9 OPENDAG part-time medewerk(st)er groot'Schuylenburg verpleegkundige waarnemend hoofd a bejaarden- of ziekenverzorgende Igedlpl.l bejaardenhelpenden (gedipl.) verzorgingsassistent(e) verpleegkundige paviljoenshoofd docent(e) Z-verpleegkunde MEMSCH-DIREKTEUR naanderheem Andreas Ziekenhuis ft Andreas Ziekenhuis DOCENT(E) verpleegkunde operatie- verpleegkundige of operatie-assistent(e) ZATERDAG 27 SEPTEMBER 1980 TROUW/KWARTET 'sHEEREN LOO In onze inrichting, een leefgemeenschap van protestants- christelijke signatuur, worden de circa 740 geestelijk gehandicapte bewoners door circa 600 personeelsleden verzorgd en behandeld. Van een nteuwbouwprogramma, waarbij de meeste gebouwen worden vervangen of gerenoveerd, is de eerste fase gereedgekomen. In de afdeling Creatieve Therapie, waar wij werken met middelen als beeldend vormen, muziek/geluid en drama, zoeken wij por 1 december a.s. bij ons team van 3 vaste medewerkers en 3 stagiaires een voor 50% Teak: zelfstandig begeleiden van gerichte activiteiten met bewoners vanuit een gezamenlijk opgestelde doelstelling kunnen werken in teamveitiand meedenken in ontwikkelingen binnen de zwakzinnigenzorg en in hc! bijzonder binnen deze afdeling in het geheel van de inrichting. WIJ denken aan iemand met opleiding: Z of ZA, bezigheidstherapie, kleuterleiding. Leeftijd 23 jaar. Bekendheid met de omgang van zwakzinnige bewoners en met één van de middelen is zeker gewenst Tevens vragen wij van de kandidaat bereid te zijn. zonodig, een aanvullende opleiding te volgen. Salaris variérend naar opleiding en ervaring min. f 2.029,18 max f 2 751.37 (100%). Verdere arbeidsvoorwaarden volgens de c.ao. voor het Ziekenhuiswezen. Gezien het karakter van "Groot-Schuylenburg" gaat onze voorkeur uit naar iemand met een protestants-christelijke levensovertuiging. Voor telefonische informatie kunt u zich tijdens kantooruren wenden tot mevrouw C. Tuk - van Oriel, toestel 247. Schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de geneesheer-directeur van de inrichting, Postbus 9027, 7300 EK Apeldoorn. Christelijke Inrichting voor geestelijk gehandicapten Zutphensestraat 106, 7325 XL Apeldoorn, Telefoon (055) 660906. Het Andreas Ziekenhuis te Amsterdam West vraagt voor een algemene chirurgische afdeling met 34 bedden een in de funktie van Tot zijn/haar taakgebied zal gaan behoren: het in nauwe samenwerking met het hoofd van de afdeling mede leidinggeven aan het team verpleegkundigen van de afdeling. de begeleiding van leerling verpleegkundigen. Voor deze funktie is vereist het diploma A-verpleeg- kundige en is ervaring, liefst in een leidinggevende funktie, gewenst. Voor meer informatie en/of sollicitatie kunt u zich wenden tot de afdeling Personeelszaken, Andreas Ziekenhuis, Th. de Bockstraat8,1058 NR Amster dam, tel. 020-175211. ■VOOR TIJDELIJK WERK AANGESLOTEN e^v it,. ffRDAMW 'HET UITERJOON' Vissershavenstraat 277 2583 DG SCHEVENINGEN tel. 070-572151 'Het Uiterjoon' is een Prot. Chr. Bejaarden centrum dat 190 verzorgingsplaatsen en 37 zelfstandige flatwoningen bevat. Het complex ligt aan de Boulevard en is begin '79 in gebruik genomen. Gevraagd: fulltime wisselende diensten éénmaal per 14 dagen weekenddienst hele en halve dagen met onregelmatige diensten éénmaal per 14 dagen weekenddienst b. c. zij die ervaring hebben genieten de voorkeur wisselende diensten volgens