FAMILIEBERICHTEN h ill DINSDAG 14 OKTOBER 1980 TROUW/KWARTET PR 10 -n kunnen van maandag lol en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-562.6270. na 17.00 uur 562.2898 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur 1935 God Alleen De Eer 1980 D.V. 24 oktober a.s. zijn wij 45 Jaar getrouwd. Met onze kinderen en kleinkinderen hopen we dit feeste lijk te gedenken. Als u ons met deze blijde gebeurtenis wil gelukwen sen, nodigen wij u daar hartelijk voor uit op zaterdag 25 oktober 's middags tussen 3.00 en 4.30 uur in de kleine zaal van de Taborkerk, van Goor Hinloopen- straat 24, Purmerend Overwhere. Bruidspaar L. A. Zijp, W. H. Zijp-Brenning Rudolf Garrelsstraat 68, 1443 LJ Purmerend. Verwachtende het koninkrijk van vrede en gerechtigheid is in de nacht van vrijdag op zaterdag plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader en groot vader Dirk van der Kwaak Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw in de leeftijd van 74 jaar Noordwijk: A. A. van der Kwaak- van den Berg Leiderdorp: P. van der Kwaak W. L. van der Kwaak-Stapel Annemieke Jan Willem Bosch en Duin: A. van der Kwaak E. H. van der Kwaak-Thie Stefan Rijswijk: D. van der Kwaak E. G. van der Kwaak-de Vries Dick Wybrand Aline Rolf IJmuiden: H. van der Kwaak J. van der Kwaak-Wyrdeman Dirk Heieen Hans Noordwijk: G. H. van der Kwaak Woerden: M. Visser Noordwijk: A. A. Tieleman-van der Kwaak A. Tieleman Lian Alide Marjo 11 oktober 1980 Goohorstlaan 1 2203 BA Noordwijk De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 15 oktober om 11.45 uur op de algemene begraaf plaats te Leiderdorp, gelegen aan de Hoogma- deseweg. Voorafgaande aan de begrafenis is er om 11.00 uur een dienst van Woord en Gebed in de Dorpskerk, Hoofdstraat 19 te Leiderdorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in gebouw Trefpunt bij de Dorpskerk. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Bestuur en medewerk(st)ers van de Neder landse Christelijke Radio Vereniging hebben met leedwezen kennis genomen van het plotse linge overlijden van de heer D. van der Kwaak Van 1962 tot 1975 penningmeester van de NCRV. Wij denken met grote dankbaarheid terug aan hetgeen hij in deze jaren voor onze vereniging heeft betekend. Moge de Heer zijn vrouw, kinderen en verdere familie de kracht geven, dit plotselinge verlies te dragen. Baarn/Hilversum, 13 oktober 1980 Namens bestuur en medewerk(st)ers: drs Th. D. Jansen, voorzitter. Op 9 oktober 1980 overleed onze lieve vriend Bob von Berg M. C. van der Meer-Nijenhuis Akkie Frank Neerkanne 4 1082 BH Amsterdam De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 15 oktober om 12 uur op de begraafplaats Oud Kralingen, Kralingseweg 340, te Rotterdam. Heden nam God tot Zich, voor ons nog onver wacht onze innig geliefde zuster, schoonzuster en tante Jobje Beukelman weduwe van Comelis Breugem in de ouderdom van 73 jaar. Familie Beukelman Familie Breugem Katwijk aan den Rijn, 12 oktober 1980 Huize De Wilbert, Overrijn 7 Corresp.adres: J. L. van der Hor Goudsesingel 238, 3011 KE Rotterdam. Liever geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkapel van Huize De Wilbert. Gelegenheid tot condo leren aldaar: dinsdagavond van 8.00-9.00 uur, alsmede na afloop van de begrafenis in de kerk te Bergschenhoek. De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer Ds. C. van