KADO'SVOOR SLIMME SINTERKLAZEN. HEMA s 29 5NÜ25; FAMILIEBERICHTEN t DOE MEER MET MINDER OELDt. Nüf|5; VRIJDAG 7 NOVEMBER 1980 TROUW/KWARTET P 10 Rlg^£ Praktisch onverwoestbare koffer met grote inhoud Lichtgewicht aluminium frame, verzonken sloten en handvat Ideaal als vliegtuigkoffer. 63 cm 110,- NÜ^£- 70 cm 135- m\S; Ook verkrijgbaar me! uitklap bare wielen, um(||P 70 cm 175,- 145; Een jaar garantie. Ski/Co! pullover met lange mou wen. 100% Katoen. In de maten 42/44 t/m 54/56. In wit, rood, bleu, zwart, licht bruin en geel. 22,75 Fraai uitgevoerd postzegel- insteekboek met 40 zwarte bladzijden tussenbladen en metalen versterkingshoeken Bij het openslaan blijft het boek altijd vlak liggen. Normaal A& an Sfeervolle verlichting: 3 rookkaarsen oplopend in kleur en lengte (6,9 en 12 cm). Keuze i J uit roodL bruin of blauw. doos 4- DeHema biedt bekende spellen nu extra voordelig aan: o.a letterspel, slag orde, houten domino, reisje wijs, transaktie een super doos met 12 spellen 14,75 Eetservies van wit porseleia Dessertbord 3 - NÜ 2,50, iep of plat bord 3,50 NÜ 3,-, dekschaal 10,75 NU 8,75, zuur- of vleesschaaltje 5,75 NÜ 4,75, sausschaaltje 1,60 NÜ 1,35. Lichtgewicht Reactor stoomstrijkijzer. Hoe stug en verkreukt de textiel ook is, u krijgt er alles weer netjes glad mee. De handige stoomregel- knop en de regelbare ther mostaat maken het strijken stukken makkelijker. Met hand greep voor zowel links- als rechtshandig gebruik Ver mogen: 1.000 Watt. Kema-Keur voor veiligheid, de Hema voor 'n jaar garantie. Met maat beker 49,75 EMA EUR kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-562.6270, na 17 00 uur 562 2898. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20 00 uur Hartelijk dank aan allen, die ons in zo'n ruime mate hun belangstelling toonden rond en op de 28ste oktober, de gedenxdag van ons 60-jarige huwelijk. W. en B. den Draak-Benzen ..Uitzicht" K 432 Daal en Bergselaan 52 's-Gravenhage-' Joh. 20:29 „Jezus zeide tot hem: Omdat gij Mij gezien hebt. hebt gij geloofd? Zalig zij, die niet gezien hebben en toch geloven." Onze Hemelse Vader heeft onze lieve moeder en oma Anke van der Meer-Klamer weduwe van Sierk van der Meer' tot Zich genomen, daar waar Christus haar een plaats heeft bereid. Zij werd 92 jaar. Hoogeveen: J. van der Meer S. van der Meer-Kazemier Badhoevedorp: D. J. van der Meer Cleveland (U.S.A.): A. Dogger-van der Meer Badhoevedorp: A. Dijkcma-van der Meer J. Dijkema Groningen: J. H. Wiersema-van der Meer Zaandam: S. van der Meer N. van der Meer-de Vries Badhoevedorp: A. R. van der Meer P. van der Meer-van Rijn klein- en achterkleinkinderen Badhoevedorp. 5 november 1980 Huize „Uitzicht", Franklinstraat 1 Correspondentieadres: Einsteinlaan 131, 1171 VR Badhoevedorp. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren zaterdagmiddag van 3.00 tot 3.30 uur in het uitvaartcentrum Dunweg. Achterweg 40 te Hoofddorp (achter de oude begraafplaats). De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op maandag 10 november om 2.00 uur in de aula op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan te Amsterdam, waarna de begrafe nis in het familiegraf aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er ook nog gelegenheid tot condoleren in een der ontvangkamers op de begraafplaats. Geen bezoek aan huis Geen bloemen. God nam tot Zich onze lieve zuster en tante Anke Klamer op de gezegende leeftijd van 92 jaar. sinds 14 juli 1965 weduwe van S. van der Meer Groningen: Fam. L. Klamer Zoetermeer: Fam. Jac. de Jong Groningen: Fam J. Klamer Haren: Fam. J. Dijkstra Groningen: Fam. G. C. Muller Capelle a.d. IJssel: Fam. R. Klamer Hengelo: J. Bolhuis-Klamer A. H. Bolhuis Groningen: Fam. D. Klamer neven en nichten Badhoevedorp, 5 november 1980 In vrede kan ik mij ten ruste begeven en aanstonds inslapen, want Gij alleen, Here, doet mij veilig wonen. Psalm 4 9 God nam in Christus tot Zich Zijn dienst knecht Reint Toorman in leven predikant te Twijzel. *22-1-1924 -5-11-1980 H. Toorman-Dijkstra Rink en Marije 9286 EE Twijzel Op