Amsterdam vraagt VOORZITTER EN LEDEN VAN DE voorlichtingsfunctionaris II O directeur (m/v) direkteur (m/v) (VR/M) konsulent(e) (aankomende) assistent-accountants medewerker MILIEUKUNDIGE M/V Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch-DeCruquiushoeve bevoegde leerkracht TROUW/KWARTET voor de GEMEENTELIJKE ACCOUNTANTSDIENST eventueel part-time TAAK assisteren bij de controle van een of meer gemeentelijke dienst takken en het medewerken aan de sa menstelling van bedrijfseconomische en admimstratief-organisatorische ad viezen. VEREISTEN VWO of Havo met wiskunde en/of economische weten schappen; voor een carrière bij de Ac countantsdienst is het nodig dat men bereid is zich door studie verder te be kwamen in de accountancy of econo mische studierichting, dan wel op het gebied van de informatica; leeftijd tot circa 25 jaar. Een praktijkdiploma boek houden of MBA strekt tot aanbeveling. SALARIS afhankelijk van verdere vakopleiding op bovenvermelde ge- vacnr. 9433 bieden, leeftijd en eventuele praktijker varing, minimaal 1796,-en maximaal 3096- bruto per maand (bij volle werktijd). Studerenden komen in aan merking voor studieveriof en studie kostenvergoeding volgens gemeente lijke regeling. INLICHTINGEN bij de directie, tele foon (020) 552.2066. voor de DIENST ONDERWIJSINSTELLINGEN bij het Bureau Amsterdamse Raad voor de Beroepskeuze een voor 32 uur per week De Amsterdamse Raad voor de Beroepskeuze is een adviesorgaan voor burgemeester en wethouders en een overkoepeling van instellingen en organisaties, diezich in Amsterdam bezighouden met voorlichting en begeleiding op het gebied van school- studie- en beroepskeuze. Voor zijn werkzaamheden beschikt de Raad over een bureau, waar 4 medewerkers werkzaam zijn. Het bureau van de Raad bereidt de activiteiten van de Raad voor en voert ze uit, verricht administratieve werkzaamheden voor de Amsterdamse schooldecanen en geeft enkele voorlichtingsbrochures uit. Er wordt een uitgebreide opleidingen- en beroepen- documentatie bijgehouden en er wordt mondeling, telefonisch en schriftelijk informatie gegeven over opleidingen aan ieder die daarom verzoekt. TAAK typen van brieven, versla gen, rapporten en dergelijke; stencil werkzaamheden, postbehandeling, bijhouden van adressenbestanden, bureau-archief en bureau-agenda; bij houden van de rekeningenadministra tie van door de Raad uitgegeven voor lichtingsbrochures; bedienen van de te lefoon; in voorkomend geval notuleren van vergaderingen. VEREISTEN Mavo/Havo-niveau; ervaring in administratief werk; zelf standig kunnen werken; goede type vaardigheid. SALARIS afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 2530,- bruto per maand, exclusief diensttijduitloop (bij volle werktijd). Alle genoemde salarissen zijn exclusief een toeslag van f 26.- bruto per maand. Voor jeugdigen geldt een lager bedrag. Het gemeentelijk beleid is gencht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Vrouwen genieten voorrang in die functies, waarin zij duidelijk ondervertegen woordigd zijn Zij. die aan de gestelde eisen voldoen, wordt uitdrukkelijk ver zocht te solliciteren. Vakantieuitkering 8 procent, de rechtspositieregeling van de gemeente Amster dam is van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de Afdeling Personeelszaken. Oudezijds Voorburgwal 274. 1012 CL Amsterdam, on der vermelding van het genoemde vacaturenummer gemeente amsterdam Hoewel de parlementaire behandeling van het betreffende wetsontwerp nog niet is voltooid, worden gegadigden gezocht voor het voorzitterschap en het lidmaatschap van de Emanapatieraad. De Emanapatieraad is een adviesorgaan op grond van artikel 87 van de Grondwet, dat tot taak zal krijgen de regering te adviseren over het emancipatiebeleid in het algemeen en over de samenhang van voorzieningen en maatregelen van emancipatiebeleid in het bijzonder. Onder emancipatiebeleid wordt verstaan het beleid van de overheid met betrekking tot de