Andel, zal gehouden worden donderdag 16 oktober in de kerk van de Ned. Herv. Gem. te Bergschenhoek om 1.30 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf vanuit de kerk zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats te Bergschenhoek om circa 2.30 uur. Blijf bij mij Heer, de avond is gekomen. Kom in mijn huis en sluit de deuren dicht: want Gij alleen kunt mij doen veilig wonen, en waar Gij zijt is zelfs de nacht nog licht. In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is van ons heengegaan onze geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder. Roelfina Muller-Faber weduwe van Franciscus Josephus Muller op de leeftijd van 81 jaar. Als kinderen zijn we dankbaar voor alles wat God ons in haar gaf. Haren: K. Muller E. Muller-de Langen Winston-Salem, USA: R. J. Muller J. A. Muller-Vegter Assen: J. van Oostrum-Muller H. J. van Oostrum Driebergen: M. P. Koole-MuUer A. Koole Utrecht: R. Lindner-Muller C. Lindner kleinkinderen en achterkleinkinderen. 11 oktober 1980. Huize Maarwold, Haren. Correspondentie-adres: K. Muller, Perklaan 19, 9752 GN Haren. Een dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op woensdag 15 oktober a.s. om 11 uur in de aula van de begraafplaats Selwerder- hof, Iepenlaan 204 te Groningen. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in de ontvangkamer van de aula. Geen bezoek geen bloemen. De Here nam tot Zich onze lieve zuster, schoonzuster en tante Roelfina Faber weduwe van Franciscus Josephus Muller, op de leeftijd van 81 jaar. Haren (Gr.), 11 oktober 1980 Leeuwarden. Europaplein 10, M. P. Wits-Faber K. Wits Haren (Gr). Nesciolaan 60, H. M. Meyer-Faber Rotterdam, Hans Mulder. Rejoyce in the Lord Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4:3. Thuisgekomen onze lieve en zorgende man en vader Laurenz van de Peppel 64 jaar. Leny van de Peppel van der Mooren Charles en Lia Ab en Ted Ronald en Miriam Herman Joop en Jenny Yvon, Alberty en Martin 12 oktober 1980 Rembrandtkade 55', 3583 TR Utrecht Geen bezoek aan huis Geen toespraken Laurenz is opgebaard in een der aula's van het uitvaartcentrum H. Agterberg aan de Wolter Heukelslaan 50 (bij de Maliebaan). Gelegen heid tot bezoek: woensdagavond van 20.00- 20.30 uur. Donderdag, 16 oktober, zal er om 10.15 uur een dankdienst worden gehouden in de Chr. Geref. kerk, Wittevrouwensingel 31 te Utrecht waar na de begrafenis zal plaatsvinden pl.m. 11.30 uur op de algemene begraafplaats „Dael- wijck" aan de Floridadreef te Utrecht (Over- vecht). Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Met leedwezen namen wij kennis van het over lijden van de heer L. van de Peppel bestuurslid van onze Stichting. Wij denken in dankbaarheid terug aan het werk dat hij voor de bejaarde mens in onze tehuizen heeft willen doen. Wij wensen mevrouw Van de Peppel met haar kinderen Gods vertroostende nabijheid toe in dit verlies. Utrecht, 13 oktober 1980 Namens het bestuur van de Richard Hoogland Stichting: J. A. Kippers, voorzitter A. C. van der Slikke, secretaris. Met verslagenheid geven wij kennis dat uit onze kring is weggenomen mevrouw E. Straub-van den Hoogenband secretaresse van de oudércommissie Haar grote toewijding en inzet voor de ouder commissie van de school zal voor ons altijd een inspirerend voorbeeld blijven. Wij bidden haar familie kracht en sterkte toe voor de komende