Twijzel 62 De rouwdienst zal D.V. gehouden worden dins dag 11 november om 13.30 uur in de Gerefor meerde kerk te Twijzel, Op Twijzel 64. Gelegenheid tot condoleren een uur voor aan vang van de dienst, waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de begraafplaats al hier. Geen bloemen. Met droefheid delen wij mede, dat de Here tot Zich nam onze oud-predikant Ds. R. Toorman op de leeftijd van 56 jaar Met dankbaarheid denken wij terug aan het vele, dat hij gedurende de periode 1973 tot 1979, voor onze gemeente heeft gedaan. God sterke zijn vrouw en kinderen in dit zware verlies Nieuw-Weerdinge, 5 november 1980 Namens de kerkeraad van de Gereformeerde kerk te Nieuw-Weerdinge H. Mulder, praeses G. Luinstra, scriba Toen zeide Hij die op de troon gezeten was: „het is voorbij". en 'k zag dat er opnieuw een wereld was. En 'k zag dat wat daar was geleden, wat daar was geschreid, bevrijd was in een vrede voor altijd. Lied 113 4 van Muus Jacobse Op woensdag de 5e november hebben wij afscheid genomen van onze Vader en Opa Johan Karei Abraham Schreuder weduwnaar van Wiebina Louisa Berkenbosch op de leeftijd van 80 jaar. Amsterdam. C. W. E. Hombroek-Schreuder J. Hombroek Heemstede. J. Tj. Schreuder J. P. Schreuder-Haverkamp Nieuwkoop. W. A. Oxener-Schreuder W. Oxener kleinkinderen en achterkleinkinderen Den Hoorn (Texel). 6 november 1980 De Rede 9 Correspondentie-adres: IJdoornlaan 579, 1024 KT Amsterdam Liever geen bloemen. Geen toespraken. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 10 november om 11 uur op de begraafplaats Zorg- vlied, Amsteldijk 273, Amsterdam-Zuid. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zoekt eerst het Koninkrijk en zijn gerechtigheid: Dan zal alles u erbij gegeven worden. Matth. 6 33 Rustig, volkomen overgegeven en de Heer dan kend. is op 6 november 1980 van ons heenge gaan onze medezuster Zuster Rosario Catharina Jacoba Beliën Geboren te Velsen, 12 mei 1891. Geprofest in de congregatie van de Zusters Franciscanessen van Bennebroek 14 juli 1912. Zusters Franciscanessen Huize Portiuncula. Graafseweg 629 Alverna 6603 CD Wijchen De uitvaartdienst zal plaatshebben op maan dagmiddag 10 november om 14.30 uur in de Parochiekerk. Heumenseweg 34, Alverna, waarna begrafenis op het kloosterkerkhof. Onze dierbare overledene ligt opgebaard in het mortuarium van ons huis. Algemene kennisgeving De Here nam tot Zich onze lieve eh zorgzame moeder Henriëtte Catharina de Jong-Homburg Geboren 13 mei 1913 „Hetzij wij leven, hetzij wij sterven wij zijn des Heren"! Haarlem: C. Ph. de Jong C. J. J. de Graaf Wijk bij Duurstede: F. H A. Zuidervaart-de Jong H. Zuidervaart Haarlem: A. H. de Jong H. R. de Lange 1973 XS IJmuiden, 6 november 1980 Eenhoornstraat 91 Mamma is thuis opgebaard. Geen bezoek al daar. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden maandag 10 november om 14 uur in de aula vn de begraafplaats Duinhof te IJmuiden. Daar na heeft de bijzetting plaats in het familiegraf. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer óp de be graafplaats. Nadat zij erg lang ziek is geweest riep de Here Jezus tot Zich onze lieve Oma de Jong Annette. Ab en Andrea Henriëtte, Huib en Jeroen Bart IJmuiden, 6 november 1980 „Wie in de schuilplaats des Allerhoog- sten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almachtigen" Psalm 91:1 In vrede ontslapen, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Henriëtte Catharina de Jong-Homburg op de leeftijd van 67 jaar. Velsen^Zuid; N. van Beelen-Homburg J. van Beelen Santpoort-Noord: P. A. E. Homburg-Boreham California (U.S.A.): P. Homburg M. Homburg-Smakman Amsterdam: G. Spamer-van Heijnsbergen H. Spamer Driehuis: M. Schipper-van Heijnsbergen W. Schipper neven en nichten Velsën-Zuid, 6 november 1980 Min. Lelylaan 13. Heden heeft de Heer voor ons onverwacht tot Zich genomen, Zijn kind Jan Willem Scholten weduwnaar van J. W. Bussink In de leeftijd van 73 jaar. Gezang 390:3 Ik weet aan wie ik mij vertrouwe Al wisselen ook dag en nacht Ik ken de rots waarop ik bouwe Hij feilt niet die uw heil verwacht Eens aan de avond van mijn leven Breng ik. van zorg en strijden moe Voor elke dag, mij hier gegeven U hoger, reiner loflied toe. f Bredevoort, 4 november 1980 Kloosterdijk 10. Namens de familie: A. Neerhof-Hunink J. B. Neerhof Janny De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op zater dag 8 november a.s voorafgegaan door een rouwdienst in de Geref. kerk. Koppelstraat te Bredevoort des voormiddags 10.30 uur. Hierbij wordt u beleefd uitgenodigd. Gelegenheid tot condoleren vanaf 10 uur in de Geref. kerk te Bredevoort. Corr.