medewerkers N LEVEN HEB JE ZO GERED nchb sintjans gasthuis hoorn HOOFD PERSONEELSZAKEN (M/VR) ni|K^EF direktiesekretaresse Ministerie Van Economische Zaken DIREKTEUR M/V administrateur (m/v) ELKESECONDE ZATERDAG 8 NOVEMBER 1980- TROUW/KWARTET TE O] oi K< ge ja K< Het Sint Jans Gasthuis is een algemeen ziekenhuis met een opname-capaciteit voor 337 patiënten. Het ziekenhuis heeft een personeelsbestand van ongeveer 600 medewerk(st)ers, die allen vallen onder de CAO-Ziekenhuiswezen. De leiding berust bij een driehoofdige direktie (ekonomisch, medisch, verpleegkundig). Wegens vertrek van de huidige funktionaris per 1 maart 1981 roept de direktie belangstellenden op voor de funktie van De taak van de afdeling personeelszaken is ervoor te zorgen dat er binnen de organisatie van het ziekenhuis een verantwoord sociaal beleid wordt gevoerd in al haar facetten. De afdeling ressorteert rechtstreeks onder de direktie en bestaat momenteel uit een hoofd, een personeelsfunktionaris en een 3-tal administratieve medewerksters. De taakgebieden voor de aan te stellen funktionaris zullen zijn: - leiding geven aan de afdeling, incl. de personeelsadministratie - aktiviteiten m.b.t. de personeelsplanning, werving en selektie, promotiebeleid - koördinatie van her-, en bijscholingsprogramma s - zorg voor de juiste toepassing van de arbeidsvoorwaarden en interne regelingen - adviseren aan direktie omtrent personeelsaangelegenheden - onderhouden van externe kontakten (G.A.B., Bedrijfsvereniging, NZR etc.) - de organisatie van de bedrijfsgezondheidszorg Van de aan te stellen funktionaris wordt verwacht dat hij in samenwerking met de reeds aanwezige personeelsfunktionaris aan bovengenoemde taken gestalte kan geven. Onze gedachten gaan uit naar iemand met ruime ervaring en kennis van personeelsbeleid, bij voorkeur in de gezondheidszorg, met leidinggevende capaciteiten en een zakelijke maar tevens op de persoon, gerichte benadering van problemen, en een opleiding minimaal op het niveau van HBO-Personeelswerk. Bij de selektie zal advies worden ingewonnen van de pndernemingsraad. Het salaris is afhankelijk van opleiding, ervaring, leeftijd en conform de daartoe gestelde richtlijnen. De overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO-Ziekenhuiswezen. Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij het huidige hoofd personeelszaken, (tel. 02290-12929, tst. 1197). Schriftelijke sollicitaties gelieve u voor 1 december 1980 te richten aan de direktie, Fr. Maelsonstraat 3, 1624 NP HOORN NH. Bij de sectie Hoge-Energiefy?ica van het Nationaal Instituut voor Kernfysica en Hoge-Energiefysica (NIKHEF) is vakant een positie van (m/v) Het instituut, dat gevestigd is in de Watergraafsmeer te Amsterdam, beweegt zich op het gebied van de experimentele fysica van de elementaire deeltjes. Tot het takenpakket behoort: - het verzorgen van de correspondentie, archief, telefoon, agenda van de direkteur van het instituut. - het verzorgen van de correspondentie voor een aantal medewerkers. - het indelen van de werkzaamheden van een administratieve kracht. - nauwe samenwerking met een sekretaresse van een universitaire vakgroep. - het opvangen en begeleiden van buitenlandse gastmedewerkers. Gevraagd wordt: - een VWO plus sekretaresse opleiding. - goede beheersing van de Nederlandse en moderne talen, speciaal engels. - beslkjitvaardigheid. verantwoordèlijkheidsgevoel, accuratesse. - leeftijd van omstreeks 25 tot 30 jaar. Geboden wordt een gevarieerde werkkring. Aanstelling geschiedt in dienst van de Stichting voor Fundamenteel Onderzoek der Materie. Salariëring volgens FOM-salaris- schalen (afgeleid van die van het Rijk); opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Sollicitaties gaarne vergezeld van relevante gegevens binnen twee weken te richten aan de direkteur van het NIKHEF sectie H. Postbus 41882,1009 DB AMSTERDAM. Directoraat-Generaal voor Energie (mnl./vrl.) Het Directoraat-Generaal voor Energie (DGE) houdt zich bezig met energievoorzieningsvraag stukken zowel in nationaal als internationaal ver band. Hierbij spelen voorlichting, advisering, stimule ring en beleidsontwikkeling een centrale rol. De overheidsvisie