-4- veldwijk vraagt: Q verpleegkundige instruktie- verpleegkundige diaconessenhuis Ureda b-verpleegkundigen hoofdverpleegkundige Andreas Ziekenhuis waarnemend hoofd waarnemend hoofd verpleegkundige dienst noorderhaven- iI'hTTiiU fff een analist (e). ZIEKENVERZORGSTER hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijekhof driebergen een praktijkbegeleid(st)er twee praktijkbegeleid(st)ers Bdiak diakonessenhuis utrecht B-verpleeg kundige B-verpieeg- kundige/ H.B.O. V-er PSYCHIATRISCH ZIEKENHUS VELDWIJK ERMELO licht en kracht port natal mbo-v-ers/hbo-v-ers Marketing voor non-profil organisaties? Opleidingen f+H Beririjfstrainingi ZATERDAG 13 SEPTEMBER 1980 TROUWKWARTET een algemeen ziekenhuis in Amsterdam-West vraagt: voor een algemeen interne afdeling een met diploma A-Verpleegkundige. Ook kandiaten met HBO-V en ervaring kunnen solli citeren. Part-time werken is eventueel mogelijk; 4 dagen per week, alle diensten. ter versterking van de praktijkbegeleiding van de leerling-verpleegkundigen een Hij/zij ressorteert onder het Hoofd van de instruk tie-verpleegkundigen en behoort niet tot de staf van de verpleegafdeling. Voor deze funktie is een diploma A-Verpleegkundige, eventueel aangevuld met een docentenopleiding, als mede ruime ervaring in een algemeen ziekenhuis ver eist. Voor inlichtingen en/of sollicitatie kunt u zich wen den tot de afdeling Personeelszaken van het Andreas Ziekenhuis, Theophile de Bockstraat 8, 1058 NR Amsterdam. Telefoon 020 -17 52 11 IVOOR TIJDELIJK WERK AANGESLOTEN Het Diaconessenhuis Breda omvat een alge meen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137 bedden. De identiteit is protestant christelijk Voor verpleegkundigen met belangstelling voor verpleeghuiswerk. Het verpleegtehuis Aeneas is een tehuis voor 137 langdurig zieken. Het is gelegen op het terrein van het Diaconessenhuis te Breda. Op een van de 5 afdelingen ontstaat binnenkort de vakature van Voor deze funktie komen wij graag in kontakt met verpleegkundigen (m/v) die in het bezit zijn van het A-diploma ziekenverpleging en ervaring hebben in een leidinggevende funktie. Degenen die de kaderopleiding gevolgd hebben genieten de voorkeur. Zij die bereid zijn om deze te gaan volgen komen echter ook in aanmerking. Benoeming geschiedt in de rang van eerste verpleegkundige. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de direktrice van het verpleegtehuis, zr. S. Andriessen, telefoon 076-222133 toestel 201. Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Langendijk 75, 4819 F.V Breda, onder vermelding van kodenummer Tr 030 op de enveloppe. "NOORDERHAVEN" christelijk centrum voor begeleiding, behandeling en verzorging van ruim 600 geestelijk gehandikapten te Julianadorp. In verband met het aanvaarden van een andere funktie binnen Noorderhaven ontstaat op korte termijn binnen de verpleegkundige dienst een vakature voor de funktie van (m/v) Het doel van de funktie is voornamelijk het assisteren van het hoofd verpleegkundige dienst in de uitvoering van diens taken en als vervanger te fungeren bij diens afwezigheid. Bovengenoemde taken sullen voornamelijk bestaan uit: e het coachen van de leiding in de paviljoenen e het bewaken van het niveau van de verpleegkundige zorg e zorg voor organisatie en koördinatie van de verpleegkundige dienst e vertegenwoordiging van de verpleegkundige dienst in interne beleidsorganen. Funktie eisen: Z-diploma, aangevuld met een ander verpleegkundig diploma (A of B) e voortgezette opleiding, bijv. kaderopleiding ruime leidinggevende ervaring, bij voorkeur binnen de Z-zorg goede kontaktuele eigenschappen christelijke