BUREAUREDACTEUR E chef boekhouding [PARTTIME] full-time sekretaris Hoofd van de huishouding (m/v) CSfïl) csm suiker b.v. hoofd-assistent(e) nederlandse hervormde kerk cm Ned. Herv. Bejaardentehuis „Avondlicht" assistent(e) loonadministratie volslagen orgelmaker ass. administrateur NI^EF direktiesekretaresse sekretaresse direkteur buitenland instrumentum elektrotechnisch tekenaar instrumentmaker met LTS en /of MTS ZATERDAG 4 OKTOBER 1980 TROUW/KWARTET -4 li Motstraat 20, 7701 JC Dedemsvaart Wegens vertrek van de huidige functionaris is in ons bejaarden tehuis. plaats biedend aan 116 bewoners, per 1 december 1980 een vacature voor een Het bestuur en directie nodigt gegadigden uit te solliciteren Van de sollicitanten wordt verwacht, dat zij leiding kunnen geven aan een team van 12 a 14 medewerkers, en tevens als stagièrebegeleider Een adequate opleiding is vereist, b.v. huishoudkundige voor inrichtingen M B.O.C D De gedachten gaan uit naar een functionaris van plm 30 jaar met goede contactuele eigenschappen, die in staat en bereid is mee te werken aan een open woon- en werksfeer Van de sollicitanten wordt een positief christelijke levensovertui ging verwacht en begrip en een ruime belangstelling voor de ouder wordende mens Salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens de richtlijnen van de C A.O. voor bejaardentehuizen. Sollicitaties te richten aan de directie van bovengenoemd tehuis VARA-Radio zoekt een VARA's aktualiteitenprogramma's zoals 'Dingen van de Dag' en de 'Wekkerradio' komen tot stand binnen de Info-groep De bureauredaktie van deze uitzendingen speelt een belangrijke rol bij de selektie van onderwerpen, de kontakten van binnenlandse- en buitenlandse korrespondenten. de organisatie van de uitzendingen en het schrijven van teksten. Soms behoort de presentatie ook tot de taken. Wij zoeken een man of vrouw met ruime journalistieke ervaring die zich met ons en onze wijze van programma's maken verwant voelt. Kennis op het gebied van sport is geen voorwaarde doch strekt tot aanbeveling. De sollicitant moet geen bezwaar hebben tegen het zo nu en dan vervullen van weekend- en avonddiensten. Het salaris voor deze baan van minimaal 25 uur is gebaseerd op de omroep-CAO. Het ligt tussen f 1.925- (26 jaar) en f 2.865 - (36 jaar) bruto per maand. Schriftelijke reakties (liefst getypt) binnen 14 dagen naar: VARA's Personeeldienst, postbus 175,1200 AD Hilversum Instituut voor Epilepsiebestri jding Meer en Bosch De Cruquiushoeve Wij rijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij met alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam. Apeldoorn, Arnhem. Den Haag. Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. Op de financiële administratie van het ziekenhuis te Heemstede is de funktie vakant van Wij zoeken iemand in de leeftijd van ca. 30 jaar met een middelbare opleiding en het diploma MBA of gelijkwaardige opleiding. De taken van deze afdeling bestaan uit: grootboek-en kostenadministratie; krediteurenadministratie; centrale inkoop; kasbeheer. De administratie wordt verwerkt met behulp van een mini-computer. Van de gevraagde funktionaris wordt verwacht dat hij naast het zelf uitvoeren van taken zoals het vervaardigen van boekingsstukken, con cipiëren van orders etc. ook leiding zal geven aan de medewerkers van deze afdeling. Wij bieden in deze funktie een salaris afhankelijk van leeftijd en erva ring van maximaal f. 3.828,68 bruto per maand exclusief de wettelij ke toeslagen. Op langere termijn is eventueel positieverbetering mogelijk. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Een psychologische test zal deel uitmaken van de selektieprocedure. Tevens zal een gesprek met de 4 medewerkers van de afdeling plaats vinden. Telefonische inlichtingen kunnen worden verkregen bij mevrouw R.A. Pebesma, hoofd van de financiële administratie. Telefoon (023) 33 90 60, toestel 22 56 of 22 50. U «(ordt verzocht uw schriftelijke sollicitatie te richten aan het hoofd Personeelszaken, Achterweg 5, 2103 SW HEEMSTEDE, onder vermelding van vakaturenummer 86/KH/TR. CSM Suiker B. V. is een divisie van de N. V. Centrale Suiker Maatschappij. De activiteiten van deze divisie bestaan voornamelijk uit produktie van en handel in suiker en veevoeder, alsmede een aantal bijprodukten. Voorts wordt suiker be- en verwerkt tot bijzondere soorten. De produktie vindt