A pnis-/ garantie FAMILIEBERICHTEN Met grote ronde hoek In rondom-echt-leer! fr Wilt U tl stf|lvol-glooiende rug öf zoti moderne hoofdsteun? De prijs blijft; per2+3-zitter in rondom- echt-leer! DINSDAG 14 OKTOBER 1980 TROUW/KWARTET P 8 R 13 -jOIN „Ik ben de opstanding en het leven, wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven" Johannes 1125. Vroeg op de eerste dag der week. heeft de Here, voor ons onverwacht, tot Zich genomen onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en oud-tante Gesina Lubertha Bosch op de leeftijd van 85 jaar. Amsterdam: A. Eisses-Bosch Apeldoorn: A. Bosch Arnhem: A. J. Bosch G. Bosch-Hoekstra neven, nichten achterneven en achternichten Zwolle, 12 oktober 1980 Bejaardencentrum „De Esdoorn", Esdoorn- straat 5. Correspondentieadres: Jekerstraat 42 hs, 1078 MD Amsterdam-zuid. Gelegenheid tot condoleren donderdag 16 ok tober van 11.00-11.20 uur in „De Esdoorn". De begrafenis zal daarna om 12.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats „Bergkloos- ter" te Zwolle. Daaraan voorafgaande zal in genoemd bejaar dencentrum een samenkomst plaatshebben, welke aanvangt om 11.30 uur. Deventer, 9 januari 1927 Enschede, 't Kleyne Vaert, 11 oktober 1980 Tettje Pluim Echtgenote van Rienk Hooijsma „In het huis mijns Vaders zijn vele wo ningen anders zou Ik het u gezegd hebben want Ik ga heen om u plaats te be reiden. Johannes 14:2 Enschede, 't Kleyne Vaert. Rienk Hooijsma Deventer, G. A. K. Pluim J. Pluim-Horst Amsterdam, Johanna Hooijsma West-Berlijn, Peter Winzeler Kring van Dorth, Poppe Hooijsma Rotterdam, Gé Wiltenburg Glanerbrug, Geertje Hooijsma Wekerom, Aukje Hooijsma Glanerbrug, Alexander Hooijsma De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 15 oktober om 13.30 uur in de Geref. Kerk, Schipholstraat 41 te Glanerbrug. Condoleance graag schriftelijk: Dirk Hartogstraat 8, 7534 BX Glanerbrug. Allen die werkzaam zijn in het verpleegtehuis 't Kleyne Vaert te Enschede: hartelijk dank voor jullie inzet en kracht die we mochten ervaren! God heeft na een moedig gedragen lijden thuisgehaald onze broer, zwager en oom Harry Meinen in de leeftijd van 59 jaar. 11 oktober te Musselkanaal. Uit aller naam, P. H. Meinen, Haarlem. Ingegaan in de vreugde van zijn Heer onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Jacobus Jan van Langevelde Sedert 1967 weduwnaar van Dina Bolks in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Vriezen veen, J. Bramer-van Langevelde E. Bramer Nijverdal, J. van Langevelde Z. van Langevelde-Wind Delden, H. J. Morsink-van Langevelde J. G. Mors ink Veendendaal, 4 P. C. van Langevelde Kleinkinderen en achterkleinkinderen Vriezenveen, 13 oktober 1980 Correspondentie-adres: Zuiderkruis 232, Veenendaal. De rouwdienst zal worden gehouden op zater dag 18 oktober a.s. om 2.00 uur in de Gerefor meerde kerk te Vriezenveen, Westeinde 14. Gelegenheid tot condoleren voor de rouw dienst in de Gereformeerde kerk. „Zingt den Here een nieuw lied" Psalm 96 Ingegaan in de vreugde van haar Heer Hendrika Siemons-van Egmond oud 78 jaar weduwe van Harmannus Siemons. Haar leven was een voorbeeld van liefde en trouw. Enschede: R. J. Siemons E. H. Siemons-van Kooten Bilthoven: J. H. Siemons E. G. Siemons-de Kogel Maartensdijk: J. Siemons M. Siemons-Witvliet en kleinkinderen Bilthoven, 13 oktober 1980. Bejaardencentrum „De Koperwiek" Corr. adres: Kometenlaan 40, 3721 JT Bilthoven Moeder ligt opgebaard in het bejaardencen trum „De Koperwiek" Koperwieklaan 3 te Bilthoven. Bezoek op donderdag van 19.00- 20.00 uur. Op vrijdag 17 oktober om 11.00 uur willen wij in de Opstandingskerk le Brandenburgerweg te Bilthoven, in een Dienst van Woord gebed en zang onze dankbaarheid uitspreken. Voorganger zal zijn dr. H. M. Vroom te Bilt hoven. Aansluitend aan de dienst om 11.45 uur, zullen we moeder bij vader begraven op de algemene begraafplaats „Brandenburg", gele gen naast de Opstandingskerk. