Administratieve medewerkers (m/v) Rabobank S administrateur m/v PERSCOMBINATIE N.V kantoorbeheerder nederlandse hervormde kerk adjunct-directrice/ tweede gastvrouw B Hoofd van de administratie boekhoudkundige kracl a. een HALF-TIME PROJEKT-MEDEWERK(ST)ER b. een FULL-TIME ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER BOEKHOUDER M/V. I administrateur (mnl./vrl.) een secretariaatsfunctionaris (m/i ZATERDAG 13 SEPTEMBER 1980 TROUWKWARTET F.D. Roosevelthuis te Doorn, vakantiecentrum voor lichamelijk gehandicapten. vraagt Haar taak zal bestaan uit: leiding geven aan 9 medewerk(st)ers verantwoordelijkheid dragen voor de interne gang van zaken assisteren en vervangen van de gastvrouwdirectrice Het centrum ontvangt wekelijks een groep van 80 personen (gehandicapten en begeleiders). Voor deze functie wordt gedacht aan iemand van 30-40 jaar, ervaring hebbend in een leidinggevende functie en die met name in verband met de relatie tot de vakantiegroepen over goede kontaktuele eigenschappen beschikt. De voorkeur gaat uit naar een meelevend lidmaat van de Hervormde Kerk. De functie is intern; geriefelijke woonruimte is beschikbaar. Het brutosalaris ligt tussen 2.500,— en f 3.700,— per maand. Pensioenrege ling: P.G.G.M. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de directrice. Tel. 03438-15214. Sollicitaties, vermeldend opleiding en gegevens over vroegere werkzaamheden richten aan de secretaris van het F.D. Roosevelt huis. Postbus 14100, 3508 SE Utrecht. is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw, en een aantal week- en huis-aan-huisbladen, met name in de regio N Holland. Wij zoeken op korte termijn ten behoeve van onze factureerafdeling enkele De factureerafdeling verzorgt onder meer de administratieve verwerking van advertentie-opdrachten voor zowel onze dagbladen als onze weekbladen. De hieruit voortvloeiende werkzaamheden zijn bij twee teams ondergebracht. Binnen het team, dat belast is met het meten en ponsklaar maken is plaats voor twee medewerk(st)ers en binnen het team, dat belast is met de voorbereiding van de verwerking van de advertentiegegevens, is plaats voor een medewerk- (st)er. Wij zoeken kandidaten met Mavo-opleiding. Belangrijk voor deze funkties is. dat de medewerker(st)ers accuraat kunnen werken, enige ervaring in een administratieve funktie strekt tot aanbeveling. Naast een goed salaris volgens de geldende CAO, kennen wij bij Perscombina tie N.V. een aantal arbeidsvoorwaarden. Voor nadere informatie, omtrent deze funkties kunt u zich wenden tot de heer L. Beneker, telefoon 020-5629111 toestel 2203. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de personeelafdeling van Perscombinatie N. V. t.a.v. de heer N. BurgersWibautstraat 131, 1091 GL Amsterdam, onder vermelding van NB/ 101. Rabobank Muiden en omstreken De Rabobank Muiden en omstreken heeft kantoren te Weesp, Muiden en Muiderberg. Deze drie vestigingen functioneren als zelfstandige kantoren, daarbij ondersteund door het te Muiderberg gevestigde hoofdkantoor. Wij roepen sollicitanten op voor de functie van die in staat is om op één van onze kantoren op deskundige en enthousiaste wijze leiding en richting te geven aan het verlenen van de bankdiensten, die door ons voor een gevarieerde cliënten kring worden verricht. Wij streven ernaar, dat de cliënt voor al zijn bankdiensten terecht kan op elk van onze kantoren. De aandacht van de kantoorbeheerder is niet alleen geconcentreerd op de werkzaamheden rond de balie; wij verwachten var. hem ook, dat hij oog heeft voor hetgeen zich afspeelt in de plaats waar het kantoor gevestigd is. Hij dient derhalve sterk cliënten- en servicebewust te zijn. Wij stellen ons voor, dat hij zijn ervaring met de bankdiensten heeft onderbouwd met het behalen van vakdiploma's zoals NIBE) Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Wie voor deze vertrouwensfunctie voelt, kan voor nadere informaties contact opnemen met de heer A. dén Hertog, tel. 02942 -1320/1699, na kantooruren tel. 01720-22479. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de directie, Dorpsstraat 17. 1399 GT Muiderberg. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad De Stichting INTERKERKELIJKE COÖRDINATIE COMMISSIE ONTWIKKELINGSPROJEKTEN een Protestantse organisatie die zich toelegt op het verlenen van financiële en personele steun aan ontwikkelingsprojekten van partikuliere organisaties in de Derde Wereld zoekt op korte termijn voor haar afdaling Latljna-Amarlka, bestaande uit aan team van ongavaar 10 par so nan, die zich. onder leiding van de verantwoordelijke sekretaris van de sub-regio Centraal- Amerika. zal bezighouden met de beoordeling en administratieve verwerking van projekt-gegevens. Van de aan te stellen kandida(a)t(e) wordt verwacht dat zij/hij zelfstandig kan korresponderen in het Nederlands. Engels en bij voorkeur ook Spaans reizen van de sekretaris mede kan voorbereiden kan participeren in de di9kussie over en beoordeling van ontwikkelingsprojekten in Latiins-Amerika in staat is de werkplanning van de sub-regio bij te houden. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met voltooide H.B.O -opleiding (of van gelijkwaardig niveau) met redaktionele vaardigheid die niet ouder dan 30 jaar is. Gezien de samenstelling van het huidige team bestaat een sterke voorkeur voor een kandida(a)tfe) die geïnteresseerd is in deze funktie vanuit haar/zijn aktieve betrokken heid bij het Protestants kerkelijk leven. voor haar afdaling Afrika, bestaande uit een team van ongeveer 12 met goede typevaardigheid (diploma) goede kennis van de Franse, Engelse en Nederlandse taal minimaal enkele jaren werkervaring. Werkzaamheden: het typen van brieven, nota's en reisverslagen (van concept) het klaarmaken van indieningsdossiers en projekten kopieer- en archiefwerkzaamheden. Belangstelling voor ontwikkelingssamenwerking wordt op prijs gesteld. Schriftelijke sollicitaties gaarne richten aan de Direktie van ICCO, (Zusterplein 22A), Postbus 151. 3700 AD Zeist. De Algemene Vereniging van In stellingen voor Bejaardenzorg (A.V.I.B.) waarbij ca. 340 verzorgingstehuizen voor bejaarden zijn aangesloten biedt, naast de algemene belangenbehartiging van haar leden, de mogelijkheid aan ledentehuizen gebruik te maken van de diensten van de afdeling Administratieve Dienstverlening. De medewerk!st)ers van deze afdeling verzor gen vanuit het bureau in Den-Haag, geheel of gedeeltelijk de administraties van toegetreden deelnemers. Gezien het steeds groeiende opdrachtenpakket dient het team - nu bestaande uit 4 mede werk! st)ers - uitgebreid te worden met een bij voorkeur jonge die o.a. - na een inwerkperiode tot taak zal krijgen het maandelijks opnemen van de te verwer ken administratieve gegevens bij de aan gesloten deelnemers het op het bureau gereed maken van de maandelijks te verwerken salarissen alsmede het kontroleren en vastleggen van de computerverwerking het meewerken aan de voorbereiding van de samen te stellen begrotingen en jaar rekeningen. De uitvoering van deze werkzaamheden draagt een deels ambulant karakter. Van hem/haar wordt verwacht dat hij/zij in het bezit is van het praktijkdiploma boekhouden en studeert of verder wil studeren voor het beha len van het diploma MBA. Naast een goed salaris - dat in overleg zal worden vastgesteld - wordt o.m. een uitste kende pensioenregeling (P.G.G.M.) alsmede een gunstige reiskostenvergoeding geboden. Belangstellenden voor deze afwisselende werk kring worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief met volledige gegevens te zenden aan het bureau van de vereniging. Telefonische informatie wordt gaarne gegeven door de heer P. Bos, teamleider van de afdeling (070-547100) A.V.I.B.Postbus 82057, 2508 EB Den Haag. Chr. Scholengemeenschap voor LBO „OVERSINGEL" (leao - Ihno - Ihno) Singel 81, Postbus 2036, 3440 DA WOERDEN Het Bestuur van de Vereniging voor Chr. Schoolonderwijs Woerden roept sollicitanten op voor de funktie van mnl/vr in de rang van adm. beambte 1e klasse A Taak De betrokken functionaris zal worden belast met de leiding van de administratie en als zodanig verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van alle taken van de administratie, leiding geven aan de overige vier medewerkers en zelfstandig het administratieve beheer voeren. Vereisten Minimaal in het bezit van het diploma MBA. of M.E.A.O. Leidinggevende en organisatorische vermogens, goede contactu ele eigenschappen en goede uitdrukkingsvaardigheid. Onze voorkeur gaat uit naar sollicitanten met een Prot. Chr. levens opvatting. Salaris volgens rijksregeling. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de direkteur F. van Ballegooijen, Postbus 2036, 3440 DA WOERDEN. Tel. 03480-13120 (school). 