FAMILIEBERICHTEN ulNSDAG 7 OKTOBER 1980 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-562.6270. na 17.00 uur 562.2898. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Neeltje Johanna Maria (Annemieke) C. Schakel T. G Schakel van den Berge Hans Rotterdam, 6 oktober 1980 Boezemweg 170. Vader van het lieve leven, overal zien wij de dood; alle leven duurt maar even en is vol van pijn en nood. Voor wij U de schuld soms geven blind door lijden en gemis, Vader, wilt U ons vergeven dat ons hart vol doodskou is. Door de Vader ons gegeven brenger van het vrederijk. Schepper van het nieuwe leven, Chris tus, maak ons U gelijk. Amen. Plotseling is van ons weggenomen onze lieve ling Maarten Douwe geboren op 9 mei 1979. Tjark Biesma Agaath Biesma-Drayer Lieke Hedde 9351 PK Leek, 2 oktober 1980, Calèchelaan 18 Maarten ligt thuis opgebaard. Wij gaan hem begraven op dinsdag 7 oktober om 14.00 uur op de begraafplaats van Mid wol- de. Vooraf zal een dienst van Woord en Gebed gehouden worden in de N.H. Kerk te Midwolde oJ.v. Ds W. Steenbergen, aanvang 13.30 uur. Gelegenheid tot cöndoleren na afloop van de begrafenis in het verenigingsgebouw. Geheel onverwacht werd uit ons midden weggenomen, onze neef Jacob van der Burg op de leeftijd van 59 jaar. Uit aller naam: W. van der Burg Rotterdam, 3 oktober 1980 Putsebocht 26b Corr.-adres: W. van der Burg, Handelstraat 6, 3161 RJ Rhoon Geen rouwbezoek De crematie zal plaatsvinden woensdag 8 okto ber a.s. in het crematorium „Rotterdam", Mae- terlinckweg 101, Rotterdam-Zuid om 15.15 uur. Vertrek van de rouwkamer Goereesestraat 10 a, Rotterdam-Zuid om 14.45 uur. Na afloop van de plechtigheid zal er gelegen heid zijn tot condoleren in het bovengenoemd crematorium. Heden nam de Here toch Zich, onze innig geliefde en zorgzame broer, zwager en oom Willem Marius de Jong Hij mocht 90 jaar worden. .,ln het huis mijns vaders zijn vele wo ningen. Johannes 14:2 Almkerk: M. A. de Jong C. P. de Jong P. G. de Jong-van der Beek Schiedam: H. Knook-de Jong Almkerk: A. de Jong A. T. de Jong-Oosterhuis Halsteren: E. de Jong 4286 AW Almkerk, 6 oktober 1980 Brugstraat 8 De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 10 oktober a.s. Vooraf zal een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Ned. Herv. kerk, Kerkstraat te Almkerk, die zal aanvan gen om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren op donderdag 9 oktober van 19.00-20.30 uur, Brugstraat 8 en vrijdag 10 oktober na afloop van de begrafenis in de Ned. Herv. kerk. U wordt tot het bijwonen van de begrafenis uitgenodigd. Thanks be to God who gives us the victory through Jesus Christ Consistory of the English Reformed Church (Church of Scotland), Amsterdam, regretfully inform all members, adherents and friends of the unexpected death in Edinburgh of their former minister REV. JAMES CAMPBELL GORDON, M.A. Minister at the Begijnhof from 02-09-1965 untU 02-01-1972 We gratefully remember his inspiring preach-, ing, his pastoral care and his great concern for and loyal service to all members of the congre gation. Our caring thoughts, prayers and war mest sympathy are extended tot Mrs Gordon. Rev. W. Geraint Edwards, President Drs J. Kuurman, Session Clerk A tribute to the late Rev. J. C. Gordon will be paid during the morning service (10.30 a.m.) in the English Reformed Church, Begijnhof 48, 1012 WV Amsterdam, on Sunday 12th October Zeer onverwacht werd van mij weggenomen mijn lieve en onvergetelijke vrouw Bertha Nijmeijer op de leeftijd van 31 jaar. Maarêsenbroek, 5 oktober 1980 Pauwenkamp 457 Geen bezoek aan huis Bertha is opgebaard in de rouwkamer van Ziekenhuis Overvecht, Paranadreef 2 te Utrecht. Gelegenheid om afscheid te nemen woensdag van 18.30-19.00 uur. Voorafgaande aan de begrafenis op donder dag 9 oktober op de begraafplaats Daelwijck aan de Floridadreef te Utrecht, zal er een dienst worden gehouden in de aula van de begraafplaats welke aanvangt om 13.45 uur. De Heer is mijn Herder Psalm 23 Plotseling ging van ons