Werktuigbouwkundig ingenieur (m/v) rg Pierson zoekt een HBO-er PIERSON, HELDRING PIERSON N.V de sekretaris der KTHU (v/m) nederlandse hervormde kerk centrum van persoon en gezin algemeen direkteur (m/v) De katholieke theologische hogeschool UTRECHT katechetikus (v/m) wetenschappelijk (hoofd)medewerker (v/m) wetenschappelijk medewerker (m/v) Universiteit van Amsterdam De Katholieke Theologische Hogeschool UTRECHT HOE WIN JE EEN KERSVERSE WERKKRACHT 0IAK0NAAL CONSULENT(E) staffunktionarls «oor zending ZATERDAG 4 OKTOBER 1980 TROUW/KWARTET - Het Centrum van Persoon en Gezin is een voor geheel Friesland werkende instel ling voor ambulante geeste lijke gezondheidszorg. Het verricht geïntegreerd de taken van het Medisch Opvoedkundig Bureau voor Levens- en Gezinsvragen. Preventie en konsultatie krijgen daarbij aandacht. Er zijn 42 medewerkers (full time en part-time). De centrale vestiging is te Leeu warden. Sixmastraat 2. terwijl ook gewerkt wordt in de regio's vanuit Drachten. Heerenveen en Sneek. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de huidige direkteur drs. S. v.d. Werf of de direkteur a.i. mevrouw C.J. Breman, telefoon 05100- 25055 en/of bij de voorzitter van het bestuur mr. B. Ubbink-Okkinga. tel. 05100-83324 Sollicitaties binnen 2 weken zenden aan de sollicitatie kommissie van het Centrum van Persoon en Gezin. Postbus 445. 8901 BE Leeuwarden. Het Centrum van Persoon en Gezin zoekt gegadigden voor de funktie van De funktie houdt o.a. in: Voorbereiding en koördinatie van het beleid. Bewaking van de kwaliteit van de hulpverlening. Medewerking aan de tot standkoming van de RIAGG in Friesland. Gedacht wordt aan iemand met: Ervaring in een leidinggevende funktie, bij voorkeur in de non-profit sektor. Akademische of gelijkwaardige opleiding, (bijv. in organisatie- of bedrijfskunde, gedragswetenschappen). Een minimum leeftijd van 35 jaar. De rechtspositie-regeling is konform de CAO voor AGGZ. Opname in het PGGM. Salarisgrenzen t 5390.- tot f 7600 - vraagt: I voor haar sektie ..wetenschappelijk onderwijs (WC^ een voor een 5/10 funktie In de rang van wetenschappelijk aak: Begeleiding van doktoraalstudenten in de theologie die katecheet willen worden, en wel door: training in katechetische-didaktische vaardigheden; kolleges en werkgroepen over vakdidaktiek, met specia le belangstelling voor de samenhang van theologische onderwijskundige en maatschappelijke keuzes: assistentie bij supervisie van katechetische stages. Deze taak moet worden istgeoefend in nauwe samenwer king met degenen die verantwoordelijk zijn voor de kate- chese in de Fakulteit der Godgeleerdheid van de Rijksuni versiteit Utrecht. iaën: Doktoraal eksamen in de theologie, bij voorkeur met hoofdvak katechetiek. Ervaring in het werken met jongeren, bij voorkeur in het r.k. katecheseonderwtjs. Vermogen tot samenwerking met docenten van andere vakken, supervisoren en kollega s van de Fakulteit der Godgeleerdheid. voor haar sektie „agogisch theologische opleiding' (ATO) een voor een 5/10 funktie aak: Voortzetting van de ontwikkeling van historische, theo logische en methodische research op het gebied van gangbare methoden in het katechetisch onderwijs. het geven van onderwijs op dit terrein iaën: Inzicht in de historische ontwikkeling en de politieke funktie van het onderwijs Afgestudeerd in één van de sociale wetenschappen met bijvak theologie, of in de theologie met een bijvak uit de sociale wetenschappen Ervaring met het onderwijs of vormingswerk, en ver trouwd met gangbare praktijken in het katechetisch onderwijs. Liefst vertrouwd met het joodse leerhuis Bereidheid om samen te werken met andere vakken op de ATO; berekfieid om (beperkt) avondwerk te doen t Voor beide funkties geldt het volgende Aanstelling en salaris Aanvang: Informaties: in de rang van wetenschappelijk hoofdmedewerker (schaal 149a) salarisregeling van het overheidspersoneel is van toepas sing salaris per 5/10 funktie bedraagt max 3643,(exc. loontoeslag) bruto per maand. schnftelijk. met curriculum