13620 (privé). Stichting hervormd bejaarden-centrum Zeist te Zeist Molenweg 50, Zeist. Zoekt voor haar administratie een Van deze functionaris wordt verwacht belangstelling voor bejaardenzorg boekhoudkundige ervaring (doorschrijfsysteem) ervaring op het gebied van salarisadministratie Het bezit van het praktijkdiploma boekhouden is vereist. Ervaring op het gebied van automatisering strekt tot aanbevi t Honorering zal plaatsvinden overeenkomstig de CAO voor Be j dentehuizen. Voor deze functie liggen de salarisgrenzen, afhankelijk van leeft ervaring, tussen 2.049.- en 2.760 - bruto per maand. Gelet op het karakter van onze instelling verwachten wij va kandidaat een protestants-christelijke levensovertuiging Inlichtingen te verkrijgen bij Mej. J. A. Nijhoff (tel. 03404-1961: Sollicitaties te richten aan directeur-econoom van de Stic i Hervormd Bejaarden-Centrum Zeist te Zeist, Molenweg, 50, 370 - Zeist. l8 Het Provincioal Gereformeerd Centrum voor Jeugd- en Jongerenwerk .n Zuid H een vrijwilligersorganisatie voor de begeleiding van - er> de dienstverlening oan het gerefcuj jg en interkerkelijk jeugd- en jongerenwerk. Het werk wordt ondersteund vanuit hel P.G.C J. buro in het centrum van Rotterdam Op dit buro bestaat de vakature vpn •verantwoordelijk is voor de informatievoorziening, financier administratie, registrant, archivering en dokumentatie. somenwerkt met enkele parttime odminisfrotieve krochten. deel uitmaakt van de P.G.CJ. staf. samen met de beleidsgroep Beheer en Administratie mede het P.G.C J. beleid voorbereidt m uitvoert. Wij zoeken iemand met, een opleiding op mveou van M.BA of M.E AO.. •tenminste 2 jaar ervaring in een administratieve funktie. een leeftijd van tenminste 21 joar. kennis van subsidieregelingen op het gei>ed von het welzijn sv/erk •een christelijke levensovertuiging. zo mogelijk, bekendheid mot christelijk jeugdwerk Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O.-welzijnswerk Informatie verkregen bij Cees Kamminga, tel.: 010 -112535 Iburol of 015 -123979 (thuis). Sollicitaties zo spoedig mogelijk sturen naar de sollicitatiekommissie van het P.G.C p/a Grote Kerkplein 5,3011GC Rotterdam. Provinciaal Gereformeerd Centrum voor Jeugd- en Jongerenwerk Zuid-Holland. DE GELDERSE CHRISTELIJKE STICHTING SCHOOL- EN BEROEPSKEUZE Utrechtsestraat 41. Arnhem, telef. (085) 427502 vraagt per uiterlijk 1 december a s De taak zal zijn: Het onderhouden van zowel telefonische als schriftelijke contai met adviesvragenden en schoolleidingen, alsmede het planna opstellen van werkroosters voor de medewerkers. Dit aanvanl als medewerker van de huidige secretaris, die na enige tijd opgevi dient te worden. Het verrichten van overige secretariaatswerkzaamheden ten bel ve van de directie van het Bureau. Salariëring volgens Rijksschalen. Vereisten: Leeftijd bij voorkeur niet jonger dan 23 jaar. Schoolopleiding HAVO-niveau. Typediploma. Protestants-christelijke levensovertuiging. Een groot omschakelingsvermogen is een voorwaarde voor kunnen verrichten van de werkzaamheden, die een exacte adn stratief-organisatorische instelling vragen. Ervaring in een soortgelijke functie wordt op prijs gesteld. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatiepro dure. Met de hand geschreven sollicitaties met vermelding van person opleiding en werkervaring, te richten aan de directie van bovei noemde Stichting, onder de letter S. Gereformeerd Bejaardentehuis Huize 'De Schutse' Hemsterhuisstraat 123, 1065 JX Amsterdam Telefoon 020-15 06 66 Voor spoedige indiensttreding zoeken wij een van ca. 25 jaar die belast zal worden met werkzaamheden ter assistentie van onze administrateur en die eventueel t.z.t. de leiding van de administratie zal kunnen overnemen. Tot deze werkzaamheden behoren: debiteurenbewaking (kontakt met de Gem, Soc. Dienst) supervisie op de loonadministratie voorbereiding begroting voorbereiding halfjaar- en jaarverslaglegging Wij vragen voor deze funktie iemand: van positief christelijke levensovertuiging met goede kontaktuele eigenschappen, initiatief en organisatievermogen met voltooide MAVO-opleiding, aangevuld met het praktijk'diploma boekhouden. Het salaris is volgens de CAO voor Bejaarden tehuizen, rekening houdend met leeftijd en ervaring. Bij definitieve aanstelling vindt opname plaats in het pensioenfonds PGGM. Sollicitaties kunt U binnen 14 dagen na plaat sing van deze advertentie richten aan de direktrice zr. A. A. Nagel.

Nieuwe Leidsche Courant | 1980 | | pagina 18