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de hal van de kerk. Op zondagmorgen heeft de Heer tot Zichg men onze lieve moeder, grootmoeder en c grootmoeder Grietje Blokland-Slob weduwe van Arie Blokland oud 87 jaar. „Dan ga ik op tot Gods altaren tot G mijn God de bron van vreugd." Giessenburg: A. L. Vervelde J. G. Vervelde-Blokland Arnhem: A P. Blokland G. J. Blokland-Bunt Leerdam: F. Brouwer N. Brouwer-Blokland Leerdam: W. A. Blokland A. Blokland-Stuij Almkerk: L. C. P. van de Schee A. van de Schee-Blokland klein- en achterkleinkinderen Leerdam, 12 oktober 1980 „Huis ter Lede", kamer 403 Correspondentieadres: F. Brouwer, Schaikseweg 1A 4143 HC Leerdam. Dienst van Woord en Gebed in de gereforin de kerk te Noordeloos op donderdag ber om 13.30 uur waarna de begrafenis pU vind te Hoornaar. Gelegenheid tot condolt op woensdag 15 oktober van 20.00-21.00 uu „Huis ter Lede" te Leerdam en na afloopi de begrafenisplechtigheid in het Dorpshui Noordeloos. lekker-zocht! Lekker- laog! Lekker-breed! Dat is de stijl van deze luxueuze zitgroep met grote, ronde hoek in rondom-echt-leer. Volle rugkussens en over- bloezende armleggers. Dat zijn de details van deze verrukkelijk-verende, 'n tikkeltje nonchalante zit hoek. Brandy en hot chocolate. Dat zijn de kleuren van dit jonge leer. Zachte, luxueuze bankengroep in rondom- echt-leer met moderne, extra-dikke, ronde hoofd steun. Royale, heerlijk komfortabele zit- en arm- kussens en aparte, stevige lendekussentjes voor extra steun onder in de rug. In kastanje en in het pittige kleurtje roodbruin dat je steeds vaker tegenkomt in het modieuze interieur. Kuipmodel met stijlvol-glooiende rug in rondom-echt-leer, m ooi-of gewerkt met een dekoratieve dubbele stiknaad. In cognac en in sportief roodbruin. Dit is leer voor wie houdt van 'n iets strakkere vorm. Dit is leer voor wie houdt van 'n iets steviger zit. Maar dit leer is er vooral voor wie in grote stijl wil wonen! Mocht u binnen 14 dagen na aankoop van een VanderMeer-meubel ergens anders hetzelfde meubel (onder dezelfde voor waarden betreffende levering en service) voor een lagere prijs kunnen kopen, dan geeft WÊÊ VanderMeer u het prijs- verschil terug. erst naarvanderMeer. Utrecht (nu uitgebreid tot ,Woonwarenhuis' met 12.000 m? nieuws en nieuwtjes): Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Utrecht. Rotterdam: Groothandelsgebouw, Weena 737. Den Haag: Spui hoek Kalvermarkt. Den Haag: Winkelcentrum Waldeck einde Laan van Meerdervoort. Amsterdam: Stadhouderskade 74. Diemen (bij Amsterdam): Rijksweg Amsterdam-'t Gooi, afrit De Sniep. Beverwijk: Rijksweg Haarlem-Alkmaar, Velser-tunnel, afrit Zaandam. Eindhoven: Noord Brabantlaan bi| de Rijksweg Tilburg-Maastricht, afrit vliegveld. Etten-Leur: Rijksweg Breda-Roosendaal. Waalwijk: Tuinstraat 32, aan de weg Waalwijk-Tilburg. Heerlen: Spoorsingel 2. Enschede: Winkelcentrum De Klanderij. Almelo: Oranjestraat 25. Arnhem: Rijksweg Arnhem-Nijmegen, afrit Elden. VanderMeer's Meeneem-MeubelMarkt vindt u in de toonzalen Utrecht, Waalwijk en Den Haag (Winkelcentrum Waldeck).

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10