heen onze lieve doch ter, schoondochter, zuster, schoonzuster en kleindochter Bertha Nijmeijer echtgenote van Gerard Smit. op 31-jarige leeftijd. Assen: M. Nijmeijer G. Nijmeijer-Smidt Utrecht: W. E. Smit-Asmus Halhim: Roel en Alie Rolde: Anne en Ine Amsterdam: Henk Doetinchem: Roel en Ada Amsterdam: Ruud Nieuwegein: Hannie en Jaap Ede: Martien en Janet Utrecht: Emmy Utrecht: S. A. Smit-van Lunteren Utrecht-Assen, 5 oktober 1980. De verborgen dingen zijn voor de Here, onze God, maar de geopenbaarde zijn voor ons en onze kinderen voor altijd. Deut. 29 29 (eerste gedeelte) Heden nam de Heer na een kort ziekbed tot Zich mijn lieve Man, onze lieve Vader en Opa, Arend Jan Oortgiesen op de leeftijd van 68 jaar. 5 oktober 1980, 7203 DH Zutphen v. Essenstraat 19 S. C. H. Oortgiesen-van Bergen Fieke en Gerrit Marleen en Ries Alice Abram, Anneke, Gert-Jan Geen toespraken. Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de aula van de Zutphense Begrafenis Stichting, Lievevrouwe straat 12 te Zutphen. De crematie zal plaatsvinden donderdag 9 ok tober a.s. om 14.00 uur in aula I van het crematorium te Dieren. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangka mer van het crematorium. Mijn oog zal op u zijn Psalm 32:8 Mijn genade is u genoeg 2 Cor. 12 9a Heden ging rustig en kalm naar zijn Here en Heiland onze geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, broer en oom Frans Goudriaan Azn weduwnaar van Geertje Hoogendijk op de gezegende leeftijd van 95 jaar. Namens de familie: C. Goudriaan 2935 AD Ouderkerk a/d IJssel 6 oktober 1980 Dorpsstraat 38 Gelegenheid tot condoleren donderdagavond a.s. van 7.30-9.30 uur in het Herv. dienstgebouw „Beréa", Dorpsstraat 15. De begrafenis zal D.V. plaatshebben vrijdag 10 oktober a.s. om 11.15 uur. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden in de Ned. Herv. kerk welke aanvangt om 10.00 uur. Verzoeke geen bezoek aan huis Geen bloemen Veilig in Jezus' armen, Veilig aan Jezus' hart Voor ons nog onverwacht heeft de Heere tot Zich genomen, mijn lieve man, onze lieve zorg zame vader, schoonvader, opa, broer, zwager en oom Jacob Kaasschieter in de ouderdom van 74 jaar. J. Kaasschieter-Pabbruwee Kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Voorburg, 4 oktober 1980 Van Sevenbergestraat 54. Condoleance bezoek woensdagavond van 7-8 uur in Rouwcentrum Scheveningen, ,,'t Staten- huys", Statenlaan 78. Donderdag 9 oktober om 12.30 uur wordt de rouwdienst gehouden in de aula van de Alge mene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan te 's- Gravenhage, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Vertref vanaf ,,'t Statenhuys" om 12.00 uur. De Heere heeft tot Zich genomen mijn geliefde man en onze zwager en oom Pieter van der Waal echtgenoot van Helena Biersteker „Zalig zijn de doden die in den Heere sterven. Openbaring 1413 Geb. 7-7-1900 Alkmaar: H. van der Waal-Biersteker Breezand: M. H. van der Wei-Biersteker N. P. van der Wel Wieringerwerf: G. Dijkstra-Biersteker J. Dijkstra Aken (Did.): P. Balk C. Balk-Zuiddam Breukelen: W. Balk R. Balk-van Kampen en kinderen 1814 KK Alkmaar, 4 oktober 1980 W. de Zwijgerlaan 248 Geen bezoek aan huis en geen bloemen. De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum van de Associatie Uitvaartverzorging, Overkrocht 20, Alkmaar. Gelegenheid tot con doleren aldaar woensdagavond 8 oktober van 7.00 tot 7.30 uur. De begrafenis zal plaatsvin den op donderdag 9 oktober om 2.00 uur n.m.. op de algemene begraafplaats te Alkmaar. Met ontsteltenis en ontroering vernamen wij dat op 3 oktober jl. is overleden Dr. T. Meijer de eerste directeur van de Christelijke H.B.S. te Drachten, thans Ichthus College en Andreas College. Met grote dankbaarheid denken wij terug aan alles wat hij voor onze school heeft mogen doen gedurende de eerste 5 jaar van haar bestaan. L. Keemink, president-curator Drs. T. Heeringa, rector Ichthus College B. J. van der Veen, rector Andreas College. De vrijgekochten des Heren zullen we derkeren en