REÜNIE sssans plantaardig fuca excellent cl -r FAMILIEBERICHTEN VL-VU 8 10 JAAR J. van der Werff, afscheidsreceptie WOENSDAG 24 SEPTEMBER 1980 TROUW/KWARTET P 8 RH - DA kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-562.6270. na 17 00 uur 562 2898 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Janneke Elisabeth Dochter van Coen en Geertje van 't Riet-Visser Zusje van Albert, Geke en Jaap 23 september 1980 Hoofdstraat 140 Voorthuizen AREND LINDE en HILLEGONDA VAN VEEN zijn op 3 oktober a.s. 40 jaren getrouwd. In die tijd zijn zij ouders, schoonouders en grootou ders geworden. Wij nodigen u uit hen op die dag te feliciteren. U kunt dat doen tussen 14.30 uur en 17.30 uur in restaurant „De Luifel", Lange Nering 39 te Emmeloord. Zij wonen: Westerrand 65, 8311 AM Espel. Geprezen zij God, die mijn gebed niet afwees, noch mij zijn goedertierenheid onthield. (Psalm 66:20) Bij het lezen van deze tekst gaan onze'gedachten naar hen uit Hun kinderen en kleinkinderen. Met dank aan God geven wij U kennis dat onze geliefde ouders en grootouders P. de Jong en A. de Jong-Dekker op donderdag 2 oktober a.s. hopen te gedenken dat zij 40 jaar getrouwd zijn. Hun dankbare kinderen en kleinkin deren: 's Gravenzande: Rita en Jaap Magda, Hans, Pauline De Lier: Teun en Nel Sandra. Marja, Karin Zelhem: Marijke en Roel Annemieke, Marion Amersfoort: Anneke en Auke 2678 VG De Lier, september 1980 Sportlaan 9. Gelegenheid tot feliciteren: vrijdag 3 oktober a.s. van 17 00-18.30 uur in gebouw ,,'t Centrum", Hoofdstraat 100, De Lier. Met diepe verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van de heer A. Cooiman Dankbaar denken wij terug aan de jaren welke wij bij hem werkzaam mochten zijn. Steeds was hij voor ons een voorbeeld van trouw en toewijding. Mede namens het personeel van het Adm. kantoor A. Cooiman: E. R. Cooiman E. Smid Rotterdam, september 1980 Met droefheid geef ik kennis van het overlij den. op 19 september, van mijn zeer geliefde vrouw Theodora Stoltenhof-van der Lee op de leeftijd van 83 jaar. Dankbaar blijf ik voor alles wat zij voor mij heeft betekend. W C. Stoltenhof 23 september 1980 Amsterdamseweg 219 1182 GW Amstelveen Overeenkomstig haar wens heeft de crematie heden in stilte plaatsgevonden. ..Ik heb de goede strijd gestreden, ik heb mijn loop ten einde gebracht, ik heb het geloof behouden." 2 Tim. 4 7 Heden overleed, voor ons onverwacht, tot onze diepe droefheid, onze zorgzame vader, schoon- en grootvader, broer, zwager en oom Johan Adam Kemp weduwnaar van H. J. Makkinga eerder weduwnaar van A. E. Hougée in de ouderdom van 80 jaar. Rotterdam: F. Kemp C. H. Kemp-van Westenbrugge Dedemsvaart: C Kemp M. Kemp-Bouwman Rotterdam: R. J. Kemp-van der Woude Hendrik Ido Ambacht: M. A. Los-Kemp J. Los kleinkinderen en verdere familie Rotterdam. 18 september 1980 Huize „De Schutse". kamer 808 Condeli Hullplaats 22 Corr.-adres: F Kemp. Burg. Le Fèvre de Mon- tignylaan 68. 3055 NE R'dam De bijzetting in het familiegraf heeft inmiddels plaatsgevonden. „En Hij heeft tot mij gezegd: Mijn genade is u genoeg, want de kracht openbaart zich eerst ten volle in zwakheid" 2 Cor. 12 9 Na een korte, ernstige ziekte werd door de HEERE thuis gehaald Zijn kind, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder Cornelia Wilhelmina Broos op de leeftijd van 53 jaar. Hengelo (O): G. P. Wieringa Groningen: J. G. Wieringa Groningen: G. M. Wiersma-Wieringa O. B. Wiersma 7552 EH Hengelo (O), 22 september 1980. Breukersweg 25. Een samenkomst zal D.V. worden gehouden op vrijdag 26 september a.s. om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Stadionlaan 1 te Henge lo (O). De begrafenis zal plaatsvinden op de Algeme ne Begraafplaats, Oldenzaalsestraat te Henge lo (O) om 15.00 uur, waarna er gelegenheid is te condoleren. Liever geen bezoek - Geen bloemen De eeuwige God is u een woning en onder u zijn eeuwige armen De Heer van leven en dood nam tot Zich onze lieve