Kreymborg's Behaaglijke'Teddy-Jassen'! OPZOEK NAAR I PERSONEEL? DEKRANTKOR OVERAL FAMILIEBERICHTEN DONDERDAG 25 SEPTEMBER 1980 TROUW/KWARTET PR< kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-562 6270. na 17.00 uur 562.2898. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Goede Morgen vader en moeder De Fyter Prins Hendrikstraat 129 Breda Hartelijk gefeliciteerd met uw 50-jarig huwelijk! We komen vandaag alle maal! Kinderen deren. en kleinkin- Langs deze weg willen wij een ieder heel hartelijk bedanken voor de belangstelling, kaarten en giften die we bij ons 69 jaar huwelijk mochten ontvangen. Het is ons helaas niet mogelijk dit allen persoonlijk te doen. A. Roerdink A. Roerdink-Hamersteen Neede, september 1980 Eibergseweg 34 Voor Evert, 23 september 1980 Adieu Je bent niet dood de ff eer heeft je geroepen. Bij hem te wonen in ?ijn glanzend huis; Je hoeft geen rust en vrede meer te zoeken, Je hebt ze nu want je bent veilig thuis. Je bent niet dood je mag voor eeuwig leven. Je bent verlost van onvolkomenheid, Van pijn en van verdriet. God zal je geven een onbegrensd geluk in onbegrensde tijd Je bent niet dood maar ach, wij zullen je missen. Zoals een mens de meestgeliefde mist. De jaren van geluk zijn nooit meer uit te wissen, Wij geloven: God heeft Zich niet vergist. Met diepe droefheid geven wij u kennis dat na een korte ernstige ziekte van ons is heenge gaan onze lieve zoon, broer, zwager en oom, lieve man van Loes, lieve papa van Kevin Evert Hendrik Koekkoek op de leeftijd van 27 jaar. W. Koekkoek G. Koekkoek-Scholten Bert en Aukje Bauke Rob en Wendelmoet Loes en Kevin Corr.adres: W. Koekkoek, Nic. Beetslaan 5, 1187 AJ Amstelveen. Heer God. Gij gunt ons het licht van onze ogen Gij hebt onze geboorte gewild, niet voor het duister hebt Gij ons gemaakt. niet voor de dood, maar om te leven naar U toe van ganser harte. Vanmorgen is in alle rust overleden mijn man, onze vader en grootvader Jan Hendrik Cornells Werner op de leeftijd van 65 jaar. Rheden: Saakje Werner-Postma kinderen en kleinkinderen Rheden, 20 september 1980 De Hoge Kamp 1 Onze dank gaat in het bijzonder uit naar hen die hem vele jaren zorgzaam hebben ver pleegd. Na een dienst van Woord en gebed heeft de teraardebestelling woensdag 24 september j.l. plaatsgevonden. „Ik verlang heen te gaan en met Chris tus te zijn. want dit is verreweg het beste. Philippenzen 1:23b Heden is uit zijn lijden verlost, mijn lieve man, onze zorgzame en intens meelevende vader, grootvader en overgrootvader Arie van den Berg op de leeftijd van 84 jaar. Schipluiden: A. van den Berg-Dijkshoorn S. van den Berg B. E. van den Berg-Bergwerff L. van den Berg A. van den Berg-Luijendijk Breda: J. van den Berg Eindhoven: M. van den Berg Bergen N.H.: I. van den Berg- de Tourton Bruyns Purmerend: A. C. van den Berg A. van den Berg-Klok 's-Gravenhage: L. van den Berg Geldrop: J. van den Berg L. van den Berg-Zwaan Kleinkinderen en achterkleinkinderen Schipluiden, 22 september 1980. Burgemeester Musquetiersingel 12, Correspondentie-adres: na 28 september. Rijksstraatweg 26, Schipluiden. Geen bloemen. Geen toespraken. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Hippolytus-ziekenhuis, Reynier de Graefweg 11 Delft, gelegenheid tot afscheidne- men donderdagavond van 7-8 uur. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 27 september om 11.30 uur. op de Algemene Be graafplaats te Schipluiden. Gelegenheid tot condoleren, na de begrafenis, in „de Boeg" Dr de Koninglaan Schipluiden. Heden overleed na een moedig gedragen lijden in de volle zekerheid des geloofs mijn innig geliefde vrouw Gozuina Barendina Jacoba Rau werda-V alkenier zij is bijna 61 jaar geworden. God heeft Zijn kind tot Zich genomen, want hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren. Mede namens de familie: A. Rauwerda 23 september 1980 Galjoenstraat 5 1784 RA Den Helder De dienst van woord en gebied wordt gehou den op vrijdag 26 september om 14.00 uur in de Duinkerk aan de Jan Verfailleweg, waarna de teraardebestelling ca. 14.45 uur zal plaatsheb ben op de algemene begraafplaats in Huis duinen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren. Geen bloemen. Geen toespraken. „Ziet welk een liefde ons de Vader heeft gegeven, dat wij kinderen Gods ge noemd worden, en wij zijn het ook. 1 Johannes 3 1 Voor ons onverwacht, maar op Zijn tijd, heeft God tot Zich genomen Zijn kind, mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en fijne opa Hendrik Vermeulen in de leeftijd van 66 jaar. Amstelveen: N. Vermeulen-van der Blom Amstelveen: Diny en Henk Nieuw-Vennep: Bart en Els Aalsmeer: Kees en Suze Nieuw-Vennep: Neli en Roel Noordwijk: Ali en Piet Pretoria (Zuid-Afrika): Jaap en Lientjie Parijs: Corrie Enkhuizen: Annie en Jan Amstelveen: Henk en Els en kleinkinderen 24 september 1980 Van der Hooplaan 117 1185 GA Amstelveen Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren donderdagavond van 7-8 uur in Uitvaartcen trum Bouwens, Startbaan 7; hoek Van der Hooplaan, Amstelveen. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 26 sep tember te 10 uur op de begraafplaats Zorg- vlied, Amsteldijk. Amsterdam. Plotseling is vredig, met nóg de aandacht en de liefde die zij voor anderen had, overleden onze lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Johanna Roeloffina Biersteker-de Haas in de leeftijd van 68 jaar. St. Pancras: C. Biersteker Palmerston North (Nieuw-Zeeland J. R. Biersteker W. Biersteker-Pols Jolanda Caroline Ronald Oostzaan: A. G. Dronkert-Biersteker P. J. Dronkert Pieter Jan Han 24 september 1980 Sperwer 49, 1834 XN St Pancras. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 26 septem ber van 19.30 uur tot 20.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats te St. Pancras. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 27 september na de dienst van Woord en gebed in dezelfde aula, die om 11.00 uur begint „Die in Mij gelooft zal leven, al ware hij ook gestorven." Johannes 11:25B Na een jarenlange, liefdevolle verzorging in Huize „Overduin" te Katwijk aan Zee, is heden na een langdurig lijden, door de Here van ons weggenomen onze lieve man, vader en groot vader Henri Hendricus Reumerman in de leeftijd van 73 jaar. Leimuiden: P. D. Reumerman-Boogaard Den Haag: G. Janse-Reumerman B. W. Janse Leiderdorp: H. R. A. Reumerman M. E. Reumerman-Farrell Henk en Kenneth 2451 XV Leimuiden, 24 september 1980 Cederplein 44 De rouwdienst in de Ned. Herv. Kerk te Lei muiden zal D.V. gehouden worden zaterdag 27 september a.s. om 11 uur v.m., waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de consistorie van de kerk. Kreymborgmt een nieuw typ Geen regenjas geen winterjas wel met alle vc van beide. Dus comfortab én lekker wam De buitenkant elegante chinti De binnenkant behaaglijke te< voering. Een ja draagt van okt< april. Kortom, de idei Nu bij Kreyrnt Links: De nieuwe jas. van 100% katoe Teddyvoering. Ingebouwde a in col. Verdekt! Gnjsof