plaats in vier fabrieken, welke verspreid zijn in het land. Het hoofdkantoor is momenteel gevestigd te Amsterdam, doch zal in de zomer van 1981 worden overgeplaatst naar Diemen-Zuid. De werkgroep loonadministratie vormt een onderdeel van de personeelsafdeling. Hier ontstaat binnenkort de vakature van die naast werkzaamheden van loonadministratieve aard mede in geschakeld zal worden bij verwante werkzaamheden. Funktie-eisen: opleiding op ten minste MAVO-niveau; accuratesse, gevoel voor sociale problemen; goede contactuele eigenschappen; leeftijd ca. 25 jaar. Ervaring op het vakgebied, bij voorkeur met geautomatiseerde loonadministratie, strekt tot aanbeveling. Naast een goede honorering bestaan er uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals resultatenuitkering, reiskostenvergoe ding, studiekostenregeling, een basisvakantie van 25 dagen en een premievrije pensioenregeling. Belangstellenden voor de funktie worden uitgenodigd hun schrif telijke sollicitatie te richten aan de CSM Suiker B.V., t.a.v. de heer G. ten Bosch, afdeling Personeelzaken, Herengracht 493, 1017 BT Amsterdam. vooreenN is er plaats als bedrijfsleider instructeur bij een orgelbouwbedrijf in Ierland, voor minstens 1 jaar of langer. Van 9t/m 11 oktober verblijft deze Ierse orgelmaker in Nederland en U kunt een afspraak maken voor een vrijblijvend onderhoud met: R. van Rumpt, Ridderstraat 6, Gameren. 04186-1387 Voor onze winkel in Utrecht zoeken wij een die bij gebleken geschiktheid kan worden belast met de dagelijkse leiding van een van onze winkels. Leeftijd, ca 21-25 jaar. Opleiding V.W.O. of gelijk waardig. Ca 2 jaar winkelervaring bij voorkeur in een boekhandel. Met feeling voor administratie ve werkzaamheden. Schriftelijke sollicitaties t.a.v. R. Sikkema. |HOO\ boeken en tijdschriften voor stu die en beroep uit het buitenland Breestraat 47 Oudegracht 184 2311CH LEIDEN Tel 071-124862 3511 NP UTRECHT Tel 030-312629 „ANIMO" B.v. Amersfoort Assen Pabrikante van koffie- an thoaxatapparatuur voor grootverbruik In binnen- en buitenland zoekt voor haar Hoofdkantoor te Amersfoort als rechterhand van het Hoofd Administratie en Perso neelszaken. welke funktionaris hij t.z.t. dient op te volgen Onze gedechten geen uit neer een kandldeet in de leeftijd van ca 25-35 jaar met opleiding H.E.A.O. of gelijkwaardig die tenminste in het bezit is van een diploma M.B.A., terwijl het bezit van diploma S P D. I en II. of gevorderde studie daarvoor tot aanbeveling strekt die grote akkuratesse paart aan een goed analy tisch vermogen en enige jaren ervaring heeft als Chef of ass. Chef op de administratie van een handels- of fabrieks- kantoor die bekend is met moderne vorm van automatise ring. terwijl ervaring in de salarisadministratie en personeels zaken tot aanbeveling strekt die tenslotte moet beschikken over goede kontak- tuele eigenschappen Geïnteresseerden, die menen aan bovenstaande eisen te kunnen voldoen, nodigen wij uit een met de hand geschreven sollicitatiebrief (gecompleteerd met recente pasfoto) te adresseren aan: Direktie Apparatenfabriek ANIMO" B V Postbus 640. 3800 AP AMERSFOORT Psychotechnische test maakt deel uit van de sollici tatie-procedure. Als gevolg van de benoeming van dr. G. D. J. Dmgemans tot kerkelijk hoogleraar te Groningen is bij de raad voor de katechese der Nederlandse Hervormde Kerk een vakature ontstaan. Samen met het theologisch seminarium en de raad voor de zaken van kerk en school vraagt de raad voor de katechese een (M/V) Het werk van de sekretaris zal in hoofdzaak bestaan uit toerusting en training van (a.s.) predikanten voor wat betreft hun katecheti- sche taak in de gemeente, de opleiding en begeleiding van katecheten samen met de andere sekretarissen de bestudenng van edukatieve vraag stukken en de advisering inzake een te ontwikkelen beleid van de raad voor de katechese en de raad voor de zaken van kerk en school Gezien taak en aard van de werkzaamheden wordt bij voorkeur een theoloog gevraagd met ervaring als predikant in de Nederlandse Hervormde Kerk. Van hem of haar wordt verwacht interesse in en kennis van de edukatieve vraagstukken gericht op katechese en godsdienstonderwijs ervaring in groepswerk aandacht voor de agogische aspekten van het werk vaardigheid in het organiseren en leiding geven. bereidheid tot werken in teamverband met de andere funktionarissen Het salaris