rooster De C.A.O. voor bejaardentehuizen is voor alle functies van toepassing. Er wordt gewerkt in teamverband. Indiensttre ding in overleg. Interne woongelegenheid beschikbaar. Uw schriftelijke reaktie wordt binnen 14 dagen met be langstelling door de adj. directeur tegemoet gezien. een algemeen ziekenhuis te Amsterdam-West vraagt voor de afdeling Gynaecologie/orthopedie, met een opnamecapaciteit van 34 patiënten, een Hij/zij dient te beschikken over het diploma A-ver- pleging. Ook MBO-V of HBO-V verpleegkundigen met ten minste 1 jaar ervaring in een algemeen ziekenhuis kunnen solliciteren. Een 8/10 part-time dienstverband of een dienstver band met 7 nachtdiensten per 14 dagen is mogelijk Voor informatie en/of sollicitatie kunt u zich wen den tot de afdeling Personeelszaken, Th. de Bock straat 8, 1058 NR Amsterdam, tel. 020 - 17 52 11 EVOOR TIJDELIJK WERK AANGESLOTEN J*fRDA/Wl "NOORDERHAVEN" christelijk centrum voor begeleiding, behandeling en verzorging van ruim 600 geestelijk gehandicapten te Julianadorp. In verband met het aanvaarden van een functie elders door de huidige functionaris zoeken wij op korte termijn ter vervanging een (m/v) 'SHEEREN LOO voor de leiding en coördinatie van de activiteiten op het paviljoen Vlet 3 met betrekking tot de ca. 40 bewoners en 24 medewerk(st)ers. Voor doze functie komen kandidaten in aanmerking die: e reeds ervaring hebben opgedaan als Z-verpleegkundlge in een min of meer leidinggevende functie e in het bezit zijn van een kaderopleiding respectievelijk hiervoor studerend zijn e minimaal 25 jaar oud zijn. Een christelijke levensopvatting is gezienTiet karakter van onze inrichting gewenst. Nadere informaties kunnen worden verstrekt door het huidige paviljoenssubhoofd het waarnemend Hoofd Verpleegkundige Dienst, telefoon (02235) 1744, toestel437 of 303. De salariëring bedraagt minimaal f 2.826,30 en maximaal f 3.362,79 bruto per maand. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is op de overige arbeidsvoorwaarden van kracht. Schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken, Postbus 1002,1780 EA Den Helder. NOORDERHAVEN- Christelijk centrum voor geestelijk gehandicapten julianadorp LANDELIJKE PROT -CHR STICHTING PHILADELPHIA TEHUIZEN TE NUNSPEET Ons OPLEIDINGSINSTITUUT verzorgt de opleiding tot Z-verpleegkundige voor de leefgemeenschappen "Veluwehorst" te Nunspeet en "IJsseloevar te Brummen. De "Z-school" is gevestigd te Nunspeet en heeft een dependance in Brummen WIJ VRAGEN voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een m die in samenwerking met de docente Algemene verpleegkunde, het vak Z-verpleegkunde gaat invullen Dit vak beoogt de integratie tussen het somatisch en het agogisch vakkenpakket te bewerkstelligen. Onze gedachten gaan uit naar iemand die: de opleiding tot Z-verpleegkundige heeft gevolgd. een veelzijdige praktijkervaring heeft in het verplegen van geestelijk gehandicapten, zich wil inzetten voor het werken in teamverband. de docentenopleiding heeft voltooid of bereid is deze te gaan volgen, bereid is "naast het les geven" een aantal organisatorische taken in de dependance op zich te nemen, gezien de levensbeschouwing van bovengenoemde stichting, een protestants-christelijke levensovertuiging heeft. WIJ BIEDEN salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Wilt u méér inlichtingen over deze