstand heeft op het leidende duo. UEFA- bekerhouder Elntracht Frankfurt staat vierde en Borussia Dortmund neemt de vijfde plaats in. een terug val van twee rangen door de onver wachte nederlaag tegen het op de onderste plaats vertoevende Neuren berg. Met een gescandeerd „Michels, Ml- chels" werd de ex-trainer van Oranje begroet door de 10.000 fans bij zijn aankomst voor de wedstrijd tegen Bayer Uerdingen. De dank van de supporters voor de briljante zege van Keulen op Barcelona in het toernooi om de UEFA-beker. Drie dagen na dit sensationeel gebeuren stond het Müngersdorfer stadion op zijn kop, want wederom triomfeerde de Mi- chelsbrigade, nu ten koste van Uer dingen met 3-0. De Zwitser Botteron, ditmaal de beste man bij Keulen scoorde na 22 minuten, waarna LiCt- barski reeds voor rust Keulen op winst zette: 2-0. In de tweede helft bepaalde Keulen zich tot vasthouden van de voorsprong, die ten slotte door Engels, na fraai voorbereidend werk van Dieter Müller werd uitgebouwd tot 3-0. BELGIB BRUSSEL Andei elfde wedstrijddag vajh^v voetbalcompetitie zijn tie enigszins versterkt."" laars wonnen in Astridpark! liefst 4-0 van RWDM, dat r en de tweede plaats in de r king deelde. De ploeg uit Mo^ viel terug naar de vijfde plai Beveren won op eigen terrein i van Berchem Sport en blijft lecht op drie punten volgen. Anderlecht-RWDM 4-0. Waterachel-K Waregem Liersr 1-1. AA Gent-Wuii 8tandard-Orkel Brugge 3-0. Beveren-B 0. Lokeren-FC Luik 1-0. Club Brugge-B 0. Anlwerp-Beringen 2-2 Stand: 1 Anderlechl 11-19. 2 BeverraB Lokeren en Standard 11-15. 5 RWDM Kortnjk 11-13, 7 Llcrae en Club Bru ENGELAND Blrmingham-CryaU) Palace 14). 1 leabrough 0-1. Leeds-Arsenal 9-5. I cheater City 11. Liverpool-Nottlngft Manchester United-Coventry 0 0. Nor ton 21. Southampton-Impswich 3 3. SiaB Stoke 04), Tottenham Wolverhampton f Bromwlch-Aaton Villa 0-1 Stand 1 Aston VUla 16-25. 2 Ipswich Nottingham Foreat 16-21. 4 Arsenal ItB verpool 15-20. FRANKRIJK 8traataburg-Lyon 2-1. Parlja SO-NanrylB Nlmes 2 1. Auxerre-Nlce 3-1. ValendM deaux 2-2. Monaco-Toura 1-1, St EtiewB 0-0, Laval-Lens 3-0, Angers-Bastla 14). Chaux 2-1 8tand: 1 St EUenne 17-25. 2 Nantafl Bordeaux 17-22. 4. Parlja 80 17-22. 5] lf^ 21. ITALIË o AC Ascoli-Udtnese 10. FC BologRi Florentlna-Cagllart 00. IMAftttnoi 2-0. Napels-Avellino 14). Pfttltffk-Juvi me-Catanzaro 0 0. Torino-Como 1-1. 8tand 1 Rome 10 pn na 9 pnt. 4 Napels 8 Hamburger 8V Bayer Leverkusen 24). München 1860 Arminia Bielefeld 2-1. Elntracht Frmnkfurt- Borussia Mönchengiadbach 2-1, FC Kculen-Bayer ordlngen 3-0. Kaïseralautem-Bayem MOnchen 4- 2. Neurenberg-Bor. Dortmund 24). Karlaruhe-VFB Stuttgart 0-0. Stand: 1 Hamburger 8V 13-22, 2. Bayem MQn- -Stand 1 Allelico Madrid 10-16, 2. VakÉ chen 13-22, 3 Kaiserslautern 13-18. 4 Elntracht 3 Real Madrid 10-12. 4. Real SocledM Frankfurt 13-17. 5. Borussia Dortmund 13-16 Real Zaragoza 10-12. 6. Osasuna 10-12 SPANJE Barcelona-AtleQco Madrid 4-2. 8ali les 0-1. Real Zaragoza-Rea) Betls 24), Real Sociedad 1-0, Real Valladolld-Lasl 1. Almarla-Osauna 1-1. Athleiico Bilba*1 4-0. Sevllla-Sporting 3 2. Real Murcla-Eg door Matty Verkamman BREDA Vooraf gedood verfd als een „zekere" degra dant, maar tot op dit moment een vrij probleemloze mid denklasser: Wageningen. Za terdagavond werd bij NAC het tiende pont geïncasseerd. Er zat zelfs nog meer in, want pas vier minuten voor tijd zorgde Tom Smits voor de Brabantse gelijkmaker. Van de tien punten heeft Wageningen er zeven in uitwedstrijden veroverd. Op de eigen Wageningse Berg heeft de formatie van trainer Nol de Ruiter nog geen overwinning gevierd. Zo vreemd is dat niet, want Wageningen heeft moeite om het spel te maken. Van