f groepsoudste en een groepsleider (mIv) IE 1 praktijkbegeleid(st)ers iïlefujeboldef verpleegkundig docent(e) verpleegkundige als afdelingshoofd m/v verpleegkundigen polikliniek traumatologie DIRECTIESECRETARESSE OF-SECRETARIS ADMINISTRATIEVE KRACHT (M/V) S. Bolhuizen, personeels- organisatieadviesbureau adjunkt leidster-docente CHRISTELIJK SANATORIUM VOORl NEUROSEN EN PSYCHOSEN TE ZEIST Instituut voor Epilepsiebestrijding I HOOFDVAN DEI HUISHOUDING 1 1 DIACONESSENHUIS MEPPEL W Stichting Opleidingscentrum Gezondheidszorg Oost-Groningen 1 hoofd chirurgische afdelingen ZATERDAG 11 OKTOBER 1980 TROUW/KWARTET Hel Haags Centrum voor Onderwijsbegeleiding vraagt: a. een b. een voor het secretariaat Onder leiding van de onder a. genoemde medewerker zal de onder b. genoemde mede worden belast met - het registreren en agenderen van de in- en uitgaande post; - het verzorgen van het directie- archief; - het bijhouden van de agenda van de directeur; - het registreren en distribueren van de bij het bureau ingedien de verzoeken om individuele begeleiding van leerlingen. Voor de onder a. genoemde functie komt daarbij: - het technisch voorbereiden van stafvergaderingen en het notuleren daarvan; - het regelen van afspraken voor de directeur; - het ontvangen van bezoekers voor de directeur. Vereisten zo mogelijk voor beide functies: - diploma Havo of daarmede vergelijkbare opleiding; - diploma machineschrijven en stenografie Nederlands; - goede contactuele eigen schappen; - accuratesse en verantwoorde- Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan een salaris worden geboden. Voor de func tie onder a. genoemd tot maxi maal f 2.530,-, voor die onder b. f 2.394,- plus voor beide een toeslag van f 26,- bruto per maand. Beneden 21 jaar geldt leeftijdsalaris. Verdere promotie mogelijkheden zijn aanwezig. Aanstelling: In tijdelijke dienst met uitzicht op een vast dienstverband als ambtenaar bij de gemeente 's-Gravenhage. De voor het personeel van de gemeente 's-Gravenhage gel dende rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Sollicitaties met vermelding van volledige personalia en even tuele referenties binnen 14 dagen onder H.C.O.-123 te richten aan de heer E Riet bergen, wnd.-directeur van het H.C.O., Willemstraat 40A, 2514 HN 's-Gravenhage. Informatie over de functie kan worden ver kregen bij de heer R. Corporaal, tel. 64 58 10. tst. 133. Een onzer relaties, een kleine ondernemersvereniging te Den Haag, Bezuidenhout, wenst haar secretariaat te versterken. Ten behoeve van deze vereniging zoeken wij op korte termijn contact met een De werkzaamheden kennen de volgende taakaspecten: - steno- en type-aspect - administratief organisatorisch aspect - representatief aspect Wij denken in eerste instantie aan iemand met een HAVO-opleiding Schoevers - terwijl een ervaren praktisch ingestelde kandidate eveneens in aanmerking komt - die tevens - een redelijke talenkennis heeft - zelfstandig w«l en kan werken - graag functioneert in een zeer klein organisatieverband - 22 jaar of ouder is - vergaderingen notuleert en uitwerkt Een prettige werksfeer gaat gepaard met een pakket goede arbeidsvoor waarden, zoals: - uitstekende honorering met uitloopmogelijkheid - 13e maand -- 8% vakantiegeld - 20 vakantiedagen per jaar en andere secundaire voordelen waar wij graag meer over vertellen. Belangstellenden voor deze leuke baan kunnen telefonisch nadere informatie verkrijgen bij of hun schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae en pasfoto zenden aan: Voor de kraamcentra te Utrecht en te IJsselstein zoeken wij een verpleegkundige voor de full-time funktie van: die zich in wil zetten voor de kraamzorg thuis en o a. wil helpen om leerling-kraamverzorgsters op te leiden en te begeleiden in hun praktijkjaar. Na een inwerkperiode werkt Teder staflid geheel zelf standig vanuit een hecht teamverband. Vereist zijn, diploma A of H.B.O.