leid(st)er maatschappelijk werker (m/v) GROEPSMEDEWERK(ST)ER een stafmedewerker (m/v) WERKGEVERS - GEVRAAGD!!! deEgmontshof BEVOEGD LEID(ST)ER FUNKTIONARIS (M/VR) DOCENT(E) MUZIEK medisch maatschappelijk werkende EEN DOCENTE HUISHOUDKUNDE PLANNER (m/v) ZATERDAG 11 OKTOBER 1980 TROUW/KWARTET De afdeling reclassering van het Leger des Hells zoekt op korte termijn voor haar afdeling Haarlem Vereiste opleiding: diploma Sociale Academie, richting M.W. (dagschool dan wel urgentie-opleiding) of diploma H.B.O.-M.W. Cursisten die vergevorderd zijn met één van deze studies kunnen ook reflecteren. Arbeidsvoorwaarden Salaris en rechtspositie volgens rijksregeling. De afdeling reclassering van het Leger des Heils is één van de drie grote reclasseringsinstellingen in Nederland. Er werken op dit moment 131 mensen, waarvan 96 maatschappelijk werkers. De verschillende afdelingsteams zijn gesitueerd in de 19 arrondissementen in Nederland en tellen maximaal 13 medewerkers. Uitgangspunt en doelstelling van het werk liggen voor het Leger des Heils verankerd in het evangelie. Omdat de instelling op grond van haar identiteit in deze niet geparticipeerd heeft in de fusie van de reclasseringsinstellingen wordt van de sollicitanten verwacht dat zij met deze doelstelling kunnen instemmen. Uitvoerige informatie hierover is op aanvraag te verkrijgen. Reclassering wordt bij de instelling gezien als een vorm van maatschappelijk werk die zich erop richt de mens, die met het strafrechtsysteem in aanraking komt, of dreigt te komen, te helpen. Naast het individu-gerichte werk heeft ook het werken aan maatschappelijke structuren, die vaak aanleiding zijn tot crimineel gedrag, de aandacht. Een psychotechnische test maakt onderdeel uit van de sollicitatieprocedure. Inlichtingen bij het regiohoofd de heer G. M. Kramer, tel. 072-114409. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan: de directeur Centraal Bureau Reclassering Leger des Heils Leidseplein 3. 1017 PR Amsterdam tel. 020-262606 HERHAALDE OPROEP IN HET DAGCENTRUM „STATENPLEIN" (uitgaande van de Stichting het Burger Weeshuis van Rotterdam) Is wegens vertrek van de huidige parttime groepsmedewerker een vakatu- re ontstaan. Wij zien nu uit naar een collega (parttime 20 uur per week), met praktische ervaring in het werken met kinderen, die in een problemati sche opvoedingssituatie verkeren. Het dagcentrum omvat een groep van tien kinderen. Vereisten: M.B.O.-inrichtings-verk; Liefst enige bekendheid met Rotterdam en haar creatieve mogelijkheden; 23 jaar en ouder. De werktijden worden in overleg geregeld. Van de vakantie worden drie weken verplicht opgenomen tijdens de schoolvakanties van het gewoon lager onderwijs. Arbeidsvoorwaarden en salariëring volgens C.A.O.-Welzijnswerk. Brieven te richten aan de sollicitatiecommissie dagcentrum „Statenplein", Statenplein 4, 3052 HS Rotterdam. 5 De Stichting voor Kerkelijk Sociale Arbeid der Her vormde Gemeenten te Rotterdam/Diakonaal samen werkingsorgaan zoekt op korte termijn op halt-time basis ten behoeve van de Sektie Sociale Revalidatie. Deze sektie stelt zich ten doel: de recreatie voor en met lichamelijk gehandicapten te organiseren, te stimuleren en te begeleiden. Dit geschiedt onder meer door: a. Het organiseren van vakantiewerken voor lichame lijk gehandicapten. b. Het begeleiden van sociëteiten voor lichamelijk gehandicapten. c. Het stimuleren en zonodig organiseren van andere aktiviteiten, die kunnen bijdragen tot genoemde doelstelling. d. Het onderhouden van kontakten met andere instel lingen voor lichamelijk gehandicapten. e. Bevordering van integratie van lichamelijk gehan dicapten in kerk en samenleving. Opleiding: Sociale Akademie (Sociaal Cultureel werk) of gelijkwaardige opleiding. Kontaktuele eigenschappen en affiniteit met het christelijk geloof worden op prijs gesteld. Aanstelling geschiedt volgens de C.A.O.regeling, die geldt voor de welzijnssektor. Sollicitaties vergezeld van een curriculum vitae richte men binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad aan de Stichting voor Kerkelijke Sociale Arbeid, Wa- lenburgerweg 55, 3039 AD ROTTERDAM, t.a.v. de heer ds J. Visser. Telefonische informatie kan worden verkregen onder nr. 010-666722. Stichting Philadelphia Tehuizen Zuid-Holland Vlietweg 12 2671 NO Naaldwijk tel. 01740-20951. De Stichting Philadelphia Tehuizen Zuid-Holland is een protestants christelijke Stichting die in Zuid-Holland vijf gezinsvervangende tehuizen beheert In het gezinsvervangende tehuis „Tempelhor' te Monster, met 34 geestelijk gehandi capte bewoners ontstaan vakatures in de funktie: Voor deze funktie gaat onze gedachte uit naar iemand die ongeveer 21 jaar is en in het bezit van een diploma: M.B.O.