leraren/leraressen FAMILIEBERICHTEN groepsleid(st)er Kom bij ons! Uitnodiging G. Leistra-Hoekzema a* herdenkingsdieni ter gelegenheid van he 50-jarig bestaan "DE WEGWIJZER" een bevoegde docent(e) wiskunde docent(e) Expressie Frans AALST (gemeente Brakel) Kon. Emmaschool voor Chr. Mavo Kon. Emmastraat 2 ZATERDAG 20 SEPTEMBER 1980 TROUW/KWARTET Goede morgen hartelijk gefeliciteerd met uw 70ste verjaardag Marianne Agnes Chris Dankbaar en blij herdenken wij met onze kinderen, dat yij D.V. op 29 september a s. 25 jaar geleden getróuwd zijn. H. Lagerweij A. Lagerweij-van Vliet Els. Tonny, Marjoke en Astrid Romano 16 8084 EB 't Harde. Gelegenheid om ons geluk te wensen op vrijdag 26 september van 16.00 uur-17.30 uur in 't Poshuis, Munninkenweg 58, 't Harde. Trouwtekst Joh. 8- Onze ouders Syb' Komdeur en Chris A. Schudde hopen op 28 september 1980 25 jaar getrouwd te zijn. Dankbaar voor de zegeningen willen wij dit feit met hen gedenken. Hetty en Wolter Jan Ina 3603 CT Maarssen, Straatweg 162a Allen die hen willen feliciteren, zijn van harte wel kom op vrijdag 26 september a.s. 's avonds tussen 8 en 11 uur in Restaurant Castellum. Castellumlaan 1 te De Meern. IN PLAATS VAN KAARTEN 27 september 1955 27 september 1980 op D.V. zaterdag 4 oktober 1980 hopen onze ouders A. P. Zintel en G. Zintel-Reyneveld hun zilveren bruiloft te vieren. U wordt van harte uitgenodigd dit feit met hen te herdenken om 14.00 uur in de Gasthuiskerk, Gast huisstraat te Doesburg. Er is gelegenheid tot feliciteren van 16.00-18.00 uur in Restaurant ,,De Mosterdhoeve". Meipoortstraat 43 te Doesburg. Ike en Heieen Arthur Udo Bart Marlies Niels Zaterdag 4 oktober a.s. hopen onze ouders en groot ouders P. van Strijen en W. A. van Strijen-van Dalen hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Van harte stellen wij u in de gelegenheid hen te feliciteren van 15.00 tot 16.30 uur in gebouw „De Schakel", Soestdijkseweg Zuid 49b, te De Bilt. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Lieneke en Okko Warmenhoven-van Strijen Peter en Frida van Strijen-van Verseveld Bram en Margriet van Strijen-van Nes Dieuwke en Sjoerd Bakker-van Strijen Cees van Strijen en Sija Lanser Hanne, Michelle, Gijs, Willianne, Jorieke, Martijn, Rikkert. Kerkdwarslaan 17, 3731 EM De Bilt. Dankbaar en blij gedenken wij met onze ouders- grootouders Hermanus Roest en Sara Jacoba Bos D.V. op 26 september 1980 hun 40-jarig huwelijk, hun kinderen Zwammerdam: Emmy en Jaap van der Stoel Alphen a'd Rijn: Lies en Chris Verra Hilmar Californië USA: Arie en Marian Roest Leiderdorp: Joop en Herma Roest Veenwouden: Herman en Henny Roest Doetinchem: Coby en Jan Kuiperij Montfoort: Dick en Elles Roest Leiderdorp: Wim en Margaret Roest Leiderdorp: Kees Roest en kleinkinderen. Frederik Hendrikplantsoen 9 p351 GH Leiderdorp. Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 3 oktober a.s. van 16.00 tot 18.00 uur in de kapelzaal van de Schep- pingskerk aan de v. Poelgeestlaan te Leiderdorp. Voor hen die het niet bij woorden willen laten delen yvij u mee dat onze ouders graag een gift in geld ontvangen. Zij willen die dan bestemmen voor de vluchtelingenhulp van het Rode Kruis. God heeft alle dingen nieuw gemaakt op Zijn tijd Met grote dankbaarheid aan God hopen wij d.v. 26 september ons 40-jarig huwelijksfeest te gedenken. We