FAMILIEBERICHTEN VRIJDAG 31 OKTOBER 1980 TROUWKWARTET PS 10 - RH 14 kurmon van maandag lot en met vrijdag telefo nisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-562.6270. na 17.00 uur 562 2898. Op zondagavond is dit alleen mogehik van 18.00-20 00 uur Getrouwd: G. van Doornik en T. J. van Berkel Putten. 30 oktober 1980 Irenelaan 12 ..Als ik denk aan de zonnigste en aan de donkerste uren van mijn leven, dan is de liefde er als een vaste, duidelijke, zichtbare, onverbrekelijke band door heen gevlochten. In goede tijden was zij verheffend in wederzijds geven en ontvangen. In tijden van nood was zij een anker, het laatste waar men zich aan vastklampt, om te dienen als loods of menigmaal als reddingsboei." Vrijdag 14 november a.s. hopen wij met onze ouders en grootouders W. Wagenaar en T. Wagenaar-Meyles hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Ada en Engelbert, Gerwin en Robert Wolly en Kees Stijn Ben 1749 CW Krabbendam, Kerkpad 7, november 1980. Ter gelegenheid hiervan wordt er een receptie gehou den van 20.00 uur tot 21.00 uur in café-restaurant de Moriaan. Dorpsstraat 153 te Warmenhuizen. 10 november aanstaande hopen onze ouders, de heer en mevrouw Antheunisse-de Vlieger hun 60-jarig huwelijk te gedenken. Psalm 23 Ze willen dan uit dank voor Gods zegeningen de Chinese Kerk in Kebumen een electronisch orgeltje schenken. Wie hen daarbij helpen wil, wordt ver zocht een gift te storten op bankrek.nr. 393630161 t.n.v. L. J. Antheunisse. Gelegenheid tot feliciteren: van 16.00 tot 17.00 uur in Huize Pelita, Dolderseweg 123. Den Dolder. „Gods woord is ons een licht en elk die in vertrouwen daarnaar zijn leven richt die zal er in aanschouwen des Heren aangezicht." Gez. 326 Geheel onverwacht is van ons heengegaan, op 74-jarige leeftijd onze zeer geliefde man. vader en grootvader Eppe Ronner Hilversum: A Ronner-Tibboel Naarden: Henk en Karme Miriam, Esmée 's-Gravenhage: Tineke Rachel, Marieke Wilnis: Jur en Bea Nieuw-Loosdrecht: Anneke We konden ons geen liefdevoller man, vader en grootvader wensen. 29 oktober 1980 Hyacintenlaan 15 1215 BA Hilversum Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Van Vuure" aan het Melkpad 21 A te Hilver sum. Gelegenheid tot condoléancebezoek al daar zaterdag 1 november a.s. van 15.00 tot 16.30 uur. De rouwdienst, te leiden door de Weleerwaar de Heer Dr. F. H. von Meyenfeldt, zal gehou den worden maandag 3 november om 13.30 uur in de „Westerkerk" aan de Fred, van Eedenlaan 15 te Hilversum, waarna aanslui tend de teraardebestelling zal plaatshebben tegen 14.30 uur op de begraafplaats „Zuider- hof' aan de Kolhornseweg aldaar. Met ontroering geven wij kennis van het overlijden van onze fijne broer, zwager en oom Eppe Ronner Familie Ronner Familie Tibboel Romeinen 14:7 en 8 Hilversum, 29 okto ber 1980. 1917-1980 Goedemorgen opa en oma Visser de Groot H. G. met jullie 63-jarige huwelijksdag Tonnie en Jan Lidi en Kees Jos en Netty Lindy en Peter 1930 - 1980 Alle familieleden, vrienden en kennissen, ja allen, die gedachtig de woorden: „Verblijd U met de Blijden" met woord, geschrift of geschenk, of zij die door omstandigheden gedwongen in gedachten het Gou den Huwelijksfeest mee hebben gevierd en daardoor dit voor ons tot een rijke betekenisvolle hoogte hebben doen opstijgen, wensen wij het beste toe. En mogen wij gesterkt verder reizen. M. van 't Zelfde J. E. van 't Zelfde-van Biezen van Bemmelenstraat 16 2313 RB Leiden. „De Heer is mij tot hulp en sterkte" Heden behaagde het de Here tot Zich te nemen onze geliefde vader en grootvader Barteld Boersma geboren te Warffum 31 oktober 1902 sinds 20 november 1971 weduwnaar van Bouwke Oosterhof 3371 TD Hardinxveld-Giessendam 29 oktober 1980. Jupiterstraat 201. Hardinxveld-Giessendam: G. J. Boersma Vinkeveen: J. D. Boersma Blade): Lien Baardman-Boersma Bemhard Baardman Remko, Bernice. Duko Rilland-Bath: Gerda Vogelaar-Boersma Adri Vogelaar Inez, Anne-Sophie, Bouko Maassluis: Fokko Boersma José Boersma-Nonner Idsert, Bouke Utrecht: Bartha Lodder-Boersma Dirk Lodder Marieke De rouwdienst zal worden gehouden maandag 3 november om 13.00 uur in de aula van het Hervormd Centrum, Talmastraat 9 te Har dinxveld-Giessendam. Vertrek naar de be graafplaats aan de Kerkweg te Hardinxveld- Giessendam om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het Hervormd Centrum, Talmastraat 9 te Har dinxveld-Giessendam. Heden is rustig en kalm in het Prot Chr. Verpleeghuis „de Breukelderhof' te Benne- kom van ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Monster geboren op 22 december 1893 te 's-Gravendeel sinds 12 juni 1973 weduwe van Adriaan Ma- belis „Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn" Rotterdam: M. Engberts-Mabelis E. Engberts St Nicolaasga: A. Mabelis M. Mabelis-Draaijer klein- en achterkleinkinderen Bennekom. 28 oktober 1980. Correspondentie adres: Molewei 8, 8521 KD St. Nicolaasga (Fr.). Gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats na de teraardebe stelling. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 31 oktober om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Wageningen. GEEN BLOEMEN Joh. 14:2 en 3 De Here nam uit onze familiekring weg onze geliefde broeder, zwager en oom Barteld Boersma Hardinxveld-Giessendam; 29 oktober 1980 Wieringerwerf: F. Colijn-Boersma H. Colijn Bierum: A. M. Veenkamp-Boersma Alphen a d. Rijn: S. Mulder-Boersma M. A Boersma A H. Boersma-Mulder neven en nichten Want wij weten dat, zo ons aardse huis wordt afgebroken, Wij een gebouw van God hebben, een huis niet met handen gemaakt, maar eeu wig in de hemel. 2 Cor. 5:1 In plaats van kaarten In grote dankbaarheid voor wat hij voor ons was, heeft God op Zijn tijd tot Zich genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Folkert de Groot echtgenoot van Joukje Mulder op de leeftijd van 88 jaar. Na een gelukkig huwelijk van 59 jaar. 8711 CB Workum, 29 oktober 1980 „Mariënacker" 1 Workum: J. de Groot-Mulder Joure: H. de Groot H. de Groot-Knobbe Leeuwarden: Th. de Groot T. de Groot-Klom Ferwoude: T. de Groot A. de Groot-Reinsma Dokkum: G. Spijksma J. Spijksma-de Groot Workum: M. Keuning B. Keuning-de Groot Gaast: J. Hoekstra G. Hoekstra-de Groot Dieren: S, de Groot W. de Groot-Yska Drachten: D. Minnema I. Minnema-de Groot kleinkinderen en achterkleinkinderen De overledene ligt opgebaard in de aula van „Mariënacker". De rouwdienst wordt gehou den op zaterdag 1 november a.s. in de Her vormde Kerk te Ferwoude om 14 uur. Gelegenheid tot condoleren een half uur voor de aanvang van de rouwdienst. ,,G' omringt me, daar Ge mij in ruimte stélt". Psalm 32 oude berijming Heden nam God tot Zich onze lieve man en vader Jan Kamphuis op de leeftijd van 48 jaar Emmen: Truus Kamphuis-Verweij Gerrit Jan Albert Trudie Groningen. Berend en Marlies Zwolle: Margriet en Ed 7822 AG Emmen, 29 oktober 1980 Oude Roswinkelerweg 68 De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum „De Wolfsbergen", Weerdingerstraat 150 te Emmen. Bezoek van 19-20 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op maandag 3 november om 13.30 uur in „Ichthus", waarna de begrafenis zal plaatsvinden op „de Wolfsbergen". Gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van „de Wolfsbergen" na de begrafenis. Geen toespraken. „Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn" Voor ons onbegrijpelijk, doch op Zijn tijd, heeft God opgenomen in het Vaderhuis met zijn vele woningen onze lieve broer en zwager en oom Jan Kamphuis echtgenoot van Truus Verweij op de leeftijd van 48 jaar. Trooste de Heer Truus en de kinderen en ons allen in dit verlies. Se Hingen: G. Kamphuis J. Kamphuis-Nijboer Bargercompascuüm: G. Veldman-Kamphuis H. Veldman Staphorst: G. Kamphuis A. Kamphuis-Stuive Onstwedde: G. Scholtens-Kamphuis J. H. Scholtens neven en nichten Emmen, 29 oktober 1980 Diep verslagen geven wij- kennis van het over lijden van onze zwager en oom Jan Kamphuis echtgenoot van Truus Verweij Dat ook nu Truus en de kinderen Gods nabijheid mogen ervaren. 