AARDBEIENDRINK DE NIEUWSTE TJOL TJOLK IS LEKKEROVERAL EN ALTUD! FAMILIEBERICHTEN Bananendrink Aardbeiendrink Amsterdam(O) M.A.V.O.-Oostschool Hervormde Gemeen LERAAR/LERARj DONDEROAG 16 OKTOBER 1980 TROUW/KWARTET PRsl Kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-562 6270. na 17 00 uur 562 2898 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur 1880 - 1980 Goede morgen meneer Berends Hartelijk gefeliciteerd met uw 100ste ver jaardag. Ada en Daan Riemens Vollenhove Corné Verduyn Marian Hoogland willen gaan trouwen vrijdag 17 oktober om 14.15 uur in de hulpsecretarie. Nieuwendammerdijk 327 Am sterdam Noord. Kerkelijke inzegening: 19 oktober 10.00 uur in de Gereformeerde kerk. West-Terschelling. Gelegenheid tot feliciteren: 17 oktober vanaf 20.00 uur in huize Antonius. Kamperfoelieweg 207, Am sterdam Noord en 18 oktober vanaf 20.00 uur in de Richel. Hoofdweg, West-Terschelling. Hoofdweg 10 •8881 HA West Terschelling Den Helderstraat 58 1024 GB Amsterdam Toekomstig adres: Formerum 107 8894 KD Terschelling 1930 1980 Deuteronomium 33 27a Onze ouders en grootouders J. *t Hart K. 't Hart-van Werven hopen op 29 oktober 50 jaar getrouwd te zijn. Allen die hen daarmee willen feliciteren zijn van harte welkom op 29 oktober tussen 4 uur en half zes in het Julianarestaurant. Amsterdamschestraatweg 464. Utrecht. Kinderen en kleinkinderen Korfoedreef 3 3562 SB Utrecht Op 28 oktober a.s. hopen wij met onze lieve ouders en grootouders W. den Draak en B. den Draak-Renzen dankbaar en blij de dag te gedenken, waarop zij zestig jaar geleden trouwden. Ter gelegenheid hiervan zullen zij u gaarne ontvan gen op vrijdag 24 oktober a.s. van 16.30 tot 18.00 uur in „de Wildhoef'. Evert Wytemaweg 5. 's-Gravenha ge Waddinxveen Jan den Draak Leny den Draak-Kuyvenhoven Christien, Evelien en Kim Upper Hutt (N.Z.): Bep van der Leek-den Draak Cor van der Leek Michael en Bridget 's-Gravenhage, Uitzicht kamer 432. Daal en Bergselaan 52 IN PLAATS VAN KAARTEN Langs deze weg willen wij iedereen heel hartelijk bedanken voor de belangstelling, kaarten, geschen ken, bloemen, enz. die wij bij ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen. U hebt het feest voor ons en onze kinderen tot een onvergetelijke dag gemaakt Fam. A. Linde, Espel Heden werd na een langdurige ziekte nog vrij onverwacht van ons weggenomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en over grootvader Jacob van Reenen eerder weduwnaar van Johanna Lefering op de leeftijd van 88 jaar Amsterdam: M. G. E. van Reenen-ten Broecke H. van Reenen Ni j verdal: A. Germans-van Reenen H. Germans Klein- en achterkleinkinderen Amsterdam-Osdorp, 15 oktober 1980 Meer en Vaart 143 Liever geen bezoek aan huis en gëen bloemen De teraardebestelling zal plaatshebben zater dag 18 oktober a.s. tegen 11.00 uur op de begraafplaats Zorgvlied. Amsteldijk 273 te Amsterdam. Gelegenheid tot condoleren na afloop in de ontvangkamer van Zorgvlied. Enige en algemene kennisgeving De Heere nam van mij weg mijn lieve man Lubbertus Veltkamp eerder getrouwd geweest met Johanna Gijsberta Voskuil op de leeftijd van 81 jaar. Hij geloofde de vergeving der zonden, de wederopstanding van het lichaam en een eeu wig leven. J. P. Veltkamp-Marra 15 oktober 1980 Kastanjelaan 13, 8051 NJ Hattem. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden zqterdag 18 oktober om 11.15 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats te Hattem. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Degenen, die de begrafenis willen bijwonen, worden verzocht'uiterlijk om 11.00 uur in de aula aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in de aula na af loop van de begrafenis. Na een liefdevolte verpleging in „De Mathenes- ser Boogerd" en daarna in „De Rustenburg" te Rotterdam heeft de Here van ons weggenomen mijn lieve man, onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader, broer, zwager en oom Jan Snoep echtgenoot van Adriana Vooys sinds 1960 weduwnaar van Maria Geertruida Meeuse op de leeftijd van ruim 89 jaar Vooral de laatste jaren zijn heel moei lijk voor hem geweest, maar nu is hij Thuis". A. Snoep-Vooys Dordrecht: P. Snoep Delft: P C. Volker P. C. J. Volker-Meeuse Brielle: J. Snoep M. Snoep-Jonkman Heemstede: M. Snoep A. J. Snoep-Mook Alexandria, U.S.A.: A. Marquand-Snoep Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Rotterdam. 