hopen dit met onze familie te vieren. A. J. H. v. Eijk. K. v. Eijk-v.d. Wetering Vreeswijkstraat 257, Den Haag Met grote dankbaarheid jegens Hem die hun en ons leven leidt, geven wij U hiermede kennis van het feit dat onze ouders en grootouders Tjalling Huisman en Cornelia Huisman-van Randen op 2 oktober a.s 50 jaar getrouwd hopen te zijn. Een receptie ter viering van dit heuglijke feit zal worden gehouden op donderdag 25 september 1980 van 15.30-17.30 uur in het Cultureel Centrum „Oog in Al" Richard Wagnerlaan 22 c te Utrecht Hun kinderen en kleinkinderen Beneluxlaan 38 Utrecht Zijn barmhartigheden zijn elke morgen nieuw. Groot is Uw trouw. Op 24 september a.s. is het 50 jaar geleden dat wij in het huwelijk traden. U kunt ons en onze kinderen hiermee gelukwensen D.V. op 3 oktober a.s. van half acht tot negen uur in hotel „Royal" te Winschoten. E. Mulder E. H. Mulder-Kenter Wedderveer, Hoofdweg 2. Heeze: Be en Bieb Mulder Egbert, Tjalling, Eta. Derk Nieuwe Pekela: Jan en Rien Mulder Christa, Maret, Ailine Lelystad: Jan en Siev Daling Bart-Jan, Eta Epe: Ailie Mulder Middelstum: Wubbo en Henni Toolsema Bert en Jan, Loes. Met dankbaarheid delen wij u mede, dat onze ouders, grootouders en overgrootouders T. Verkaik en A. Verkaik van Loon op 25 september a.s. 50 jaar getrouwd zijn. Graag stellen wij u in de gelegenheid hen hiermee te feliciteren op vrijdag 26 september van 19.30-21.30 uur in de Verrijzeniskerk, Springerstraat te Rot terdam-Prins-Alexanderpolder. Marrie en Jan Simon en Henny klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, september 1980 de Klerkstraat 190. Tijdens de feestdagen rondom onze gouden bruiloft, hebben we ervaren hoe groot de genegenheid is, die velen ons hebben betoond. Op deze, wat algemene manier willen wij alle familieleden, vrienden, beken den, gemeenteleden en buren hartelijk dankzeggen voor hun belangstelling. Tot onze vreugde heeft de aktie voor de Stichting Steun een Kind in Korea het bedrag van ƒ2.000 opgebracht en namens deze stichting willen wij u ook daarvoor danken. H. Buitenhuis A. Buitenhuis-Vermaas 20 september 1980, Leyerwaard 540, 3078 ND Rotterdam. De Heer is mijn Herder." Voor ons onverwacht nam God van ons weg onze lieve en zorgzame moeder en oma Baukje van der Vies-Wagenaar weduwe van Klaas van der Vies op de leeftijd van 73 jaar. Wij zijn diep bedroefd, maar dankbaar voor wat zij ons en vele anderen gaf van haar liefde. Breezand: S. T. Broerse-van der Vies H. W. Broerse Esther Suzanna Zoetermeer: F. A. te Nijenhuis-van der Vies H. te Nijenhuis Anne Marieke Zoetermeer, 19 september 1980 Albrandswaard 416. Corr.adres: Krommewater 38. 2715 AL Zoetermeer. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van de Monuta Stichting, van Aalstlaan 24 te Zoetermeer (wijk 22, Palenstein). Condoleance-bezoek daar maandag a.s. van 19.30-20.30 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden dinsdag 23 september om 11.30 uur in de Pelgrimskerk. Stationsstraat 86 te Zoeter meer, waarna de teraardebestelling zal plaats hebben om 12.30 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Binnenweg te Zoetermeer. