O VELDWIJK VRAAGT I dm hoofd opleiding m VELDWIJK hooge bu janskliniek waarnemend paviljoenshoofd waarnemend hoofd opleiding tot ziekenverzorgende 'verpleeghuis de lichtenberg HOE WIN JE MORGEN EEN KERSVERSE WERKKRACHT zieken verzorgenden zieken verzorgende PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS ERMELO §5v ziekenhuishygiënist(e) B-verpleegkundigen (m/v) DIACONESSENHUIS MEPPEL P 2 HOOFD WIJKVERPLEEGKUNDIGEN klinisch- chemisch analist(< LINGE ZIEKENHUIS LEERDAM .mui mil operatie-assistent(e) Hooge Burch, Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten ZATERDAG 20 SEPTEMBER 1980 TROUW/KWARTET RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK Voor een van onze verpleegafdelingen (40 bedden, waarvan 30 orthopaedische en 10 plastische-chirurgisctie) vragen wij een verpleegkundige voor de funktie van Van gegadigden voor deze funktie verwachten wij ruime ervaring in het leidinggeven aan een grote groep verpleegkundigen. Naast deze leidinggevende kapaciteiten geldt praktische ervaring met orthopaedie als een pré. Aanstelling zal plaatsvinden in de rang van eerste verpleegkundige-A. Van toepassing zijn de arbeidsvoorwaarden volgens de C A O.-Ziekenhuiswezen Voor inlichtingen omtrent deze funktie kunt u zich wenden tot de heer F W. T. Blog, hoofd verplegingsdienst (toestel 2223.) Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan het hoofd personeelszaken van dit ziekenhuis. Vondellaan 13, 1942 LE Beverwijk. Telefoon: 02510-29131. De Janskliniek is een verpleeghuis voor 200 somatisch zieken. Aan de kliniek is tevens een dagbehandelings centrum verbonden. "Overspaarne", een verpleeghuis voor 70 psycho-geriatrische bewoners, valt eveneens onder de organisatie van de Janskliniek. In maart 1981 start weer een Toelatingseisen: Diploma LHNO, LTS, LEAO (min. 2 theoretische vakken C/4B niveaus), IN AS of MAVO-4. Voor leerlingen die buiten Haarlem wonen hebben wij een kamer beschikbaar. Wil je meer weten over de oplei ding, vraag dan even onze folder aan of neem telefonisch kontakt op met mevrouw T.G. Pijl, hoofd Praktijkopleiding. Schriftelijke aanmeldingen te rich ten aan de dienst Personeelszaken. Ridderstraat 32, 2011 RS Haarlem. Telefoon (023) 31 92 82. Het verpleeghuis "De Lichtenberg" te Amersfoort, gelegen in een bosrijke omgeving en modern gehuisvest, telt 190 bedden en circa 220 medewerkers. Het huis heeft afdelingen voor zowel langdurig zieken, a/s voor geestelijk gestoorde bejaarden. Aan reactivering en bezigheidstherapie wordt veel aandach t besteed. Wij zoeken een Onder rechtstreekse verantwoording aan de verpleegkundig directeur zal hij/zij worden belast met de leiding van de in-service opleiding voor het diploma ziekenverzorging. De omvang van deze opleiding is ruim 70 leer lingen. Van de geschikte candidaat wordt verwacht dat hij/zij in staat en bereid is daadwerkelijk aan het lesprogramma mee te werken. Daarom wordt het bezit van het diploma verpleegkundige A of A +- B noodzakelijk geacht. Gegadigden die de docenten-, kader- en/ of hogere opleiding gevolgd hebben, genieten de voorkeur. De verpleegkundig directeur, mevrouw P.M. van der Ham, zal gaarne nadere informatie verstrekken. Tel. (033) 1 61 41. Belangstellenden met een protestants christelijke levensovertuiging wor den uitgenodigd hun sollicitatiebrief met curriculum vitae te zenden t.a.v. de verpleegkundig directeur op ons adres Utrechtseweg 293, 3818 EH Amersfoort. protestants-christelijk adverteer in de krant Het psychiatrisch ziekenhuis ..Veldwijk" is gelegen op de Veluwe in Ermelo. Met dit zieken huis biedt de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes-en Zenuwzieken optima le herstelmogelijkheden en de vereiste gespecialiseerde verzor ging aan psychiatrische patiën ten. Op de hoofdafdelingen: geronto-psychiatrie. algemene psychiatrie en langdurig psychia trische behandeling worden ca. 800 patiënten behandeld en ver pleegd. terwijl het ziekenhuis ook dagbehandelings-en poliklinische behandelingsmogelijkheden kent. De afdelingen Feithenberg-groen en de Hooge Riet behoren tot de hoofdafdeling Geronto-Psychi- atrie. In de afdeling Feithenberg-groen verblijven een 40. voornamelijk verzorgingsbehoeftige dames en heren. De afdeling is verdeeld in 4 groepen, waarvan 3 groepen bestaan uit bejaarden die uitslui tend