der Berg vindt nog wel eens een opening vanuit het middenrif, maar hij kampt momenteel met een voor- hoofdholte-ontsteking. Dan blijft er op het middenveld niet zo bar veel over, zo bleek zaterdag nogal nadruk kelijk. Van Osenbruggen, Hendriks en Leushuis zijn modale voetballers, die in ere- noch eerste divisie bijzon der opvallen. Toch doet het team van Wageningen in zijn geheel niet onder voor een aanzienlijk aantal andere eredivisie clubs. Op enkele plaatsen beschikt De Ruiter namelijk over spelers die wel boven het gemiddelde uitstijgen. Met FC Groningen kan de club lang zamerhand een traditie handhaven, die er uit bestaat dat gepromoveerde clubs niet zo snel degraderen. PEC Zwolle en MW, de promotieclubs uit 1978M zijn er nog steeds bij, terwijl Excelsior en Willem I de feestvar kens uit 1979, ook nog steeds op het hoogste niveau strijden. De Wageningse smaakmakers zijn Braam en Hazelhekke. Aanvoerder Braam is een balvaardige rechtsback met overzicht. Zijn capaciteiten in aanmerking genomen speelt hij al vele jaren op een nogal laag niveau. Maar hij schijnt het prima naar zijn zin te hebben bij Wageningen. Van grote waarde blijft eveneens de aan valler Hazelhekke. In zijn spel doet hij denken aan Leo van Veen, hoewel hij iets minder is dan de Utrechtse stijlspeler. Hazelhekke vormt met de Engelsman MacDonald (De Ruiter nam hem mee van sportclub Cambuur) een gevaar lijk koppel in de tegenaanval. Mac Donald is geen al te goede voetballer, maar vooral door zijn lengte wel een erg gevaarlijke. Zaterdag scoorde hij bovendien zijn zesde competitiedoel- punt, toen hij een blunder van Joore resoluut afstrafte: 0-1. Die goal viel nog voor rust. Met veel lengte achter in en een dosis kracht in de duels met de ook al niet zachtzinnige Breda- naars. leek dat voor Wageningen een prachtig uitgangspunt. Er kwam na rust echter maar één kansje en dat werd dit keer door Hazelhekke ge mist. Zodoende bleef het tegenvallende NAC in de race. Vorig Jaar oogstte NAC nog veel sympathie via een open speelwijze die door de onervaren jon geren werd aangegrepen om het ere divisieschap te behouden. Met meer dan gemiddelde spelers als Vreijsen en Lokhoff, plus ervaren krachten als Smits (buiten zijn doelpunt tegen Wageningen erg zwak), Waslander, Quaars. Krijnen en Dekker de equipe van trainer Jo Ji delijk beneden de verwacht Slechts Vreljssen is goed vooff constant en hoog niveau maai' "Ui eentje krijgt ook hij de plofl11'n over de drempel. Breda vindt* *J?p teleurstellende ontwikkeling.! J01 pelijk. want qua spelersmal 11 moet NAC veel beter kunnen 1 Pja het ongekende succes bij de d' van Willem II met afgunst wo» pdi keken, mijdt het publiek het sa aan de Beatrixstraat tegen* en masse. NAC-Wageningen 1-1 (0-1) 38 McDoiud Smits 1-1. Scheidsrechter: Ram. Toe» 4500 NAC: Van Ëenenaam Reljnen. Jootf BI Dekker. Schepper. Lokhoff. Spranit" W Vreijsen. Waslander Wageningen: Suvee; Braam. Oardiell Ml Ley. Tollenaar; Hendriks. Leushuls. bruggen. Hazelhekke. McDonald en VsaT (Van der KUfti ADVERTENTIE Wanneer u voor langere tijd geld nodig heeft, dan adviseert de Amro Bank u een Continu Crediet. We bespreken samen tot welk be drag u maximaal kunt opnemen (wanneer u maar wilt) en wat u per maand gaat aflossen. Als u heeft afge lost kunt u tot dat bedrag in principe steeds weer opnemen. U betaalt alleen rente over het opgenomen bedrag. Als u alles achter de hand houdt betaalt u geen rente en hoeft u ook niets af te lossen. De rente wordt per dag berekend, zodat u geen cent te veel betaplt. F.n dat kunt u controleren op de maandelijkse overzichten die u ontvangt.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10