Hoe minder u begrijpt van uw hypotheek,hoe meer u ervoor betaalt. M ...GOED SLAPEN v ..'NF0RT BUNGALOW GEKQZEf I L .centraal beheer apeldoorn J OPENBARE VERKOOP Sommige huizenbezitters in Nederland betalen veel te hoge hypotheeklasten. Niet uit vrijgevig heid, maar uit onwetendheid. Om u dit lot te besparen, geven wij u graag wat informatie. Waardoor u duizenden guldens per jaar kunt besparen op uw hypotheeklasten. Bent u namelijk in staat zelf de nodige formulieren in te vullen, dan kunt u voor uw volle belastingaftrek genieten. Aan het eind van de looptijd wordt de door u betaalde en door ons opgespaarde premie gebruikt om het geleende bedrag grotendeels of geheel af te lossen. Bij het overlijden komt uiteraard meteen het verzekerde bedrag vrij, zodat nabestaanden geen hoge hypotheeklasten meer hebben. De premie voor de levensverzekering is financiering terecht bij Centraal Beheer Apeldoorn. Aannemend althans dat u in de categorie valt waarvoor een gemengde hypo theek interessant is. Of dit zo is, kunt u zelf bepa len aan de hand van onderstaande informatie. Voor wie is de gemengde hypotheek interessant? De gemengde hypotheek is zo gecon strueerd, dat u het maximale profijt geniet van de fiscale aftrekbaarheid van hypotheekrente. Dit is dan ook typisch een hypotheekvorm voor mensen met hogere belastbare inkomens (zeg boven 45 mille), die een hoog percentage inkomstenbelasting betalen. Hoe hoger immers het percentage belasting dat u betaalt, hoe belangrijker uw aftrekposten. Betaalt u bijvoorbeeld over de top van uw inkomen zo'n 50% belasting, dan betekent een extra aftrekpost van f10.000,- dat de fiscus hiervan f 5.000,- voor haar rekening neemt. Hierbij dient volledigheidshalve het volgende vermeld: naarmate het totaal van uw aftrekposten hoger wordt, zakt u in het schijven- tarief, en daalt het gemiddelde fiscaal voordeel. In de meeste gevallen is het netto fiscaal voordeel toch minstens 45%. Dit belasting voordeel kan vaak meteen maandelijks worden verrekend met de loonbelasting. Geen aflossing, maar lossing ineens. Bij een gemengde hypotheek betaalt u geen af lossing, maar premie voor een levensverzekering. U blijft dus gedurende de hele looptijd de niet fiscaal aftrekbaar, dus is het eig belangrijk dat die zo laag mogelijk is. Centraal Beheer Apeldoorn is hierin een van de allervoordeligste Hoe komt het dat Centraal Beheer zo voordelig is? Uitgangspunt van alle Centraal Beheer activi teiten (hypotheken, levens- en andere verzeke ringen) is de kennis van zaken die bij de cliënt zelf, bij u, aanwezig is. Waardoor het mogelijk is, dat u en wij rechtstreeks zaken met elkaar doen. Dit betekent, dat u een deel van het premievoordeel zelf moet verdienen door uw hypotheek rechtstreeks bij ons in Apeldoorn aan te vragen. Waarbij u uiteraard kunt rekenen op de bijstand van onze interne adviseurs, die schrifte lijk en/of telefonisch contact met u onder houden, en u kunnen helpen om uw hypotheek precies af te stemmen op uw specifieke behoeften. Rentewinst die niet wordt belast. De verzekeringspremies die u betaalt voor uw gemengde hypotheek worden belegd, en verdie nen rente. Deze rente wordt voor het grootste deel aan uzelf toegerekend. De meeste maatschappijen sparen de verdiende rente voor u op, en voegen deze bij het verzekerde kapitaal, waardoor u aan het eind van de rit een bedrag overhoudt. Door de ge dontwaarding echter, is dat bedrag tegen de tijd dat het wordt uitgekeerd (zeg over 25 of 30 jaar) weinig meer waard. Centraal Beheer doet het anders: het aan u toegerekende deel van de rentewinst wordt meteen in korting gebracht op uw bij Centraal Beheer toch al lage verzekeringspremie. Deze korting is geheel belastingvrij! Een voordeel zonder dubbele bodem. Het is beslist niet zo, dat wij goedkoop zijn met de premie en "duur" met de rente. Vergelijk onze rentetarieven maar met die van andere maatschappijen: vaak zijn we ook hierin een van de voordeligste! Een paar premievoorbeelden. Op nevenstaan de premie bedragen is de rentekorting reeds in minde ring gebracht. De rentekorting wordt berekend aan de hand van het rende ment op staatsleningen. In dit voorbeeld de staatsleningen op l-10-'80 (9,75%). Gratis volledig uitgewerkt kostenoverzicht Als u de onderstaande bon opstuurt krijgt u van ons nadere informatie