tijd. Oudercommissie. Bestuur, Personeel en leerlingen van de Christelijke school voor lager- en middelbaar Beroepsonderwijs. Assen, 12 oktober 1980 Venestraat 88. Jezus, Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart. God heeft, tien maanden na het overlijden van onze moeder, thans ook in Zijn heerlijkheid opgenomen onze zorgzame vader en groot vader Willem Blanken oud-hoofd van de Johnn de Graaffschool te Rotterdam Ridder in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 80 jaar. Na een lang en werkzaam leven, verlangde hij naar de rust bij God. Berkel en Rodenrijs: B. A. H. Veeneman-Blanken W. E. Veeneman Nieuwerkerk a/d IJssel: J. Lindhout W. Lindhout-van der Linde W. Th. Vegter-Blanken J. E. Vegter Oirsbeek: Th. Blanken H. Blanken-van Gulik Lopik: W. Blanken H. Blanken-Smid Oostzaan: R. A. Nieuwenhuizen-Blanken L. Nieuwenhuizen en kleinkinderen Capelle a/d IJssel, 11 oktober 1980. Corresp.adres: Westersingel 5, 2651 CM Berkel en Rodenrijs. De dienst van Woord en gebed wordt gehouden D.V. donderdag 16 oktober 1980 om 13.00 uur in de Immanuëlkerk, Freesiastraat 4 te Capelle a/d IJssel, waarna de begrafenis zal plaatsvin den omstreeks 14.45 uur op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334 te Rot terdam. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de kerkdienst in het kerkgebouw. „De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets". Psalm 23 Na een liefdevolle verpleging in het Irene pa viljoen, Boerhaave Ziekenhuis te Harderwijk, heeft de Here na een smartelijk ziekbed tot zich genomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Elizabeth Maria van der Poort op de leeftijd van 82 jaar. Rotterdam: J. H. G. van der Poort-Wissels Rotterdam: J. A. H. van der Poort H. van der Poort-Wissels Rotterdam: C. H. van der Poort-Nijman Ermelo: F. P. van der Poort Neven en nichten Ermelo, 13 oktober 1980 Corr.adres: Postlaantje 36 De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 17 oktober om 13.00 uur op de algemene begraaf plaats te Ermelo. Vooraf wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden in het rouwcen- trum. Varenlaan 25 te Ermelo, aanvang 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in bovengenoemd rouwcentrum. Met droefenis geven wij kennis van het overlij den van de heer Jan Rus in leven conciërge van onze Chr. scholengemeenschap „Maarten Luther" te Rotterdam. Wij wensen in het bijzonder zijn vrouw en kinderen Gods troost en bijstand toe. Rotterdam, 13 oktober 1980. Curatorium van de Chr. s.g. „Maarten Luther" ds. J. Kroeze, secretaris. Vereniging voor Chr. Voortgezet Onderwijs te Rotterdam e.o. dr. J. van Helleman, secretaris. Met grote verslagenheid namen we kennis van het plotselinge overlijden van onze conciërge de heer Jan Rus Gedurende 6 jaren heeft hij met toewijding zijn taak op onze school verricht. Op de hem zo eigen sympathieke wijze stond hij steeds voor ieder klaar. Moge zijn vrouw en kinderen in God de steun troost vinden die zij behoeven. Rotterdam, 13 oktober 1980 Personeel en leerlingen van de Chr. scholengemeenschap „Maarten Luther" Na een lang en blij leven in toewijding aan de Heer is overleden Dr. Louise Veldhuis geboren 10 juli 1901. Zij behoorde bij de eersten die zich aansloten bij de internationale Graalbeweging. Velen mocht zij inspireren tot daad-werkelijke inzet voor de medemens, met name in de ontwikke