-adres: J. B. Neerhof. Sladijk 20, 7121 KK Aalten. „Mijn genade is u genoeg" 2 Corinthiërs 12:9 Na een moeitevol leven is heden, geheel onver wacht, uit ons midden weggenomen onze lieve man, vader en grootvader Maarten van der Leer op de leeftijd van 76 jaar. M. A. van der Leer-van Aken B. Wegh-van der Leer J. H. T G Wegh John Roy 5 november 1980 Schiltmanstraat 54 3073 DP Rotterdam Geen bezoek aan huis Geen bloemen Bezoek en gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer aan de Maasdamstraat 4 (bij Mijnsherenplein) vrijdag van 19.30 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden maandag a.s. op de Zuiderbegraafplaats. Slinge 50. Vertrek vanaf het woonhuis om 12.30 uur. Aankomst aan de begraafplaats circa 12.50 uur. Nooit kan het geloof te veel verwachten God heeft Zijn kind Tannetje van Wouwe weduwe van Marinus Pieter Brouwer thuis gehaald, op de leeftijd van 73 jaar Wij zijn dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend Haar kinderen en kleinkinderen:,- Westkapelle C. J. Brouwer J. C. Brouwer-de Kok Annette Diana Vlissingen: P. Brouwer Westkapelle: P. de Witte-Brouwer P. de Witte Martijn Jeroen 4381 SK Vlissingen. 6 november 1980 Kasteelstraat 101 Geen bezoek - Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden maandag 10 november a.s. om 13.30 uur in de Petrus- kerk. Paul Krugerstraat, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Wie in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven. Bedroefd berichten wij het plotselinge overlij den op 45-jarige leeftijd van onze geliefde broer en zwager Geert Kuiper echtgenoot van Tjiddy Dijkstra. Geboren te Wildervank. overleden op 4 november 1980 65 Elgin Drive Brampton (Ont.) Canada. Baarn: H. Kuiper E. C. Kuiper-Berghuis Amersfoort: J. Kuiper I. J. Kuiper-Scholte Leek: H. J. Kuiper M. N. Kuiper-Berghuis Barendrecht: G. A. G. Hiensch-Kuiper M. Hiensch. „En mij hiertoe door U bereid, opnemen in Uw heerlijkheid." ]ai rt Tot onze grote droefheid bereikte ons uit Ca An nada het bericht, dat voor ons onverwacht. d( Here tot Zich genomen heeft onze innig gelief de broer, zwager en oom Arend Willem Schaafsma echtgenoot van Dini Sphaafsma-Swen em. predikant van de Christian Reformed^ Church te Canada. Namens ons allen: A. D. Schaafsma Correspondentie-adres: 1680 Barkdale Dr. V8N4Z8 Victoria BC. C» C Met droefheid geven wij kennis dat de Here ti Zich genomen heeft onze geliefde zwager oom Arend Willem Schaafsma Dienaar des Woords eerst in Nederland, daal na in de Christian Reformed Church Canada echtgenoot van D. H. Schaafsma-Swen Bussum: D. J. Swen T. Swen-Floor Den Helder: Ch H Swen J H. Swen-Vuijk Laren: J. Swen E. A. Swen-Kaptein Voorschoten: F H W. Swen N Swen-v.d. Wal Rotterdam: J. Swen E. Swen-Kaman neven en nichten 5 november 1980 Correspondentieadres: 1680 Barksdale Dr., V8N4Z8 Victoria BC, Canada. ook toigjjd en Fel In de nacht van 5 op 6 november j.l, overleed onverwacht de heer M. Gleym gepensioneerd medewerker, voordien ruim 25 jaar in onze onderneming werkzaam als chauf feur. De heer Gleym zal in onze herinnering be waard blijven als een medewerker met grote inzet, een fijn collega en een vriend van velen. Hij ruste in vrede. Vroom en Dreesmann, Regio Rotterdam I MEER Familieberichten OP PAGIf^l Lekker warme urn acryl duster met knoopsluiting. Diverse kleuren. Maten 38 t/m 52. Normaal 49,75 Aanbiedingen geldig t/m 6 december. al 49,75 mm mm

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14