15 oktober 1980. „De Mathenesser Boogerd", Franselaan 110. Op verzoek van de overledene, geen bloemen en geen toespraken. Op zaterdag 18 oktober 1980 om 9.30 uur is er een korte rouwdienst in de rouwkamer van „De Rustenburg" Mathenesserlaan 500 te Rot terdam, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats „Crooswijk", Kerkhoflaan 1 om circa 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst in „De Rustenburg". Te Rotterdam overleed op 89-jarige leeftijd onze oud-redacteur, de heer J. Snoep Vooral de oudere collega's zullen hem in hun herinnering houden als een goede en bekwame bedrijfsgenoot, die in zijn 43-jarige journalis tieke carrière het Zondagsblad van de Kwar tetbladen redigeerde en daarnaast een vaste vraagbaak voor alle redacteuren was. Directie en hoofdredactie Trouw/Kwartet b.v. Amsterdam, 15 oktober 1980. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van de heer H. van 't Hul Sedert 13 mei 1969 heeft hij als voorzitter van de Raad van Toezicht met grote toewijding zich ingezet voor de Rabobank Koudum. Zijn opgeruimd karakter zal ons altijd bij blijven. Wij wensen zijn vrouw en kinderen Gods troost en sterkte toe in dit zware verlies. Bestuur, Raad van Toezicht. Directie en Personeel. Koudum, 15 oktober 1980. „Vaste Hots van mijn behoud". Voor ons nog onverwacht ging van ons heen onze lieve moeder, grootmoeder en overgroot moeder Jannetje van der Meer-Waardenburg weduwe van Arjen vpn der Meer. Moeder mocht 78 jaar worden. Hoogerheide: J. van der Meer A. van der Meer-de Wit Surhuizum: J. van der Meer M. J. van der Meer-Kaaijk Klundert: G. van der Meer J. S. van der Meer-Kuntz Voorschoten: A. van der Meer H. C. van der Meer-Lutmers kleinkinderen en achterkleinkinderen. Leidschendam. 14 oktober 1980. Correspondentie-adres: Mulderlaan 9, Voorschoten. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden zaterdag 18 oktober om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats „Rosenburgh", Ro- senburgherlaan A te Voorschoten, waarna de begrafenis zal plaatshebben. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden heeft de Here voor ons nog onverwacht vanuit ons midden weggenomen mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve moeder en schoon moeder, zuster, schoonzuster en tante Hendrina Johanna Adriana Burg-Maatje op de leeftijd van 78 jaar. J. F. J. Burg Calif ornië: A. van den Berg-Burg H. van den Berg en verdere familie 14 oktober 1980 Torenlaan 13. Corresp.adres E. M. Maatje. Delftweg 85, 3403 CE Rotterdam. Aan huis geen bezoek Geen bloemen. De crematie zal plaatsvinden zaterdag 18 okto ber om circa 11.45 uur in het crematorium „Hofwijk", Delftweg 230 te Rotterdam-Over- schie. Vertrek vanaf Delftweg 85 omstreeks 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de aula van het crematorium. Vandaag draait het grote nieuws om een klein pakje Ijolk Aardbeiendrink. Frisse melk met aardbeiensap. Nu zijn er dus drie smaken Ijolk. WEIk pakje voorzien van een eigen rietje. A Da's wel zo handig! Ja, EN n k In vol vertrouwen in haar Heer en Heiland is heden van ons weggenomen onze lieve moeder en grootmoeder Catharina Willemina Heijtlager weduwe van John Lodewijk de Vries op de leeftijd van 88 jaar Warschau: J L. de Vries J. A. de Vries-Hos kins C W de Vries Amsterdam: H. de Vries G. de Vries-Eisses Rheden: C W de Vries en kleinkinderen Amsterdam. 15 oktober 1980 Huize „De Kimme", Beemsterstraat 546 Correspondentie-adres: Pieter Calandlaan 52 1065 KP Amsterdam Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek zaterdag middag van 3.30-4.30 uur in het Uitvaartcen trum Amsterdam Noord, Bezaanjachtplein 51 te Amsterdam-noord, bereikbaar met bus 34 vanaf Centraal Station en met bus 36 vanaf Hoofddorpplein of Muiderpoort Station. