refaja Een HBOer betekent wat bij de Amro I) amro bank INITIATIEF VERTROUWEN Oostergo M bedrijven hoofd werkplaatsen de rijksoverheid vraagt adjunct-directeur algemene zaken (m/v). adjunct-hoofd voorlichting (m/v) medewerk(st)er OOSTERGO BEDRIJVEN SEKRETARIS/DIREKTEUR ZATERDAG 11 OKTOBER 1980 TROUW/KWARTET diakonessenhuis Het Diakoncssenhuis-Rcfaja in Dordrecht, gelegen nabij de rijksweg Rotterdam-Breda, is een modern uitgerust ziekenhuis met een capaciteit van 476 bedden. Het komplex omvat zes verpleegafdelingen, een psychiatrische afdeling, een centrum voorliaemodialyseen thuisdialvse, een polikliniek met traumatologische functie, een klinisch-chcmisch- en isotopenlaboratorium, een verpleegkundige opleiding en een personcelsflat voor 190 intern gehuisveste leerlingverpleegkundigen. De medische staf bestaat uit plm. 50 specialisten. Het ziekenhuis heeft 800 medewer kers in dienst. Het bestuur van de Vereniging voor Protestants-Christelijke Ziekenverpleging voor Dordrecht en omstreken zoekt ter completering van het directieteam van het ziekenhuis een In overleg met de huidige twee directieleden, de medisch directeur die in het bijzonder de zaken behar tigt, die meer rechtstreeks de patiën tenzorg betreffen en de bedrijfs directeur, zal hij/zij een eigen aan dachtsgebied toegewezen krijgen. Daarbij wordt gedacht aan de behartiging van externe zaken, de voorbereiding en uitvoering van be stuursbesluiten en de planmatige aspecten. Er wordt binnen een teamver band een initiërend optreden ten aanzien van beleidsvorming en uit voering verwacht. De kandidaten dienen te be schikken over een opleiding op academisch niveau, richting bestuurlijke wetenschappen of juridische dan wel sociologische studie, algemene bedrijfservaring en maatschappelijke belangstelling, managementcapaciteiten en eigenschappen om de Vereniging c.q. het huis naar buiten te kunnen vertegenwoordigen. Ervaring in de gezondheidszorg strekt tot aanbeveling. Bij gebleken geschiktheid kan over enige jaren een benoeming tot directeur algemene zaken volgen. Gezien het Protestants-Chris telijk karakter van ons huis dient de kandidaat kerkelijk meelevend te zijn. Leeftijd bij voorkeur 30-40jaar. Een psychologisch onderzoek kan een onderdeel van de selectie procedure uitmaken. Salariëring geschiedt naar ge lang leeftijd en ervaring volgens de inpassingstabel van de N.Z.R. in de schalen 61 tot en met 72. De P.G.G.M.-pensioenregeling is van toepassing. Inlichtingen worden gaame ver strekt door de medisch directeur D. J. van Leeuwen, telefoon 078- 182222. Sollicitaties te richten aan het bestuur van de Vereniging, La.v. de secretaris de heer H. B. J. Veerbeek, Van der Steenhovenplein 1, 3317 NM Dordrecht Na een interessante opleidings-en oriëntatieperiode komt een HBO'er bij de Amro op een niveau waarbij het gaat om initiatief en vertrouwen. Als directeur van een kantoor in het land. als lid van een management team op het districtskantoor of in een gespecialiseerde staffunctie. Tijdens de opleiding wordt naast de ontwikkeling van de sociale vaardig heid, uitgebreid aandacht besteed aan kennis van het bankvak en aan de moderne bedrijfskunde in 't algemeen. De opleiding wordt afgewisseld met stages in het binnenlands kantorennet, waardoor ook gelegenheid bestaat te ervaren welke functiesfeer het meest aanspreekt. De opleiding van de Amro geldt als grondig en allround en wordt ook buiten de bank zo beschouwd Tal van maatschappelijke ontwikkelingen maken de uitvoering van de sociale verzekeringen tot een steeds dynamischer werkterrein. Daarnaast staat ook binnen onze organisatie de tijd niet stil. Hoge eisen worden gesteld aan deskundige inbreng van (de medewerkers van) onze afdeling voorlichting. Wij zoeken in dat verband een De organisatie: Het Gemeenschappelijk Administratiekantoor draagt zorg voor de uitvoering van de ziektewet, de werkloos heidswet en de wetten op de arbeidsongeschiktheids verzekering ten behoeve van 16 bedrijfsverenigingen. Bovendien verzorgt het GAK de administratie voor de Gemeenschappelijke Medische Dienst (GMD), een twintigtal bedrijfspensioenfondsen en een aantal andere instellingen met een sociaal karakter. Aan de uitvoering van deze omvangrijke en veelzijdige taken werken ruim 