plus een aanvraag formulier. Stuur dat formulier dan weer ingevuld aan Centraal Beheer (dat verplicht u tot niets), dan krijgt u van ons een volledig uitgewerkte offerte, toegesneden op uw persoonlijke situatie. Met een door de computer berekende kostenbegroting. Zodat u precies weet waar u aan toe bent, en zelfverzekerd naar de notaris toe kunt stappen. Zelfverzekerde mensen sturen nu deze bon op. ZATERDAG 27 SEPTEMBER 1980 TROUW/KWARTET Notaris M. Slebelink te Kampen is voorne mens op dinsdag 30 september 1980 bij toe slag des namiddags om 2.00 uur in CAFÉ RESTAURANT „de Ussel'" aan de IJsselkade 59 te Kampen ten verzoeke van de Gemeente IJsselmulden publiek te verkopen: de boerderij met schuur, erf, grasland, boom gaard en gedeelte weg, staande en gelegen aan de Koekoeksweg nummer 13 te IJsselmuiden, kad Gemeente IJsselmuiden, Sectie B, no. 2448, groot 14.25 are en no. 4184 ged., groot 2.56.80 hectare. Indeling: woongedeelte gang, keuken, waar onder een kelder, woonkamer, slaapkamer, twee bedsteden, deel met w c. en douche, op verdieping een zolder Lasten: plm 750,- per jaar. Aanvaarding: vrij van huur, bij de betaling van de koopsom. Betaling: bij aanvaarding, doch uiterlijk één maand na gunning. Ingezet op 123.365,- Een nieuwe royale woning in Hardenberg iDe huizen (blokje van 5) zijn in (aanbouw aan de rand van het groe ne en ruim opgezette plan Baaider. Oplevering op korte termijn. Enkele kenmerken: veel ruimte, o.a 4 slaapkamers (5e mogelijk) Prachtige situering, ruime plantsoenaanleg, uitzicht over weilanden, balkon op het zuiden Inspraak (nu nog) mogelijk in afwerking vloer/ wandtegels, keukeninrichting, badkamer enz. Traditioneel gebouwd, veel zorg besteed aan isolatie. Prijzen v a. 144 000,- v.o.n Wat nog meer? Vrije vestiging, gunstige financie ring met gemeentegarantie is mogelijk. Verkoop en informatie: Makelaardij OOSTLAND B.V., Fortuinstraat 11Hardenberg, tel. 05232-3689 óf 05291-1121 Bouwbedrijf iH. J. van Dijk en Zn. jHARDENBERG /Tel. 05232-3949 Wageningen-Hoog Heimanslaan 6 Riante vrijstaande geheel onderkelderde bungalow op 1918 m2 terrein waarin zeer fraai aangelegde bostuin. Het pand is voor zien van cv-gas. Bouwjaar 1967. Ind grote hal met natuurstenen vloer, garderobe, toilet, moderne keuken, royale living (47m2) met open haard en groot terras op het zuiden, ouderslaapkamer, badkamer met ligbad, 2 slaapkamers; in souterrain: grote garage, hobbyruimte, cv- kelder, provisiekelder en 2 kamers. Leeg te aanvaarden in overleg. Vraagprijs 645.000,-- K.K. tal.: Jeltes ten Hoor B.V., makelaardij o.g. Markt 9 te Wageningen. Tel: 08370- 14351. Fort bouwt voor iedereen met eigen grond. Perfekt, probleemloos èn betaalbaar. U hoeft er niet wakker van te li^ Op Fort kunt u bouwen. Uw bungalow wordt exakt volgensf» planning gerealiseerd (en dat is maanden sneller dan n dat kost u geen cent meer dan bij de eerste afspraak is geoffrj Met Fort bouwt u voor uw plezier! Bestel alvast het dikke bungalowbouwboek voor slechts ƒ15,Stort dit bedrag op postgiro 1186629 t.n.v. Fort Bouw BV Woudrichem (met vermelding van kode TR 6) en het komt snel in de bus. Als u de Kijkfort-showroom bezoekt, kunt u het bungalowbouwboek daar meekrijgen voor slechts ƒ10, De Kijkfort-showroom van Fort in Woudrichem is g maandag t/m vrijdag van 8 tot 17 uur. Op zaterdag v Fort Bouw BV, Hoge Maasdijk 1-5, 4285 XB Woudrichem, Tel. 01833-2800. Premie voor een basishypotheek per Dit is altes wat u noJig hehi om duiu-nilcn sulden» te besparen op w hypotheeklasten. f 100.000,- 1) (verzekerd bedrag 75%) Leeftnd duur van de hypotheek man 25 jaar 30 jaar 20 1687 1291 30 1757 1388 35 1845 1458 40 1936 1587 45 2101 (2) (1) overige aedragen naar rato (2) eindleeftijd max. 70 jaar Ik ben geïnteresseerd in de grote voordelen van een gemengde hypotheek bij Centraal Beheer. Stuur mij meer uitvoerige documentatie plus een aanvraagformulier voor een offerte. Naam Straat Postcode:Plaats: In ongeffankeerde envelop opsturen aan Centraal Beheer, Antwoordnummer 55, 7300 VB Apeldoorn. .Telefoon 055-792213. «OTR Centraal Beheer is een vereniging mer maatschappijen voor levensvenekenng, schadeverzekenng, informatieverwerking, financiering, hypotheken en leasing. Postbus 7G0 7300 HC Apeldix>m.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 32