functie, neemt u dan contact op met het hoofd van de opleiding, of met mevrouw E. Ravoet-Zomer, docente Algemene verpleeg kunde, telefoon (03412) 4264. SOLLICITATIES te richten aan het hoofd van de opleiding, de heer J. Meijerink, Postbus 134, 8070 AC Nunspeet. In Naarden staat het moderne verpleeghuis en reakthreringscentzum Naarderheem dat plaats biedt aan 120 somatische en 60 psy chogeriatrische patiënten en daarnaast een dagbehandelingscentrum heeft. Tezamen met de andere verpleeghuizen in het Gooi vervult Naarderheem een regio nale funktie ten aanzien van de verpleging- behoevende patiënten. In verband met overlijden zoekt het be stuur kontakt met gegadigden voor de ver vulling van de vakature van De driehoofdige direköe. beslaande uit ekonorrusch- medisch-, en verpleegkundeg-direkleur. is verantwoordelijk voor het totale funktioneren van het verpleeghuis De medisch-direkteur zal naast het behandelen van patiën ten in het bijzonder belast zijn met de leiding van de medi sche- en paramedische afdelingen en betrokken zijn bij het opnamebeleid. In verband hiermede dienen kandidaten te beschikken over leidinggevende en organisatorische kwaliteiten het vermogen om te kunnen werken in teamverband goede kontaktuele eigenschappen belangstelling voor de genatne ervaring in de behandeling van verpleeghuispatiënten Gezocht worden kandidaten met een prot chr. levensover tuiging die willen helpen de levensvisie waarvan het huis uitgaat, gestalte te geven. De ekonorrusch- en verpleegkundig-direkteur zijn gaarne bereid tot het verstrekken van nadere inlichtingen Telefoon 02159-46347. Schriftelijke sollicitaties met curri culum vitae kunnen worden gericht aan het bestuur Amersfoortsestraatweg 1 - Naarden. Postadres: Postbus 6085.1400 HB BUSSUM Zon en Schild is een psychiatrisch centrum, waaraan verbon den een polikliniek, een psychotherapeutisch dagcentrum en een kinder- en jeugdpsychiatrische kliniek. Het geheel omvat circa 800 klinische be handelplaatsen, 650 poliklinische be handel plaatsen en 850 medewerkers. Onze afdeling voor akute psychiatrie 'DE BRUG' organiseert een Het doel hiervan is eventuele toekomstige verpleegkundige medewerkers inzicht te geven in de manier waarop in de akute psychiatrie in het algemeen en op 'De Brug' in het bij zonder, wordt gewerkt. Op deze manier hopen wij geïnteres seerden te kunnen motiveren een eventuele sollicitatieproce dure met ons aan te gaan. 'De Brug' is een afdeling voor akute psychiatrie, met een Inlichtingen worden graag verstrekt door de hoofdverpleeg- maximale opnameduur van 4 weken. In het kader van regio- kundige. Jan van Mourik (toestel 359). nale afspraken is een noodbeddenregeling ontworpen, waar- Geïnteresseerden die onze open dag willen bezoeken worden door de afdehng 24 uur per dag beschikbaar is voor akute op- verzoch, de onderstaande strook voor 11 oktober a.s. in te names. De afdehng beschikt over 20 opnameplaatsen en 6 zenden 3gn de diens, Personeel, Organisatie-ontwikkeling en separeers. Aan de afdeling zijn verbonden: een psychiater Opleidingen, postbus 30513800 DB Amersfoort (tel. 033 - een maatschappelijk werker, een hoofdverpleegkundige, 3 38534) arts-assistenten en 24 gediplomeerde verpleegkundigen. Met 0p kor(e ,erm|jn zu||en wjj na omvangst van het inschrijt. onze behandeling zijn we er vooral op gencht om de akute ,ormu|ie, een