emancipatie van vrouwen, daarbij mede betrokken de gevolgen daarvan voor de positie van mannen en voor de samenleving als geheel. EMANCEPATIERAAD VOLGT EMANCIPATIE KOMMISSIE OP De Raad zal in de plaats treden van de Nationale Advieskommissie Emancipatie (Emancipatie Kommissie), die op 14 december 1974 door de Minister van Cultuur, Reaeatie en Maatschappelijk Werk voor de duur van 5 jaar werd ingesteld en wier zittingstermijn in december 1979 werd verlengd tot aan de inwerkingtreding van de Wet op de Emanapatieraad. De Emanapatieraad zal bestaan uit 7 tot 13 ledea waaronder de voorzitter. De Raad wordt voorzien van een burö (in 1980 bestaande uit 8 personeelsplaatsen), dat in 4 jaar tot een omvang van 20 personeels plaatsen zal kunnen uitgroeiea De Raad zal gevraagd en ongevraagd adviezen uitbrengen over voornemens op het terrein van het emancipatiebeleid De Raad zal zich daarbij op uiteenlopende terreinen bewegea zoals wetgeving, onderwijs, arbeidsmarkt- en inkomensbeleid sociale dienstverlening enz. Degenen die in aanmerking wensen te komen of een ander in aanmerking wensen te brengen worden verzocht hiervan schriftelijke mededeling te doen onder vermelding van alle relevante gegevens. Brieven spoedig te zenden aan de voorzitter van de sollicitatiekommissie, mw. E J. Mulock Houwer. Hoofd van de Direktie Emancipatiebeleid Ministerie van Cultuur, Reaeatie en Maatschappelijk Werk. Steenvoordelaan 370, 2284 EH Rijswijk Telefonische informatie is verkrijgbaar bij de sekretaris van de sollicitatiekommissie, mw.J. SwiebeL (teL 070 - 94 92 33. tst 2165, b.gg. 3179). WIE KAN LID WORDEN VAN DE EMANCIPATIERAAD Voor de benoeming tot lid van de Raad komen in aanmerking personen die kennis en inzicht hebben met betrekking tot de emancipatie van vrouwen en de daarmee samenhangende maatschappelijke problemen, hetzij in het algemeen, hetzij op een bepaald gebied en van wie mede op grond van hun werkzaamheden op het terrein van de emancipatie of hun betrokken heid daarbij danwel uit anderen hoofde voor de advisering over het emancipatiebeleid van de regering een goede inbreng kan worden verwacht Van de voorzitter van de Raad wordt naast mime kennis en bij voorkeur ervaring met betrekking tot de emanöpatieproblematiek bovendien verwacht: kennis en bij voorkeur ervaring met betrekking tot de problemen rondom het overheidsbeleid en de processen van het openbaar bestuur. Bestuurlijke cq. politieke ervaring strekt tot aanbeveling. Bij de samenstelling van de Raad zal rekening worden gehouden met de in Nederland aan wezige geestelijke en maatschappelijke stromingen. TIJD DIE DEZE FUNKTIE KOST Van de leden van de Raad wordt verwacht dat zij zich 1 a 2 dagen per week beschikbaar stellen voor de werkzaamheden van de Raad Van de voorzitter van de Raad wordt verwacht dat deze 3 a 4 dagen per week beschikbaar zal zijn. De voorzitter en de leden ontvangen een vaste vergoeding die gebaseerd is op het bruto salaris van de ambtelijke salaris schaal 150. Reis- en verblijfkosten worden vergoed volgens de geldende regelingen voor ambtenaren Een gesprek met een sollicitatiekommissie zal deel uitmaken van de procedure. r STICHTING 't VINKENNEST VELSEN" Orthopedagogisch Instituut (A.W.B.Z.) voor 96 moeilijk lerende jongens en meisjes met gedrags problemen, in de leeftijd van 6-18 jaar. De jongeren bewonen, verdeeld over acht groepen, een eigen woning op het terrein van 't Vinkennest en volgen buitengewoon onderwijs op scholen in de omgeving. Daarnaast beschikt het instituut over een Fasehuis in Haarlem. Wegens benoeming elders ontstaat per 1 november a.s. de vakature van Belangrijkste taken; organisatie en coördinatie van aktiviteiten die afstemming beogen van de hoofdproces sen m.b.t. de pedagogische sector en de ondersteunende diensten, rechtstreeks leiding geven aan overleg groepen, voor zover het de hoofdlijnen aan gaat van de organisatie, de beleidsvorming en de voortgang in de dagelijkse uitvoering, condities scheppen waaronder delegatie van verantwoordelijkheid voor de dagelijkse gang van zaken op controleerbare wijze kan plaats vinden, veranderingsprocessen begeleiden en in over leg en samenwerking met alle betrokkenen nader uitwerken en invoeren van daarmee samenhangende beleidswijzigingen. Funktie-eisen: opleiding in gedragswetenschappen, kennis en inzicht m.b.t. huidige opvattingen inzake de hulpverlening, managementervaring, opgedaan in een residentiële setting, leeftijdsindicatie: 35-45 jaar. Salaris: f 5.000,— - f 5.800,- per maand. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan '"t Vinkennest Velsen", Duin en Kruidberger- weg 1, 1985 HG Driehuis-Velsen, t.a.v. Sollicitatiecommissie Direkteur. (Deze commissie is samengesteld uit mede werkers en bestuurleden.) Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij de direkteur, de heer D. Dekker, telefoon (023) 37 64 41, of bij de secretaris van het bestuur, de heer B.H.M. van der Lubbe, telefoon na 18.00 uur, (023) 37 87 77. CONTACT MILIEUI3ESCHER) NOORD-HOLLANI De provinciale milieufederatie CONTACT MILIEUBESCHERMING NOORD-HOLLAND Stationsstraat 6, 1506 DG ZAANDAM tel. 075-351598. waarbij aangesloten 108 plaat lijke en regionale organisaties milieugebied vraagt een: voor het na een inwerkperio zelfstandig afhandelen van za op het gebied van water-, bode en luchtverontreiniging, geluidn der, etc., waaronder het beoorj len van vergunning-aanvrag nota's e.d milieuhygiënische pekten van ruimtelijke plann het onderhouden van kontak met plaatselijke groepen, overti en overheidsdiensten, het adv ren van provinciale sub-comn sies milieuhygiëne. Vereist wordt een academist opleiding, bijvak milieukunde en ervaring in milieubeschermini werk strekt tot aanbeveling, der goede kontaktuele eige schappen. Geboden wordt een salaris van f 3D bruto per maand en 8% vakantiegel opname in pensioenfonds is mogelijk. Stichting Regionale Onderwijsbegeleidingsdienst Zuid-Holland West De onderwijsbegeleidingsdienst Zuid-Holland West is werk zaam voor het openbaar en bijzonder onderwijs in de gemeen ten Leidschendam, Rijswijk, Voorburg en Zoetermeer. Binnen de dienst functioneren momenteel 20 medewerkers. Het bestuur van bovengenoemde Stichting vraagt een die samen met het Bestuur, de medewerkers en de onderwijs gevenden het schoolbegeleidingswerk in de vier gemeenten gestalte zal dienen te geven en die zal dienen mee te werken aan de verdere uitbouw van reeds bestaande activiteiten. Vereisten: opleiding op universitair of daarmede gelijk te stellen niveau; goede managerskwaliteiten. Het salaris zal afhankelijk van leeftijd en ervaring worden' vastgesteld conform de rijkssubsidienormen. Opname in het A.B.P. en I.Z.A. is gewaarborgd. De rechtspositie van de gemeente Leidschendam is van toepassing. Een psychologisch onderzoek behoort tot de sollicitatie-proce dure. Belangstellenden wordt verzocht binnen 14 dagen hun sollicitaties met uitvoerige inlichtingen te richten aan het Bestuur van de Stichting Regionale- Onderwijsbegeleidingsdienst Zuid-Holland West, p/a Prinses Marijkelaan 14, 2264 CL Leidschendam onder vermelding van nr ZHW-16. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de voorzitter van het Bestuur, de heer P. C. Boone, Kon. Juliana weg 19, 2264 BA Leidschendam, tel. 070- 271120. In verband met de pensionering van de huidige functionaris zal binnenkort de vakature ontstaan van VOORLICHTINGSFUNCTIONARIS (M/V) verbonden aan de afdeling Voorlichting en Public Relations van ons Instituut. Nauw verweven met het werk van deze ardeling zijn de activi teiten voor het Fonds voor Epilepsie- bestrijding "De Macht van het Kleine". Aan de afdeling zijn twaalf mede werkers verbonden, waarvan vier in de buitendienst (fondswerving). De betrokkene zal direkt en dagelijks betrokken zijn bij zowel de beleids voorbereiding als bij tal van uitvoerings aspecten op het terrein van de voorlich ting en de