2e Exloërmond: Fokje en Tony Vlagtwedde: Bert en Kina Geertje Woldendorp: Rika en Jan Arnhem: Herma en Varno Zuid-Afrika: Harm en Frans Canada: Jeane en Peter Sellingen: Cees en Trudie neven en nichten Emmen, 29 oktober 1980 „Wentel uw weg op den Here en vertrouw op Hem, en Hij zal het maken". Psalm 37:5 Op 29 oktober 1980 is overleden onze lieve man, vader en grootvader Klaas Koster geb. 25 juli 1910 oud-burgemeester van Grijpskerk en Groote- gast ridder in de Orde van Oranje-Nassau Zeegse, Goldakkers 12 A H. Koster-Kramer Haren: Wolmet Kloosterman-Koster Jan Kloosterman Ruud Geert Zuurdijk: Irene Robertus-Koster Hans Robertus Middels turn: Klaas Koster Leni Koster-Otte Anna Oldenzaal: Hillegon Koster Menno Faber Een dienst van woord en gebed zal worden gehouden op maandag 3 november in de Gere formeerde kerk te Vries, welke zal aanvangen om 13.15 uur, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats te Vries. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de kerk. Het gemeentebestuur van Grootegast geeft met diep leedwezen en met ontroering kennis van het overlijden van de heer Drs. K. Koster die van 1960-1975 deze gemeente met veel toe wijding heeft gediend als burgemeester. Grootegast, 29 oktober 1980. Het gemeentebestuur voornoemd. J. Verbree, burgemeester H. van der Goot, secretaris Door de Heer thuis gehaald onze oudste broer, zwager en oom Jaap Dekker echtgenoot van Jits Kloosterman geboren 7-10-1920 Sarnia (Canada): A. de Groot-Dekker Jn de Groot St. Pancras: N. de Graaf-Dekker Jn de Graaf Broek op Langedijjk: Alb. Dekker R. Dekker-Blom Chatham (Canada): Gr. A. Grim-Dekker W. Grim Chatham (Canada): H. Dekker A. Dekker v. d. Heerik St Maarten: M. de Kraker-Dekker M. de Kraker Hamilton (Canada): Br. Vander Stelt-Dekker C. Vander Stelt Chatham (Canada): T. Brouwer-Dekker J. Brouwer Broek op Langedijk: C. Dekker A. Dekker-Kostelijk neven en nichten Broek op Langedijk, 29 oktober 1980 Correspondentieadres Dorpsstraat 19, 1721 BA Broek op Langedijk De rouwdienst zal gehouden worden op maan dag 3 november om 10.30 uur in de Ned. Herv. kerk te Broek op Langedijk, waarna de crema tie plaatsvindt om 12 uur in het crematorium, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Gelegenheid om uw deelneming te betuigen is er op zaterdag 1 november van 19-19.30 uur in de Ned. Herv. kerk te Broek op Langedijk. '.Jn het huis mijns Vaders zijn vele woningen." Johannes 14:2 Zacht en kalm overleed in zijn Heer en Hei land, mijn lieve zorgzame man. onze lieve vader, groot- en overgrootvader Jannes Vrijhof echtgenoot'van Zwaantje (Jeanne) Buisman op de leeftijd van 89 jaar. Sassenheim: Z. Vrijhof-Buisman Bilthoven: J. H. Hebly-Vrijhof Bilthoven: A. Hebly W. Hebly-van Leeuwen Laurens Leiden: J. M. Hebly Den Haag: J. Hebly 2172 JK Sassenheim. 29 oktober 1980 ter Leedelaan 15 De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum Vliem, Jacobs van Beierenlaan 4 te Sas senheim, alwaar gelegenheid tot afscheid ne men vrijdag 31 oktober 1980 van 19.00-19.30 uur. De rouwdienst is bepaald op zaterdag 1 no vember 1980 om 14.00 uur in de Hervormde Kerk te Sassenheim. waarna de teraardebe stelling zal plaatshebben op de begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in vermeld rouwcentrum (zijuitgang begraafplaats). In vol geloofsvertrouwen is heden ontslapen mijn lieve man, onze vader, schoonvader en grootvader Reinder Schonewüle *4-3-1898 30-10-1980 Ik heb de goede strijd gestreden, ik heb mijn loop ten einde gebracht, ik heb het geloof behouden; 2 Tim. 3:7 Arnhem: G. Schonewille-Joustra Arnhem: L. Schonewille T Schonewille-Plantinga Reinder. Rimmert, Margriet Hoogeveen: J. Boot-Schonewille O. Boot Bert en Marion Rein, Koos Rijswijk: G. Schonewille M. A. Schonewille-Jacobs Eric Deventer: R. Schonewille H. L. Schonewille-Hogeboom Joyce, Red, Niels, Lisa Hoogeveen: G. Ridder-Schonewille G. J. Ridder Robert Jan, Jacqueline Eduard en Richard Rheden: H. Schonewille G. A. Schonewille-Van Westrienen Hester, Frank Zoetermeer J. Schonewille A. M W. Schonewille-Bouwmeis- ter Eveline 6828 XC Arnhem, 30 oktober 1980 Joh. de Wittlaan 35 De overledene is opgebaard in de aula van het Protestantsch Begrafenisfonds, Rietgracht- straat 2 te Arnhem Bezoek en condoleren aan de rouwkamer, vrijdag 31 oktober van 18.45- 19.30 uur, ingang Singelstraat. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op zaterdag 1 november om 10.00 uur in de aula van het Protestantsch Begrafenisfonds, waarna de be grafenis volgt om 11.00 uur op de algeméne begraafplaats „Heiderust" te Worth-Rheden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het ontvanglokaal van de begraafplaats. „Vader, in Uw handen beveel tfc mijn Geest." In Jezus ontslapen, onze lieve vrouw, moeder en grootmoeder Harmke Gaastra op de leeftijd van 74 jaar. Ook toen zij door een verschrikkelijke ziekte niet meer kon spreken, heeft zij keer op keer van haar Heiland gezongen. Groningen. 29 oktober 1980 Hora Siccamasingel 108 J. A. Lameris G. H. Lameris M. Lameris-Fontein Delft: W. Lameris Zeist: M. Njiokiktjien-Lameris R. E. Njiokiktjien Apeldoorn: I. de Brouwer-Lameris A. I. J. de Brouwer en kleinkinderen De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het Uitvaartcentrum „Algemeen Be lang", Esdoornlaan 187, wijk Selwerd te Gro ningen. Bezoek vrijdagavond van 7-8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op maan dag 3 november om 11.00 uur in de aula op de begraafplaats „Selwerderhof" te Groningen, waarna aldaar de begrafenis zal plaatsvinden Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de koffiekamer op de begraafplaats. Onze zuster, schoonzuster en tante Han Lameris-Gaastra is overleden. Den Haag: F. Gaastra S. J. Gaastra-Touker Hillegom: T. van Vliet-Gaastra Voorburg: H. Gaastra-Badius R. Knets Voorschoten: S. E. Plugge-Gaastra M Plugge Den Haag: A. van Die Driebergen: J. M. Lameris-Visser Lauder Zwarteveen: E. J. Lameris A. A. Jansma Groningen: K. J. Lameris W. H. Lameris-Neijens Haren; A. G. Lameris-Bolt B. G. Pauw-Lameris A A. Pauw Leiderdorp: A A. F. Groeneveld-Lameris D. Groeneveld neven en nichten En waar ik heen ga. weet gij. en den weg weet gij. Johannes 14:4 Toch nog onverwacht nam de Heer tot Zich mijn vrouw, onze lieve mama, schoonzuster en tante Cirila Anastacia Praxedes Janga op de leeftijd van 45 jaar. Amsterdam: W. Scheer Eelco, Arjen Etten-Leur P. Willemse-Scheer C WUlemse Ineke, Hans 29 oktober 1980 Geerdinkhof 508 1103 RH Amsterdam-z.o. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden op Curacao. De Herdenkingsdienst zal gehouden worden dinsdag 11 november van 19.30-20.00 uur in de Gereformeerde Kerk „De Nieuwe Stad". Gan zenhoef 12, Amsterdam-z.o. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. „Want alzo lief heeft God de wereld gehad dat Hij zijn Enig geboren Zoon gegeven heeft, opdat eenieder die in Hem gelooft, niet verloren ga, maar eeuwig leven hebbe". Johannes 3 16 Met grote verslagenheid delen wij u mede, dat voor ons onbegrijpelijk en geheel onverwacht, van ons is heengegaan onze geliefde man. vader en opa Bernard Fukkink op de leeftijd van 67 jaar. „Gods wegen zijn ondoorgrondelijk, maar Zijn genade is ons genoeg." Doetinchem M. Fukkmk-Muijs Jan. Inge, Bas en Sabine Marja Lisse: Wilma en Wichard 7004 AG Doetinchem, 28 oktober 1980 Lijsterbeslaan 75. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 1 no vember a.s. op de algemene begraafplaats aan de Loolaan te Doetinchem. Vooraf zal er een rouwdienst gehouden worden in de Geref. Kerk te Doetinchem, aanvang 11.00 uur. Indien u de overledene de laatste eer wilt bewijzen, wordt u verzocht om 10.30 uur aan wezig te zijn. Liever geen bezoek aan huis. Vervolg familieberichten xie pag.8

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14