"Hoe wij een verzekerd bedrag van f47775,- sparen. Als aanvulling op mijn pensioen?5 020-2927! Het ABN Verzekerd Spaarplan. ABN Bank Trouw weet u zaterdags precies te vertellen waar ze nog leerkrachten kunnen gebruiken. Vaste rente,nu 9%. bejaarden verzorger/ster Verzorgingshu "De Diem" speciaal voor het oudere kunstgebit kleefpasta met geld-terug garantie .DONDERDAG 30 OKTOBER 1980 TROUW/KWARTET P 20 - H 24 - -• r "Over tien jaar ga ik met pensioen. Dat is wel een aardig vooruit zicht, maar als we dan ineens van een kleiner inkomen moeten leven, betekent dat wel een stap terug. Nu onze oudste dochter uit huis is, kunnen we makkelijk f 25% per maand sparen. Dat doen we via het ABN Verzekerd Spaar plan, met een looptijd van tien jaar We zijn dan zéker van die f47775,-Want mocht ik binnen die tien jaar komen te overlijden, dan krijgt mijn vrouw dat bedrag meteen uitgekeerd. En voordie zekerheid hoef ik niet eens medisch gekeurd te worden" Het ABN Verzekerd Spaarplan is een nieuwe manier van sparen, gecombineerd met een voordelige verzekering op uw leven. U spaart tussen de f 50,- en f1.000,- per maand gedurende vijf of tien jaar tegen een vaste rente. Daarnaast betaalt u maandelijks een geringe premie. U weet van tevoren het eindbedrag en dat komt er zeker. Want, mocht u voortijdig komen te overlijden, dan wordt het volle eindbedrag direct uitgekeerd. Als bewijsstuk krijgt u bovendien uw overeenkomst met de ABN en een onafhankelijke levensverzekerings maatschappij. Iedereen die aan het eind van de door hem gekozen looptijd niet ouder zal zijn dan 65 jaar kan meedoen. En keuren hoeft niet Een eenvoudige gezondheidsverklaring is voldoende. De rente, nu 9%, ligt vast voor de gehele looptijd. Dus ook over de bedragen die u in de toekomst nog inlegt, garanderen wij die rente van 9%. Wijzigingen voorbehouden. De volledige voorwaarden ztpi op elk ABN-kantoor ter inzage Het ABN-kantoor in uw omgeving kan u alle inlichtingen gevet «i Bovendien kunt u 's avonds tot 21.00 uur bellen Dan bent uzeker van het eindbedrag. CDl irtftfl Smurt u mij vrijblijvend de folder vAJllJJUll ABN Verzekerd Spaarplan. Naam: Straat: fbstcode/Plaats: In ongefrankeerde envelop zenden aan: ABN Bank, Afd. LD. 50, Antwoordnummer 1555,1000 PA Amsterdam. I Onze herfst en winter kunnen geducht uit pakken. Maar met een sportieve, komfortabele coat bent u op alles voor bereid. En zon coat is helemaal af als hij gemaakt is van zuiver scheerwol. Dat geeft 'm zijn perfekte aanzien. Dat geeft 'm zijn onontbeerlijke warmte. Coats van klasse. Coats met het Wolmerk. Nü bij Kreymborg. Links: Sportieve coat. Half gevoerd met ruit. Grijs of bruin. 425 Midden: Robuuste coat met tricot kraag. Doorgestikte voenng. Bruin-beige gemêleerd. 225 Rechts Coat van bouclé. Beige, lichtgrijs, donker grijs of bruin- melange. 295, In ons jong verzorgingsteam is plaats een gediplomeerde Zij/hij zal in teamverband werkzaam a de afdelingen De Diem telt 6 atdelmge waar in totaal 125 bejaarden verzorgd worden Gezien de leeftijdsopbouw van de gi het gewenst, dat onze medewerker/: een leeftijd heeft tussen 20 en 35 ji Voor de nachtdienst is een aparte reg getroffen, hij/zij zal daarin geen gereg dienst behoeven te vervullen Geboden wordt een prettige werksfea salaris en overige voorwaarden volgei CAO-bejaardentehuizen Met Diemen bestaan goede bus- en ti verbindingen. Ons tehuis ligt vlakbij het station. Sollicitaties schriftelijk of telefonisch 990256 aan het hoofd verzorging: Me£. Kiertina Middeljans Oud Diemerlaan 110. Postbus 16. 1110 AA Diemen Cafoa hc't nu. naast rijn nor male kleefpasta ook een spe pasta voor het oudere kunstgebit. Bij veel gebitten ont namelijk op den duur ernstige ruimteproblemen. Tand en kaakbeen rijn dan rodanig geslonken dat re geen aa ting meer hebben op het gebit. Veel te weinig tenm Normale kleefpasta helpt dan niet meer, want die is besl voor een goed. althans redelijk sluitend gebit. Nu moet* echter grotere holten worden opgevuld En dat kan a maar met Olox speciaal voor het oudere kunstgebit. ..speciaalheeft een bijronder uitgekiei.de samenstelling wordt niet aangetast door vocht. Sterker nog, speeksel b dert de werking. En Calox „speciaal kan net ro dik wo aangebracht als nodig is. Elk gebit blijft gegarandeerd ritten. Proberen? Cl kunt ronder risiko de proef op de nemen. Cl krijgt uw geld terug als u niet tevreden bent garantie treft u ook aan op het doosje, dus. Haal ro r. 15 Calox speciaal voor het oudere kunstgebit bi| uw droqi r apotheker

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 24