-i.w.; V.S.I.D.-G.V.T.; O.P.MZ-diploma of een gelijkwaardige opleiding. Van de kandidaten verwachten wij een positieve protestants christelijke levensovertui- ging. Informatie over deze funktie wordt u gaarne verstrekt door het hoofd, de heer G. v.d. Kruk. tel. 01749-13511 Salariëring volgens de C.A.O. dagverblijven en tehuizen voor gehandicapten Sollicitatie binnen 14 dagen te zenden aan de Algemeen direkteur van de Stichting, p a. Vlietweg 12. 2671 ND Naaldwijk. Stichting Bejaardenwerk Zuid-Oost Utrecht i.o., gevestigd te Veenendaal en omvattend de gemeenten: Veenen- daal, Scherpenzeel. Woudenberg en Leusden zoekt op korte termijn een t.b.v. het gekoördineerd bejaardenwerk, die in nauwe samenwerking met het bestuur van de stichting, zowel op plaatselijk niveau als in de regio, gestalte moet geven aan de doelstellingen van de stichting. Tot de voornaamste werkzaamheden van de funktionaris behoren: A. Plaatselijke werkzaamheden. het begeleiden van de vrijwillige hulpverleners binnen de stichting het adviseren van de plaatselijke besturen wat betreft opzet en uitvoering van aktiviteiten voor ouderen het voeren van overleg met beroepskrachten en vrijwilligers ter plaatse ten behoeve van een doelmatige hulpverlening B. Algemene werkzaamheden. het mede-ontwikkelen en uitvoeren van deelplannen en jaarpro gramma's het door middel van onderzoek inventariseren en signaleren van knelpunten en leemten binnen het welzijnswerk voor ouderen het ontwikkelen van voorlichtingsprogramma's in samenwerking met de plaatselijke besturen C. Advieskommissie ex art. 6j Wet op de Bejaardenoorden. het verlenen van service en registratie van geadviseerde hulp het bevorderen van hulpverlening n.a.v. uitgebrachte adviezen Gedacht wordt aan een funktionaris (M/Vr) die in staat is zelfstandig te funktioneren en beschikt over ervaring in het welzijnswerk met ouderen. Kandidaten met een HBO-opleiding b.v. Sociale Akademie (Opbouw werk of Soc. Kultureel werk) dan wel een opleiding in gedragsweten schappen worden uitgenodigd op korte termijn, doch uiterlijk binnen veertien dagen, te solliciteren bij de sekrctaris van de stichting: de heer A. van Schaik, Kerkewijk 264, 3904 JL Veenendaal. Geboden wordt een salaris volgens de CAO-Welzijn (Gekoördineerd Bejaardenwerk) en opname in de pensioenregeling van het PGGM. LANDELIJKE PROT.-CHR. STICHTING PHILADELPHIA TEHUIZEN TENUNSPEET In ons gezinsvervangend tehuis NIEUWE SPADE te Nunspeet is binnenkort plaats voor een GEVRAAGD: een positieve werkinstelling, bereidheid om in teamverband te werken, diploma O.P.M., V.S.I.D., Z of M.B.O.-I.W., of de bereidheid één van deze opleidingen te gaan volgen. minimumleeftijd 21 jaar. GEBODEN: salaris en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor gehandicapten. Een positief protestants-christelijke levensovertuiging is noodzakelijk. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoold van het gezinsvervangend tehuis NIEUWE SPADE, de heer G. Achterberg, Piersonstraat 44, 8072 XC Nun speet. telefoon 103412) 1594. Op dinsdag 21 oktober 1980 komt de Commissie water kwaliteitsbeheer provincie Utrecht in openbare vergade ring bijeen in het provincie kantoor Rijnsweerd, Galileï- laan 15 te Utrecht. De verga dering begint om 14.00 uur. De te behandelen stukken kunnen vanaf 15 oktober 1980 worden ingezien bij het se cretariaat van de commissie, Galileïiaan 15 te Utrecht (kamer B3-41). Utrecht, 7 oktober 1980. prof. ir. A.C.J. Koot, voorzitter. B.G. Ronteltap. secretaris. Honeywell International B.V. in likwldatle, gevestigd te Amsterdam. Ten kantore van het Han delsregister te Amsterdam, alsmede ten kantore van de vennootschap p/a Flzeau- straat 2 te Amsterdam, Is ter kennisneming van een le der neergelegd een plan tot uitkering als bedoeld In arti kel 279 boek 2 B.W. De likwidateur. De Stichting TEAR CRAFT importeert hand werk van coöperaties in Bangladesh, India. Nepal, Haïti, Kenia en de Philippijnen. Honderden gezinnen worden op deze manier geholpen aan een inkomen. Wilt u artikelen kopen en daar door werk geven? De