Krematie? Begrafenis? U behoeft nu toch niet te beslissen. DELA FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 23 SEPTEMBER 1980 TROUW/KWARTET PRS 10 De HERE nam heden tot Zich mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Klaas Anne Hospes op de leeftijd van 38 jaar. Haarlem: K. Hospes-Bajema Weesp, Lis en Dick van Ketel Ellen. Inge en Taco Groningen. Henk en Gietie Hospes Judith, Annette en Robert-Jan Hoofddorp, Greet en Migchiel van Diggelen Ernst-Jan en Hester Haarlem, Douwe Hospes Haarlem, 21 september 1980 Correspondentieadres: Leeuwendalerstraat 12 2026 AB Haarlem. Gelegenheid tot afscheid nemen is er in het uitvaartcentrum Parklaan 36 te Haarlem woensdag 24 september van 14.00-14.30 uur en van 19.30-20.00 uur. De Dienst van Woord en Gebed zal d.v. worden gehouden donderdag 25 september a.s. om 13.15 uur in de Kapel van de Verlosserkerk aan de Generaal Spoorlaan te Haarlem, waarna de begrafenis zal plaats hebben vanuit de kerk, op de Noorderbegraafplaats aan de Vergierde- weg te Haarlem omstreeks 14.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. „Ik ben met lichaam en ziel beide in Zeven en sterven eigen aan mijn getrou we Zaligmaker, Jezus Christus' Zondag, H.C. Met groot verdriet geven wij U kennis dat heden tijdens haar vakantie in België plotse ling in de rust van haar Heer is binnengegaan mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Berth Verspuij echtgenote van Jacob Tholen in de leeftijd van 68 jaar. Vught: Brussel: C. G. Tholen Culemborg: B. J van de Vate-Tholen C. van de Vate Berbera, Esther Vught: J. Tholen H. A. C. A. M. Tholen-Mollen Hilde, Jaap Vught. 21 september 1980 Loyolalaan 58. De rouwdienst zal worden gehouden in de Geref. Kerk aan de Rijnstraat te 's Hertogen bosch op donderdag 25 september a.s. om 13.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de Protestantse Begraafplaats „Ou- werkerk" te Vught. omstreeks 14.15 uur. Sa menkomst in de kerk om 13.25 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in restaurant „De Witte" te Vught. Enige en algemene kennisgeving „Geef de Here Jezus uw hart" Heden nam de Here uit ons midden weg onze lieve zuster, schoonzuster en tante, Mej. zuster L. van der Niet in de ouderdom van 86 jaar. Noord wijk: J. Passchier-van der Niet M. J. van der Niet C. van der Niet Koog a/d Zaan: E. Kuyper-van der Niet B. P. Kuyper Noordwijk: E. van der Niet M. van der Niet-Schoneveld Katwijk aan Zee: J. Schoneveld-van der Niet J. Schoneveld neven en nichten. Noordwijk, 22 september 1980 „Groot Hoogwaak" kamer 211 Correspondentie-adres: Piet Heinlaan 41, 2224 TE Katwijk aan Zee. De dienst van woord en gebed zal worden gehouden woensdag 24 september om 14.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Oude Zeeweg te Noordwijk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren: na de begrafenis in de aula aldaar. Ook al valt mijn leven in stukken uit een, ik geef mijn vertrouwen niet op. Met droefheid geven wij kennis dat na voor zien te zijn van het Sacrament der zieken van ons is heengegaan onze lieve zuster en tante Lies Damman op de leeftijd van 66 jaar. P. J. Damman J. M. Damman-Werkhoven G. M. Verheul-Damman P. A. C. Verheul neven en nichten. Hattem, 21 september 1980 Sparrenlaan 12 