"Weerklank" r a vormingswerker teamkoördinator (m/v) groepsleider (m) hooge burch Draal er niet omheendraal 05240-4231. leidinggevende kracht maatschappelijk werk (40 uur) administrateur nationaal orgaan gehandicaptenbeleid *7 CJ.V-YM.C.A - NEDERLAND is een landelijk, oecumenisch en STAFFUNCTIONARIS WERKBEGELEIDING (m/v) WERKBEGELEIDER hoofd van de huishouding Instituut voor gehoorgestoorde, meervoui gehandicapte kinderen. Amsterdam-Osdo WIEIEIBIKILAVNIK ZATERDAG 20 SEPTEMBER 1980 TROUW/KWARTET Het bestuur van de Stichting Maatschappelijke Dienstver lening Zuid-Oost Drenthe, werkzaam in de gemeenten Coevorden, Dalen, Oosterhesselen, Zweeloo, Sleen en Schoonebeek vraagt voor het team van acht maatschappe lijk werk(st)ers per 1 |anuari 1981 een De funktie kan ook in deeltijdarbeid uitgeoefend worden Funktie-informatie het op inspirerende wijze geven van werkbegeleiding aan de maatschappelijk werk(st)ers het beleidsvoorbereidend bezig zijn ten aanzien van de ontwikkelingen binnen de werksoort m.w. participatie in de staf deelname aan externe overlegsituaties het geven van leiding aan het team De eisen vanuit de organisatie voor deze funktie zijn diploma Sociale Academie M.W. of H B O -M.W en een Voortgezette Opleiding in bezit van rijbewijs Salariëring en arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O.-Wel- zijn. Ervaring in de funktie strekt tot aanbeveling Inlichtingen over de funktie en sollicitatieprocedure kunt U tot 3 oktober inwinnen bij Hans Meihuizen (staffunktionaris personeel) of, bij diens afwezigheid, bij Paul Elfrink (maatschappelijk werker) Brieven kunt U tot 4 oktober sturen aan het Bestuur van de Stichting, Postbus 76, 7740 AB COEVORDEN Het NATIONAAL ORGAAN GEHANDICAPTENBELEID waarin de Nederlandse Vereniging voor Revalidatie en de Stichting Nederlandse Gehandicaptenraad samenwerken vraagt op korte termi|n een Doel van het NOG: Bevorderen van samenwerking tussen de op landelijk niveau werken de organisaties op het onderhavige terrein; verlenen van service; ontwikkelen van een visie op de verschillende deelterreinen van de gehandicaptenzorg; geven van voorlichting. Taken: Ontwerpen en bewaken van begrotingen Samenstellen van exploitatierekening Toezicht op de geautomatiseerde financiële en salarisadminis tratie. Onderhouden van contacten met subsidie-gevers bewaken van de liquiditeit Uitvoering van de arbeidsvoorwaarden en beheer van de perso neelsadministratie. Onderhoud van het gebouw Goed laten funktioneren van enkele ondersteunende diensten. De administrateur werkt onder direkte verantwoordelijkheid van de direkteur Hij geeft leiding aan een aantal medewerkers. Gevraagd: Diploma MBA of SPD 1 Ervaring in bovengenoemde taken, zo mogelijk in de welzijns sector. Ervaring met het leiding geven aan medewerkers Minimumleeftijd 35 jaar. De rechtspositie volgens de CAO welzijnssector is van toepassing, I alsmede opname in het PGGM-Pensioenfonds. Het maandsalaris bedraagt maximaal 4.333 - per maand exclusief wettelijke toeslag per 1 juli 1980 Sollicitaties binnen 2 weken te richten aan de direkteur. de heer G. F. Hoekstra. Postbus 323. 3500 AH Utrecht, met vermelding van ..sollicitatie" op de enveloppe Oude Gracht 136, Utrecht Telefoon 030-33.11.21. 1 internationaal gerichte organisatie voor jeugd- en jongerenwerk. Zij zoekt een: standplaats Driebergen Leeftijd vanaf 30 jaar De functionaris heeft onder meer als taak: zij/hij stimuleert en begeleidt de beroepskrachten van de organisatie op provinciaal en plaatselijk nivo, met name gericht op de inhoud van hun werk. begeleidt sollicitatie-procedures op die nivo's; levert een bijdrage aan de ontwikkeling van het Verbond als christelijke jeugdwerkorganisatie; stimuleert en begeleidt ontstane vormen van samenwerking met andere jeugdwerkorganisaties; levert een bijdrage aan de goede communicatie tussen de verschillende nivo's binnen de organisatie; voert een aantal staftaken uit op landelijk nivo Gedacht wordt aan iemand met diploma Sociale Academie (KW) en Voortgezette Opleiding, of daarmee te vergelijken opleiding; affiniteit met christelijk jeugdwerk. zowel persoonlijke overtuigingskracht als methodische erva ring en contactuele kwaliteiten in de omgang met en begelei ding van beroepskrachten en vrijwilligers Salariëring overeenkomstig de salarisregeling voor jeugd- en jongerenwerk afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal 4 333,62 bruto per maand (exclusief loontoeslag van 26 - bruto per maand) De CAO Welzijnswerk is van toepassing Inlichtingen en sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad bij CJ.V-YM C A -Nederland, ta v. Niek de Fockert. algemeen secretaris. Postbus 115. 