levensovertuiging minimum leeftijd 30 jaar. De salariëring zal minimaal 1 3.122,78 en maximaal f 3.981,61 bruto per maand bedragen, terwijl de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen van toepassing is op de overige arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties worden graag binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie ingewacht bij het Hoofd Personeelszaken, Postbus 1002, 1780 EA Den Helder. Ch'iit«li|k centrum «oor geeslélijk getimdicapten .SbSfc julianadorp Stichting' Christelijk Algemeen Ziekenhuis Noord west-Velu we De Stichting Christelijk Algemeen Ziekenhuis Noordwest-Veluwe vraagt voor haar laboratorium in het Ziekenhuis Salem te Ermelo Het klinisch-chemisch en hematologisch laboratorium heeft een redelijk uitgebreid bepalingenpakket en is maar gedeeltelijk gemechaniseerd De taken worden in onderling overleg gedaan door een team van medewerkers Ook het doen van beschikbaarheidsdiensten wordt over ca. 15 analisten verdeeld. Informatie over deze functie wordt u graag verstrekt door de heer D. de Bruijn, klin.chem. of mw. P.J. Schilleman. hoofdanaliste. Telefoon 03417-51244. toestel152. Schriftelijke sollicitatie richten aan de afdeling personeelszaken van de Stichting Christelijk Algemeen Ziekenhuis Noordwest-Veluwe, Postbus 138. 3840 AC Harderwijk. In ons Hervormd Verpleeg- en Reactiveringscentrum "Nassau-Odijckhof" hebben wij op de afdeling "Dag behandeling" plaats voor een De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 8.30- 17.00 uur De werkzaamheden zullen ondermeer bestaan uit het uitvoeren van de zorgverlening aan- en het begeleiden van de dagbehandelingspatiënten. Van de aan te stellen candidate vragen wij: ervaring als ziekenverzorgster bereidheid om in teamverband te werken Aanstelling geschiedt in de schaal van ziekenverzor genden I en voorts is de C.A.O. ziekenhuiswezen van toepassing. Gezien het karakter van onze stichting verwachten wij van de aan te stellen candidate een positief protestants christelijke levensovertuiging. Informatie over deze functie kunt U inwinnen bij de heer J. Rietveld, coördinator dagbehandeling, tel: 03438- 5811, toestel 132. Sollicitatie kunt U richten tot de heer N. Goedhart, verpleegkundig directeur. Nassau-Odijcklaan 3. 3971 BN Driebergen-Rsb. In het Diakonessenhuis Utrecht, een alge meen ziekenhuis met 560 bedden en ruim 1000 medewerkers, zijn plaatsingsmogelijk heden voor (5 dagen per week) voor de afdeling gynaecologie en de longafdeling. (4 dagen per week) voor twee afdelingen algemene chirurgie. De Praktijkbegeleid(st)er behoort organisa torisch tot de dienst Praktijkbegeleiding. De werkzaamheden worden zelfstandig ver richt op de betreffende afdelingen en daar naast wordt een bijdrage geleverd binnen het team van Praktijkbegeleiders. Tot zijn/haar taak behoort o.m.: het begeleiden van leerling-verpleeg kundigen, alsmede stagiaires van diverse beroepsopleidingen; het meedenken over vormgeven aan de Praktijkbegeleiding. De sollicitanten dienen in het bezit te zijn van het diploma A-verpleegkundige en enige ervaring als zodanig te hebben opgedaan. De kandidaat dient tevens de kursus stageleiding te hebben gevolgd c.q. bereid te zijn deze alsnog te volgen. Aanstelling geschiedt in de rang van Verpleegkundige-A. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Zr. M.C. Vos, koördinator Praktijk begeleiding, telefoon (030) 52 81 11. toestel 1140. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Bosboomstraat 1, 3582 KE Utrecht. Het psychiatrisch ziekenhuis ..Veldwijk" is gelegen op de Veluwe in Ermelo. Met dit zieken huis biedt de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes en Zenuwzieken optima le herstelmogelijkheden en de vereiste gespecialiseerde verzor ging aan psychiatrische patiën ten. Op de hoofdafdelingen: geronto-psychiatrie, algemene psychiatrie en langdurig psychia trische behandeling worden ca. 800 patiënten behandeld en ver pleegd. terwijl het ziekenhuis ook dagbehandeiings-en poliklinische behandelingsmogelijkheden kent. De Feithenberg behoort tol de hoofdafdeling geronto-psychiatrie. Het gebouw is onderverdeeld in vier units. In één der units (de zgn. gele vleugel) vindt de voort- gezette behandeling plaats van een 30-tal verzorgingsbehoeven- de bejaarden. Ten behoeve van een groep van 10 patiënten vra gen wij een welke zal worden aangesteld in de funktie van groepsverpleeg- kundige. Het Johanrtesbos is een klinische opname-afdeling voor de algeme ne psychiatrie. Er vindt crisisin terventie onderzoek en kortduren de behandeling plaats van man nen tussen de 18 en 60 jaar. De afdeling telt 64 bedden verdeeld over verschillende units. Ten be hoeve van een groep van 13 pa tiënten vragen wij een voor de funktie van groapsver- pleegkundlge. Alhoewel de funktie-inhoud van de groepsverpleegkundige in ons ziekenhuis per afdeling verschil lende accenten kan hebben be horen in ieder geval tot de taken: het meewerken aan de tot standkoming en uitvoering van behandelplanaktiviteiten, o.a. door het bijwonen van de behandelplanbesprekingen; het begeleiden van enkele leerling-verpleegkundigen; - het koördineren van de therapieën. Aan de aanstelling tot groepsver pleegkundige is de voorwaarde verbonden van het volgen van onze interne opleiding tot groeps verpleegkundige. Deze opleiding omvat 30 kursusdagen. De oplei ding beoogt kennis, attituden en vaardigheden te ontwikkelen, die van belang zijn voor de goede uitvoering van de taken die een groepsverpleegkundige verricht. Aanstelling van groepsverpleeg kundige vindt plaats in de rang van verpleegkundige A Onze voorkeur gaat uit naar me dewerkers met een Christelijke levensinstelling. Voor nadere informatie en voor het aanvragen van een sollicita tieformulier kan kontakt worden opgenomen met de afdeling per soneelszaken, tel. 03417-54848 toestel 205. Het formulier kunt u ook in hel weekeinde en 's avonds via dit telefoonnummer bij de dienst doende telefoniste aanvragen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken Psychiatrisch Ziekenhuis "VELDWIJK". Postbus 1000. 3850 BA Ermelo. en psychiatrisch centrum dennenweg 9 assen Aan het Centrum met ca. 650 behandeiplaatsen. een sterk ontwikkelt polikliniek en een instituut voor psychiatrische dagbehandeling, zijn ca 750 medewerkers verbonden. Binnen enkele algemeen psychiatri sche paviljoenen zijn vakatures voor De vakatures zijn binnen een geslo ten opname-afdeling, een observatie- afdeling en een bejaardenafdeling. Taken: De verpleegkundige verricht verpleeg kundige werkzaamheden in samen werking met kollega's. We verwach ten dat de verpleegkundige meedenkt in de behandeling/verzorging van de patiënten. Veelal zal hij/zij als "oudste dienst" zonodig leiding ge ven aan de leerling verpleegkundigen. Eisen: Het diploma B of A en B verpleeg kundige Het diploma MBO-V/HBO-V en eni ge ervaring in de psychiatrie Belangstelling voor de kategorie patiënten waarbij men gaat werken. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van opleiding en erva kan een salaris worden geboden de schaal voor verpleegkundige. CAO-ziekenhuiswezen is van toec sing. Van kandidaten wordt verwacht, ?ij bereid zijn de christelijke signa tuur van ons Centrum te respekle Inlichtingen: Voor meer informatie over dezei tures kunt u zich wenden tot dhr. Wubs, algemeen hoofdverplt kundige, tel. 05920-21777. toestel 2232 Schriftelijke sollicitaties binnen t gen te richten aan Personeelszak vak.nr T 80.77/78/79. postbus 3 9400 RA Assen. "Vrederust" is het psychiatrisch ziekenhuis voor westelijk Noord-Brabant en voor de provincie Zeeland. Het aantal behandelplaatsen bedraagt ca. 650. Ons ziekenhuis is verdeeld in de sektoren opname, vervolg, geriati en langdurig verblijf. In verband met aanvaarding door de huidige funktionaris van een andere funktie binnen ons ziekenhuis is er een vakature voor de funktie van hoofd in de rang van op een afdeling binnen de sektor langdurig verblijf. In deze afdelii wonen 3 groepen patiënten, zowel dames als heren. Het aantal beschikbare plaatsen is 67. Voor deze funktie zoeken wij kontakt met kandidaten die: in het bezit zijn van het diploma ziekenverpleging B en stafkun goede organisatorische kwaliteiten bezitten en ervaring in leidinggeving; over goede sociale vaardigheden beschikken. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de koördinerend hoofdverpleegkundige van de sektor langdurig verblijf, de heer O. ter Beek. Een psychologisch onderzoek vormt een onderdeel van de selektieprocedure. Gezien het karakter van ons ziekenhuis wordt een algemeen christelijke levensovertuiging op prijs gesteld. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de geneesheer-direkteur va het psychiatrisch ziekenhuis "Vrederust", Moerstraatsebaan 503, Halsteren. Telefoon: 01640-36900. Postadres: Postbus 371, 4600 AJ Bergen op Zoom. Dit lijkt een heel vreemde eend in de bijt. Marketing en verkopen ver tonen in het bedrijfsleven een duide lijke koppeling. Bij de non-profit-in- steliingen komt verkopen niet of nauwelijks aan de orde. Het ligt dan voor de hand marketing te zien als een mentaliteit en een activiteit die maar tot de commerciële sfeer be perkt moeten blijven. Toch ligt de zaak wel wat anders. Marketing houdt zich in het bedrijfs leven bezig met een stelselmatige analyse van de omgeving van het be drijf. Zeker, de omgeving van het be drijf bestaat voor een groot gedeelte uit markten. Ook non-profit-instel- lingen hebben te maken met mark ten. Alleen wordt op deze markten vaak niet in de letterlijke zin gekocht en verkocht. Omgevingsonderzoek is echter ook in de non-profit-instelling van groot belang. In het pas verschenen rapport ..Kiezels of tegels" van de onderzoekgroep - Vonhoff wordt de noodzaak van „Markt '-gericht den ken in de welzijnsvoorzieningen on derstreept. Het beleid en de ort satie dienen te worden afgestem de ontwikkelingen in het cliën systeem. Dat betekent het intn ceren van de marketing-concepó de marketing-mentaliteit. Nu« los van de commerciële gerichtl* Het vertalen van deze cona naar de behoeften van de commerciële dienstensector is uitgangspunt van onze geheel we opleiding Marketing voor non- profil-organisaties Deze opleiding is bestemd voor Management functionarissen dienstverlenende en non-profil ganisaties zoals ziekenhuizen, s lengemeenschappen, verenig» charitatieve instellingen, verpta huizen, kruisorganisaties, instt gen voor sociaal cultureel werkJ gieuze instellingen, secretariate! instellingen en organisaties in overheidssfeer. Cursusduur: I jaar. Uitvoerige documentatie ligt bij ons klaar Bel voor inlichtingen 070-264081 of zend deze bon naar ISW. Antwoc| nummer 40. 2500 XP Den Haag. Postzegel hoeft niet Naam: Adres: Postcode -t- plaats: Instituut voor Sociale Wetenschappen f W'asNcn .a:s ucg W-41 :.S96C(, IVnll i..i.n~r 'MUM

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 28