Correspondentieadres: de heer G. L. Damman Professor Oudlaan 8 3445 CP Woerden. De Eucharistieviering zal gehouden worden in de St. Andreaskerk. Spoorstraat 24, Hattem donderdag 25 september om 14.00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 15.15 uur op het parochiekerkhof te Hattemerbroek. Gelegenheid tot afscheid nemen in de St. An dreaskerk van 13.30-13.55 uur. Condoleance in „de Voorhof" Achterstraat 9 te Hattem na afloop van de begrafenis. Gij omgeeft mij van achteren en van voren en Gij legt Uw hand op mij. Psalm 139 vers 5. Heden is. na een rijk geiegend leven, van ons heengegaan mijn lieve en trouwe man, onze fijne vader en grootvader Aart Cooiman geboren 12 januari 1909 Psalm 103 H. Cooiman-Sterk Sjany en Gerard van der Kaaden- Cooiman Arco en Irene Cooiman- Jansen Manenschijn Adriaan en Ria Cooiman-Starre Aart en Gerda Cooiman- Korstanje Henk en Marga Cooiman- van Muyden Ed en Liesbeth Cooiman- 's-Graeuwen Ernst en Ruth Cooiman- van Heijningen Marianne en Heinz Friesen- Cooiman en kleinkinderen 20 september 1980 Söderblomplaats 634 3069 SR Rotterdam Geen bloemen - Geen toespraken Liever geen bezoek aan huis De rouwdienst zal gehouden worden woens dag a.s. om 10.15 uur in de Statensingelkerk, Statensingel 105 te Rotterdam, waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats „Crooswijk", Kerkhoflaan 1. Aankomst aan de begraafplaats circa 11.20 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de kapel. „Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God, mijn God, de bron van vreugd." Psalm 43 vers 4, O.B. Bedroefd geven wij kennis dat heden in zijn Heer en Heiland is ontslapen onze geliefde broer, zwager en oom Aart Cooiman op de leeftijd van 71 jaar. Putten (Gld.): A. Feenstra Apeldoorn: D. van de Beek Rotterdam: P. van. Santen Leerdam: H. Benschop-Cooiman W. A. Benschop Australië: W. G. van Seters-Cooiman A. van Seters Rotterdam: H. E. Cooiman H. Cooiman-Blijdorp Capelle aan den IJssel: C. van Bruchem-Cooiman G. van Bruchem Vlaardingen: T. W. van der Kaaden-Cooiman W. van der Kaaden Rotterdam: A. Cooiman W. C. Cooiman-van der Kaaden Schiedam: A. Cooiman R. Cooiman-Teerling Barendrecht: M. Cooiman C. M. A. Cooiman-Nelisse Maassluis: M. den Heyer-Cooiman G. den Heyer nichten en neven Rotterdam, 20 september 1980. Gezang 299 1 t/m 3 Nog vrij onverwacht is van ons heengegaan onze zeer gewaardeerde zwager Aart Cooiman op de leeftijd van 71 jaar. J Sterk C. A. Sterk-Bins H A. Sterk T. J. Sterk-van Loon S. Sterk J. Sterk-Joosten- Rotterdam. 20 september 1980. Het bestuur en de medewerkers van de Stich ting Gereformeerd Centrum voor Welzijnsbe- hartiging en van de Stichting Gezinsverzor ging van dit Centrum namen met verslagen heid kennis van het onverwacht overlijden van hun collega en vriend Aart Cooiman Met dankbaarheid gedenken zij hoe hij gedu rende bijna 15 jaren met grote inzet en toewij ding als penningmeester zich voor onze instel lingen beschikbaar stelde. Mogen mevrouw Cooiman en haar kinderen Gods nabijheid in hun verlies in ruime mate ondervinden. C. J. Haartsen voorzitter St. G. C. W. A. Nieuwenhuizen voorzitter St. Gezinsverzorging. God nam tot Zich ons bestuurslid A. Cooiman Met grote dankbaarheid gedenken wij de lange reeks van jaren, welke hij