met gejubel in Sion komen; eeuwige vreugde zal op hun hoofd we zen, blijdschap en vreugde zullen zij verwerven, kommer en gezucht zullen wegvluchten. (Jesaja 51:11) Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt en Ik zal u rust geven Mattheus 11 28 Heden nam de Here in Zijn heerlijkheid op, mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en opa Hendrik Willems op de leeftijd van 95 jaar. Aardenburg: E. W. Willems-Le Févre Mount Desert (U.S.A.): J. Willems G. Willems-Linnemann Johannesburg: A. Willems W. Willems-Kuijvenhoven Barendrecht: H. Willems M. W. G. Willems-Reinink Leidschendam: M. S. van der Meulen-Willems W. van der Meulen C. Houtman-Willems A. Houtman Lawrence (U.S.A.):A N. Willems C. Willems-Wessels Rijswijk: A. H. Willems R. B. Willems-Attema Heerde: J. M. Duiven-Willems R. J. Th. Duiven klein- en achterkleinkinderen 4527 AL Aardenburg, 5 oktober 1980. „Coensdike", Bootstraat 13. Liever geen bezoek. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden a.s. donderdag om 14.15 uur in de Geref. Ontmoetingskerk, Sassenstraat te Aar denburg, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de omtmoetingsruimte van de kerk. Psalm 68:10 (oude berijming) Heden nam God tot Zich mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Cornells Catsburg op de leeftijd van 88 jaar Krommenie: J. Catsburg-van Wettum Wormerveer: P. Catsburg G. Catsburg-Lamme Castricum: M. van der Meulen-Catsburg J. A. van der Meulen Wormerveer: P. van der Meulen-Catsburg A. van der Meulen Kleinkinderen en Achterkleinkinderen 5 oktober 1980 Bejaardencentrum „de Durghorst" Eikelaan 87 1561 CC Krommenie Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren in het bejaarden centrum „de Durghorst" te Krommenie op woensdag 8 oktober a.s. van 19.30 tot 20.00 uur. Een korte kerkdienst zal worden gehouden in de Geref. Kerk (Leliekerk) Zwanenbloemlaan, hoek Lisdoddelaan te Krommenie op donder dag 9 oktober om 13.45 uur, waarna aanslui tend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Krommenie om streeks 14.30 uur. Welzalig zij die in uw huis wonen, zij loven U gestadig. Psalm 84:5 Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons allen is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Klaas van Veen geboren 12 maart 1904 Rotterdam: A. C. van Veen-Groeneveld 's-Gravenhage: Wout en Clasien van Veen-rde Wolff Rotterdam: Nico en Gerrie van Veen-Prevo Rotterdam. Gerda en Koos Krijger-van Veen Krimpen a/d IJssel: Tonny en Leo Nieuwenhuizen-van Veen en kleinkinderen 5 oktober 1980 Ceintuurbaan 24A 3051 AG Rotterdam Geen bloemen - Geen toespraken Liever geen bezoek aan huis De rouwdienst zal gehouden worden op woens dag 8 oktober a.s. om 15 uur in de kapel op de begraafplaats „Oud Kralingen", Kralingseweg 340, waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Vertrek vanaf het woonhuis om 14.50 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de kapel. „Mijn God U zal ik eeuwig loven" psalm 52 berijmd vers 7. Heden nam de Here geheel onverwacht van ons weg onze geliefde zwager en oom Geurt Hendrik Troost geliefde echtgenoot van G. Troost-Hagendoorn te Brummen. In de gezegende leeftijd van bijna 81 jaar. Namens de familie: A. Hagendoorn C. M. Hagendoorn-van der Weide Zegenstraat 31 A. Hagendoorn G. H. Hagendoom-Zethoven Randweg 142 Rotterdam 4 oktober 1980. Heden overleed in de Boerhaavekliniek te Am sterdam, rustig en kalm mijn geliefde trouwe echtgenoot, onze zorgzame vader en groot vader Ir. Wicher Klaas Krabbe oud-rector van het Menso Alting College te Hoogeveen in de ouderdom van 83 jaar. „Ontsluit, ontsluit nu voor mijn schre den. de poorten der gerechtigheid" (Psalm 118, nieuwe berijming) Amsterdam. P. H. Krabbe-Koster Heelsum, J. J. Krabbe M. A. Krabbe-Fictorie Wicher - Henk Coert - Peter Den Haag, G. W. Krabbe Alblasserdam. A W K. Krabbe B. L. Krabbe-Meerlo Margriet Jacqueline Hanneke Wicher Klaas Amsterdam, W P. C. Krabbe Amsterdam, J P. Wolting-Krabbe P M. Wolting Ella Jolijt je 1078 KA Amsterdam, 