3970 AC Driebergen-Rtelefoon 03436-16341 of 15707 Dc Stichting Katholieke Gezinszorg Celebesstraat 121, 2585 TH VGravenhagc. Telefoon: 070 - 61 43 81. Voor een aantal hulpverleningsteams, worden kandidaten opgeroepen voor de nieuwe funktie van De teamkoördinator is een lijnfunktionaris die verantwoordelijk is voor de uitvoering van de hulpverlening van het team in zijn totaliteit. Teneinde dit te realiseren heeft de teamkoördinator een aantal taken t.a.v. het team, de afdeling en het afdelingshoofd. Wij vragen: aantoonbare kommunikatieve, leidinggevende en koördinerende bekwaamheden ervaring met het werken in teamverband ervaring in het welzijnswerk bij voorkeur in de werksoort gezinsverzorging willen en kunnen werken in een lijnorganisatie en bereid zijn om daarin medever antwoordelijkheid te dragen leeftijd ouder dan 30 jaar bereidheid tot psychologisch onderzoek als onderdeel van de aanstellingsprocedure opleiding HBO-mw of Sociale Akademie, K&O-opleiding. Wij bieden: gedegen introduktie en begeleiding ruime inwerk periode waarin de gelegenheid bestaat zich te oriënteren in alle gele dingen van de organisatie CAO voor de Welzijnssektor salarisgrenzen 2.680,73 - 3.816,23 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding, ervaring en teamgrootte. pensioenfonds PGGM. Geïnteresseerden in deze funktie kunnen een uitgebreide taak- en funktieomschrijving opvragen bij het hoofd van de afdeling Hulpverlening, Drs. A.H.M. Bakker, tele foon 070-614381, toestel 24. Sollicitaties dienen te worden ingediend bij het hoofd van de afdeling Personeel en Organisatie, Drs. D.G.M. De wilde. In ons centrum werken wij met groepen partieel leer plichtigen, leerling-kapsters en geeste lijk gehandicapten (W.SW) werken we samen met de Streekscho len Amstelveen, Amsterdam en de kap- stersopleiding van „de Hortus' bestaat de staf uit 11 mensen, die veelal in subteams samenwerken Wij zoeken per 1 november a s. een (m/v) voor een hele weektaak. Wij denken aan iemand die kan werken met groepen partieel leerplichtingen. zowel in ons cen trum als op de Streekschool Am stelveen; in staat is verschillende keuzevak ken te verzorgen, b.v. sport, mu ziek, video/fotografie, dramatische kan samenwerken in teamver band; wil proberen te werken in de geest van de doelstelling van het cen trum; een geschikte opleiding heeft, zoals: P.A., Soc., Acad Mikojel. N-akte met p g M O -ped of ver gelijkbare opleiding Als u wilt solliciteren stuur dan uw brief binnen 10 dagen aan boven staand adres Na de sollicitatie ontvangt u de door ons te volgen sollicitatieprocedure op schrift. Sollicitanten die wij willen oproe pen voor een gesprek ontvangen ons jaarplan waarin o.a. onze doelstelling is geformuleerd Nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de koordinator, Henk Jan Jas pers Tel 020-941910 of 's avonds 020-455349 JEUGDHUIS 'VLIET EN BURGH' te VOORBURG behandelingsgecnënteerd tehuis uitgaande van de Stichting „Leger des Heils", vraagt een Taakomschrijving het mee funktioneren in een multidisciplinair team tav het beleid van drie leefgroepen de koórdinatie en begeleiding van de werkzaamheden van deze' drie leefgroepen de vervanging van de dienstdoende stafleden brj hun afwe zigheid Wij vragen iemand die H.B.O -I.W of een vergelijkende opleiding heeft over een ruime praktijkervaring beschikt minstens 25 jaar oud is een positief christelijke levensovertuiging heeft en hieraan gestalte weet te geven Wij bieden salaris en sekundaire arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de door het WIJN gegeven richtlijnen pensioenregeling P G.G M Geïnteresseerden worden verzocht hun sollicitaties, liefst vergezeld van uitvoerige informaties betreffende beroepsopleiding en ervaring, te richten aan de direktie van Jeugdhuis ..Vliet en Burgh Oostemde 102 te