verzorgingsbehoeftig zijn en één groep uit zowel verzorgings als begeleidingsbehoeftige be jaarden. De aktiverende bezig heid vindt op de afdeling zelf plaats. In de Hooge Riet verblijven voor namelijk verzorgingsbehoeftige dames. De afdeling telt 28 bed den, verdeeld over 3 groepen. De aktiverende bezigheid vindt plaats op de afdeling zelf. Voor beide afdelingen zoeken wij De taak van de ziekenverzorgen de omvat o.a - het verrichten van de noodzake lijke verzorging van de patiënten - het bevorderen van een huiselij ke sfeer. Onze gedachten gaan uit naar personen, die de opleiding tot ziekenverzorgende voltooid heb ben en minimaal 21 jaar zijn. Voor ziekenverzorgenden die hun opleiding genoten hebben in een verpleeghuis of een algemeen ziekenhuis is aan de aanstelling de voorwaarde verbonden van het volgen van een interne bij- scholingskursus. De afdelingen Voorheide en Heu veloord behoren tot de hoofdaf deling Langdurige Psychiatrische Behandeling. In de afdeling Voorheide verblij ven 20 vrouwelijke patiënten, die geen intensieve behandeling meer nodig hebben. Wij willen deze dames een verblijf aanbie den waarin mogelijkheden aan wezig zijn om een aantal vaardig heden te ontwikkelen zoals goed wonen, zinvolle tijdsbesteding en het onderhouden van sociale kon takten. In de afdeling Heuveloord verblij ven 29 oudere dames, die lang durig dan wel blijvend zijn aange wezen op klinische behandeling, verpleging en verzorging. De af deling stelt zich tot doel deze pa tiënten een thuissituatie aan te bieden, waarbij het huis, het wo nen en het met elkaar leven cen traal staan. Voor de bovengenoemde afdelin gen zoeken wij een Tot de taken van deze ziekenver zorgende behoort o.a. - het trainen in en begeleiden van de patiënten bij de alge mene en bijzondere dagelijkse levensverrichtingen, - het begeleiden van patiënten bij aktiverende bezigheden, - het scheppen van een huiselij ke sfeer en het ontwikkelen van sociale vaardigheden. Onze voorkeur gaat uit naar me dewerkers met een Christelijke levensinstelling. Voor nadere informatie en voor het aanvragen van een sollicita tieformulier kan kontakt worden opgenomen met de afdeling per soneelszaken, tel. 03417-54848 toestel 365 Het formulier kunt u ook in het weekeinde en 's avonds via dit telefoonnummer bij de dienst doende telefoniste aanvragen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken Psychiatrisch Ziekenhuis "VELDWIJK", Postbus 1000, 3850 BA Ermelo. protestants christelijk I streekziekenhuis bennekom I Wij zoeken kontakt met belangstellenden voor de funktie van een tweede in half-time dienstverband. Als staffunktionaris onder de direktie zal hij/zij op gezag van de infektiekommmissie de hygiène in het ziekenhuis bevorderen, gesuperviseerd door de bakterioloog. Taakaspekten: ziekenhuisinfekties opsporen, registreren en analyseren: bakteriologische kontrole uitvoeren onder de ziekenhuismedewerkenden; medewerking verlenen aan instruktie over en organisatie van hygiënische maatregelen; het signaleren van situaties, die een verhoogd besmettingsgevaar zouden kunnen opleveren. Voor deze vakature komen alleen verpleegkundi gen in aanmerking, die over goede kontaktueie eigenschappen beschikken en in staat zijn met vasthoudendheid te werken aan het invoeren van nieuwe werkwijzen. Zij dienen bereid te zijn de opleiding ziekenhuishygiënist(e) te volgen. Gezien de grondslag van ons ziekenhuis ver wachten wij van kandidaten een christelijke le vensovertuiging. Arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze funktie worden u graag verstrekt door zr. L.A. Schaap, algemeen hoofd verpleegkundige, tel. 08389-9101. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118, 6721 KC Bennekom. M Het Diaconessenhuis is een modern streekziekenhuis waarbinnen alle specia lismen vertegenwoordigd zijn. In ons ziekenhuis werken ruim 600 men sen ten behoeve van 332 patiënten In de stad Meppel en omgeving is het plezierig wonen in een gebied met ideale recreatiemogelijkheden Voor onze afdeling Psychiatrie. (PAA2). 20 bedden, vragen wij enkele die t.z.t. de A-opleiding willen gaan volgen en daaraan voorafgaand minstens één jaar op deze afdeling willen gaan werken Eisen: - minimaal Mavo-vooropleiding. - B-diploma - goede contactuele eigenschappen Belangstellenden kunnen hun sollicitatie, inclusief copieën van diploma's en cijfer lijsten. richten aan het Diaconessenhuis Meppel. t a v. de afdeling Personeels zaken. Hoogeveenseweg 38. 