uitnodiging toesturen, met de datum en plaats problematiek op te lossen. Mocht het tijdens de behandeling van indeling blijken, dat een intra- of extra murale behandeling van langere duur dan ongeveer 4 weken noodzakelijk is, dan zal de daar toe meest geschikte behandelingsfaciliteit gezocht worden. De mogelijkheden van het psychiatrisch centrum 'Zon en Schild' spelen hierbij een belangrijke rol. Een voortgezette extra-murale behandeling c.q. begeleiding is echter het pri- Naam mair nagestreefde doel. Adre» en woonplaats! .7.Ï 7.7.Ï.7.7 Opleiding De Brug biedt: Leeftijd - In overleg kan op beperkte schaal de mogelijkheid gekreéerd worden tot het volgen van studies of trainingen Geeft zich op als bezoeker van de open dag akute psychiatrie - de mogelijkheid tot 80% werken te 20n en Schild. - het werken in een verpleegkundig teamverband met alleen gediplomeerden het kunnen meeparticiperen in een verpleegkundig beleid, mee gestalte geven aan een stuk demokratisering 'De Brug' nodigt verpleegkundigen met B-diploma (aange- vuld met A, H .B.O.-iw of H.B.O.-v diploma) uit om vrijblijvend V Ml de informatiedag te bezoeken. Het Bestuur van de Stichting Protestanti Christelijke Gezondheidszorg van HET ORANJE-GROENE KRUIS 's-GRAVEN- HAGE nodigt belangstellenden uit te solliciteren naai de functie van hoofdwijkverpleegkundige (3e) Vereist: een ruime ervaring als wijkverpleegkundige een kaderopletding M G.Z of bereid deze te gaan volgen Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de hoofdwijkverpleegkundigen mevr van Middelkoop of mevrouw A. Postma. tele foon 070-648830 Schriftelijke sollicitatie te richten aan het Bestuur, p/a De la Reyweg 297, 2571 EH s-GRAVENHAGE. School voor verpleegkundige opleidingen Diakonessenhuis - R.K. Ziekenhui e Groningen. In verband met het vertrek van een van de de centen zoeken wij op zo kort mogelijke termij kontakt met een (full-time) Funktie-informatie: - de door ons gezochte docent(e) verzorgt dl lessen verpleegkunde voor de opleiding to het diploma A-verpleegkundige. - Deze lessen worden gegeven vanaf de intro duktieperiode tot en met de derde leerperiode - De gemiddelde groepsgrootte is 20 - Hij/zij werkt in een kollegiaal team. dat u' 7 theorie-docenten bestaat. Funktie-eisen: - Diploma A-verpleegkundige c.q. H.B.O -V. - Docentenopleiding of een vergevorderd sta dium daarvan Het bezit van het diploma B-verpleegkundig c.q Kinderaantekening strekt tot aanbevelin: Salariëring: Afhankelijk van opleiding en ervaring in de ran van 1e verpleegkundige 2.525.48 - 3 050,021 of 1e verpleegkundige A 2 826,30 - 3 362,791 excl. 28,25 toeslag per maand. Voor nadere informatie en sollicitatie kunt zich wenden tot Zr J.W. van Riel. direkteui Postbus 788, 9700 AT Groningen Telefoon 050 - 265822 Stichting Christelijk Algemeen Ziekenhuis Noordwest-Veluwe De Stichting Christelijk Algemeen Ziekenhuis Noordwest-Veluwe (van deze Stichting gaan uit de ziekenhuizen Boerhaave en Pius te Harderwijk en het Ziekenhuis Salem te Ermeio) vraagt voor de operatie-afdeling een In onze ziekenhuizen behoort de ongevals behandeling tot de taak van het o k -personeel Schriftelijke sollicitatie richten aan de afdeling personeelszaken van de Stichting Christelijk Algemeen Ziekenhuis Noordwest-Veluwe. Postbus 138,3840 AC Harderwijk

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 26