najaars 'postorder' krant wordt u gratis toegezonden wan- HILVERSUM COMENIUS COLLEGE CHR. SCHOLENGEMEENSCHAP voor GYMNASIUM, ATHENEUM en HAVO Blsonlaan 1, 1217 GH Hilversum. Tel. 035-15751. Gevraagd zo spoedig mogelijk ter vervan ging wegens ziekte Alleen sollicitanten die uit overtuiging werk zaam willen zijn bij het protestants-christe lijk onderwijs, wordt verzocht te reflecteren. Sollicitaties met opgave van o.a. opleiding, onder- wijservaring, godsdienst en referenties (tel.nrs.) voor 17 oktober te richten aan de rector J. F. Plaisier. Inlichtingen bij de rector van de school tel. 035-15751 school, tel. 035-49768 (privé). Verpleeghuis "De Egmontshor, Frans Halsstraat 1, 3262 HD Oud-Beijerland "De Egmontshof" is een verpleeghuis van de Interkerkelijke Prot. Stichting Verpleeghuizen Hoeksche Waard e.o. Het is gelegen 15 km ten zuiden van Rotterdam en in 1975 in gebruik genomen. De capaciteit bedraagt 186 bedden, waarvan 124 bestemd voor somatisch zieken en 62 voor psychogeriatrische patiënten en tevens de capaciteit voor 10 psycho-geriatrisch en 10 somatische dagbehandelingspatiënten. Er is plaats voor een tweede wegens uitbreiding van de werkzaamheden. Full-time of part-time dienstverband nader overeen te komen. Vereisten: diploma sociale akademie of H.SA. De taak zal ondermeer bestaan uit: het voorbereiden van opnamen; het begeleiden van opgenomen patiënten in samenwerking met andere disciplines; het voorbereiden van en de nacontrole op een ontslag; het onderhouden van kontakten met verzorgingstehuizen, maatschappelijke dienstverlening etc. binnen het werkgebied; het ligt in de bedoeling de functionaris te belasten met de begeleiding van de nog op te richten familieraad. Gezien het karakter van ons huis zoeken wij bij voorkeur iemand met een protestants christelijke levensovertuiging. Voor telefonische inlichtingen en schriftelijke sollicitaties kunt u zich wenden tot de geneesheer-direkteur G.Ph. Hofland of tot de maatschappelijk werkende de heer J.J. Nieuwkerk, tel. 01860-5100. Christelijke 'De Oude Maas' voor L.T.O.-I.T.O.-L.H.N.O.-L.E.A.O. De Ritte 1 Tel. 01880-15839 3201 LE Spljkenli* Herhaalde oproep Wegens zwangerschapverlof per november/te- cember a.s. gevraagd N12 0FN19 12/16 uur De mogelijkheid is aar ./ezig dat de uren zich in later stadium uitbreiden en dat de aanstelling gecontinueerd wordt. Studerenden kunnen eveneens solliciteren. Sollicitanten dienen kerkelijk meelevend te zijn en mee te werken aan de ontwikkeling van het Christelijk onderwijs. Spijkenisse heeft geen woningproblemen, goe- JCj de schoolvoorzieningen en een kwartierverbirv ding met Rotterdam. Brieven met volledige inlichtingen en referentie adressen binnen een week te richten aan de direkteur, de hr L. v. d. Steen, tel. 01885-3174 (prwé) die tevens gaarne inlichtingen verstrekt. "-ug «I PERSCOMBINATIE TRANSPORT B.V. is het transportbedrijf van Perscombinatie NV, uitgeefster van Het Pai Trouw, de Volkskrant en diverse nieuws- en advertentiebladen Op de afdeling Transportvoorbereiding is voor de ontwikkeling en hef bel van een hoofd- en subroutenetwerk een vacature ontstaan voor de fui van Deze medewerker, die rechtstreeks rapporteert aan de Coördinator Trans portvoorbereiding, houdt zich hoofdzakelijk bezig met het opzetten van de benodigde plannings-, bestuurs- en beheersgegevens ten behoeve van een efficiënte managementinformatie. Daarnaast zal hij belast worden met de controle op de uitvoering van hei planningen, het analyseren en signaleren van afwijkingen, het doen van orL voorstellen tot bijsturing, het bewaken van kosten en het up-to-date houden "ee van normen. «I i eds Tevens zal hij meewerken aan het verder ontwikkelen van geautomatiseerde sui systemen en analyses. Voor het goed uitoefenen van deze functie denken wij aan kandidaten mei een opleiding op middelbaar onderwijs niveau, ervaring op het terrein van plannings- en analyse-werkzaamheden; goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift; goede contactuele eigenschappen; kennis of belangstelling voor geautomatiseerde systemen Nadere inlichtingen over deze functie kuni u k"igen bij de heer w Touber. 020-5622381 Uw schri/teli/ke sollicitatie kunt u sturen 'aan Perscombinatie Transport 8 V afdeling Sociale Zaken. Wibautstraat W 1091 GL Ams:- -dam ta heer H Kramer eh< b< lom ion trpi

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 30