vitae en lijst van publikaties. vóór 25 oktober 1980, te richten aan: soil. Kom KTHU-kateche- se. Amersfoortseweg 10, 3705 GJ Zeist Bij gelijke vaardigheid van kandidaten gaat de voorkeur uit naar een vrouw, gezien de samenstelling van het team. Het is mogelijk voor één kandidaat om naar beide funkties tegelijk te soBiciteren zo spoedig mogelijk voor de WO bij drs. W. J. Veldhuis (tel 03404-31435) voor de ATO bij drs. A F M. Engels (tel 02152-50932) De Faculteit der Godgeleerdheid vraagt een in de vakgroep dogmatiek/christelijke ethiek. Tot de taken behoren het geven van onderwijs in de dogmatiek in de kandidaatsfase en binnen de postkandidaatsopleidingen het verrichten van onderzoek in de dogmatiek met speciale aandacht voor wijsgerige en exegetisch-hermeneutische vragen het bijdragen in het bestuur van de vakgroep en de Faculteit Vereisten ten minste het doctoraalexamen theologie met specialisatie dogmatiek didactische en kerkelijk/maatschappelijke ervaring. Aanstelling zal geschieden conform de richtlijnen rangenstelsel weten schappelijk medewerkers. Uw sollicitatie kunt u. onder vermelding van vacature nummer 3991, binnen 3 weken richten aan de Secretaris van de Benoemingscommissie de heer O. Sondorp, Ceintuurbaan 1011" 1072 EX Amsterdam, bij wie u ook nadere inlichtingen kunt inwinnen. Telefoon 020-739984. verzorgt een wetenschappelijke (ambts)opleiding in de theologie en heeft twee sekties De sektie Wetenschappelijk Onderwijs werkt samen met de Fakulteit der Godgeleerdheid te Utrecht en de sektie Agogisch Theologische Opleiding bouwt voort op een Hogere Beroeps Opleiding. Aan deze Hogeschool is vakant de funktie van Taak: Beleidsvoorbereiding en beleidsuitvoering, verrichten van studie met betrekking tot de burgerlijke en kerkelijke onderwijswetgeving, de ontwikkelingen binnen de Theo logische Hogescholen en Fakulteiten en de rechtsposi tionele bepalingen betreffende medewerkers van Theo logische Hogescholen in Nederland Geven van koördinatieve leiding aan hei bureau van de KTHU Vereisten: Een akademische opleiding, bij voorkeur Nederlands recht of een gelijkwaardige opleiding. Ervaring op het gebied van beleidsvoorbereiding en bestuur Het op demokratische wijze leiding kunnen geven. Gedacht wordt aan iemand in de leeftijd van 35 jaar Salariëring is afhankelijk van leeftijd en ervaring en be draagt minimaal 4.059,en maximaal 5303,bruto per maand (schaal 130). Salarisregeling van het overheids personeel is van toepassing. Een kennismakingsgesprek met een delegatie van het niet wetenschappelijk personeel kan onderdeel zijn van de sollicitatieprocedu re Inlichtingen kunnen telefonisch worden ingewonnen bij Drs. F van den Bout (bestuurslid) 073-131833 (alleen s avonds) of Dr. H. Wegman (rektor) 03438-17340 Gegadigden worden uitgenodigd uiterlijk 2 weken na het verschijnen van deze advertentie hun sollicitatie met toevoeging van een curriculum vitae te richten aan het Kollege van Kuratoren van de KTHU, Amersfoortseweg 10. 3705 GJ Zeist, met in de linkerbovenhoek de vermelding 'sollicitatie adverteer in de krant Pierson, Heldring Pierson is een sterk internationaal gerichte, middelgrote bank. Zowel voor het bedrijfsleven als voor institutionele en particuliere beleggers. De zeer persoonlijke relatie die wij met onze cliënten op bouwen en onderhouden, staat bij ons voorop. Want de problemen waarmee wij ons bezighouden, verdragen veelal geen standaard- adviezen of kant-en-klaar oplossingen. Daarom worden de bank diensten, die wij verlenen, telkens afgestemd op de individuele behoeften van de betreffende relatie. Een opstelling, die ook consequenties heeft voor de aan te stellen functionaris, hoewel deze niet direct betrokken zal zijn bi j de dagelijkse relatie bank-cliënt. met aanwijsbare belangstelling voor het personeelswerk voor de afdeling Concern Personeelsdienst van het Hoofdkantoor te Amsterdam. De afdeling Concern Personeelsdienst richt haar werkzaam heden op de voorbereiding van het personeelbeleidhet begeleiden van