fondswerving. Bij afwezig heid van het hoofd van de afdeling zal hij/zij deze moeten kunnen vervangen. In overleg met het hoofd worden hem/ haar een aantal uitvoerende taken ge delegeerd, waarvoor hij/zij zelfstandig, verantwoordelijk is. Deze taken zijn vooral organisatorisch van aard, passend binnen het door betrokkene mede ontwikkelde beleid. Tot de specifieke taken behoren o.a.: het (mede) redactioneel en organi satorisch voorbereiden van het maandelijkse personeelsorgaan, van een periodieke nieuwsbrief voor familieleden van opgenomen patiënten, van de jaarverslagen en van het driemaandelijkse voorlich tingsorgaan "De Macht van het Kleine" (oplage 300.000); de organisatie van grotere evene menten in het Instituut v.z.v. hier aan P.R.-aspecten zitten en het regelen van de ontvangst van excursiegroepen. De gedachten gaan uit naar een belang stellende, met een leeftijd van mini maal 30 jaar, met middelbare school opleiding (of daarmee gelijk te stellen niveau). Ervaring in soortgelijke werk zaamheden en een voltooide aanvul lende P.R.-opleiding strekken tot aanbeveling. Gezien de signatuur van het Fonds voor Epilepsiebestrijding "De Macht van het Kleine" en van het Instituut zoeken wij iemand met een christelijke levensovertuiging (in oecumenische zin). Een psychologische test is een onder deel van de sollicitatieprocedure. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en is nader over een tè komen. Opname in het Pensioenfonds PGGM. Telefonische informatie wordt gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling, Drs. J.N. Loeber, tel. (023) 33 90 60, toestel 2031. Sollicitaties aan het hoofd Personeels zaken van het Instituut, Achterweg 5, 2103 SW Heemstede, onder vermel ding van vakaturenummer 05/CG/TR. Wil zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij met alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, schoolen werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam. Apeldoorn. Arnhem. Den Haag. Heemstede. Leeuwarden. Rotterdam en Utrecht. Prot. Chr. M.A.V.O. "d'Uylenburcht" Hélène Swarthlaan 1422 KG Uithoorn. Gevraagd per 1 novemb 1980 een voor 6 uur Engels 4 studielessen. Het betreft lessen in klas 1. Van sollicitanten wordt o.m verwacht dat zij de doelstellin i gen van het christelijk onderwij o van harte onderschrijven. Inlichtingen bij H. van Dijkhui zen, adj. dir., tel. 02975-6775 of T. C. Wielsma, dir., tei 02975-68610. Tijdens schooluren tel. 02975-63137. Sollicitaties aan het Bestuur, Postbus 212 1420 AE Uithoorn. De landelijke stichting opleiding verzorgende en dienstverlenende beroepen Een opleidingsorgaan voor het leertmgwez( vraagt voor spoedige indiensttreding een voor 2 dagen per week. Taak: Het meewerken aan een optimale opleidingssitua voor leerlingen, die de opleiding tot verzorgingsassu tent(e) of bejaardenhelpende volgen. De nadruk li hierbij op; de relatievorming met de leerlingen de selektie van praktijkopleidingsplaatsen het kontakt" met de praktijkinstelling m.b.t. begeleiding van de leerlingen de verdere ontwikkeling en afstemming op elkai van het school- en praktijkprogramma Vereisten: ervaring met begeleiding van jongeren goede kontaktuele eigenschappen organisatorische kwaliteiten belangstelling voor ontwikkelingen m.b.t. onderwijs voor jongeren, gezondheids- en welzijnszorg bezit van rijbewijs B/E Werkgebied: Gorinchem/Leerdam, 2 dagen per week Standplaats/woonplaats: Gorinchem Gewenst Is: diploma Sociale Akademie, de akte NXX, NXIX, NXH, een opleiding als praktijkbegeleid(st)er dan wel een gelijkwaardig niveau Leeftijd: vanaf 25 |aar Salaris: Afhankelijk van leeftijd en opleiding, bij weektaak max 2.251,— bruto per maand, exclusief vakantie toeslag. Geen premie A.O.W Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Spoedige sollicitaties te richten aan de sollicitatiekonv missie van bovengenoemde stichting, postbus 06 3950 AB MAARN.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 20