M Wat u aan koopkracht inlevert, krijgt u bij Ohra zo weer terug 1' I085-I 249911 Honden en Katten Verzekering Antwoordcoupon Wat nou koopkracht 1 Nee geen stunt, maar werkelijkheid. Als u straks op uw inkomen van zo'n f 45.000,- per jaar 2% moet inleveren scheelt u dat maar liefst f 900,-. Door zelf uw verzekeringen rechtstreeks bij Ohra te sluiten kunt u dat bedrag zomaar zondef moeite - of bijzondere kennis van verzekeringen terug verdienen./vvv Vergelijkt u maar. V'\ Ziektekosten met 2 kinderen III klas Uw huis van f 150.000,- Uw inboedel van f 75.000,- Een aansprakelijkheidsverzekering Gezinsrechtsbijstand inclusief alle motorrijtuigen en caravan otaal aan premie per jaar Gemiddelde De Ohra >3 premie premie f 3.300,- f 2.530,- f 150,- f 105,- f 165,- f 127,50 f 70,- f 57,- f 200,- f 170,- f 3.885,- f 2.989,50 Dat is een besparing van f 895,50 per jaar. Natuurlijk een gemiddelde premie is een gemiddelde premie en dat betekent dat de één meer betaalt en de ander minder en dus ook dat de één met Ohra Verzekeringen meer kan besparen dan de ander. Maar.... Wat kunt u besparen?! Een vraag waarop u alleen antwoord kunt geven. Als u nu deze pagina apart legt en er vanavond eens even voor gaat zitten en uw lopende polissen er bij neemt heeft u in 5 minuten uitgerekend wat u kunt besparen door uw verzekeringen bij Ohra te sluiten. Het voordeel is vanzelfsprekend niet voor alle verzekeringen even groot. Maar het prettige bij Ohra is, dat u zelf uit maakt welke verzekeringen u wel en welke verzekeringen u niet bij Ohra wilt onderbrengen. Dat is uw keuze Let U bij de beoordeling niet alleen op de premie, maar ook op de dekking van het risico. De hoogte van de dekking bepaalt U zelf De Ohra premies Bereken hier de Ohra jaarpremie Vul hier in wat U nu betaalt Uitgebreide Brand Opstal Verzekering. Dekt brand, inbraak, stormschade, ontploffing, bliksem inslag, waterschade, roet en rook. Inclusief glasverzekering voor normaal glas. De Extra Uitgebreide Brand Opstal Verzekering, bijzonder glas zoals thermopane. Vul in de herbouwwaarde van uw huis Vul in de herbouwwaarde van uw huis per f 1.000,- verzekerd bedrag f 0,70 t 0,85 per f 1.000,- verzekerd bedrag f 1,* De Uitgebreide Brand Inboedel. Dekt schade aan inboedel door brand, inbraak en diefstal, storm- en waterschade, rook en roet. De Extra Uitgebreide Brand Inboedel Verzekering. Vul in de nieuwwaarde van uw inboedel per f 1.000.- verzekerd bedrag f 1,70 per f 1.000.- verzekerd bedrag 1 2,- Aansprakelijkheidsverzekering voor pertikulieren. Dekt uw aansprakelijkheid voor schade aan derden: ook uw aansprakelijkheid voor het afwaaien van dakpannen enz. Verzekerd bedrag f 1.000.000,- per gezin t 57.. Gezins Rechtsbijstand incl. rechtsbijstand motorrijtuigen. Verzekerd zijn alle motorrijtuigen in het gezin inclusief caravan en aanhangwagen. per gezin voor alleenstaanden f 170,* 1 140,* Ziektekosten Verzekering Ziekenhuis en specialist inclusief medicijnen en ziekenvervoer. Tandarts voor kinderen tot 12 jaar 3e voor volwassenen 760,* per kind 505,* 2b 2a klasse 1.060,- 1.420,* 505,* 505,- Huisartsmedeverzekering Huisarts honorarium en de voorgeschreven medicijnen T andheelkundemedeverzekering Nagenoeg volledige vergoeding van tandheelkundige behandeling, wordt alleen gesloten in combinatie met de Ziektekostenverzekering vanaf 1-1-81 voor volwassene per kind f 211,- 109,- per persoon van 18 jaar of ouder f 230,* per kind van 12 - 18 jaar f 175,- Met de nieuwe Honden- en Katten Verzekering van Ohra geeft u aan uw huisdier de garantie dat het bij ziekte of een ongeval de allerbeste zorg krijgt. Bovendien is uw huisdier opgenomen in de Ohra-opspoorcentrale, die 24 uur per dag bereikbaar is voor de vinder van uw huis dier. De opspoorcentrale werkt gratis en is voorbehouden aan houders van een Honden- en Katten Verzekering van Ohra. Totaal premie Er zijn 2 verzekeringsvormen. 1. Een verzekering voor honden en katten waarin de kosten voor medische behandeling als gevolg van ziekte of een ongeval zijn gedekt. De premie bedraagt 100,- per dier per jaar 2. Een verzekering uitsluitend voor honden met een dek king gelijk aan de eerste, maar bovendien recht geeft op een uitkering van f 500,-, wanneer uw hond dóód gaat als gevolg van een ongeval. De premie bedraagt f 180,- per hond per jaar. Hoe gaat het nu verder? Bij Ohra verzekert u zich rechtstreeks bij de maatschap pij. Daar heeft u geen bijzondere verzekeringskennis voor nodig, want wij zijn er immers om uw risico's te verzeke ren en daar doen we niet geheimzinnig over. Om te beginnen sturen wij u heldere en overzichtelijke dokumentatie over die verzekeringen die u bij Ohra wilt sluiten. Nadat u de dokumentatie heeft doorgelezen vult u één of meer aanvraagformulieren in, die stuurt u op naar Ohra. De polissen en polisvoorwaarden krijgt u daarna 14 dagen op zicht om in alle rust te beoordelen of uw keuze verstandig is geweest. U betaalt dan nog geen premie. U zit nergens aan vast tot u zeker weet dat u vol ledig profiteert van de voordelige Ohra-premie en boven dien uitstekend bent verzekerd. Hoe moet dat met uw lopende verzekeringen U zult ongetwijfeld een aantal verzekeringen voor meer dere jaren ineens hebben gesloten. Als u deze verzekerin gen bij Ohra wilt onderbrengen, stuurt u dan toch uw aanvraagformulier aan ons op. Wij zorgen er voor dat uw lopende verzekering tijdig wordt opgezegd, ook al is dat pas volgend jaar of zelfs later. Dat bespaart u wat extra werk en u weet zeker dat het niet vergeten wordt. Het is bovendien een veilig idee dat u geen ogenblik onverzekerd bent. Bent u een snelle beslisser? Dan heeft Ohra nog een extra besparing van tientallen guldens voor u in petto. Dus reageer vandaag nog. Stuurt u nevenstaande antwoordcoupon in een enveloppe zonder postzegel naar Ohra, Antwoordnr 344, 6800 VC Arnhem of bel even, dat werkt het snelst: 9 Na 16.45 uur tot 21.00 uur telefoonnummer 249373 of 249384. Stuurt u mij meer informatie over: C De Ziektekosten Verzekering O De Huisartsmedeverzekering 0 De Tandheelkundemedeverzekering De Extra Opnamekosten Verzekering Brand Inboedel Verzekeringen Brand Opstal Verzekeringen Aansprakelijkheidsverzekering Rechtsbijstandsverzekeringen Caravan- en Kampeeruitrusting 1 I Honden- en Katten Verzekering. Naam Adres Postcode/ Woonplaats Telefoon Rernpp Leef ti|d

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12