10.000 medewerkers, verdeeld over het hoofdkantoor te Amsterdam en de 27 over het land verspreide districtskantoren. Ter ondersteuning van die taken zijn in- en externe voorlichting en public-relations noodzakelijk. De afdeling voorlichting, die 13 medewerkers telt en rechtstreeks onder de hoofddirectie ressorteert, heeft hierbij een centrale taak. De functie: Het adjunct-hoofd voorlichting zal mede belast worden met de dagelijkse leiding van de afdeling, die verdeeld is in 3 sectoren, te weten: voorlichting en public-relations, bibliotheek en documentatie en de redactie van het bedrijfsblad Open Kaart. Van de functionaris wordt verwacht dat hij zal deelnemen aan diverse overlegsituaties en projecten gericht op voor lichting en public-relations. De functie biedt de moge lijkheid tot een verdere uitbouw van activiteiten op dit terrein. De eisen: Van de sollicitanten verwachten wij grondige kennis van voorlichting en public-relations, alsmede ervaring op het journalistieke vlak. Dat zij stimulerend en richtinggevend bezig kunnen zijn met hun medewer kers. En dat zij belangstelling aan de dag leggen op een breed maatschappelijk terrein, bij voorkeur met enige kennis op het sociaal-politieke vlak en de sociale verzekeringen. Een leeftijd van bij voorkeur niet boven de 45 jaar. Het salaris: Het salaris is afhankelijk van kennis, ervaring en geschiktheid en bedraagt maximaal f 5.653,- bruto per maand, exclusief 8% vakantietoeslag en 6'A einde jaarsuitkering. De secundaire voorzieningen kunnen de toets der kritiek doorstaan. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Interesse? Wilt u meer informatie belt u dan het hoofd van de afdelihg, de heer Glaudé, tel. 020-87 14 80.^ Uw sollicitatie kunt u zenden aan de directeur van de Dienst Personeels zaken, mr. A. van Bentum, Gemeenschappelijk Administratie kantoor, Bos en Lommerplantsoen 1. 1056 AA Amsterdam. Gemeente Heerenveen Op het bureau voorlichting en representatie, deel uitmakende van afdeling IV van de gemeentesecreta rie. is plaats voor een Hij/zij zal samen met de aanwezige voorlichter alle op het bureau voorkomende werkzaamheden moeten verrichten. Taak van het bureau: advisering met betrekking tot voorlichting en infor matieverstrekking; voorlichting aan de bevolking onder meer via een wekelijkse rubriek in een plaatselijk blad; coördinatie en begeleiding van de inspraak; verzorging van de representatie. Vereisten: ontwikkeling minimaal op middelbaar niveau; goede contactuele eigenschappen; beschikking over een vlotte pen; kennis van audio-visuele technieken; ij voorkeur niet ouder dan 30 jaar. kennis van de moderne talen. Verder kan kennis van vergader- en gesprekstechnie ken en enige ervaring in de (overheids)voorlichting een voordeel zijn. Afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 3.512,— per maand, exclusief 26.— toeslag per maand Vakantietoeslag 8%. Nadere Informatie: Voor nadere informatie over de functie kan men contact opnemen met de voorlichtingsambtenaar, de heer J. W. F. H. Goossens, telefoon 05130-41234, privé 05130-24428 Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie vóór 21 oktober 1980 in te zenden aan burgemeester en wethouders van de gemeente Heerenveen. post bus 15000 8440 GA Heerenveen. onder vermelding van vacaturenummer 80/P/46 in de linkerbovenhoek van de enveloppe. r Voor een pas afgestudeerde HEAO'er. zowel mannelijk als vrouwelijk, of HTS'er richting bedrijfskunde, biedt de Amro een entree in een interessant en veelzijdig bedrijf met posities die optimaal bij uw persoonlijkheid passen, een uitstekend perspectief Belangrijk voor uw succes, omdat het daar naast kennis, o m. gaat om initiatief, leiderschap, kritische instelling en team werk. Daarom nu ook geen precieze functie-omschrijving. U zult daaraan zelf vorm kunnen geven. Als u meer wilt weten over uw mogelijkheden bij de Amro dan belt u of schrijft u: de heer Mr P P M Berendsen, afdeling Kaderwerving en Begeleiding. Telefoon 020-283221 Hij zal u gaarne uitnodigen voor een vrijblijvend, informatief bezoek aan de Hoofdbank, of u in contact brengen met een HBO'er bij u in de buurt die al enige tijd de Amro opleiding volgt. Amro Bank Herengracht 467 1017 BS Amsterdam Telefoon 020-283221 Onder deze