lingslanden. Sinds 1973 werd zij liefdevol verzorgd in huize Bosbeek te Heemstede. In dankbaarheid voor haar persoonlijkheid, Drs. L. H. Veldhuis, Oss De Graalbeweging in Nederland „De Tiltenberg" 2114 AM Vogelenzang 12 oktober 1980. Louise ligt opgebaard in huize Bosbeek. Op 15 oktober wordt om 1930 uur in de kapel van de Tiltenberg een avondwake gehouden. In deze kapel wordt op 16 oktober om 14.30 uur de Eucharistie gevierd, waarna de begrafenis op het eigen kerkhof. Jes. 12: danklied des verlosten „Zie, God is mijn heil, ik vertrouw en vrees niet, want mijn sterkte en mijn psalm is de Here Here, en Hij is mij tot heil geweest." In Jezus ontslapen onze lieve man, vader en grootvader Willem van Mourik geb. 13-11919 overl. 13-10-1980 Oud-burgemeester van de gemeente Ferwerderadeel Ridder in de Orde van Oranje Nassau Veenwouden, Talma-huis Dokkum: K. van Mourik-Wamaar Groningen: Cees en Anneke Canada: Bram en Nathalie Jonathan, Valérie Rotterdam: Sybrick en Koos Leeuwarden: Dineke Drachten: Sjoerd en Aafje Niels Dokkum: Ton en Maaike Groningen: Reinier Onze man en vader is opgebaard in de Sions- berg te Dokkum, waar gelegenheid is om te condoleren op donderdag 16 oktober van 18.00 tot 19.00 uur. De dankdienst zal plaatsvinden op vrijdag 17 oktober in de Geref. kerk te Ferwerd om 14.00 uur met daarop aansluitend de begrafenis. Na de begrafenis is er gelegenheid om te condole ren in d'Antenne te Ferwerd Geen bezoek. Geen bloemen Geen toespraken. Dokkum, 13 oktober 1980 De Meeuwen 18. Na veel lijden heeft God tot Zich genomen in Zijn eeuwige heerlijkheid onze lieve broer, zwager en oom Willem van Mourik echtgenoot van K. Wamaar op de leeftijd van 61 jaar. Psalm 87, vers 3-4 (ber.) Zuidlaren: J. R. van Mourik Ridderkerk: A. H. van Mourik H. Y. van Mourik-de Haan Ten Boer: A. H. Swierenga Harderwijk: T. van Mourik-Brandsma Nijmegen: P. Groendijk-van Mourik Oldebroek: A. van Aken-van Mourik. Utrecht: W. Daleboudt-Van Mourik A. Daleboudt neven en nichten Dokkum, 13 oktober 1980. Hij is niet ingeslapen maar in het licht ontwaakt. In Jezus ontslapen onze lieve zwager Wim van Mourik op de leeftijd van 61 jaar. Amstelveen: P.C. Wamaar-Slootweg Loenen a/d Vecht: J. C. Bootsema-Warnaar Nijkerk: E. Kok-Wamaar A. J. Kok Reeuwijk: J. T. Wamaar M.C. Warnaar-Verburgh Zwammerdam: W. G. Wamaar De dag voordat zij vanuit het ziekenhuis naar huis zou gaan heeft God Zelf thuis gehaald Zijn kind, onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Mintje Vennema sinds 8 juli 1959 weduwe van Hendrikus Hager. Zij bereikte de leeftijd van 77 jaar. Wij vertrouwen dat zij nu de rust heeft gevon den, die zij hier niet meer vond. Oosterhout: C. J. van Beek-Hager J. C. T. van Beek Elburg: N. Hager A. Hager-Mous Bilthoven: H. Hager Lelystad: J. Smit-Hager H. Smit Zoetermeer: G. M. Voskes-Hager A. Voskes San José (Califomië): H. Hager Amsterdam: G. A. Hager klein- en achterkleinkinderen Amsterdam, 10 oktober 1980 Correspondentie-adres: H. Hager, Soestdijkseweg Noord 359. 3723 HB Bilthoven. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek dinsdag avond van 7.30-8.30 uur in het Uitvaartcentrum Amsterdam-Noord, Bezaanjachtplein 51 te Amsterdam-Noord, bereikbaar met bus 34 vanaf Centraal Station en met bus 36 vanaf Hoofddorpplein of Muiderpoort Station. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 15 oktober om 10.30 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan. Vertrek vanuit Huize „De Drecht", Niftrikhof 219, om 9.45 uur. Op verzoek van de overledene geen bloemen. „Die u roept, is getrouw; hij zal het ook doen". 1 Tess. 5 Nog onverwacht is van ons heengegaan opó leeftijd van 71 jaar mijn lieve man, onzedi bare vader en opa Johannes van 't Hul oud-rector Carolus Clusiuscollege, Zwolle Zwolle: A. van 't Hui-van Beek Gorinchem: P. J. Goossens-van 't Hul J. Goossens 't Harde: J. C. Jorritsma-van 't Hul M. Jorritsma Zwolle: D. J. van 't Hul N. van 't Hui-Ho Ermelo: J. J. van 't Hul en kleinkinderen 12 oktober 1980, Heinoseweg 12-1, 8026 PC Zwolle. Geen bloemen. Thuis geen bezoek. De overledene is opgebaard in een der rouw! mers Nieuwe Markt 16. De rouwdienst zal worden gehouden op de derdag 16 oktober a.s. om 14.00 uur in j 7. Emmauskerk van de Herv. gemeente, waart 7, gelegenheid het condoleantieregister te 1 kenen. De begrafenis zal in besloten familie) plaatshebben. Op 12 oktober nam de Here tot Zich geliefde broer, zwager en oom Jacob de Graaf echtgenoot van H. C. de Bruin op de leeftijd van 76 jaar. Uit aller naam: H. de Graaf Vlaardingen, 12 oktober 1980. De Heer is mijn Herder Toch nog onverwacht ging van ons heen vader, schoonvader, grootvader, onze zwager, oom en huisgenoot Hendrik van Brandwijk ridder in de orde van Oranje Nass op de leeftijd van 78 jaar. Namens allen: Truus Wim en Nel Henk en Fia Evert en Nelly kleinkinderen E. Bernard-Barzilay Rotterdam, 11 oktober 1980 Corresp.adres: W. van Brandwijk, Kempenaar 84, 2991 PJ Barendrecht. Geen bloemen Gelegenheid tot bezoek dinsdag van 19.00-ij uur in de rouwkamer Silentium, Mathenes laan 486. De rouwdienst zal gehouden worden 1 dag 15 oktober om 10.30 uur in de Immai kerk, Berlagestraat 96, waarna de bijz^1 om circa 12.15 uur op de Alg. begraafpla Schiedam, Laan van Spieringshoek, zalpj hebben. 7 Gelegenheid tot condoleren in de aula» begraafplaats na afloop van de plecfcT De Immanuelkerk is te bereiken mei (centraal station). y{ In plaats van kaarten i. Heden overleed na een langdurige ziekte on*u geliefde zuster, schoonzuster en tante Johanna Catharina Louisa Lam in de ouderdom van 78 jaar. Vaals: Dr. G. J. Laman M. C. Laman-Bakker Wolfheze: G. G. Laman-Van den Heuvel^ Doesburg: H. W. Laman P. J. Laman-d'Hont Den Haag: G. J. Laman Nijmegen: J. van der Maazen S. M. van der Maazen-Lam Maarssen: N. R. Laman S. I. Laman-Kooijman Apeldoorn: J. A. Laman Amersfoort, 13 oktober 1980. De begrafenis zal plaatshebben op dond« 16 oktober a.s. om 11.30 uur op „Rur Dodenweg, Amersfoort. Gelegenheid tot condoleren in de aula v begraafplaats. Corr.adres: Ceresstraat 6291 XZ, Vaals. Veilig in Jezus' Armen Na een liefdevolle verpleging in „De burg" te Bergschenhoek werd van ons nomen mijn lieve moedige dochter en lieve zuster, schoonzuster en tante Henny Hoogenberg op de leeftijd van 46 jaar. Rotterdam: E. J. B. Hoogenberg-Tobé J. Hoogenberg A Hoogenberg-de Jager Tina Bert Bergschenhoek: H. H. Hoogenberg 3039 LM Rotterdam, 12 oktober 1980 Statensingel 191b oi m oi 1ST Pi Liever geen bezoek geen bloemen stsi De begrafenis zal plaatsvinden donderdi oktober op de algemene begraafplaats „Ci wijk", na aankomst in de kapel om 14.30 Vertrek vanaf Statensingel 191 b om 14.00 ne„ Vervolg op wa rdei

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12