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 20 oktober om 11 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan te Amsterdam Vertrek van Bezaanjachtplein 51 ongeveer 10 uur. Enige en algemene kennisgeving Met grote droefheid geven wij kennis van het onverwachte overlijden van onze dierbare broer, behuwd broer en oom, de Zeereerwaar de Heer Hein Steur Emeritus-pastoor van de parochie van de H. Bonifatius te Zaandam, van waaruit hij ook meerdere jaren het Dekenaat Zaandam be stuurde Op de leeftijd van 69 jaar, in het 46ste jaar van zijn priésterschap. Bescheiden, eenvoudig met een warm hart voor ieder mens die hem nodig had heeft hij zich als een trouwe dienaar van zijn Heer ingezet. Moge God deze trouw belonen. Fam. Steur We zullen voor hem bidden en afscheid van hem nemen in de H. Eucharistie viering op vrijdagavond 17 oktober a.s. in de parochie kerk van de H. Vincentius a Paulo te Vo- lendam. De H. Eucharistieviering als uitvaart is zater dag 18 oktober a.s. om 10.00 uur in bovenge noemde parochiekerk, waarna de begrafenis zal plaats vinden op het R.K. kerkhof te Vo- lendam. De overledene ligt opgebaard in de parochie kerk, waar vrijdagavond vanaf half zeven en zaterdagmorgen vanaf half tien afscheid geno men kan worden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in Hotel Spaander aan de Haven te Vo- lendam. Correspondentieadres: Dhr. J. Lautenschütz. Postbus 66, 1130 AB Volendam. Na leed en strijd en geduldig lijden ontsliep in volle overgave aan God onze geliefde jongste zuster, schoonzuster en tante Alida Arrndina van Wijck-B«eftink op de leeftijd van 66 jaar Onze Hemelse Vader heeft haar te ruste gelegd tot de opstandingsmorgen. Psalm 121 Jesaja 50 9 Slikkerveer, J. A. F. Beukema-Beeftink Velp, T. A. Beeftink-Hiemstra Drachten. B. Beeftink-Heslinga A. L. Beeftink Velp. H. G. Beeftink Apeldoorn, J. A. Beeftink Ermelo, L. J. Beeftink Wassenaar. G. B. Beeftink J. Th. E. Beeftink-van Baaien neven en nichten Apeldoorn. 15 oktober 1980 Condoleance-adres: Mevrouw J. A. Beeftink, Mercuriuslaan 35-413 Apeldoorn De teraardebestelling zal plaatshebben maan dag 20 oktober om 12.00 uur op de algemene begraafplaats „Heidehof" te Ugchelen. Vooral zal een korte rouwdienst worden ge houden in „Huize Walterbosch". Mercurius laan 35 te Apeldoorn, aanvang 11.00 uur. Wij danken allen die haar met zoveel zorg en liefde verpleegden en haar ondersteunden, metterdaad en met hun gebeden. Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn van de Heer. Rom. 14 8 In vrede is van ons heengegaan onze vader, groot- en overgrootvader. Wolter Jan van den Brink weduwnaar van Anna Koolstra Hij mocht 84 jaar worden Amersfoort: J. van den Brink W. K. S. van den Brink-van Dijk Bilthoven: W. J. van den Brink D. van den Brink-Pos Enkhuizen: J. M. van den Brink P. J. van den Brink-Hoekstra Huizen (N.H.): G. van den Brink M. E. van den Brink-Tom Alphen a.d. Rijn: II. Kranenburg G. Kranen burg-van Donk klein en achterkleinkinderen Ede, 14 oktober 1980 Bejaardencentrum „Het Maanderzand" Correspondentieadres: Marconistraat 57. 3817 TE Amersfoort Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op zaterdag 18 oktober om 10.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats. Asakkerweg te Ede. Aansluitend is de begrafenis om 11.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde aula. Polderweg 7, 1093 KL An tel. 020-651850 Gevraagd, zo spoedig mogelijk VOOR DUITS, 20 lesuren per Van sollicitanten wordt verwacht, inhoud kunnen en willen Christelijk Onderwijs. Sollicitaties bij de directeur S. Frobei\ Wilhelminaplantsoen 27. 1111 CJ Die« tel. 020-906093 of aan het schooladres tel 020-651850 Van ons is heengegaan in de eeuwige rust 2ij op het laatst van haar moeilijk z* naar verlangde, Mevrouw Jacoba van Putten weduwe van M. J. Verstraten geboren 7 mei 1900. Zij was voor ons een voorbeeldige moei een lieve oma. Calgary (Canada) I. A. Verstraten L. M. VerstratenjLeurs 's-Gravenhage: H. Verstraten-de Vries J. v.d. Vegt Voorschoten: C. Jonker-Verstraten G. Jonker J. Baerselman-Verstraten F. H. Baerselman Klein- en achterkleinkindere 's-Gravenhage. .14 oktober 1980 Heilostraat 450 Postcode 2547 LB Correspondentie-adres: Baron van Ghentlaan 3 2253 TK Voorsd De overledene is opgebaard in het trum Sorghvliet, Groot Hertoginnelaan I Gravenhage. Gelegenheid tot afscheidt! donderdag van 14-14.45 en vrijdag van uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden dag 18 oktober te 10.30 uur. op de bd plaats Nieuw Eykenduynen, Kampert straat 2A te 's-Gravenhage Na de teraardebestelling gelegenheid tot doleren in de ontvangkamer van de bd plaats. Dankbetuiging Voor de vele hartelijke bewijzen van deelnef betoond na het overlijden van onze lieve oma, zuster en schoonzuster Gees je van Wessel betuigen wij u onze welgemeende dank Namens de familie C Westland Huizen (NH). Wildweg 20

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10