-V. kraamervaring rijbewijs B E Gewenst zijn: kraamspecialisatie ervaring met begeleiden van leerlingen Voor informatie kan men zich wenden tot de stafleden van kraamcentrum te Utrecht, van Hogendorpstraat 24, tel. 030-513613; kraamcentrum te IJsselstein, Kasteellaan 9. tel. 03408-1351. Sollicitaties te richten aan het Bestuur van de Stichting voor Kraamzorg, van de Kruisverenigingen in de provincie Utrecht, Van Hogendorpstraat 24, 3581 KE Utrecht. ■S. Bolhuizen, personeels- <t organisatieadviesbureau. I'osthus 84207, 2508 AE Den Haan. Telefoon 070 - 540021. Het Sanatorium is een open psychiatrisch ziekenhuis met 226 behandelplaatsen, verdeeld over 2 afdelingen voor klinische psychiatrie, 5 afdelingen voor voort gezette klinische psychotherapie en 2 klinische afde lingen voor psycho-geriatrie. Wegens benoeming elders van de huidige functiona ris zoeken wij voor een van de afdelingen voor voort gezette klinische psychotherapie een Gezien de samenstelling van het afdelingsteam gaat de voorkeur uit naar een man. De afdeling: De afdeling omvat 21 plaatsen waar zowel mannelijke als vrouwelijke cliënten worden behandeld vanuit de principes van de therapeutische gemeenschap. Er vindt groepsgerichte behandeling plaats. Het afdelingsteam heeft een multi-disciplinair karakter. Functie-informatie: De dagelijkse leiding en algemene coördinatie van de afdeling in nauwe samenwerking met de vaste teamleden. Begeleiding cliënten vanuit het psychodynamisch model. Begeleiding leerling-verpleegkundigen en stagiaires. Afstemming van het afdelingsgebeuren op de totaliteit van het Sanatorium. Opleiding: Diploma Ziekenverpleging B. danwel HBO-V, aange vuld met HBO-IW of de bereidheid de laatst genoemde opleiding te volgen. Functie-eisen: Ervaring binnen multidisciplinair therapeutisch werkende teams. Leidinggevende en organisatorische kwaliteiten. Leeftijd bij voorkeur vanaf ca. 30 jaar. Rang/salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring vindt inschaling plaats in de rang van eerste verpleegkundige met een maximumsalaris van f 3.050,02 bruto per maand, dan wel eerste verpleegkundige A, met een maximum salaris van f 3.362,79 bruto per maand (exclusief de geldende toeslag van f 28,25 per maand). Bij voltooide HBO-IW is een verdere salarisuitloop mogelijk. Inlichtingen: Te verkrijgen bij Henny Kas, wnd. afdelingshoofd, toestel 321 of 621 Sollicitaties: Kunt U richten aan de Afdeling Personeelszaken, Postbus 20,3700 AA Zeist, onder vermelding van ref. nr. 80-40 op de enveloppe en in de brief. oude arnhemseweg 260,3705 BK Zeist, telefoon 03404-21822 minimaal 20 uur in de week is hierbij mogelijk. Het safaris zal bij een full-time dienst verband, afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal f 2.751,37 bruto per maand bedragen, exclusief de wettelijke toeslag van f 26,— bruto per maand. De CAO-Ziekenhuiswezen is op beide funkties van toepassing. Voor deze funkties achten wij mini maal een afgeronde Z-opleiding vereist. Telefonische inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Harm Schregardus, paviljoenshoofd, of Bert Aldenkamp, paviljoenspedagoog. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken, Achterweg 5, 2103 SW Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 07/KH/TR. -A Meer en Bosch-De Cruquiushoeve Wij lijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening lijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn. Arnhem, Den Haag, Heemstede. Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht Het Instituut voor Epilepsiebestrijding zoekt voor een van haar paviljoens een GROEPSOUDSTE en een GROEPSLEIDER (M/V). Paviljoen Boterbloem, gelegen op "De Cruquiushoeve", heeft verschillen de afdelingen, bewoond door geestelijk gehandicapten met epilepsie. Voor één van deze afdelingen, die is samengesteld uit 12 jonge mannen, zoeken wij een groepsoudste. Het salaris voor deze funktie is, afhan kelijk van leeftijd en ervaring, maxi maal f 2.900,15 bruto per maand, exclusief de wettelijke toeslag van f 26,— per maand. Op een afdeling met een gemengde bevolking is ruimte voor een groeps leider/ster. Een part-time dienstverband voor Het Diaconessenhuis Meppel is een mo- dern streekziekenhuis met een capaciteit van 340 bedden en een personeelsbestand van ruim 600 medewerkers. Bij de civiele dienst zoeken wij een M Functie informatie: Als leidinggevende aan een team van 60 y£:j personeelsleden belast met - De taakstelling van het personeelsres- :j:y:: taurant en de beddencentrale. - de coördinatie en inzet van de schoon- maakdienst t b v het ziekenhuis en de ji&y :y: woonflats van het inwonend personeel Functie eisen: ::£y Onze gedachten gaan uit naar iemand met yjix j een opleiding H V l of M B O -C.D.. die ongeveer 30 jaar oud is. Naast enige jaren ervaring, bij voorkeur in :y: een ziekenhuis, moet hij/zij de cursus Ho- ■i* ger kader schoonmaak gebouwen hebben gevolgd y| Voor nadere informaties kan contact wor- den opgenomen mot het hoofd civiele dienst, de heer H P G M Weerts. tel 8 05220-71122. toestel 1106 :y: Schriftelijke sollicitaties moeten worden "gericht aan he. onessenhuis Meppel y:;:-: t a v het hoofd van de afdeling perso- :j:-: neelszaken. Hoogeveenseweg 38. 