My home is my castle. Wat zou m'n verzekering daarvan denken... Rabobank 9 De Nationale Strippenkaart. Over 8 dagen weten we niet beter. W. C. VINK conciërge Deze doe-het-zelfster bouwt huizen als kastelenSchitterend wat zij en haar man hebben gedaan. Nieuwe inbouwkeuken, badkamer, trappenhuis Toen zegt ze tegen haar man, ik moet er niet aan denken als dat eens in de fik zou vliegen. Niet alleen 3 m'n werk, maar dat geld.r Daarom kwam ze naar de bank. Want verzekeringen betalen ook graag voor doe-het-zelf werk, maar dan moet wel het verzekerde bedrag verhoogd worden. En de moderne verzekeringen voor woonhuizen en inboedels, dekken heel wat meer dan alleen een fik. Zodoende ging deze mevrouw zeer gelukkig de deur uit... Ook voor verzekering vankastelen. DINSDAG 23 SEPTEMBER 1980 TROUW/KWARTET PRS 24 - h Vanaf 1 oktober scheelt een ommetje naar de sigarenzaak u minstens 23,7 cent perbusrit Dat zit zo: verkocht worden (de 6- en 10-stnppenkaart) worden. Hoe minder kaartjes er in bus en tram Per 1 oktober is er in heel Nederland nu onredelijk duur zijn. Om u een idee te verkocht worden, hoe sneller het bij de haltes (m.u.v. enkele plaatsen) nog maar één bus- en geven: een 6-strippenkaart kost straks f 2,85. verloopt. Vandaar, tramkaartje te koop. De Nationale Strippen- Dat is in verhouding duurder dan de Over de strippenkaart kunt u alles te kaart. Die kaart is in de voorverkoop eetistuk voor- 15-strippenkaart (f 5,35), maar altijd nog voor- weten komen door even langs het post- deliger. Met andere woorden: als u een deliger dan de prijs die u nu betaalt voor kantoor, de sigarenzaak of het station te lopen. 15-strippenkaart koopt bij de sigarenzaak, bijvoorbeeld drie enkele reizen van één zone. Daar (en in elke bus, tram en metro) ligt een op het station of het postkantoor (en vanaf De reden van dit alles? Wij zijn van folder voor u klaar. 1 oktober bij de meeste Spar- en SRV-winkels) mening dat de verkoop buiten het voertuig N.B.: ook abonnementhouders krijgen een dan bespaart u bijna 12 cent per strip. Omge- door een extra voordeel gestimuleerd moet nieuwe kaart met veelal meer mogelijkheden, rekend is dat minimaal zo'n kwartje per rit. Ofspnki-ir Vpninpr Pncrknc St lértl f R D-n Usin Openbaar Vervoer. Postbus 55,2501CB Den Haag Reünie WESSEL OAN8PORTCOLLEOE FOLKINOBBTRAAT MAVO Oud-leerlingen en Oud-docenten van bovenge noemde scholen worden hierbij uitgenodigd het nieuwe schoolgebouw aan het Heerdenpad 8 (direct over de Korrewegbrug) te Groningen te komen bezichtigen op vrijdag 10 oktober a.s vanaf 19.30 uur tot 22.00 uur De rector P. J. E. Bootsma. UITNODIGING Het bestuur van de Chr. Mavo-school te PUTTEN nodigt u hierbij uit voor het afscheid van de heer die op 1 oktober a.s. 65 jaar hoopt te worden. Op die datum zal het dan tevens 26 jaar geleden zijn dat de heer Vink zijn werk aan de school begon. De laatste 6 jaar was hij als directeur aan de school verbonden. Allen die. als oud-collega, oud-leer ling of anderszins, de heer Vink bij die gelegenheid de hand willen drukken, wordt daartoe in de gelegenheid ge steld op d.v. a). vrijdag 26 september, 's middags na 4 uur. tijdens een REÜNIE van oud-collega's en oud-leerlingen en/of b). zaterdagmiddag 27 september tij dens een RECEPTIE tussen half 5 en 6 uur. Op beide dagen is er ook gelegenheid de nieuwe directie te ontmoeten, t.w de heren W. Staal, E. Elbertsen en A Teeuw. Een en ander vindt plaats in de aula van de school. Korenlaan 1. Putten Tel 03418-1791 Koningin Wilhel- minascholen voor Chr. M.A.V.O. Zon nedauw 108, 7322 EG Apeldoorn. Te lefoon 055-665149. Het bestuur van de Koningin Wllhelmine Scholen te Apeldoorn vraagt m.iiv. 10 januari 1981 wegens pensione ring van de huidige functionaris een (volledige weektaak) Van sollicitanten wordt verwacht dat zij kerkelijk meelevend zijn en een positieve instelling heb ben t.o.v. het Christelijk Onderwijs Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de directeur, voor 18 oktober 1980 Inlichtingen bij: A van der Pot, (dir.). tel 055- 413066 (privé) K Kuiper, (adj dir.). tel 055- 553362 (privé)

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 26