Win. Reis. Bali.Gala! Gala en KLM openen deTropen met een grandioze prijsvraag voor koffiedrinkend Nederland: met Willem Nïjholt naar Bali. UHalen.Deelnameformulier.Nü. FAMILIEBERICHTEN Altijd prijs. r iQNDERDAG 2 OKTOBER 1980 TROUW/KWARTET P 11 R 13 HS 14 Na een ziekte, blijmoedig en in stilte gedragen, in het volle vertrouwen des geloofs, heeft de Heere tot Zich genomen mijn lieve man, vader en opa Geert Leffers op een leeftijd van 74 jaar. „Veilig in Jezus' armen." W. Leffers-Salomons Arapoti: J Leffers R. Leffers-Fillekes Espel: H. Loman W. Loman-Leffers Nieuw-Amsterdam: W. Moorlag M. Moorlag-Leffers Veendam: G. v.d. Scheer L. v.d. Scheer-Leffers Castrolanda: H. de Boer A. de Boer-Leffers Ommen: P. Dijkstra H. Dijkstra-Leffers Arapoti: IJ. v.d. Goot G. W. v.d. Goot-Leffers Castrolanda: L. Leffers W. Leffers-Greidanus Emmeloord: H. R. Leffers kleinkinderen s Nieuw-Amsterdam, 30 september 1980 Kla- roen 4 De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van de EBO Stichting, Weerdingerstraat 200A te Emmen. Condoleantiebezoek vrijdag van 19.00-20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 4 oktober op de algemene begraafplaats te Nieuw-Amsterdam. Vooraf zal er een rouw dienst worden gehouden in de Chr. Gerefor meerde Kerk te Nieuw-Amsterdam om 10.30 Zij die de laatste eer wensen te bewijzen, worden om 10.00 uur verwacht. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in het gebouw achter voornoemde kerk. Liever geen bloemen. Voor ons vrij onverwacht nam God tot Zich onze lieve broer en oom Hendrikus Grashoff op de leeftijd van 38 jaar. Want niemand onzer leeft voor zichzelf, en niemand sterft voor zichzelf, want als wij leven, het is voor de Here, en als wij sterven, het is voor de Here. Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren. Romeinen 14 7,8 Rotterdam: W Grashoff Haarlem: J. Grashoff L. Grashoff-Kuiper Krimpen aan den IJssel: C. Grashoff D. A. Grashoff-van der Poort Kees, Rik, Elma, Wimfred Hoogeveen: A. J. Westermann-Grashoff A. J. Westermann Betsie, Hans Arnhem, 1 oktober 1980 Kluchtweg 15 Corr.adres: W. Grashoff, Schieweg 73C, 3038 AG Rotterdam. Liever geen bloemen en geen toespraken. Henk is opgebaard in de rouwkamer van het diaconessenhuis te Arnhem. Bezoek aldaar donderdag en vrijdag van 17.00-17.30 uur, in gang Iz. Evertslaan. De dienst van Woord en gebed wordt gehouden op zaterdag 4 oktober om 11.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats „Moscowa", Waterbergseweg te Arnhem, waarna de begrafenis volgt. Gelegen heid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Na een moeitevol, doch nooit vreugdeloos le ven ging onverwacht naar het Vaderhuis onze beste ne^f en oom Henk Grashoff op de leeftijd van 38 jaar. De wijze waarop hij leefde met zijn handicap dwong ieders respect af. Uit aller naam: J. S. Grashoff Rotterdam, 1 okt. 1980 God haalde plotseling thuis onze geliefde zus ter en schoonzuster Antje Driebergen-van Egmond Rijnsburg 1-10-80 Fam. van Egmond. Onze oudste broer, Jan Siebold de Vries is, na een ernstige ziekte, rustig gestorven. Hij was 77 jaar oud. R. van Ommen-de Vries J. Hartkamp W. Hartkamp-Kuiper S. de Vries S. de Vries-Schirm M. Buddingh'-de Vries J. de Vries R. de Vries-de Rijk R. C. van den Boogaard-de Vries W. van den Boogaard Amsterdam, 27-09-'80. In vol vertrouwen op haar Heiland ging van ons heen onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Agatha Fokkina Kloek Sinds 2 januari 1965 weduwe van Pieter van der Waal. Zij heeft de gezegende leeftijd van 91 jaar mogen bereiken. W. Blijdorp-van der Waal L. Blijdorp Schiedam: A. F. de Poter-van der Waal C. G. de Poter H. I. Ambacht: F. van der Brugge-van der Waal L. van der Brugge Kleinkinderen en achterkleinkinderen Schiedam, 29 september 1980 Huize „De Harg" Corr. adres: Burg. van Haarenlaan 1393, 3117 GA Schiedam. Moeder ligt opgebaard in het bejaardencen trum „De Harg", Hargplein 100 Schiedam. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag 2 oktober 1980 van 20.00-20.30 uur. Voorafgaande aan de teraardebestelling die zal plaatsvinden op de Algemene begraaf plaats Laan van Spieringshoek te Schiedam op vrijdag 3 oktober 1980 om 11.30 uur. zal in „De Harg-' een rouwdienst worden gehouden, aan vang 10.30 uur. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Verzoeke geen bloemen. Op zaterdag 27 september j.l. werd uit onze familiekring weggenomen onze zwager en oom Jan Siebold de Vries echtgenoot van C. van den Boogaard. Beek: W. H. Verbeek-van den Boogaard Amsterdam: D. A. van Gelder van den Boogaard W. T. van Gelder C. W. Wachtels van Gelder E. C. Punt-de Wit P. D. Punt Nichten en neven. Dinsdagavond 30 september 1980 is onze lieve Nan Meeuwesen na een leven vol van liefde en aandacht voor de medemens, en na een lang ziekzijn naar Jezus gegaan. Zij werd slechts 49 jaar. Wij bidden om kracht en troost voor Harm en de kinderen. Breda: C. J. van Doorn-de Groot Breda: F. L. van Doorn B. van Doorn-Zwanenburg Oosterbeek: D. van Doorn L. van Doorn-Maastricht Hoogeveen: K. H. A. Zieleman E. Zieleman-van Doom Hoogeveen: A. van Doorn E. van Doorn-Wilbrink Sneek: T. J. de Boer A. de Boer-van Doom Almkerk: C. J. van Doorn R. van Doorn-de Boer Breda: B. van Doom G. van Doorn-Steverink Barneveld: J. Mouw H. Mouw-van Doom Dordrecht: G. C. van Doorn L. van Doom-van de Meer Hoogeveen, 1 oktober 1980. Bedroefd geven wij u kennis dat wij afscheid hebben moeten nemen van Jan Siebold de Vries voorheen directeur Automobielbedrijf de Vries te Apeldoorn geboren 1 januari 1903. Uit aller naam: Chr. de Vries-van den Boogaard 27 september 1980 Eastonstraat 88 1068 JC Amsterdam De crematie heeft inmiddels plaatsgehad Zij is verlost, God heeft haar welgedaan. Heden nam de Here tot Zich in Zijn eeuwige heerlijkheid mijn geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en grootmoeder Antje van Egmond echtgenote van W. Driebergen in de ouderdom van 76 jaar. Rijnsburg: W. Driebergen N. Driebergen A. Driebergen-Huisman W. Driebergen M. Driebergen-Duijndam A. Driebergen J. Paauw-Driebergen P. Paauw A. Driebergen N. Driebergen-Heemskerk J. Driebergen A. Driebergen-Haasbroek A. Driebergen R. Driebergen-Draaijer en kleinkinderen 2231 JE Rijnsburg, 1 oktober 1980, Koestraat 39. Gelegenheid tot condoleren donderdag- en vrijdagavond van 7.30-9.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 4 oktober a.s. om 11.00 v.m. in de Geref. Ema- nuelkerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats van de Geref. kerk aan de Sandtlaan te Rijnsburg. De vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zorgzame man, vader, zoon en schoonzoon Dirk Simon Voskamp hebben ons goed gedaan. Daarvoor onze hartelijke dank. Namens allen N. F. Voskamp-Torn De Lier, oktober 1980. "Bali, Lombok, Flores, Timor" dit rijtje van de eilanden in de Indische Archipel kunnen de ouderen nog moeite loos opdreunen. Van school. De jongeren onder ons kennen Bali uit een heel andere wereld. Korte filmflitsen.Televisiedocumen- taires. Kleurige kijkplaten. Wat echter nauwelijks bekend is: Indonesië dus ook Bali, is een groot koffieland. Op de groene, golvende plantages worden met liefde en zorg de koffiebonen geteeld die Gala z'n eigen, aparte en geurige melange geven. Bali: een paradijs waar het altijd zondag is. Een sfeer die niet in beelden noch in woorden is te t vangen. U moet Bali 1 met eigen ogen zien. Zelf beleven. Dat kan. Nü! Want Gala houdt in samenwerking met onze nationale vlieg- trots KLM een grandioze wed strijd: met Willem Nijholt naar Bali. De KLM vloog al in 1924 naar het toenmalige Batavia. Meteen houten Fokker F7. In 55 dagen precies. U doet dat vandaag de dag met een DC 10 heel watsnel- Ier en heel wat comfortabeler: in 20,5 uur. Om u alvast wat inde stemming te brengen, nemen we u in vliegersvlucht mee langs een aantal bezienswaardig heden van Bali. Bijvoorbeeld deTanahlot- tempel. De tempel die op een van de mooiste plekken in Bali ligt. Als u eenmaal hier een zons ondergang hebt meegemaakt, heeft u een reden om nóg een keer naar Bali te willen. Indrukwekkend is ook een Kecak-voorstelling. Zingzeggend vertellen enkele dansers het ver haal in deze 'apendans'. Daarbij begeleid door het tsjakke-tsjakke- geroep van de andere dansers. U bent niet echt op Bali geweest als u geen tocht heeft gemaakt door het schitterende landschap. Met een bezoek aan de hei lige bronnen van Tampak Siring en aan de nog steeds werkende vulkaan Batur. Natuurlijk mag een bezoek aan een koffieplantage niet ontbreken. De winnaars gaan in ieder geval kijken waar de Gala koffie vandaan komt. Eén van de aardigste en waarschijnlijk onvergetelijke gebeurtenissen tijdens uw reis is het dineren bij een Balinese prins, samen met Willem Nijholt U bent zeker nieuwsgierig naar de wedstrijd- voorwaarden. Welnu die vindt u in de winkel. Haal i dus snel een pak j Gala koffie en het deelnameformulier, i Wacht niet te lang en grijp uw kans. Er zijn 10 hoofdprijzen: 10 reizen naar het mysterieuze eiland Bali. Met Willem Nijholt. Daarnaast krijgt iedereen die meedoet een authentiek Bali- nees handgesneden en beschilderd uiltje. Dus meedoen is prijs! De ache duurt tot 31 december 1980.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 15