7943 KA :y: Meppel :j:>y De Merwebolder is een medisch-pedagogisch instituut op interlevensbeschouwelijke grondslag voor 485 geestelijk en meervoudig gehandicapten. Op korte termijn hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor De medewerk(st)ers die wij zoeken hebben tot taak: in overleg en samenwerking met het hoofd opleiding in de paviljoenen en andere diensten praktijkbegeleiding te bieden aan leerling Z.-verpleegkundigen. De voorkeur gaat uit naar kandidaten: - die enige jaren als Z.- en/of A-verpleegkundige ervaring hebben; - die interesse en bij voorkeur ervaring hebben in het begeleiden van leerlingen. Een voortgezette opleiding strekt tot aanbeveling. Een psychologisch onderzoek kan tot de selektieprocedure behoren. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij de heer J.M.M. de Keizer, hoofd opleiding. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. j.w. wehrmeijerstichting zuid-holland Postbus 121, 3360 AC Sliedrecht tel. 01840-15166 Op de polikliniek traumatologie van het Wilhelmina Gasthuis, Eerste Helmersstraat 104, worden gevraagd: VERPLEEGKUNDIGEN voor de volle werktijd en voor de vaste wacht. De afdeling is dag en nacht geopend voor de opvang en behandeling van ongevalspatiënten. Ook de nabehandeling vindt in deze polikliniek plaats. Een nieuw Academisch Medisch Centrum, waar heen binnen enkele jaren het AZUA gefaseerd zal worden overgebracht, is in aanbouw in de Bullewijkerpolder aan de zuidoostrand van Amsterdam. Op functionarissen van het ziekenhuis zijn de rechtspositieregelingen voor ambtenaren van de Gemeente Amsterdam van toepassing. Inlichtingen worden verstrekt door mevrouw M. Duurtsema, Personeelsdienst, telefoon (020) 5 78 31 95. Schriftelijke sollicitaties met links bovenaan no V 7306 kunnen ongefrankeerd worden gezonden aan het hoofd van de Personeelsdienst van het ACADEMISCH ZIEKENHUIS BIJ DE UNIVERSITEIT VAN AMSTERDAM WILHELMINA GASTHUIS EN BINNENGASTHUIS Antwoordnummer 8148, 1000 RX Amsterdam. WINSCHOTEN Het centrum verzorgt de opleiding tot het diploma verpleegkundige A en Ziekenverzorgen de van drie ziekenhuizen en zes verpleeghuizen in de regio. Ter versterking van ons huidige docententeam vragen wij een voor de opleiding diploma verpleegkundige A. Het behoort tot de taak van de docent(e) dat hij/zij praktisch en theoretische lessen verzorgt; leerlingen begeleidt tijdens hun stageperiode; meewerkt aan een stuk organisatie van de opleiding; kan werken in teamverband; bereid is mee te werken aan onderwijsvernieuwingen Gedacht wordt aan een full-time kracht, in het bezit van het diploma B en A of B en docentenopleiding. Ervaring strekt tot aanbeveling. Huisvestingsmogelijkheden zijn aanwezig. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan mevrouw G. van Dijk. direktrice van het Opleidingscen trum, Burg Schönfeldsingel 57, 9671 CG Winschoten. Voor inlichtingen kunt u mevrouw Van Dijk bereiken onder telefoonnummer 05970-14702. Per 1 januari 1981 komt de funktie vakant van Het Diaconessenhuis Breda omvat een algemeen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegte huis met 137 bedden. De identiteit is protestant christelijk. Het hoofd heeft de dagelijkse leiding over een afdeling met 54 bedden en is supervisor overr de chirurgische klasse-afdeling met 25 bedden. Het hoofd is rechtstreeks verantwoording verschuldigd aan de direktie. Van de nieuw aan te stellen funktionaris wordt verwacht dat hij/zij ruime ervaring heeft in een leidinggevende funktie en een goed organisatorisch inzicht heeft. Het diploma A-ziekenverpleging en de kaderopleiding gezondheidszorg zijn als minimale opleidingseisen gesteld. Ren psycho-technisch onderzóek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Honorering geschiedt in de rang van hoofdverpleegkundige-A. Verzoeken om inlichtingen en/of sollicitaties te richten aan de direktie, Langendijk 75. 4819 EV Breda, onder vermelding van kodenummer TR 039 op de enveloppe.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 24