de realisering van dit beleid, het verwerken en interpreteren van alle relevante gegevens, alsmede bewaking en onderhoud van het gehele arbeidsvoorwaardenpakket. De functie houdt onder meer inhet verzamelen en verwer- kingsgereedmaken der gegevens en het opstellen van rapportages. Zowel bovengenoemde interpretaties als de vertaling voor de geautomatiseerde verwerking stellen hoge eisenonder meer aan het analytisch en synthetisch vermogen van de potentiële kandidaat. Het gewenste opleidingsniveau is: middelbaar onderwijs. HEAO (BEof EJ). aangevuld met statistiek. Leeftijd: circa 30jaar. Wie over deze functie meer informatie wenst, kan contact opnemen met de heer J. Vizee van de afdeling Concern Personeelsdienst, telefonisch bereikbaar op 020-21 II 88.toestel 2305. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht tot Pierson. Heldring Pierson N.V., afdeling Personeelzaken Hoofdkantoor, Herengracht 206-214. 1016 BS Amsterdam. De Provinciale Diakonale Commissie van de Nederlandse Hervormde kerk in Noord- Holland vraagt wegens een vakature in het team voorlichting en stimulering op diakonaai terrein een Het werk dient in samenwerking met en in opdracht van de provinciale diakonale commissie te geschieden en richt zich hoofdzakelijk op de opbouw van hef diakonale leven van de gemeente Voor de funktie gaan onze gedachten uit naar personen die hetzij een universitaire studie (mensenrechten) hebben volbracht, hetzij gespecialiseerd zijn op sociaal-cultureel terrein of op het terrein van het opbouwwerk. Ervaring in voorlichtingswerk en werken met groepen is gewenst De salariëring ligt per 1 juli 1980 op minimum 42 103,—maximum 56 163.-- inclusief 8% vakantietoeslag, exclusief machtigingswettoeslag, die per 1 juli 1980 26 per maand bedraagt. Sollicitaties worden gaarne ingewacht bij de provinciale diakonale commissie in Noord- Holland. Kennemerpark 33, 1811 DG Alkmaar (telefoon 072-118543). Inlichtingen omtrent de funktie kunnen hier eveneens worden ingewonnen Jonge technici (T.H.nodigen wij uit. In een oriënterend gesprek horen wij graag hoe u over een baan in het bedrijfsleven denkt. Met u gaan wij dan na of hiertoe binnen Unilever mogelijkheden zijn. Bel of schrijf naar Nederlandse Unilever Bedrijven B.V., Museumpark 1,3015 CB Rotterdam, t.a.v. Drs. M.J.O. Coppoolse, telefoon 010 - 64 42 56. w me De Raad voor de Zending en de Provinciale Kerkvergadering Noord- Holland van de Nederlandse Her- j vormde Kerk nodigen belangstel lenden uit te solliciteren naar de funktie van werelddiakonaat en ontwikkelingssamenwerking voor de provicie Noord-Holland Het voornaamste accent valt op de missionaire toe rusting van de gemeenten in nauwe samenwerking met de classicale zendingscommissies c.q. ZWO - commissie. Gezien de samenhang van zending, we relddiakonaat en ontwikkelingssamenwerking wordt onder missionaire toerusting ook verstaan toerusting op het gebied van werelddiakonaat en ontwikkelings samenwerking. De benoeming geschiedt in eerste instantie voor 5 jaar Vereisten Academische vorming of daarmee gelijkstaande opleiding, of ervaring overzee ot elders die een andere opleiding compenseert Kennis van en ervaring met het werken met groepen. Verwacht wordt bekendheid met en liefde voor de Kerk. bereidheid nieuwe wegen te betreden en nadruk te leggen op zending verweg en dichtbij: te streven naar en zich te verheugen over interkerke lijke kontakten De benoeming geschiedt door de Raad voor de Zending. Het werk wordt gedaan in samenwerking met de provinciale Z W O -commissie in het kader van de Provinciale Kerkvergadering De funktionaris zal aan de staf van het Provinciaal Kerkelijk Bureau te Alkmaar worden toegevoegd. Als standplaats is aan Alkmaar of nabije omgeving gedacht Leeftijdsgrens: voorlopig 30-40 jaar Een psychologische test kan tot de selectiemogelijk heden behoren. Sollicitaties vóór 1 november te zenden aan: Ds A de Haan Zendingsbureau der NHK, Postbus 12. 2340 AA Oegstgeest i

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12