schoonzuster Cornelia Wilhelmina Broos echtgenote van G. P. Wieringa Amsterdam: W. J. Wieringa T. F. Wieringa-Ritsema Bergen(N.H-): C. Pieters-Wieringa Beetsterzwaag- J. W. Wieringa C. P. Wieringa-de Koning 22 september 1980. Enige en algemene kennisgeving. Heden, 23 september, hebben wij in droefheid en dankbaarheid afscheid genomen van onze lieve, tot het laatst strijdbare moeder Fernanda Louise Willekes Mac.Donald weduwe van prof. dr. T. H. Thung Moeder is 87 jaar geworden. Ook in het leven van haar vele kleinkinderen en achterkleinkinderen nam zij een grote plaats in. 1 Cor. 13:12 Want nu zten wij nog door een spiegel, in raadselen, doch straks van aange zicht tot aangezicht. Utrecht, H. J. ter Haar Romeny I. E. ter Haar Romeny-Koomans Breda. A. A. van Lelyveld-ter Haar Romeny Oegstgeest, P. J. Thung M. A. Thung-Zondag Amsterdam, M. A. Laeyendecker-Thung L. Laeyendecker Mogelijkheid tot afscheid nemen van moeder bestaat op donderdagavond 25 september en vrijdagavond 26 september van 19-20 uur in de rouwkapel van het Protestants Christelijk Streekziekenhuis te Bennekom, ingang Boer- haavelaan. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 27 september, te 11 uur op de algemene begraaf plaats te Wageningen, waarna gelegenheid be staat tot condoleren. Vooraf wordt een korte rouwdienst gehouden te 10 uur, in de aula van het protestants Christelijk Streekziekenhuis te Bennekom ingang Boerhaavelaan. Correspondentieadres: Prins Hendriklaan 5, 2341 JA Oegstgeest. Bennekom, 23 september 1980. „Wanneer de liefste mens ontviel, wan neer God vroeg je mooist bezit, luister dan maar en wacht en kniel, 't is Gods geest zelf. die voor je bidt" Na een kort ziekbed heeft de Heer plotseling tot Zich genomen, mijn innig geliefde en on vergetelijke man, onze lieve broer, zwager en oom Gerrit Quivooy Ridder in de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van 63 jaar. Uit aller naam: N. Quivooy-Starreveld 2341 TD Oegstgeest, 23 september 1980 M. A. Tromplaan 98. De overledene is opgebaard in het Rouwcen- trum Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179, Leiden. Bezoek aldaar donderdagavond van 7-7.45 uur. Thuis liever geen bezoek geen bloemen. De rouwdienst is bepaald op vrijdag 26 sep tember a.s. om 10.30 uur in de „Groene- of Willibrordkerk" te Oegstgeest, waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. „Je bent niet dood de Heer heeft je geroepen Bij Hem te wonen in Zijn glanzend huis: je hoeft geen rust en vrede meer te zoeken je hebt ze nu want je bent veilig thuis" Na een kort ziekbed nam de Here tot Zich onze geliefde oom Gerrit Quivooy echtgenoot van N. Quivooy-Starreveld Namens de neven en nichten: Hazerswoude P.A. Starreveld Jr Moordrecht R. Starreveld Van geslacht tot geslacht zal ik Uw trouw met mijn mond verkondigen." Psalm 89 2 B Geheel onverwacht is in zijn Heer en Heiland ontslapen, mijn geliefde zorgzame man, onze lieve vader en grootvader Willem Frederik Marie Lindeboom emeritus dienaar des Woords op de leeftijd van 77 jaar. Zwijndrecht: A. Lindeboom-van der Brugge Papendrecht: A. M. E. C. Groeneveld- Lindeboom F. Groeneveld Erik Heemskerk: E. J. C. Reiss-Lindeboom R. Reiss Katinka en Marjolein IJmuiden: C. L. Lindeboom Vinkeveen: W. F. M. Lindeboom A. J. M. Lindeboom-Platenkamp 3331 AC Zwijndrecht, 22 september 1980 Burg de Bruïnelaan 41 Gelegenheid tot condoleren donderdag 25 sep tember a.s. van 19.30-20.30 uur in de Bethel- kerk, Rotterdamseweg 73 te Zwijndrecht. Een dienst van Woord en Gebed wordt gehou den vrijdag 26 september om 10 30 uur in de Bethel-kerk, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 11.30 uur op de algemene begraafplaats, Jeroen Boschlaan 26 te Zwijn drecht. Liever geen bloemen. Heden nam de Here onverwacht tot Zich, op de leeftijd van 77 jaar, onze geliefde broer, zwa ger en oom Willem Frederik Marie Lindeboom emeritus dienaar des Woords. Amsterdam: G. A. Lindeboom C. S. Lindeboom-Kruysveldt