EKONOMISCHE KOMBINATIE VAN PRESTIGE EN PRESTATIE RENAULT 20TX DONDERDAG 2 OKTOBER 1980 TROUW/KWARTET P 10 R 12 Hsl^ Familieberichten Rectificatie Psalm 138 Wij hopen D.V. 15 oktober met elkaar dankbaar te gedenken dat mijn lieve ouders J. Overduin en XV. H. Overduin-Kouwenhoven 50 jaar getrouwd zijn. Op 26 oktober zal het 50 jaar geleden zijn dat mijn vader in de geref. kerk van Sleen (Dr.) in het ambt werd bevestigd. Om gezondheidsredenen kunnen wij helaas geen bezoek ontvangen. Greet Overduin Schimmelpennincfcstraat 3 3904 HA Veenendaal. Op donderdag 9 oktober a.s. hopen onze (groot-) ouders Fedde Houtstra en Lize van Dam vijftig jaar getrouwd te zijn! Als u hen met dit blijde feit geluk wilt wensen bent u op die donderdag van harte welkom bij ons thuis: „de Spar", Sparrenlaan 47, Doom, 's avonds tussen 19 en 21 uur. Piëta - Wim, Lieke, Teake, Christien, Dieuwertje, Adrienne. Mocht u het bruidspaar iets willen geven, dan zouden zij erg prijs stellen op een geldelijke bijdrage, zodat ze na het feest een wens kunnen vervullen van de bewoners van het Doornse Zonnehuis. (Evt. giro 560149 t.n.v. W. J. Deutekom, onder 't motto: „Vijftig".) Met ontroering namen wij kennis van het plot selinge overlijden van de heer E. A. Hoogland (arts) de naamgever van onze stichting. Met grote dankbaarheid denken wij aan al. hetgeen dokter Hoogland gedurende 40 jaren (1929-1969) heeft betekend voor de bejaarde medemens. Wij wensen mevrouw Hoogland met de kinde ren en kleinkinderen Gods vertroostende na bijheid bij dit afscheid. Utrecht, 1 oktober 1980. Bestuur en direktie Richard Hoogland Stichting. Maar nu verlangen zij naar een beter dat is hun hemels, vaderland. Daarom schaamt God Zich voor hen niet hun God te heten, want Hij had hun een stad bereid. Hebr. 11 16 Na een rijk gezegend leven heef^de Here tot Zich genomen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Jannetje Boertien-van den Brink in de ouderdom van 84 jaar. Sinds 27 mei 1961 weduwe van Egbert Boertien Met grote dankbaarheid denken wij aan alles wat wij door haar mochten ontvangen. Lelystad: H. Boertien K. E. Boertien-Oosterhoff Nunspeet: A. van de Gronden-Boertien Hauwert: M. Boertien H. N. Boertien-van der Kolk Zwolle: J. Boertien Ede: A. Haffmans-Boert'en J. Haffmans Middelburg: C. Boertien J. B. Boertien-Velema Diemen: A. Boertien Hilversum: W. van Genderen-Boertien H. van Genderen Linteloo: B. Boertien Driebergen: D. Boertien-van Balkum Dedemsvaart: J. de Vries-Boertien E. J. de Vries Schoonhoven: B. Jansonius-Boertien J. Jansonius klein- en achterkleinkinderen. Zwolle, 30 september 1980 Bejaardentehuis „De Molenhof" Correspondentie-adres: Mw. J. Boertien. Haringvliet 87. 8032 HB Zwolle. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 3 oktober a.s. van 19.00-20.00 uur in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Potgietersingel 7 te Zwolle, alwaar moeder is opgebaard. De dienst van Woord en Gebed, welke geleid zal worden door ds A. van de Veer, wordt gehouden D.V. zaterdag 4 oktober a.s. om 11.00 uur in het Noorderkerkcentrum, Thorbecke- gracht 37 te Zwolle, waarna om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats „Bergklooster", eveneens te Zwolle. Heden is plotseling van ons heengegaan, ver trouwende op zijn Heer, onze lieve, zeer zorg zame vader en grootvader Hendrik van Kessel weduwnaar van Fem de Graaf in de leeftijd van 78 jaar. Roosendaal, M. J. C. Koene-van Kessel D. Koene Amsterdam, H. A. van Kessel M. van Kessel-Terreehorst kleinkinderen en verdere familie Amstelveen, 1 oktober 1980 Huize „De Luwte", Wimbledonpark 1 Correspondentie-adres: Familie D. Koene, Verweylaan 37 4707 LR Roosendaal Vader is opgebaard in Uitvaartcentrum Bou- wens. Startbaan 7 hoek Van der Hooplaan, Amstelveen, gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag van 14 tot 15 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden maandag 6 oktober te 10 uur in Huize „De Luwte", daarna vindt de begrafenis plaats te 11 uur op de begraafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk 273 te Amsterdam. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De Heere is mijn licht en mijn heil. Voor wie zou ik vrezen? Psalm 27 1 A Heden werd uit zijn lijden verlost, mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa El ze Geert Elzes op de leeftijd van 66 jaar. 9953 PR Baflo Sijtsmaweg 7, 30 september 1980 Baflo: G. Elzes-de Vries Westerbork: Piëta en Jan Gerja, Janette, Karin Olst: Ina en Renze Winsum (Gr.): Marga en Daan De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op zater dag 4 oktober a.s. om 14.00 uur vanuit de Geref. Kerk te Baflo. Vooraf een rouwdienst welke aanvangt om 13.30 uur. Zij, die de over ledenen de laatste eer wensen te bewijzen worden verzocht, om 13.15 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „Concordia". i' Heer, ik wil uw liefde loven, al begrijpt mijn ziel U niet. Zalig hij, die durft geloven, ook wanneer het oog niet ziet. Schijnen mij uw wegen duister, zie, ik vraag U niet: waarom? Eenmaal zie ik al uw luister, als ik in uw hemel kom! Op 1 oktober 1980 is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en grootvader Willem Lanning echtgenoot van E. Lanning-Nijkamp oud 72 jaar. E. Lanning-Nijkamp Rommelt en Reiny Ditty en Gerrit Grietje en Henk Jan en Gerdy Henk en Roelie Joke Willy en Geert Herman en Vergenie Egbert en Bettie Wim en Ria en kleinkinderen 7846 AE Noord-Sleen, 1 oktober 1980. Waterkampenweg 5. De dienst van woord en gebed zal gehouden worden op maandag 6 oktober om 13.30 uur in de Geref. kerk te Sleen, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats te Sleen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. „De hemel looft, o Heer, Uw wond'ren dag en nacht!" Heden nam God tot Zich Zijn kind, mijn lieve vader en mijn beste vriend, Frederik Adolf Hageman, weduwnaar van Adriana de Groot, op de leeftijd van 82 jaar. Vader overleed tijdens zijn vakantie in Zwit serland, waarnaar hij zo zeer verlangde. Mede namens familie en vrienden, H. F. A. Hageman. Ugchelen, 30 september 1980. Karhuistraat 52. Correspondentie-adres: Abrikozenstraat 39, 2564 VL 's-Gravenhage. Geen bezoek. Geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag 4 oktober om 10.30 uur in het familiegraf op de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen", Kam perfoeliestraat 2A te 's-Gravenhage. Vertrek van Abrikozenstraat 39 om 10 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de wachtkamer van de begraafplaats. Zijn rijk is volle zaligheid Wie was gevangen wordt bevrijd. Gez. 281:3 In het verpleeghuis „Der Boede" is in de ouder- dom van 89 jaar van ons heengegaan onze lieve nicht, tante en vriendin, mevrouw Leuntje Tissink Middelburg: L. Heijstek-Tissink Zeist: N. Barentsen Vlissingen: J. A. Heijstek J. Heijstek-Vader Vlissingen. M. van Sparrentak Koudekerke, 30 september 1980 Der Boede, afd. Wilhelmina Correspondentieadres: J. A. Heijstek, Bellamypark 42, 4381 CK Vlissingen. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 3 okto ber 1980 om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Vlissingen. Hieraan voorafgaand zal een dienst van woord en gebed gehouden worden, geleid door Ds. G. den Heeten om 13.00 uur in de Petruskerk aan de Paul Krugerstraat Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de aula van de begraafplaats. Enige en algemene kennisgeving Diep betreurd door zijn nabestaanden over leed heden op 64-jarige leeftijd Louis Kloet Hoofd Bibliotheek Stedelijk Museum Amsterdam Henda Kloet-Spaan Timna Gootjes-van Beek Pieter Gootjes Michaël, Simone en Roza Sol Kloet Ali Kloet-van der Poorten schoonzusters en zwagers Spaan en hun familieleden 1 oktober 1980 Purmercnderweg P24 1445 AA Purmer De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 3 okto ber om 11.00 uur op de Liberaal Joodse Be graafplaats „Gan Hasjalom" aan de Vijfhui- zerweg te Hoofddorp. Bijeenkomst in het gebouw van de Liberaal Joodse Gemeente, Jacob Soetendorpstraat te Amsterdam om 10.15 uur. Geen toespraken. Renault introducCert.de 20,'TX. Die. mede door zijn overvloed aan weldoordachte acces soires, een zeldzame luxe uitstraalt. Voorzieningen als stuurbekrachtiging, elek trisch bcdienbare ra men. centrale elektromagne tische portiervergrendeling en hoofdsteunen op de voor- en achterstoelcn zijn b.v. standaard. Renault adviseert elf oliën Nieuw is de motor: een 2.2 liter krachtbron met bovenliggende nokkenas en veel reserve- vermogen. DiétochekonomischisOopl3,5bij 90krrvu). door een geraffinecrd samenspel van elektronische ontsteking, dubbele carburateur en vijf-versnel lingsbak. De Renault 20 TX valt inderdaad het best samen te vatten alscenekonomischekombi- natic van prestige en prestatie. En als een van de weinige auto's waarmee een verwend automobilist zich nog kan onder scheiden. Vindt u dat er verschil moet zijn, dan bent u bij de Renault Dealers dus zonder meer aan het goede adres Renault 20 TX v.a. t 30.300,-. Afle- vcringskosten f 447,-. Inklusicf BTW Wijzigingen voorbehouden. 22 Litres RENAULT 20 TX. ALS ER DAN TOCH VERSCHIL MOET Z1IN

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 14