marine. Mt 36-44. Rechts: De nieuwe jas. van 65% polyes 35% katoen. Kn voering, capuch Beige of mann< Mt 36-46. JQ| Vertrouw op den Here met Uw ganse hart, en steun op uw verstand niet. Ken Hem in al uw wegen, en Hij zal uw paden recht maken. Spreuken 3:5 en 6 God heeft uit Zijn moedig gedragen lijden verlost mijn dierbare man, onze lieve, zorgza me pappa en opa Jan Johannes van der Woude op de leeftijd van 60 jaar. Veendam, 23 september 1980 Oranjepark 19, 9645 NT Veendam: F. van der Woude-Prins Glimmen: Gerda Maarsingh-van der Woude Herman Maarsingh Hayo, Hermien en Reinanke Veendam: Ettie Smid-van der Woude Dicky Smid Fenneke en Gertjan Veendam: Hayo van der Woude Petrie van der Woude-te Velde Jan en Marieke Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen, geen toespraken. De dienst van woord en gebed zal worden gehouden vrijdag 26 september om 13.30 uur in de Gereformeerde kerk, Dr A. Kuyperstraat te Veendam waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats „Buiten- woelhof" te Veendam om 14.30 uur Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in een van de zalen van de kerk. Na een moedig en vol overgave gedragen lij den, nam de Heere op Zijn tijd weg, onze geliefde tante, oud-tante en nicht Barbera Stolk in de ouderdom van 92 jaar. nichten en neven en verdere familie 3331 BK Zwijndrecht, 23 september 1980 Lodewijk van Nassaustraat 13 Liever geen bezoek. De dienst van woord en gebed zal worden geleid door de Weleerwaarde Heer Ds. M Berg, vrijdag 26 september om 13.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. De Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Aduard geven met droefheid kennis van het overlijden van haar vroegere predikant ds W. F. M. Lindeboom die van 1939-1946 de gemeente met toewijding heeft gediend. Sterke de Here mevrouw Lindeboom en de kinderen bij dit verlies. Aduard, 22 september 1980 Ds H. T. van Bochove, praeses. E. Wolters, scriba. „God heeft ons geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden thuiskomst" In de vroege ochtend van 24 september ging naar zijn eeuwig huis, onze voor ons zo in goede man, fijne vader, grootvader, zwager en oom Cornelis Kooiman Geboren 9 april 1895 te Oudewater. Mede namens de familie J. Kooiman-de Best 1625 NK Hoorn, 24 september 1980 Keern 173. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 27 sep tember van 16.00-16.30 uur in de aula van het Uitvaartcentrum Achterom 5 te Hoorn. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. maandag 29 september om 12.30 uur op de Algemene begraafplaats aan de Berkhouterweg, vooraf gegaan door een rouwdienst in de aula van het Uitvaartcentrum die aanvangt om 11.30 uur en waarin voorgaat Ds. G. C. Hovingh. Voor de vele belangstelling tijdens ziekte overlijden van onze lieve vader, groot-, en o vader Albert Biel zeggen wij U hartelijk dank. Zeer velen van U zijn aanwezig geweesj begrafenis, hebben ons de hand gedrukt, 4 ingesproken, ons geschreven, ons bezocht. Mede hierdoor heeft de Here ons willen tre Uit aller naam: Fam. Biel Mantinge, sept 1980 De vele bewijzen van deelneming die wij o na het overlijden van onze vader Dr. Rutger Adolf Benthem Ooster hebben ons zeer getroffen. Hiervoor betuig onze hartelijke dank. R. Oosterhuis J. A. Oosterhuis M. J. Oosterhuis-van Geuns A. C. Oosterhuis Amsterdam, september 1980 Deze functionaris is actief binnen een soortgelijke discipline'.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10