Vx&cH Vul deze bon in om ui huis te verkopen. en ik wil 'n pak met 2 pantalons Vakmanschap is Meesterschap Speels geschakelde eengezinswoningen met allure. nv Bouwfonds Of uw boot,uwbandre- in kontakt met 1,2 miljoen corder.uwantiek.uwbrommer, koopkrachtige lezers in heel uw auto, uw caravan, of wat dan ook. Een MINI ad vertentie brengt u Nederland Daaronder bijna de helft van alle Amsterdammers. ADVERTENTIES Schrijf hier uw tekst. Ik ben ik KOSTUUM* KOMBIKATIE, DANKZIJ 2 PANTALONS. Je kiest deze schitterende 3-delige kombinatie. Vlot gelynd kostuum van Zuiver Scheerwol.^ Extra pantalon van effen polyester/wol. Daarmee is variatie mogelijk. Bovendien is driedelig voordeliger C4A PRIJS Ede, Veldhuizen Dit is een pracht kans om binnenkort eigenaar te zijn van een van de 70 riante woningen in plan Veldhuizen-B. Ze hebben alle een berging en 48 ervan hebben bovendien een garage. De woningen zijn centraal verwarmd en degelijk geïsoleerd. Heeft u al een eigen woning? Dan hebben we nog een interessant aanbod. Lees maar! Indeling Verlaagd zit/woongedeelte en een eetkamer met open keuken. Er zijn 6 typen woningen, o.a. ook met een loggia of met een aparte aanbouw. De verdieping telt 3 slaapkamers en een badkamer met ligbad en douche. Vanaf de verdieping leidt een vaste trap naar een ruime zolder. Echte Bouwfonds-woningen, die met veel zorg worden gebouwd en afgewerkt, van binnen en van buiten. De eerste woningen uit dit plan zijn voor bewoning gereed. Met de gebruikelijke schriftelijke Bouwfonds-garantie natuurlijk. Prijzen Prijzen vanaf 210.000,— vrij op naam. Bouwfonds doet u een aanbod Wanneer u besluit een nieuwe geschakelde Bouwfonds woning te kopen, hoeft u zich geen zorgen meer te maken over de verkoop van uw huidige woning. Want wij garanderen u, dat u na een overeengekomen periodé 95% van de getaxeerde verkoopprijs (v.o.v.-waarde) voor uw huis ontvangt. Als redelijke voorwaarde hierbij geldt, dat de verkoopprijs van uw inruilwoning niet meer bedraagt dan 80% van de prijs van uw nieuwe Bouwfonds huis. Voor de financiering van de woning heeft Bouwfonds een annuïteitenhypotheek, waarop uiteenlopende varianten bestaan. Een belangrijk voordeel van de Bouwfonds-financiering is, dat u nooit voor dubbele lasten komt te staan. Bent U geïnteresseerd? Neem dan direct contact op met het Bouwfonds-infocentrum in Amersfoort, Regentesselaan 34, telefoon (033) 3 04 70, of bezoek onze Bouwfonds-wooninfo Markiezenhof 42, in Ede telefoon (08380) 1 94 06 op dinsdag en donderdag van 14.00-21.00 uur en zaterdag van 11.00-15.00 uur. Daar geven zij u alle gewenste informatie en/of documentatie over de woningen in Ede, maar ook over de financierings mogelijkheden. Nederlandse Gemeenten Brieveh waarbij ons antwoordnummer gebruikt wordt.hebben gemiddeld 3 dagen nodig om ons te bereiken. Wilt u bij het vaststellen van de plaatsingsdatum van uw advertentie hiermee rekening houden. In open envelop zonder postzegel opsturen aan: MINI-ad vertenties. Antwoordno. 2470.1000 PA Amsterdam. O üc <v re C re 1 letter per hokje Cijfers, leestekens en woordtussenruimten tellen voor 1 letter Minstens 3 regels beschrijven. Voor brieven onder no. f 4,50 extra. Prijs per plaatsing (excl.4% BTW) l 2 3 21,12 4 28,16 5 35,20 6 42,24 7 49,28 8 56,32 9 63,36 10 70,40 Plaatsingsdatum(s)_ Naam Adres Plaats Telefoon Handtekening

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 22