Voorburg Telefoon: 070-861212 Hervormd bejaardencentrum „Holdert", Hondsrugweg 101, 7811 AB EMMEN. Wegens pensionering medio 1981 van de hui functionaris is in dit bejaardencentrum, plaats biet aan 158 bewoners, per 1 januari 1981 een vak voor een Het bestuur nodigt gegadigden uit te solliciteren sollicitanten wordt verwacht, dat zij leiding kw geven aan een team van 22 part-time medewerk De gedachten gaan uit naar een functionaris tenminste 25 jaar met goede contactuele eigensd pen, die in staat en bereid is mee te werken aan open woon- en werksfeer Bezoldiging geschiedt volgens de C A O vooi Bejaardentehuizen Voor het verkrijgen van huisvesting wordt zom medewerking verleend. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de direktie (tel 05S 18392). Sollicitaties te zenden aan het bestuur, binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad. Sinds 1 juli bieden wij de eerste groepjes van 6 ernstig gehandicapte dov slechthorende kinderen een tehuis. Wij trachten hun, soms geringe, ontwikkelingskansen zo goed mogelijk te benutten. Bij al onze inspanningen missen wij als staf- en groepsleiding nog de belangrijke innreng van een Hoofd Groepsleiding Dit Hoofd is verantwoordelijk voor een goede verzorging van de kinderen door de groepsleiding en voor de juiste toepassing van behandelingsplannen in het dagelijks ggbeuren. Het gaat om een spilfunctie in de communicatie tussen alle medewerkers Als lid van de staf bepaalt het Hoofd groeps leiding mede de praktische haaltoiarheid van de ontwikkelings-en iiegeleidingsplannen van het multidisciplinaire team In de loop van 1981 zullen nog ruim S0 kin deren worden geplaatst. Organisatorisch zal van deze functionaris (m/v) veel worden gevraagd Plannen zullen vaak de eerste jaren worden gewijzigd, de selectie van medewerkers en kinderen zal veel tijd vergen, evenals het coachen, van (nieuwe) groepsleiding. Wij hechten daarom grote waarde aan ervaring met gehoorgestoorde kinderen en/of geestelijk, meervoudig gehandicapte kinderen enkele jaren ervaring als leidinggevend functionaris en bewezen kwaliteiten op dit punt Nadere schriftelijke infomiatie over ons uistituut en deze functie kunt u telefonisch vragen (107005). Met belangstelling zien wi] uit naar uw sollicitatiebrief, te richten aan Directie instituut Weerklank. Hoogheemraadweg 2, 1069 VM Amsterdam. praktisch organisatorisch inzicht en vindingrijkheid in het oplossen van uiteenlopende problemen bereidheid om snel inzicht te verwet in de specifieke problemen van de omgang met deze kinderen (o.a. communicatiesystemen Onze gedachten gaan in de richting v of B-gediplomeerden plus stafopleidin^ H.B.O -i w.'ers of gegadigden met een a waardige opleiding. Uw persoonlijkheid is een even beianjj factor als de gevolgde opleiding. Daarot vragen wij u om mee te werken aan psychologische test. U kunt de testresultaten eerst bespreken eventueel niet aan ons laten verstrekke Salarisgrenzen volgens de nrs. 20 er 2? de N.Z.R.-inpassingslabel f2.826.30 en f 3.362.79 per maand). DeCA.O.-Ziekenhuiswezen is van toepassing. BBBÊl Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In Hooge Burch, een instituut van de Vereniging Johannes Stichting, zijn ca. 600 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden gehuisvest, dk vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Tevens is aan het instituut het fasehuis "Eljo" verbonden, gelegen in' dorp Zwammerdam en bestaande uit 4 woningen, waar 24 jong volwï senen hun thuis vinden. Voor dit fasehuis vragen wij een Funktie: Hij is medeverantwoordelijk, samen met 2 groepsleidsters, voor de be? leiding van 6 jong volwassenen. Eisen: Wij denken aan iemand met Z, MBO IW of gelijkwaardige opleiding Procedure: Er zullen in principe twee gesprekken plaatsvinden, enerzijds een gesc met het hoofd Verplegingsdienst en Personeeldienst en anderzijds me: een groep medewerkers uit "Eljo" Informatie: Nadere informatie over de funktie c.q. organisatie kunt u inwinnen b* de heer A. Warnaar. hoofd Verplegingsdienst. Telefoon (01726) 1 92 Sollicitatie: Gaarne met uitvoerige informatie te richten aan de Personeeldienst, Postbus 2027, 2470 AA Zwammerdam (Alphen aan den Rijn)

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 22