op het energiegebeuren be helst hierbij niet alleen de bekende in gebruik zijnde energiebronnen, t.w. gas, steenkool en kernenergie maar ook de z.g. alternatieve ener giebronnen zoals wind, zonne- en golfslag energie. Het Directoraat-Generaal bestaat uit 5 directies en een algemeen secretariaat Binnen de hierna omschreven directies wordt aan het energiebeleid gestalte gegeven en wordt aan de verschillende onderdelen van het ener giebeleid specifieke aandacht besteed. Directie Aardolie De Directie is belast met het voeren van en advi seren omtrent het beleid m.b.t. aardolie en aard- olieprodukten en inzake de instandhouding en ontplooiing van industriële activiteiten en daarop aansluitende handelsactiviteiten t.a.v. deze produkten; deelnemen aan de activiteiten van nationale en internationale organisaties op het terrein van aardolie en aardolieprodukten; coOrdineren van het energiebeleid t.a.v. het In ternationaal Energie Agentschap en de EEG. Centraal punt pijpleidingenproblematiek. Gevraagd worden: beleidsmedewerker vac. nr. 0-8853/0156 Functie-informatie: meewerken aan de voort gaande uitbouw van het beleid inzake de over- heidsbetrokkenheid bij de aardolievoorziening. Dit houdt o.m. in het onderhouden van contacten met de aardoliemaatschappijen, organisaties van het bedrijfsleven en de betrokken beleidsinstan- ties van het Ministerie en van andere departe menten. Gevraagd: universitaire opleiding of een com binatie van opleiding en ervaring die aansluit op genoemd werkterrein. Actieve kennis van de Franse. Duitse en Engelse taal. Salaris: max. f 6098.- per maand. beleidsmedewerkers crisis management groep Functie-informatie: meewerken aan de verdere uitbouw van de voorbereidingen van tijdens een oliecrisis te nemen maatregelen. Dit houdt o.m. in het onderhouden van contacten met de aardolie maatschappijen. de organisatie van het bedrijfs leven, de betrokken beleidsinstanties van het ministerie en van andere departementen. Gevraagd: universitaire opleiding b.v.k. rechten, vac nr. 0-8854/0156 of bedrijfseconomie vac. nr. 0-8855/0156 Salaris: max. f 5277.- per maand. medewerker vac. nr. 0-8856/0156 Functie-informatie: ondersteunen van het beleid door het verzamelen, bewerken en analyseren van kwantitatieve informatie. Gevraagd: HEAO of een hiermee vergelijkbare opleiding; ervaring met statistische technieken en analyse; actieve kennis van de Engelse taal, I passieve kennis van Duits en Frans. Salaris: max. f 4033.- per maand. Directie Gas De Directie is belast met het voeren van en advi seren omtrent het beleid m.b.t. gasafzet (binnen land, export), gasimport (pijpleidingen, LNG), gasprijzen, enz. ten behoeve van een doelma tige, veilige en economische gasvoorziening; deelnemen aan de activiteiten van nationale en internationale organisaties op dit terrein. Gevraagd worden: N beleidsmedewerker vac. nr. 0-8857/0156 Functie-informatie: analyseren en adviseren inzake het beleid m.b.t. het binnenlands ver bruik van aardgas (kleinverbruik, grootverbruik, alsmede bijzondere afnemerscategorieèn): be oordelen van m.n. energie-politieke en commer ciële gezichtspunten van kolenvergassing. Vereist: universitaire opleiding b.v.k. bedrijfs economie. Ervaring bij de overheid c.q. het be drijfsleven strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 6098,- per maand. juridisch beleidsmedewerker vac. nr. 0-8858/0156 Functie-informatie: beoordelen van communau taire richtlijnen m.b.t. gasverbruiktoestellen; be geleiden hiervan in nationale wetgeving; advise ren omtrent planologische inpassing van leidin gen, enz.; vervangen van de secretaris van de Planologische Werkcommissie (PWC); van ad vies dienen inzake contractuele bepalingen bin nenlands gasverbruik. Gevraagd: voltooide universitaire opleiding rech ten; inzicht in bestuurlijke verhoudingen; erva ring met bestuurlijke aangelegenheden. Salaris: max. f 5277,- per maand. medewerker vac. nr. 0-7705/0156 Functie-informatie: verzarrfelen en analyseren (uit international©vakpers, enz.) van informatie betreffende de internationale gasmarkt, zoals be schikbare en gecontracteerde hoeveelheden en de gasprijsnoteringen. Tevens voor de ontwikke