5 oktober 1980 Haringvlietstraat 53 Liever geen bloemen Een dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op donderdag 9 oktober a.s. te 13.00 uur in de aula van de begraafplaats Zorgvlied, Amsteldijk 273 te Amsterdam waarna de ter- aardebstelling zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de be graafplaats. Op 5 oktober 1980 is overleden onze zwager Ir. Wicher Klaas Krabbe Wij zullen hem missen want hij was meer dan 50 jaar lid van onze familie. Wie in de Zoon gelooft, heeft eeuwig leven. Heelsum: W. G. Koster Amsterdam: C. Koster Scheveningen: G. Meerstadt-Koster Wageningen: M. Koster-Dijkstra. Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van ons lief zoontje en broertje Rolf Anne zeggen wij u hartelijke dank G. J. Burema N. A. Burema-Kuiper Jakob en Alma Molenweg 4. 't Zandt, okt. 1980. Bij beschikking van de Arrondissementsrecht bank te Zwolle van 2 ok tober 1980 is onder cura tele gesteld Gerrit Willem Roskam, geboren op 6 au gustus 1923 te Heerde. thans wonende te Ermelo in het psychiatrisch zie kenhuis „Veldwijk", zulks met benoeming van Anna ten Hoove, wonen de te Heerde aan de Oe- nerweg no. 27 tot curatri- ce, en Christiaan Johan nes Kolk, wonende te Heerde aan de Oenerweg no. 27 tot toeziend cu rator. 8011 NK Zwolle. Koestraat 10. Mr W. F. van Zant. procureur. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat h: voor ons is geweest, delen wij u mede dat Go tot Zich heeft geroepen mijn lieve man. ona lieve zorgzame vader, behuwdvader en opa Tjitze Pieters Haringsma in de ouderdom van 82 jaar Rotterdam: J. C. Haringsma-Van de Laar Canada: P. Haringsma G. Haringsma-Bray Kenneth-Joan-Darryl Saudi Arabia: J. C. Kosterman-Haringsma P. Kosterman Rotterdam: T. P. Haringsma 5 oktober 1980 Gerard Scholtenstraat 88a 3053 SP Rotterdam Liever geen bloemen Geen bezoek aan hii De overledene ligt opgebaard in de rouwk mer aan de Mathenesserlaan 470. Gelegenheid tot bezoek aldaar: woensdi avond van 8.00-8.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdi 10 oktober op de algemene begraafplaj ..Crooswijk". Kerkhoflaan 1 te Rotterdam. Vertrek vanaf het woonhuis om 2.00 uur. Aankomst in de kapel om 2.30 uur. Tot ons leedwezen is overleden onze beste zwager Tjitze Pieters Haringsma echtgenoot van J v. d. Laar eerder weduwnaar van Apolonia Plug Rotterdam. 5 oktober 1980 Familie Plug Familie van Egmond-Plug. „Hij is verlost. God heeft hem i daan" Na maanden van moedig gedragen lijdai van ons weggenomen mijn lieve man, on zorgzame vader, en onze lieve opa Gijsbert Hendrik den Heeten op de leeftijd van 71 jaar Barendrecht: J. den Heeten-Zandbergen Vlissingen: G. den Heeten J. P. den Heeten-Bouma Bert, Chris, Peter, Annette Nieuw Vennep: M. den Heeten Elvira, Donja, Miranda. Dai 't Harde: D. den Heeten J. den Heeten-Ribberink Dorette, Rik, Dka Veldhoven: H. C. de Bruijn-den Heeten W. H. de Bruijn Hanneke, Anja, Carla Mijnsheerenland G. J. den Heeten Mark, Robert Zwijndrecht J. den Heeten Zwijndrecht: W. J. den Heeten W. den Heeten-de Leeuw Willemjan, Irene, Al win 's Gravendeel: M. W. den Heeten J. den Heeten-Vogelaar Edward, Gwenda Barendrecht, 5 oktober 1980 Willem Alexanderplantsoen 181 Liever geen bezoek, geen bloemen Er zal D.V. een dienst van Woord en worden gehouden op donderdag 9 oktob» 14.00 uur in de aula op de algemene t plaats te Barendrecht. De teraardebt zal plaatsvinden om'14.30 uur. Na de t nis is gelegenheid tot condoleren. Hiermede vervullen wij de droeve pü< kennis te geven van het overlijden op 5 o' van onze geliefde broer en zwager Gijsbert den Heeten op de leeftijd van 71 jaar. Uit aller naam G. J. den Heeten Leiden 6 oktober 1980 Hiermede vervullen wij de droeve plicht kennis te stellen van het overlijden van' oud-directeur de heer G. H. den Heeten Zijn stoere inzet voor het bedrijf zullen wij licht vergeten. Direktie en personeel B. V. Scheepswerf v.h. C. Hoogerwaard Waalhaven, Pier 8 Rotterdam. 5 oktober 1980

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10