SPECIAAL AANBOD VAN CENTRAAL BEHEER icentraal beheer apeldoof Een nieuwe 3-in-één verzekering, met 3 belangrijke voordelen. Voordeel 1: beter. Voordeel 2: makkelijker. Voordeel 3: goedkoper. Premievoorbeeld. Centraal Beheer regelt alles voor u. Gratis aanbieding. ^OTeii Stuurde bon op,dan weet u al gauw hoeveel u kunt besparen. Het lijkt misschien vreemd, maar zo n 8 van de 10 huiseige naren zijn te duur verzekerd. Voor de verzekeringen van huis en inboedel betaalt men al gauw zon 30% teveel. Hoe komt dit? Men weet veelal niet dat er andere, betere èn voordeliger mogelijkheden zijn. In deze advertentie leest u hoe Centraal Beheer u zo n mogelijk heid biedt. Voor u, als huiseigenaar, heeft Centraal Beheer een speciale verzekering gemaakt: de Huis eigenaren - verzekering. Op één polis hebt u drie verzekeringen die u nodig hebt: Opstal, Inboedel en Particuliere Aansprakelijkheid (ook wel persoonlijke W.A genoemd). Dit ziin de meest noodzake lijke verzekeringen die u nu waar schijnlijk ook hebt, alleen op aparte polissen en misschien zelfs bij verschillende maatschappijen. Deze nieuwe Huiseigenaren- verzekering biedt u drie belangrijke voordelen: Het is zonder meer begrijpelijk, dat de dekkingen van Opstal en Inboedel in deze komplete verzeke ring beter op elkaar afgestemd kunnen worden. U hebt de zeker heid dat er geen 'gaten' in uw dekking zitten, wat bij aparte verzekeringen allicht kan gebeuren. U hebt bovendien de zeker heid dat bepaalde zaken niet dubbel verzekerd zija èn onder Opstal èn onder Inboedel. Wat ook voorkomt. Tenslotte is deze Huis- eigenaren-verzekering een van de meest kompleit verzekeringen die u kunt krijgen. Het zal u verbazen als u ziet welke schades en risico's allemaal zijn meeverzekerd. U vindt hiervan op deze pagina trouwens wat voorbeelden. Zo'n 30°/o besparen op uw verzekeringen enboedeL Ook dit spreekt voor zich: in plaats van drie polissen hebt u er één. U betaalt slechts één (voordelige) premie, op één vaste datum. Bovendien bieden we u een eenvoudige, overzichtelijke en duidelijke polis, zonder haken en ogen, zonder ingewikkelde kleine lettertjes. Zoals u in het afgebeelde 'premie-voorbeeld' ziet is een kostenbesparing van zo'n 30% niet uit de lucht gegrepen. Waarom kan Centraal Beheer zoveel voordeliger zijn? In de eerste plaats omdat één polis ook voor ons de zaak administratief een stuk eenvoudiger maakt. Voorts omdat u rechtstreeks met onze maat schappij werkt, schriftelijk of per telefdbn. "Sinds we de Huiseigenaren-verzekering hebben, betalen we jaarlijks zo'n honderd vijftig gulden minder dan de buren." Huis f200.000,- Inboedel f 55.000,- Aansprakelijkheid f 1.000.000,- Besparing zo'n 30% Zelf doen bij Centraal Beheer f 160,- 104,50 46,- Gelijke dekking bij vele andere maatschappijen f240,- 143,- 80,50 f310,50 f463,50 Voorts betaalt u geen poliskosten, geen prolongatiekosten, geen mutatiekosten. Uiteraard is dit een gemiddeld voorbeeld, maar we verzekeren u dat het klopt en dat ook in uw persoon lijke geval, ook al liggen de bedragen anders, een aanzienlijke besparing tot de realiteit behoort. Er komt niemand bij u aan de deur en er zijn ook geen 'anderen' die zich, buiten uw Centraal Beheer kontakt om, met deze verzekering bezig houden. Tenslotte leert de praktijk, dat onze cliënten, die dus welover wogen zélf rechtstreeks hun verze keringszaken met ons regelen, geen brokkenmakers zijn. Het zijn mensen zoals u (anders zou u niet de moeite nemen deze advertentie te lezen!) die zich zeer serieus met hun bezittingen en mogelijke schaderisico's bezig houden. En serieuze mensen durven wij met een gerust hart iets méér te bieden, in de vorm van goede risicodekkingen voor de laagst mogelijke prijs. Besluit u om uw huidige verzekeringen te vervangen door de Huiseigenaren-verzekering dan hoeft u zich geen zorgen te maken over de administratieve afwik keling. Uw kontaktpersoon bij Centraal Beheer regelt de opzeg gingen, overschrijvingen en wat dies meer zij. De overschakeling verloopt automatisch, zonder dat u er om kijken naar heeft. Ons bewijs van vertrouwen: wij maken voor u een Huiseige naren-verzekering op maat. Bent u er niet tevreden over, om welke reden dan ook, dan stuurt u hem terug. De eerste maand van uw verzekering kost deze opzegging u helemaal niets! Eerlijker kan 't niet, dachten wij. Waardevaste polis. Uw Huiseigenaren-verzekerii geïndexeerd. U raakt nooit oi verzekerd door'waardestijgini uw bezit. Ook dubbel glas meeverzekert Sluit u een glasverzekering m glas en isolerend glas. Bij ruitbre indien nodig gratis tijdelijk noodglas. Aan alles is gedacht. Tijdelijk met uw gezin nood: dwongen in een hotel? Dat kan.' Kosten van hak-en breekwerk n lekkages? Schroei-, zeng- of smeltschade? Vernielde tuin? Bijvoorbeeld na een brand. En gestolen wasgoed? Bedorven inhoud van uw diepvriezer? Opruimingskosten? Gestolen g en geldswaardige papieren? Sc aan spullen die u tijdelijk ergens anders hebt, b.v. in de auto, cara tuin nut noemen Garantie. Centraal Beheer is een grote, gerenommeerde verzekering schappij die al 50 jaar voor b leven en overheid werkt. Tal vaii onderzoeken wijzen uit dat wij u stekende verzekeringen bieden v zeer lage premies. Bovendien: geen vastleggings met 5- of 10-jarige kon trakten. U Huiseigenaren-verzekering is ste een éénjarige overeenkomst, diei dus jaarlijks kimt en mag opzegg Wereldwijde Aansprakelijkheii dekking. Uw particuliere aansprakelijk is over de hele wereld gedekt Éi zéér kompleet inclusief huisdier kleine boten, vakantiehuisje, vakantiewerk enz. Geen schades tussen wal en sch ln één verzekering volledige afstemming van Opstal, Inboedi Aansprakelijkheid. Geen risico's bepa a Ide zaken niet verzekerd Geen vraagtekens: hoort 't in Opstal? Hoort 't in Inboedel? Alk hoort in één Huiseigenaren- j verzekering en zit daar ook in! Stuur mij informatie over de Huiseigenaren-verzekering. Naam: Adres: Woonplaats:. Postcode: Stuur de bon in ongefrankeerde envelop aan Centraal Beheer, Antwoordnummer 55, 7300 VB Apeldoorn. Telefoon: 055 - 79 22 Centraal Beheer is een vereniging met maatschappijen voor levensverzekering schadeverzekering, informatieverwerking, financiering hypotheken en leasing

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 16