7943 KA MEPPEL. REGIONALE KRUISVERENIGING WEST-FRIESLAND Oe wijkverpleegkundigen van de basiseenhei Streek en Hoorn vragen Het werkgebied van de Regionale Kruisvei West-Friesland omvat 3 basiseenheden In de basiseenheid De Streek zijn 16 wijkverpleeg digen, en in de basiseenheid Hoorn 11 wijkverpj kundigen werkzaam Van haar wordt verwacht het geven van leiding en begeleiding aan dei basiseenheid werkzaam zijnde wijkverpleej digen ervaring in de Maatschappelijke Gezondheids gevolgd hebben van de kaderopleiding bereidheid deze te gaan volgen samen met het bestuur en de wijkverpleeglq gen verder inhoud geven aan het werk va: basiseenheid. De CAO voor de kruisorganisatie is van toepas Voor het zoeken naar woonruimte wordt desges medewerking verleend Nadere informaties worden gaarne verstrekt doo hoofdwijkverpleegkundige mevrouw E. M. Hei horst. tel. 02290-10259 Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur de Regionale Kruisvereniging West-Friesland. I bus 399. 1620 AJ Hoorn LINGE ZIEKENHUIS LEERDAM Wegens uitbreiding van werkzaamheden is een vacature op ons laboratorium ontstaan Wij zoeken voor vervulling hiervan een klinisch-chemisch analist(e). Diploma HBO-A of MBO-A vereist. Salaris volgens de algemene regeling voor particuliere ziekeninrichtingen. Intern wonen is mogelijk, terwijl medewet king wordt verleend bij het verkrijgen van zelfstandige huisvesting. Belangstellenden worden uitgenodigd tot een gesprek met de directrice, bereikbaar: telefonisch onder nummer (03451) 35 46, schriftelijk en mondeling: Kon. Emmalaan 82, 4141 EE Leerdam. Stichting Streekziekenhuis Noond-Oost Twente voortzetting van de Vereniging Heil der Kranken 7570 GA Oldenzaal Postbus 5005 Op de operatiekamer ontstaat op kor te termijn een vakature voor een in het bezit van het M.E.T E.A.-diplo- ma of het diploma Verpleegkundige A met O.K.-opleiding. De rechtspositieregeling is volgens de C.A.O.-ziekenhuiswezen. Inlichtingen kunnen worden ingewon nen bij het hoofd van de O.K., Zr. G Tenniglo (tel. 05410-12441). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie. In ons centrum, een instituut van de Vereniging Johannes Stichting, zijn ca. 600 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden gehuisvest, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Binnen de verpleging hebben wij twee vakatures voor de funktie van Funktie A: Samen met het paviljoenshoofd en met onder steuning van een arts en psycholoog is het waar nemend paviljoenshoofd verantwoordelijk voor het totale funktioneren binnen een paviljoen, waar 60 huisgenoten wonen, die intensieve be geleiding en verpleegkundige verzorging nodig hebben, alsmede voor de personeelsbegeleiding van 46 medewerkers. Funktie B: Samen met het paviljoenshoofd en met onder steuning van een arts of psycholoog is het waar nemend hoofd verantwoordelijk voor het totale gebeuren van een paviljoen. Dit betreft ener zijds de begeleiding van 54 huisgenoten, waar van één groep een vrij intensieve verzorging be hoeft, anderzijds de personeelsbegeleiding van ca. 25 medewerkers. Eisen: Voor beide funkties denken wij aan een ver pleegkundige, dje èn op een vergelijkbaar pavil joen én in een leidinggevende funktie ervaring heeft, bij voorkeur aangevuld met een kader opleiding. Procedure: Na een informatief gesprek met een personeel- funktionaris en het hoofd verplegingsdienst, er een gesprek plaatsvinden met een sollicitat* kommissie vanuit het paviljoen, waarbij het pf viljoenshoofd, groepsleiding, arts en psychoW betrokken zijn. Tevens zal een gesprek met de direktie plaatsvinden Het geheel van de sollk tatie zal in later stadium worden ondersteui door een psychologisch onderzoek. De resul taten hiervan kunnen desgewenst eerst ter in zage van de sollicitant komen. ind il- I Informatie: Nadere informatie over deze funkties c.q orgi nisatie kunt u inwinnen bij het hoofd Verple: gingsdienst, de heer A. Warnaar. Telefoon (01726) 1 92 00. Sollicitatie: Gaarne met uitvoerige informatie te richten st de Personeeldienst, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam (Alphen aan den Rij"1

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 20