Haren (Gron.): J H. Lindeboom-Wiersma Utrecht: H. C. W. de Bruyne-Lindeboom Hooghalen: A. M. Lindeboom A. G. Lindeboom-Bakker Rotterdam: F. T. Diemer-Lindeboom E. Diemer Huizen (N.H.): W. F. M. van der Linden- Lindeboom Dordrecht: L. A. van Alphen-Lindeboom H. J. van Alphen Enschede: L. G. A. Bremmer-Lindeboom R. H. Bremmer Neven en nichten 22 september 1980. Heden nam de Here onverwacht tot Zich onze geliefde zwager en oom Willem Frederik Marie Lindeboom emeritus dienaar des Woords Schiedam: J. H. F. van der Brugge Delft. E. Verstoep-van der Brugge Neven en nichten 22 september 1980. Als Classis Dordrecht der Gereformeerde Ker ken in Nederland hebben wij met ontroering kennis genomen van het plotseling overlijden van Ds. W. F. M. Lindeboom emeritus predikant van de Gereformeerde Kerk van Zwijndrecht. Met dankbaarheid denken wij aan het vele werk dat hij voor de Classis mocht doen in verschillende commissies en deputaatschap- pen en als redacteur van de kerkbode. Wij mogen geloven dat hij de krans der heer lijkheid ontvangen heeft uit de hand van onze Heiland, wiens genade en heil hij gedurende meer dan 50 jaar heeft mogen verkondigen. Moge de Heer zijn vrouw en kinderen de kracht geven om in deze vertroosting moedig voort te gaan. Namens de Classis Dordrecht der Gere formeerde Kerken, Ds. A. C. Scherpenisse, praeses, Ds. C. J. Tissink, actuarius. Zwijndrecht, 22 september 1980. Met ontroering namen wij als kerkeraad der Gereformeerde kerk te Zwijndrecht kennis van het plotseling overlijden van onze emeri tus predikant Ds. W. F. M. Lindeboom Van september 1946 tot januari 1969 was hij in onze gemeente werkzaam als predikant Met dankbaarheid gedenken wij al het werk dat hij in ons midden heeft mogen doen. Wij vinden onze troost in het geloof dat hij is opgenomen in de vreugde van zijn Heer en Heiland, wiens genade en heerlijkheid hij gedurende meer dan 50 jaar heeft mogen verkondigen. Moge de Heer veel troost en kracht geven aan zijn vrouw en kinderen om dit groot verlies te kunnen verwerken. Namens de kerkeraad der Gereformeerde kerk te Zwijndrecht. Ds. A. C. Scherpenisse, praeses. A de Zeeuw, scriba. Zwijndrecht, 22 september 1980. In Memoriam. Op 21 september j.l. is plotseling van ons heengegaan het personeelslid en collega: Willem Johan Caspers, op de leeftijd van 60 jaar, na ruim 13 jaar werkzaam te zijn geweest aan de Christelijke LEAO-school Prins Bernhard te Wageningen. Zijn ijver, plichtsbetrachting en zijn persoon lijke omgang met leerlingen, ouders en colle ga's zullen wij node missen. In dankbaarheid denken wij aan wat hij voor allen, als docent en collega, heeft betekend. Wij wensen zijn vrouw en kinderen sterkte en Het bestuur van de Vereniging voor Protestants-Christelijk onderwijs te Wageningen en het personeel en leerlingen van de Christelijke LE AO-school Prins Bernhard te Wa geningen. Met droefheid geven wij kennis, dat van ons is heengegaan onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Philippina Martveldt oud-onderwijzeres van de Koningin Wilhelmi- naschool in de ouderdom van 83 jaar. Uit aller naam: J. J Eggers, ex.test. 21 september 1980 Varenhof 167, Rotterdam. Correspondentie-adres: J. J. Eggers, Elandweide 86, 3437 CT Nieuwegein. De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van het Bergweg Ziekenhuis, alwaar geen bezoek. De crematie zal plaatshebben donderdag 25 september a.s. in het crematorium Rotterdam- Zuid, Maeterlinck weg 101, om pl.m. 9.30 uur. Vertrek vanaf Varenhof 167 om 9.00 uur. Openbaring 21:23b „en het Lam is hare Kaars" Na een langdurige ziekte nam God op Zijn tijd tot Zich, onze innig geliefde moeder en groot moeder Antje Iedema op de leeftijd van 75 jaar, sinds 3 september 1980 weduwe van Louwrens van Koningsveld. 8931 DC Leeuwarden. 