noemer funktioneert de Dienst Werkvoorziening .Qostergo te Dokkum. waarin zijn ondergebracht: 2 werkplaatsen, een tuinbedrijf, een groenvoorzieningsbedrijf en een Administratief Centrum. Deze dienst voorziet in werkgelegenheid ten behoeve van personen die zijn aangewezen op aangepaste arbeid. Bij de werkplaatsen te Dokkum, waarin ca. 190 personen werkzaam zijn is een vacature ontstaan voor een Deze funktie valt rechtstreeks onder de algemeen directeur en omvat he leidinggeven aan de werkplaatsen in al zijn facetten. Zowel de sociale begeleiding van de werknemers als ook alle technische en commerciële activiteiten van de werkplaatsen behoren tot zijn of haar verantwoorde»jkheidsgebied. Voor een goede uitoefening van deze funktie wordt gevraagd: opleiding H.T.S. W of E. een positieve instelling en belangstelling t.a.v. de werknemers, werkzaam in W.S.W.-verband. bereidheid tot werken in een sfeer van inspraak. goede contactuele eigenschappen. inzicht in administratieve organ, methodieken. organisatorische en leidinggevende capaciteiten en ervaring. commercieel inzicht i.v.m. het plegen van acquisitie. Een aanstelling geschiedt overeenkomstig de rechtspositieregelingen I voor overheidspersoneel. Sal.-grenzen: min. 3.442,-, max. 4.886,- per maand. Oostergo Bedrijven is aangesloten bij het I.Z.A. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot de heer R. 1.1. Spriensma, alg. directeur van de Dienst, tel. 05190-3555. Schriftelijke sollicitaties dient u voor 22 oktober 1980 te richten aan de algemeen directeur van Oostergo Bedrijven, Postbus 110,9100 AC DOKKUM. adjunct-accountants (mnl./vrl.) Ministerie van Economisch» Zakan Accountantsdienst Oe Accountantsdienst is o.m. belast met het instel len van bijzondere onderzoekingen bij bedrijven. Ten behoeve hiervan worden medewerkers ge vraagd die zelfstandig onderzoekingen kunnen uit voeren en daarover rapporteren. Vereist: studie voor registeraccountant gevorderd tot het onderdeel Administratieve Organisatie NIvRA of voltooide universitaire opleiding bedrijfseconomie en beginnend met post-doctorale accountantsstu die. Ook zij die in het bezit zijn van volledig SPD kun nen solliciteren. B.v.k. enige jaren controle-ervaring j Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4497.- per maand. Tegemoetkom^ In studiekosten; faciliteiten bij studieverlof. Sollicitaties inzenden vóór 8 november 1980. Bovengenoemd max. salaris is in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en is exclusief 8% vakantie-uitkering en een toeslag van max. f 28,- per maand. Schriftelijke sollicitatie» onder vermelding van vacaturenummer 0-7529/0156 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013,2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatie brief wordt u door het desbetreffende minister*, de dienst ol instelling toegezonden. De Vereniging Johannes Stichting is sedert 1887 werkzaam in de zwakzinni genzorg. Zij tracht dat te doen „in Christelij ke liefde overeenkomstig Gods Woord" Dt centra „Hooge Burch" te Zwammerdam en „Sterrenberg" te Huis ter Heide gaar van de vereniging uit. Voorbereidingen voor een derde inrichting te Diemen zijn iri gang gezet Daarnaast in oprichting de Stichting Z.Z.O. (Zwakzin nigenzorg in ontwikkeling), die initiatieven in de Derde Wereld steunt. De zaken van het bestuur en voor zovw nodig de begeleiding van de inrichtingen worden behartigd door het Bestuursbureau te Woerden. Het bestuur zoekt wegens ovedijden var de direkteur van het Bestuursbureau die op voet van gelijkheid met de direkteuren van de inrichtingen het bestuur ter zijde staat en waar nodij) vertegenwoordigt. Van belang zijn: geestverwantschap vermogen tot presentatie en represen tatie uitdrukkingsvaardigheid, zowel schrift* lijk als mondeling juridisch gevoel goede bekendheid met modem adn* nistratief/ekonomisch beheer organisatorische bekwaamheid de gave om leiding te geven aan W bureau van ca. 10 mensen. Het salaris is in overeenstemming met het niveau v» de funktie. Gegadigden moeten bereid zijn tot psychotechnisch onderzoek. Brieven gaajne aan voorzitter van de Vereniging Johannes Stichting, Ir.Ü F Schut. Mr P. D. Kleylaan 1, 2912 EJ Nieuwei' aan den IJssel.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16