in ons Bestuur werkzaam is geweest als penningmeester. Onze bede is dat de Here zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen in dit zware verlies nabij moge zijn. Namens de Gereformeerde Stichting voor Bejaardenzorg: D. v. d. Meij, 2e voorzitter P. G. A. Schop, secretaresse Rotterdam, 20 september 1980 In Jezus is mijn zalig lot verborgen bij mijn God. Hij is mijn lust, ook als mijn stof eens rust. Heden heeft God tot Zich genomen mijn zeer geliefde vrouw Hendrika Barendina Johanna Voorham-Helle op de leeftijd van bijna 90 jaar. In vol geloofsvertrouwen op haar Heiland. Jezus Christus, ging zij van mij heen, na bijna 60 jaar met mij in den echt verbonden te zijn geweest. Ir H. Voorham Amsterdam, 22 september 1980 Herman Heijermansweg 15 1077 WJ Amsterdam Liever geen bezoek aan huis De begrafenis is vastgesteld op 25 september om 11.00 uur op de begraafplaats „Zorgvlied", Amsteldijk 273 te Amsterdam, na een korte dienst in de aula door Ds W. Baas. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in een der kamers van „Zorgvlied". Heden overleed mijn geliefde schoonzuster en onze lieve tante Hendrika Barendina Johanna Helle echtgenote van Ir. H. Voorham op de leeftijd van bijna 90 jaar Bussum: G. Voorham-Volcklandt Hilversum: Th. Folkers J. Folkers-Haak Hilversum: J. Hendriks H. Hendriks-Jongsma Bussum: J. J. Hendriks Fr. Hendriks-van Reenen Badhoevedorp: J. J. Voorham E. Voorham-Weyland Bussum: G. W. Voorham Amsterdam, 22 september 1980 correspondentie-adres: Ir. J. J. Voorham, van 't Hofflaan 23, Badhoevedorp. De begrafenis is vastgesteld op 25 september a.s. om 11.00 uur op de begraafplaats „Zorg vlied" te Amsterdam. 't Aardse leven van ons beider pleegmoeder mevrouw R. Voorham-Helle heeft een eind gekregen. Zij werd bijna 90 jaar. God sterke ir. H. Voorham_ in deze een zaamheid Jezus zegt: „Wie in Mij gelooft, zal le ven, ook al is hij gestorven." Mien en Wim Baas 22 september 1980 Sassenheim Nachtegaallaan 7. Heden overleed op de leeftijd van bijna 90 jaar onze lieve mevrouw Hendrika Barendina Johanna Voor ham-Helle Mejuffrouw C. H. E. G. Befort Mejuffrouw S. N. Capel Amsterdam, 22 september „Dan ga ik op tot Gods altaren" Na een liefdevolle verzorging in het bejaarden huis „Rozenhof" te Naaldwijk, heeft God thuisgehaald onze geliefde vader, groot- en overgrootvader Adrianus van den Berg weduwnaar van Maria Magdalena Valstar in de ouderdom van 97 jaar. Naaldwijk: K. van den Berg-Wijnmaalen Naaldwijk: L. W. van den Berg 's-Gravenzande: P. van den Berg G. van den Berg-Buitelaar Poeldijk: A. M. van Holst- van den Berg F. J. van Holst Maasland: A. van den Berg M. van den Berg-Dekker klein- en achterkleinkinderen Naaldwijk, 20 september 1980 Huize „Rozenhof", Anjerlaan 49. Corr.-adres: Naaldwijkseweg 396, 2691 RA 's-Gravenzande. Gelegenheid tot condoleren, dinsdag 23 sep tember van 19.30-20.15 uur in huize „Rozen hof' en na afloop van de begrafenis in de aula op de algemene begraafplaats te 's-Gravenzan de. De dienst van Woord en Gebed zal gehou den worden op donderdag 25 september a.s. om 13.30 uur in de aula op de algemene be graafplaats te 's-Gravenzande, waarna de bij zetting in het familiegraf zal plaatsvinden. De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Op zondag 