ling van de gasprijsindicatoren (m.n. olieprijzen) in binnen- en buitenland; voeren van overleg met specialisten op die terreinen. Gevraagd: b.v.k. HEAO of .een hiermee vergelijk- bare-opleiding. Salaris: max. f 4033,- per maand Directie Elektriciteit en Kernenergie De Directie heeft tot taak het voeren van en advi seren omtrent het beleid m.b.t. de elektriciteits voorziening. Coördinatie van het beleid op het gebied van de kernenergie. Het deelnemen aan de activiteiten van nationale en internationale organisaties op deze terreinen. Gevraagd worden: beleidsmedewerker vac. nr. 0-8859/0156 Functie-informatie: bijdragen aan de verdere uit bouw van het beleid, i.h.b. voor wat betreft for muleren en uitvoeren van een nationaal beveili gingsbeleid voor kernenergie-installaties de tot standkoming en uitvoering van bilaterale consul taties met de ons omringende landen t.a.v nu cleaire installaties; deelnemen aan internationale onderhandelingen over alle kernenergie-aspec ten en formuleren van nationale uitvoerings maatregelen betrekking hebbend op afspraken in internationaal verband. Gevraagd: voltooide universitaire opleiding Ne derlands recht of politicologie; economische be langstelling. B.v.k. internationale ervaring. Salaris: max. f 6098.- per maand. beleidsmedewerker vac. nr. 0-8860/0156 Functie-informatie: meewerken aan de verdere uitbouw van het overheidsbeleid op het gebied van de elektriciteitsvoorziening, in het bi)zonder t.a.v. de problematiek van de brandstofinzet bij elëktrische centrales, de milieuhygiënische en ruimtelijke èspecten en de voorzieningsstruc tuur. Gevraagd: voltooide universitaire opleiding be drijfseconomie met belangstelling c.q ervaring op milieu of technisch terrein of elektrotechniek, diploma TH elektrotechniek (hoogspanning) met belangstelling voor economie en milieuvraag stukken. Salaris: max. f 6098,- per maand. beleidsmedewerker vac. nr. 0-7709/0156 Functie-informatie: mee norm, inhoud en rich ting geven aan het beleid op het gebied van de elektriciteitsvoorziening, m.n. technische aspec ten optreden als lid en secretaris van de Com missie Elektriciteitswerken; vertegenwoordigen van de Directie in nationale en internationale or ganisaties. mede op het terrein van de koelwater- problematiek. Gevraagd: diploma TH b.v.k. elektrotechniek, er varing bij overheid of bedrijfsleven. Salaris: max. f 6098,- per maand beleidsmedewerker vac. nr. 0-7710/0156 Functie-informatie: bijdragen aan de beleidsvor ming op het gebied van de kernenergie in het bij zonder v.w.b. de financieel-economische aspec ten en nucleair onderzoek en ontwikkeling en van nucleaire projecten; coördineren van de begro tingsaangelegenheden op dit terrein; zitting heb ben in nationale en internationale projectcomi- té's. Gevraagd: diploma TH bedrijfskunde met economische belangstelling of voltooide univer sitaire opleiding bedrijfseconomie met techni sche belangstelling Ervaring bij de overheid of bedrijfsleven strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 5277,- per maand. Directie Algemeen Energiebeleid De Directie is belast met beleidsvraagstukken m.b.t. het algemeen energiebeleid, coördinatie van het beleid m.b.t. de onderscheiden energie dragers, beleidsvraagstukken m.b.t. energiere- search en energiebesparing. Het deelnemen aan de activiteiten van nationale en internationale organisaties op deze terreinen. Coördinatie van het energiebeleid t.a.v. OESO en Benelux. Gevraagd worden: beleidsmedewerker vac. nr. 0-8861/0156 Functie-informatie: meewerken aan de formule ring en uitvoering van het energieonderzoek be leid. i.h.b. op het gebied van energiebesparing; een bijdrage leveren aan het opstellen en beoor delen van onderzoekprogramma's op genoemd gebied in samenwerking met PBE (Projectbureau Energie-onderzoek); coördineren van energie studies. Gevraagd: voltooide universitaire opleiding in de technische en/of natuurwetenschappen. Erva ring op onderzoekterrein, i.h.b. op het gebied van energiebesparing, strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 6098.