wordt vastgesteld volgens de schalen van de raad voor kerkelijke medewerkers, afhankelijk van opleiding en ervaring. Datum van indiensttreding wordt vastgesteld in onderling overleg Inlichtingen bide voorzitter van de raad voor de katechese, dr. N. van Egmond, Burg. Reigerstraat 83, Utrecht. Tel. 030-511272 Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de raad voor de katechese, Postbus 57, 3970 AB, Driebergen met op de enveloppe de vermelding „Vertrouwelijk". Bij de sectie Hoge-Ënerglefysica van het Nationaal Instituut voor Kernfysica en Hoge-Energiefysica (NIKHEF) is vakant een positie van (m/v) Het instituut, dat gevestigd is m de Watergraafsmeer, beweegt zich op het gebied van de experimentele fysica van de elementaire deeltjes. Tot het takenpakket behoort: het verzorgen van de correspondentie, archief, telefoon, agenda van de direktem t van het instituut. het verzorgen van de correspondentie voor een aantal medewerkers, het indelen van de werkzaamheden van een administratieve krachl nauwe samenwerking met een sekretaresse van een universitaire vakgroep het opvangen en begeleiden van buitenlandse gastmedewerkers. Gevraagd wordt: een VWO plus sekretaresse opleiding. goede beheersing van de Nederlandse en moderne talen, speciaal engels besluitvaardigheid, verantwoordelijkheidsgevoel, accuratesse, leeftijd van omstreeks 25 tot 30 jaar Geboden wordt een gavarieerde werkkring. Aanstelling geschiedt in dienst van de Stichting voor Fundamenteel Onderzoek der Materie. Salariëring volgens FOM-I salarisschalen (afgeleid van die van het Rijk); opname in het Algemeen Burgerlijk Pen-1 sioenfonds. Sollicitaties gaarne vergezeld van relevante gegevens binnen twee weken te richten aan I de direkteur van het NIKHEF sectie H. postbus 41882. 1009 DB AMSTERDAM Randstad Holding nv heeft in meerdere Europese landen zelfstandige werkmaatschappijen Deze zijn aktief op diverse terreinen in de dienst verlenende sektor. De aktiviteiten worden gekoördineerd vanuit het internationale hoofdkwartier te Diemen Dit hoofd kantoor is zowel per openbaar vervoer (500 m vanaf het metrostation Diemen-Zuid), als per auto gemak kelijk te bereiken. Ten behoeve van de direkteur buitenland zoeken wij op korte termijn een Zij assisteert de direkteur bij zijn dagelijkse werkzaamheden. Hierbij komen aan de orde: algemene sekretariaatswerkzaamheden. personeels- werving, reklame en het onderhouden van kontakten met de maatschappijen in Frankrijk. Duitsland en België. Zij heeft middelbaar niveau en rijke ervaring als sekretaresse Goede kennis in woord en geschrift van Frans. Duits en Engels zijn eerste vereisten Zij is minstens 25 jaar oud. Schriftelijke sollicitaties, met volledige personalia omtrent opleiding en ervaring vergezeld van een recente pasfoto, kunt u richten aan: Randstad Holding nv. t.a.v Mevr N.J. Havelaar-IJff. Postbus 12600. 1100 AP Amsterdam Instrumentum TNO verleent assistentie aan de metaal- elektro-industrie op het terrein van produktontwikkeling. Juist op dit terrein heeft de industrie hulp nodig en het blijkt dat wij daarbij een belangrijke schakel kunnen zijn. De werkzaamheden bestaan voor een belangrijk deel uit het ontwerpen en ontwikkelen van hoogwaardige produkten van fijnmechanische- en elektronische aard. produkten met zeer uiteenlopende toepassingsgebieden Een en ander betekent dat wij geconfronteerd worden met vraagstukken als vormgeving, presentatie, ontwerp en konstruktie van het produkt. Op onze elektronische ontwerpafdeling kunnen wij nog plaatsen: Zijn taak zal bestaan uit het ontwerpen en tekenen van gedrukte schakelingen aan de hand van schema's. het samenstellen van komplete produktiedokumentatie voor elektronische apparaten en het konstrueren en tekenen van mechanische delen voor elektronische- en mechanische apparatuur Leeftijd 25 tot 35 jaar Opleiding bij voorkeur MTS-E en ervaring op het gebied van gedrukte schakelingen respektievelijk mechanische konstrukties. Ook kandidaten met een andere opleiding c.q. ervaring kunnen in aanmerking komen, indien zij bereid zijn aanvullende opleidingen intern en/of extern te volgen Op onze afdeling produkten kunnen wij nog plaatsen Enige jaren ervaring strekt tot aanbeveling. Leeftijd 20 tot 30 jaar. Sollicitaties te richten aan: Instrumentum TNO. Surinamestraat 2, 2612 EA Delft.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14