21 september 1980 overleed na een kort ziekbed, mijn geliefde echtgenote en onze dierbare moeder, groot- en overgrootmoeder Jacoba van der Wilden van Weeren in de ouderdom van bijna 86 jaar Voorburg: C. van der Wilden Voorburg: G. S. J. Bleichrodt- van der Wilden L. Bleichrodt Rijswijk: J. J. van der Wilden R. M. J. van der Wilden-Fall Zwijndrecht: C. van der Wilden M. van der Wilden-van Rees Voorburg: A. C. van der Wilden J. van der Wilden-van Rees klein- en achterkleinkinderen. Voorburg, Huize Sonnenburgh, appt. 537 Sonnenburghlaan 4, 2275 AR Voorburg Gelegenheid tot afscheid nemen in de rouwka mer van Huize Sonnenburgh, op dinsdag 23 september van 19.00 tot 20.00 uur. Na een Dienst van Woord en Gebed in de aula van de begraafplaats Eikelenburg, Eikelen- burglaan 7 te Rijswijk op donderdag 25 sep tember om 12.00 uur, zal de begrafenis aldaar plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer van de be graafplaats. In vast vertrouwen op mijn Heer God heeft uit haar moedig gedragen lijden verlost onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder, zuster en schoonzuster Maria Lusschen weduwe van Drs Wytze Bijlsma op de leeftijd van 81 jaar. Heiloo: J. M. Adriani A. Adriani-Rot St. Thomas (Can.): C. Woudstra-Beilsma H. Woudstra St. Thomas (Can.): M. Okkerse-Beilsma J. Okkerse klein- en achterkleinkinderen Oosterbeek: J. G. Lusschen C. S. Lusschen-de Geest Pretoria (Z-Afrika): E. Lusschen-Dijkstra-delooze 6862 CW Oosterbeek, 20 september 1980 Jagerskamp 22 Geen bloemen. Geen bezoek. De Dienst van Woord en Gebed wordt gehou den D.V. op donderdag 25 september a.s. om 13.45 uur in de Goede Herderkerk aan de Utrechtseweg te Oosterbeek. Gelegenheid tot condoleren na de dienst. De crematieplechtigheid zal daarna plaatsvin den om 15.00 uur in het crematorium „Mosco- wa" te Arnhem. Het Leven was haar Christus en haar sterven gewin. God nam heden tot Zich onze lieve zuster, schoonzuster en tante Janna Winter oud-verloskundige te Velsen op de leeftijd van 78 jaar Leiden: M. C. Maaskant-Winter Ds J. Maaskant Haren (Gr.): J. A. Winter C. W. E. Winter-Karton neven en nichten IJmuiden, 18 september 1980 Corr.-adres: J. A. Winter, Ridderspoorweg 4, 9753 GJ Haren (Gr.) De begrafenis heeft 22 september in besloten kring plaatsgehad op de begraafplaats „Duin hof' te IJmuiden. De avond valt, de nacht komt naderbij; Neem nu Uw moede kind op in Uw armen En draag haar veilig, in Uw groot erbarmen door 't donk're water naar de overzij! Heden nam de Here tot Zich mijn lieve zuster, schoonzuster, en onze tante Rosina van Herrikhuijzen weduwe van Barend Jacobus Monroy op de leeftijd van 79 jaar. Uit aller naam: C. M. Looijen-van Herrikhuijzen Amsterdam, 19 september 1980 Correspondentie-adres: Mevr. C. M. Looijen-van Herrikhuijzen, Loenermark 719, 1025 VJ Amsterdam. De begrafenis heeft in familiekring plaatsge vonden. Enige en Algemene kennisgeving, Wanneer je moeilijk vechten kun Wanneer het leven zwaar wordt dragen. Wanneer je komt op het dode pi Wanneer je vleugels lijken lam ge Wanneer je vuur schijnt uitgeblx Dan is er toch van één kant h verwachten Wie vermoeid is, vindt bij Jezus Hij zal alle leed verzachten. Op 18 september j.l. is van ons heen© onze moeder Nans van der Linden geboren 8 mei 1927 Hanneke en Gerard Linda en Jan Correspondentie-adres: Laan van Bergen 15 3703 TG Zeist Wij hebben haar in stilte in Zeist begr; Geheel onverwacht is van ons heengi ie onze lieve moeder en grootmoeder, zust tante Eliana Koning-Janszen weduwe van Diederik Th. Koning ifi op de leeftijd van 79 jaar. P. Mostert N. F. Mostert-Koning Niek en Dorine Elly en Ton en verdere familie. Utrecht, 20 september 1980 Eisenhowerlaan 46 Correspondentieadres: Camminghalaan 17. Bunnik. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatshebben derdag 25 september om 13.00 uur op d graafplaats „Daelwijck", Floridadreef. genheid tot condoleren na de begrafenis i begraafplaats. De God van leven en dood nam tot Zich ons zeer onverwacht, onze lieve zuster, sch zuster en tante Teuntje Slettenhaar weduwe van T. D. Steunenberg. Zij werd 75 jaar en woonde te Apeldoon Zij kende in haar leven troon Psalm 138:3. Ten dage dat ik\ hebt Gij mij geantwoord; Gijl mij bemoedigd met kracht i ziel. Lochem: D. Slettenhaar A. Slettenhaar-Vries Almelo: J. W. Geerling C. E. G. Slettenhaar-Eshuis W. G. J. Knol neven en nichten 20 september 1980 Ik zeg tot de Here: mijn toevlucl mijn vesting, mijn God op wie i trouw. Zondag is van ons heengegaan onze lieve 1 Teunis de Haas echtgenoot van Prijna Noort Bergentheim, M. Hellenberg-de Haas Katwijk aan Zee, C. van der Plas-de Haas Rijnsburg, W. A. Glasbergen-de Haas Rijnsburg, J. Slump-de Haas neven en nichten. „Ik weet, mijn Verlosser leeft" In Jezus ontslapen op de leeftijd van 81 j mijn innig geliefde, zorgzame man, onzel vader en opa Hendrik Jan Gerritsen eerder gehuwd geweest met N. Pannekoek uit aller naam A. G. Gerritsen-van de Berg Geleen, 21 september '80 Pijperstraat 31 6164 XT Geleen De dienst van Woord en Gebed zal gehoi worden in de Gereformeerde Bethell Groenstraat 52, Geleen, op donderdag 25 tember a.s. om 14.00 uur door de weleerwaï heer Ds W Westerveld, waarna de cremal besloten kring te Heerlen zal plaats vintk Dankbetuiging Voor alle hulp en medeleven betoond tijd ziekte en na het overlijden van onze moeder,! overgrootmoeder Maria van den Berg-Noordam betuigen wij onze hartelijke dank. Uw war langstelling is ons tot steun geweest. Familie van den Berg 's-Gravezande September 1980. Als U nog geen 70 (aar bent kunt U wel lid worden van DELA. Voor ouderen zi|n er oplossingen tegen betaling van een koop som DELA regelt en verzorgt (zonder wmstdoel) de hele uitvaart Hulpverlening, ook in het buitenland.zonder* vooraf te moeten onderhandelen. Rekening-1 houdend met individuele wensen Geen zorg om uitvoering en prijzen - zelfs in een tijd van inflatie. voor begrafenissen en krematies de grootste in Nederland met 1.300.000 deelnemers. Informatie-brochure U ontvangt alle details over rechten en voordelen van een lidmaatschap als U deze coupon in gesloten enveloppe, zonder postzegel, zendt aan DELA, Antwoordnummer 622,5600 VB Eindhoven plaats :.t Oude Stadsgracht 15611 DD Eindhoven. Tel. 040-444255 In plaats van ka Voor de vele blijk" medeleven betoo het overlijden lieve man en onze me vader en opa Pieter Agti betuigen wij u rechte dank A. Agema-Mooi kinderen en kleinkinderen Groningen. Invasiestraat 15 september 1980

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12