- per maand. beleidsmedewerker vac. nr. 0-8862/0156 Functie-informatie ^meewerken aan de formule ring en uitvoering van het energieonderzoekbe- leid in het algemeen; een bijdrage leveren aan het opstellen en beoordelen van onderzoek programma's bij (semi-)overheidsinstellingen o.m.v. contacten op beleidsniveau met onder zoekinstellingen. Gevraagd: voltooide opleiding aan een universi teit of hogeschool. Ervaring met (energie-)onder- zoekswerk, b.v.k. in de beleidssfeer, strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 6098,- per maand. beleidsmedewerker vac. nr 0-8863/0156 Functie-informatie: deelnemen aan het ontwer pen, toepassen en verder uitwerken van het in strumentarium voor het nationale energiebeleid; meewerken aan de opzet van algemene doelstel lingen op energieterrein (energiebesparing en brandstoffendiversificatie); onderhouden van contacten met wetenschappelijke instellingen en allerlei instanties en instellingen betrokken bij prognoses op energieterrein, nationaal zowel als internationaal. Gevraagd: voltooide universitaire opleiding b.v.k. economie. Ervaring bij overheid en/of bedrijfsle ven strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 6098,- per maand. beleidsmedewerker vac. nr. 0-8864/0756 Functie-informatie: entameren en coördineren van activiteiten voor de totstandkoming en uit voering van een energiebesparingswetgeving. Deze activiteiten betreffen wetgeving met betrek king tot o.m. huishoudelijke apparaten, laag waardige warmte, energetische eisen aan wonin gen en gebouwen en ruimtelijke ordening. Gevraagd: voltooide universitaire opleiding Ne derlands recht c.q. economie met juridische ken nis en belangstelling. Ervaring op het gebied var wetgevingsvoorbereiding strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 6098.- per maand. Stafafdeling Statistische Analyse en Documen tatie beleidsmedewerker vac. nr. 0-7707/0156 Functie-informatie: meewerken aan de formula, ring en uitvoering van het beleid, i.h.b. op hetg«. bied van steenkolen; een bijdrage leveren aan ontwikkelingen op dit terrein, coördineren en b» oordelen van onderzoekprogramma's op ge noemd gebied; onderhouden van contacten m«t de betrokken onderzoekinstellingen. Gevraagd: ten minste diploma HTS b.v.k. chenv. sche technologie. Kennis van en ervaring metko. lentechnologieën strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 5277,- per maand. Voorlopige Algemene Energieraad De Baad is ingesteld bij Koninklijk Besluit van 8 t£ do februari 1976, Stb. 99 en heeft tot taak de Min» ter van Economische Zaken op diens verzoek dan wel uit eigen beweging van advies te dien«i omtrent het te voeren energiebeleid in het alge meen; het stellen van prioriteiten voor de opstel ling van jaarlijks opschuivende vijf jarenplannen op energiegebied alsmede omtrent de in dit ka der van belang zijnde beleidselementen; hel op elkaar doen afstemmen en integreren van de M viezen van de op energiegebied werkzame ad viesorganen; de totstandkoming van een opti male adviesstructuur op energiegebied. De Raad licht jaarlijks de Minister van Economisch Zaken in omtrent de voortgang welke gemaakli bij de uitvoering van het energiebeleid. Gevraagd wordt. secretaris vac. nr. 0-8865/0156 Het secretariaat is een interdisciplinair team da t.b.v. de AER het voorbereidende werk verricht dat moet leiden tot adviezen aan de minister op het terrein van het energiebeleid. De AER kanzr het initiatief nemen tot advies aan de minister. Naast de economische en technische aspecten van de energievoorziening krijgen in het werkvi de AER vooral de beleidsgevolgen de aandacht Functie-informatie: als 2e secretaris zich op de hoogte stellen van het Nederlandse energiebe leid en volgen van nieuwe ontwikkelingen; een bijdrage leveren aan het proces van beleidsvoor bereiding. Gevraagd: diploma TH met aantoonbare economische belangstelling of een voltooide uni versitaire opleiding rechten, politicologie, economie met aantoonbare belangstelling voo de invloed van technische ontwikkelingen. Salaris: max. f 6098,- per maand. Voor alle functies geldt: Standplaats: s-Gravenhage. Bovengenoemde max. salarissen zijn in het alp meen afhankelijk van leeftijd, opleiding ep ervi ring en zijn exclusief 8% vakantie-uitkeringen een toeslag van max. f 26,- per maand. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en u« huisadres met postcode, inzenden vóór 17 de cember 1960 aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postfel 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicita tiebrief wordt u door het Ministerie toegezonde rijksoverhe NEDERLANDSE FEDERATIE VOOR BEJAARDENBELEID (NFB) De NFB is een instelling van 28 landelijke organisaties die werkzaam zijn op de diverse terreinen van het welzijnswerk van en voor ouderen. De Federatie rondt momenteel een proces af van innovatie en herstrukturering, waardoor zij zal gaan funktioneren als een dienstverlenend instituut op landelijk nivo voor studie en dokumentatie, informatie en voorlichting op het gebied van het welzijnswerk voor ouderen, daarnaast zal de NFB een plaform zijn voor ontmoeting en meningsvorming op dat gebied. Voor de algemene leiding van het buro van de NFB (18 medewerkers) wenst het Bestuur in kontakt te komen met een Gedacht wordt aan kandidaten met een opleiding op universitair of gelijkwaardig nivo, een brede maat schappelijke belangstelling en ruime ervaring in een leidinggevende funktie. Salaris, afhankelijk van op leiding, leeftijd en ervaring, tussen 5.500 en 6.500 per maand; pensioenvoorziening krachtens PGGM-regeling. Voor de overige arbeidsvoorwaarden is de CAO- welzijnswerk van toepassing. Van de te benoemen funktionaris wordt verwacht dat hij/zij op energieke wijze een bijdrage zal weten te leveren aan de voorbereiding en uitvoering van het bestuursbeleid; op demokratische en kre.atieve manier kan sa menwerken met een beleidsstaf van thans 7 medewerkers; beschikt over (bewezen) managerskwaliteiten, die nodig zijn om de werkzaamheden van het buro inklusief de opbouw van enkele nieuwe afdelingen soepel en efficiënt te doen ver lopen; affiniteit heeft met en kennis van het welzijns werk (voor ouderen). Schriftelijke sollicitaties die strikt vertrouwelijk zullen worden behandeld kunnen worden gericht aan de voorzitter van het bestuur van de NFB, Mevrouw J. Boer, p/a Brinkstraat 57, 9401 HX ASSEN. Voor informatie vooraf kan men zich wenden tot Maurice Ackermans, waarnemend hoofd buro-NFB, Eisenhowerlaan 114, 2517 KM DEN HAAG, tel. 070-544902 STICHTING "HET HUIS IN DE DUINEN" TE ZANDVOORT De Stichting exploiteert een bejaardentehuis met 220 bedden en 48 flatwoningen aan de Herman Heijermansweg 1 te Zandvoort. Het Bestuur van de Stichting roept sollicitanten op voor de functie van Deze functionaris heeft als staflid onder meer de zorg en de verantwoording voor de administratie en de boekhouding, waaronder begrepen de opstelling van de begroting, de kostenbewaking, de tussentijdse resultatenoverzichten, de voorlopige jaarrekeningen en verdere verslaglegging en correspondentie. Daarnaast heeft hij tot taak, het bestuur te informeren over speciale onderwerpen, waaronder investeringen, prijsvast stellingen, verzekeringen, liquiditeiten enz. Vereist wordt een behoorlijke administratieve ervaring, liefst op het gebied van verzorgingstehuizen, met een Schriftelijke sollicitaties, met uitvoerige inlichtingen, worden binnen 14 dagen na heden ingewacht bij de secretaris van de Stichting, de heer Th. Stroobach, Prof. Zeemanstraat 25 te Zandvoort. hiermede corresponderende opleiding op SPD-niveau. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor Bejaardentehuizen. Aan de selectieprocedure is een psycho technisch onderzoek verbonden. Uitdrukkelijk wordt er de aandacht op gevestigd dat door de woningsituatie in Zandvoort het bestuur niet voor woonruimte kan zorgen. Het betrekken van een woning binnen een redelijke reisafstand van Zandvoort ontmoet geen bezwaar. Als je bij een ongeluk onmiddellijk weet watje moet doen. kan dat het verech betekenen tussen leven en dood. De dingen die je weten moet, zijn met een heel klein beetje aandacht ontzettend simpel te onthouden. We hebben ze voorn in een klein boekje overzichteL'ik bij elkaar gezet. Dat boekje krijgt u door even een kaartje testuren aan „Het Oranje Kruis", Statenlaan 81,2582 GE Den Haag. Aangeboden door dit blad In sa et de Stichting Ideflc Hef lome

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18