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in genoemd rouwcentrum. Heden nam de Heere tot Zich mijn waarde schoonzoon en onze beste zwager Jan Tollig echtgenoot van Geertrui Bredemeijer, op de leeftijd van 64 jaar. Moge mijn dochter en onze zuster met haar kinderen de troost ontvangen van God die ons aller leven leidt. C. C Bredemeijer-de Bruin C. L. F. Bredemeijer E. B. W. Bredemeijer-Blok A. Bredemeijer C. C. Vredenbregt-Bredemeijer K. Vredenbregt S. Bredemeijer J. W. Bredemeijer-Wevers J. H. W. Bredemeijer N. E. Bredemeijer-de Vos C. Bredemeijer H. Bredemeijer-van Dijk 2284 CR Rijswijk. 18 september 1980 Steenvoordelaan 393. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Diaconessenhuis „Voorburg", Fontey- nenburghlaan 5 te Voorburg, alwaar geen be zoek. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 22 september 1980 te 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats ..Eikelenburg". Eikelenburg- laan te Rijswijk De Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Een-Norg-Veenhuizen deelt met versla genheid mee dat uit zijn kring is weggerukt Br. Haaye Veenstra in de leeftijd van 46 jaar. Wij danken God voor datgene dat br. Veenstra met name als ouderling voor onze gemeenten mocht betekenen en bidden dat God zijn vrouw en kinderen zeer nabij wil zijn in hun verdriet. J. C. Dondorp. praeses H. Rozema, scriba De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag a.s. na afloop van de kerkdienst in de Koepelkerk van Veenhuizen (Dr.) die om 2 uur begint. Door een noodlottig ongeval werd plotseling uit ons midden weggerukt, komende van zijn werk, ons lid en collega Haaye Veenstra Veenhuizen. 18 september 1980. Personeelsvereniging „Norgerhaven" te Veenhuizen. Diep verslagen hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van ons gewaar deerd bestuurslid Haai je Veenstra in de leeftijd van bijna 47 jaar. Wij zullen hem missen. Psalm 1214 ber. Bestuur en personeel ..School Met De Bijbel" te Veenhuizen. Haar sprak de blomme een tale, Haar was het kruid beleefd. Haar groette, 't altemale, Dat God geschapen heeft: Ik zocht de Heer en Hij wendde Zich tot mij, uit al wat beangstigde heeft Hij mij bevrijd. Ps 34 5 Na een geduldig en moedig gedragen lijden is heengegaan naar haar Heer mijn innig gelief de vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Jacoba Pieternella Mellink-Boone eerder gehuwd geweest met F. S. Visser. op de leeftijd van 70 jaar. Ommen: B. Meilink Zwolle: M. Meilink A. M. Mellink-Noltée Alkmaar: P. A. Dispa A. Dispa-Mellink Markelo: H. J. Hendriks A H. Hendriks-Meilink Zwolle: R. H. Meilink A. Meilink-Bosch Heemskerk: C. J. Meilink D. Mellink-Nanta Krimpen a/d IJssel: B. Meilink G. H. Meilink-Runhaar Amsterdam: H. J. H. Meilink en kleinkinderen. 19 september 1980 De Stadshaghen 205, 7731 DH Ommen. De Dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden dinsdag 23 september a.s. om 13.00 uur in de Andreaskerk, Geert Grootestraat 7, Zwolle, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Kranenburg". Aankomst aldaar om plm. 14.00 uur. Zij die de dienst wensen bij te wonen, worden verzocht om 12.50 uur aanwezig te zijn in voorgenoemde kerk. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Met droefheid geven wij U kennis dat geheel onverwacht van ons is weggenomen onze lieve moeder, oma, zuster en schoonzuster Anna van der Kooij weduwe van Marinus van der Kooij op de leeftijd van 87 jaar. D. van der Kooij K. J. van der Kooij-Madern J. van der Kooij-Dijkshoorn N. van der Kooij-van der Kooij J. van der Röoij C. N. van der Kooij-van Es A. Groeneveld-van der Kooij G. Groene veld M. van der Kooij K. N. van der Kooij-Boshuizen A. van der Wildt-van der Kooij J. P. van der Wildt J. C. van der Kooij kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie 18 september 1980. Graswinckelstraat 37 a, 3043 SE Rotterdam. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren maandag van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur in het woonhuis en in de aula op de begraaf plaats, na afloop van de begrafenis. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. dinsdag 23 september op de algemene begraafplaats „Hofwijk". Delftweg 230, na aankomst in de aula om circa 13.50 uur. Vertrek vanaf het woonhuis omstreeks 13.30 uur. Ik zeg tot de Here: Mijn toevlucht en mijn vesting, mijn God. op wie ik ver trouw. Psalm 91. Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van onze innig geliefde grootvader Taeke Bakker Tecla en Arjen Schotanus Utrecht, 17 september 1980. „Hij is verlost. God heeft hem welgedaan" Heden heeft de Heere tot Zich genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, behuwd- groot- en overgrootvader Peter Albert Franken in de ouderdom van ruim 88 jaar Eist: M. Franken-Stigter Heteren: G. W. Slootweg-Franken G. Slootweg Eist: H. Franken A. H. Franken-van de Pol Andelst: J. W. Franken B. W. Franken-Vink Eist: A. C. van Duinen-Franken W. W. van Duinen klein- en achterkleinkinderen 6661 DK Eist, Gld. 19 september 1980 Huize „Wervershove", kamer 111 De overledene is opgebaard in de rouwkapel van huize „Vrede en Rust" (ingang Bachstraat 29 A in Eist). Gelegenheid tot bezoek aldaar ma. van 19.00-19.30 uur. De rouwdienst zal dinsdag 23 september om 14.30 uur worden gehouden in de Ned. Herv. kerk te Andelst waarna de teraardebestelling op de begraafplaats aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de consistorie. Geen bloemen. Vertrek van huize „Wervershove" om 14.00 Enige kennisgeving. Aan allen, die hun belangstelling getoond heb ben na het overlijden en bij de begrafenis van onze oom Jannes Brouwer Bzn weduwnaar van Wubbina Knottnerus betuigen wij op deze wijze onze hartelijke dank. Neven en nichten Knottnerus T. van den Berg-Brongers (huisgenote) Neven en nichten Prins. Nesciolaan 41, Haren, 18 september 1980 In plaats van kaarten Door de overweldigende belangstelling die wij on dervonden na het plotseling overlijden van mijn lieve man en onze lieve vader Lambertus Dirk Hendrik van Spronsen is het voor ons onmogelijk ieder persoonlijk te be danken. Daarom willen wij u langs deze weg oprecht dank zeggen. 9362 RB Boerakker Hoofdweg 78. september 1980 mede namens de kinderen M. van Spronsen-Waltje Voor ons kinderdagverblijf "Dol-Fijn" te Stads kanaal vragen wij een In dit kinderdagverblijf verblijven momenteel 18 kinderen. De kinderen zijn onderverdeeld naar spel- en ontwikkelingsnivo in 4 groepjes van 4 a 5 kinde ren. Wij werken met 2 verzorgingsgroepen (laag nivo plus lichamelijk handicap) en 2 hoger nivogroe- pen. waarvan één groep, die wordt voorbereid op een schoolplaatsing. In ons K.D.V. werken 4 groepsleidsters, een hoofdleidster en 2 huishoudelijke hulpen (part time). Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar kandidaten, die beschikken over een adequate opleiding (bijv Z-diploma) en ervaring hebben in het werken met meervoudig gehandicapten. Geïnteresseerden kunnen telefonisch inlichtin gen krijgen van het hoofd van het dagverblijf, mevr. G. Hilgenga-Gruppen. tel.: 05990-15033. De salarisgrenzen zijn van 1.703.78 - 2 752,15 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en er varing. De C.A.O. voor dagverblijven en gezins vervangende tehuizen voor gehandicapten is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties binnen één week rich ten aan het hoofd personeelszaken van de Stichting. Zaagmuldersweg 530, 9713 LZ Gro ningen. In de linkerhoek van de brief KDV-3 ver melden. D NOORDELIJKE STICHTING VOORZIENINGEN GEESTELIJK GEHANDICAPTEN Karine (14), Uesbeth (10 en Koos (8), die alleen met vader zijn (wedn zoeken een jonge vrouw voor begeleiding, verzor ging en huishouding. Wi| behoren bij geref. kerk 8 L Brinkman, Burg v.d. Wartstraat 3, 1561 WX Krommenie, tel 075-203902 Jet naa eho dom aan gem van noe vild rete rerl< van het Bestuur en de Commissie vanToezn iet van de Chr. H.N.O. school „De Iemmhof" Hoogeveen Dezer dagen is mevrouw 25 jaar als lerares Textiele Werkvormen onze school verbonden. Ter gelegenheid hiervan biedt het Eestuur lllC de Commissie van Toezicht haar eei recepi aan. Deze zal gehouden worden D.V. dnsdag september a.s. van 19.30-22.00 uur n de c spanningsruimte „de Korf" van one sch< Griendtsveenweg te Hoogeveen. Oud-collega's en oud-commissieledo word^e hierbij hartelijk uitgenodigd. Het bestuur De Commissie van T-ezicht jfie wai faa aar et ter Hierbij nodigen wij U uit tot het bijwonen an de van de VERENIGING TOT STICHTING IN STANDHOUDING VAN SCHOLEN MET DEBIJBEl 0n TE HELLENDOORN op zaterdag 4 oktober cn 11 uur in de Ned. Herv. Kerk te Hellendoorn Van 14.00 uur tot 17.00 uur is er een tentoostellinj over de school van vroeger en nu in school „e Es" fu Tevens nodigen wij u uit voor de receptie vn 15.. uur tot 17.00 uur in café-rest. „De Kroon". rti els Het lestuur, |gi p/a. de Mrsjes 8 7447 BV Helln Chr. Scholengemeenschap voor LBO/MBO Clematislaan 2. 2803 AG GOUDA Gevraagd zo spoedig mogelijk ca. 27 lesuren Volledige sollicitatiebrieven worden gaarne tegmoet- gezien door de wnd. direkteur A. Slingerlart. p/a Clematislaan 2, 2803 AG GOUDA, die alle geensle c inlichtingen wil verstrekken. Tel. 01820-1520"< privé 079-310085. Sollicitanten dienen kerkelijk meelevend te zijn n van harte mee te werken aan de ontwikkeling van Ooste lijk onderwijs. ROTTERDAM Christelijke Scholengemeenschap „HENEGOUWERPLEIN" Henegouwerplein 14 16, 3021 PM Rotterdam Telefoon 010-774533 Gevraagd zo spoedig moelijk door woord en gebaar 5 ur (op dinsdag) voor 4 of 5 uur (brugklasser deze lessen moeten op 2 lagen gegeven, worden). Van gegadigden wordt vervacht dat zij zich inzetten voor het'eali- seren van Christelijk onderwjs Reacties schriftelijk of telefonisch te rthlen aan de rector, H. J. van Haaren, tel. 020- 774533 (school) of 01892-2133 (privé) Het bestuur vraagt voor geschiedenis 4 uw aardrijkskunde 4 uw wiskunde 6 uur natuurkunde 4 uur scheikunde 3uur Sollicitanten dienen tot de Geref Gezindte le behoren en kerkelijk meelevend te zijn Inlichtingen bij en sollicitaties aan de directeut\ H. Rietveld, tel 04187-1295 (school en huis)

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 12