20 september 1980. St. Eustatiusstraat 16 Zaandam: A. G. van Koningsveld Beilen: H. D. van Koningsveld S. van Koningsveld-Lodema Louwrens Bauwien Beetsterzwaag: W. M. C. van Koningsveld De overledene is opgebaard in de 4"la van de Prot. Chr. Onderlinge Uitvaartvereniging, Jel- sumerstraat 45, Leeuwarden. Gelegenheid tot condoleren donderdag 25 sep tember van 13.45-14.15 uur in voornoemde Aula. Aansluitend hierop de uitvaartdienst, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats te Lekkum, omstreeks 15.15 uur Bedroefd geven wij kennis dat in zijn Heer en Heiland is ontslapen onze geliefde broer, zwa ger en oom Pieter Johannes van der Veer echtgenoot van T. van der Veer-van Dijk op de leeftijd van 67 jaar Rotterdam: S. G. van der Veer N. van der Veer-van den Haak Zwijndrecht: B. van der Veer G. van der Veer-Staat Rijswijk: A. J. van der Veer neven en nichten Koudum, 23 september 1980 Tj. van der Walstraat 19 Voor de vele bewijzen van vriendschap en medele ven, bij het overlijden Van mijn geliefde man Cornells Kok uw persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de begrafenis, was ons zeer tot troost! Aangezien het ons onmogelijk is u allen te schrijven, op deze wijze onze hartelijke dank. G. Kok-de Greeff en familie September 1980 Schellingwouderdijk 239 Amsterdam-N. De vele bewijzen van vriendschap en medeleven na het zo plotseling overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve papa Jan Zoutewelle zullen ons zeker de kracht, steun en troost geven die wij in de toekomst nodig zullen hebben. Mevr. Zoutewelle-v.d. Waal Edwin Annemarie Hillegonda. Zwijndrecht, september 1980. Hofwijk 6. Gerechtigheid is een vrucht, die in vrede wordt gezaaid voor hen. die vrede stichten. Deze woorden willen wij alle mensen aan leggen, die op enigerlei wijze hun deelnemin den bij het overlijden van Jan Wit Zij werden door hem zelf uitgesproken in d« dienst waarin hij voorging, 29 juni 1 In dankbaarheid, Joke Wit-Ribbers en familie Groningen, Vredesweek 1980 ioe di m o ere ril eli loc ei Voor alle heil'gen in de heerlijkhti die U beleden in hun aardse strijd zij Uw naam lof, o Jezus, te dllen Halleluja! In Door deze lofprijzing met velen verbonden, wij van harte voor alle bewijzen van meeleven heengaan van onze geliefde huismoeder Zuster Johanna Met het lied dat wij in de dankdienst zongen.i U de zusters en het bestuur van het Zendingi nessenhuis: O volhard toch in 't geloven, broeder, zuster, wij eenmaal met het Lam hierboven, zingen in hun rei: Van alle einders, van de verste kust zullen zij vinden vrede, feest en rust U lovend, Vader, Zoon en Heil'ge Halleluja! Amerongen, september 1980. In plaats van kaarten. Voor uw blijken van belangstelling en medt welke wij ondervonden na het overlijden vai moeder en grootmoeder Janna Meilof-Mulder zeggen wij u hartelijk dank Familie Meilof Smilde, september 1980 INSTITUUT VOOR LERARENOPLEIDING VRIJE LEERGANGEN/VRIJE UNIVERSITEIT AMSTERDAM Voor alle afgestudeerde studenten, doc« ten en medewerkers, die de afgelopen jaar verbonden zijn geweest aan de V.l VU. plaats: V.U. HOOFDGEBOUW De Boei laan 1105 AMSTERDAM datum en tijd: 31 OKTOBER, 19.00 UU voor inlichtingen en aanmelding: LUSTRUMCOMMISSIE, Postbus 900 1006 BA AMSTERDAM (Tel. 020-93492 tst. 134) DA COST A/VAN ASCH VAN WIJCKSCH( VOOR CHRISTELIJK MAVO Op I oktober a.s. zal de heer adjunct-directeur van onze school, het ondei gaan verlaten. Belangstellenden, oud-leerlingen, oud-collega) ouders, zijn hartelijk welkom op de op woensdag I oktober a.s. van 20.00 uur tot 21.30 uur, in het wijkgebouw van de N.H. Kerk aan de Fred, van Eedenstraat (hoek Majellapark Namens bestuur en sch Dr. T. van Veen, voon Mr. W. Schroten, seen J. v. Harskamp, diret Ik heb 'n krant in mijn hand! IH?T T TT y I 11 11 >rp Wie'savonds2a3rira- fl£i JL JjXlA lil i XV gées Fuca Excellent neemt, zorgt onopvallend voor een betere spijsvertering. Voor een zachte, verantwoorde stimulans. Slechte stoelgangers vin den Puca Excellent een hele opluchting. Uitsluitend bij uw apo-

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 10